Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14914
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2110
    Týden:
    38
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Junior Chomutov - Junior Děčín 22:3 (14:2)
    So 22.08. 10:00 Meteor - Tempo 5:10 (4:6)
    So 22.08. 10:00 Slavia Praha - Ústí n/L 12:5 (6:3)
    So 22.08. 13:30 SK Kladno - Vyšehrad 9:0 (0:0)
    Ne 23.08. 10:00 Most-Souš - Neratovice 0:20 (0:9)
    Ne 23.08. 17:00 FŠ Litvínov - Karlovy Vary 1:6 (0:3)
    St 02.09. 15:00 Sokolov - Teplice 2:9 (0:3)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Junior Děčín - Meteor 1:47 (0:22)
    So 29.08. 10:00 Vyšehrad - Junior Chomutov 3:9 (1:5)
    So 29.08. 10:00 Sokolov - Most-Souš 10:3 (6:2)
    So 29.08. 14:00 Neratovice - FŠ Litvínov 6:3 (3:2)
    Ne 30.08. 10:00 Teplice - Ústí n/L 1:4 (0:0)
    Ne 30.08. 10:00 Karlovy Vary - SK Kladno 2:11 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Tempo - Slavia Praha 3:4 (2:1)

    3.kolo

    St 26.08. 17:00 Most-Souš - Teplice 3:14 (3:7)
    So 05.09. 10:00 FŠ Litvínov - Sokolov 2:18 (2:10)
    So 05.09. 10:00 Junior Chomutov - Karlovy Vary 2:5 (2:3)
    So 05.09. 10:00 Meteor - Vyšehrad 15:3 (5:1)
    So 05.09. 10:00 Slavia Praha - Junior Děčín 54:1 (24:0)
    So 05.09. 13:30 SK Kladno - Neratovice 9:4 (5:1)
    So 05.09. 15:00 Ústí n/L - Tempo 8:4 (7:1)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Junior Děčín - Ústí n/L 0:30 (0:13)
    So 12.09. 14:00 Neratovice - Junior Chomutov 2:1 (2:1)
    Ne 13.09. 10:00 Teplice - Tempo 9:6 (3:4)
    Ne 13.09. 10:00 Karlovy Vary - Meteor 7:9 (3:6)
    Ne 13.09. 10:00 Sokolov - SK Kladno 9:6 (3:2)
    Ne 13.09. 10:00 Most-Souš - FŠ Litvínov 7:3 (4:2)
    Po 28.09. 14:30 Vyšehrad - Slavia Praha 2:13 (2:3)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 FŠ Litvínov - Teplice 1:10 (0:5)
    So 19.09. 10:00 Meteor - Neratovice 9:3 (3:1)
    So 19.09. 10:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 12:3 (7:0)
    So 19.09. 10:00 Tempo - Junior Děčín 32:0 (18:0)
    So 19.09. 13:30 SK Kladno - Most-Souš odloženo
    So 19.09. 15:00 Ústí n/L - Vyšehrad 24:2 (11:1)
    Ne 20.09. 10:00 Junior Chomutov - Sokolov 2:11 (2:5)

    6.kolo

    St 23.09. 15:30 Vyšehrad - Tempo 1:18 (0:9)
    So 26.09. 10:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 5:8 (4:1)
    So 26.09. 10:00 FŠ Litvínov - SK Kladno 1:2 (1:1)
    So 26.09. 14:00 Neratovice - Slavia Praha 0:5 (0:2)
    So 26.09. 14:00 Sokolov - Meteor 12:6 (6:3)
    Po 28.09. 14:00 Teplice - Junior Děčín 38:0 (20:0)
    St 07.10. 17:00 Most-Souš - Junior Chomutov odloženo

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 Slavia Praha - Sokolov 4:4 (2:4)
    So 03.10. 11:00 Meteor - Most-Souš 13:1 (4:0)
    So 03.10. 13:30 SK Kladno - Teplice 1:9 (1:4)
    So 03.10. 15:00 Ústí n/L - Neratovice 4:1 (1:1)
    Ne 04.10. 10:00 Junior Chomutov - FŠ Litvínov 4:1 (2:0)
    Ne 04.10. 10:00 Junior Děčín - Vyšehrad 0:14 (0:5)
    Ne 04.10. 14:00 Tempo - Karlovy Vary 8:3 (7:1)

    8.kolo

    St 07.10. 15:30 Vyšehrad - Teplice 0:11 (0:6)
    So 10.10. 10:00 Most-Souš - Slavia Praha 4:13 (3:9)
    So 10.10. 10:00 FŠ Litvínov - Meteor 2:7 (0:2)
    So 10.10. 10:00 SK Kladno - Junior Chomutov 5:1 (2:1)
    So 10.10. 14:00 Neratovice - Tempo 1:6 (1:2)
    So 10.10. 14:00 Sokolov - Ústí n/L 7:6 (3:3)
    Ne 11.10. 10:00 Karlovy Vary - Junior Děčín 22:0 (15:0)

    9.kolo

    So 27.02. 10:00 Junior Chomutov - Teplice výsledek
    So 27.02. 10:00 Meteor - SK Kladno výsledek
    So 27.02. 10:00 Slavia Praha - FŠ Litvínov výsledek
    So 27.02. 10:00 Ústí n/L - Most-Souš výsledek
    So 27.02. 10:00 Junior Děčín - Neratovice výsledek
    So 27.02. 10:00 Vyšehrad - Karlovy Vary výsledek
    So 27.02. 13:30 Tempo - Sokolov výsledek

    10.kolo

    So 06.03. 10:00 Teplice - Karlovy Vary výsledek
    So 06.03. 10:00 Most-Souš - Tempo výsledek
    So 06.03. 10:00 FŠ Litvínov - Ústí n/L výsledek
    So 06.03. 10:00 SK Kladno - Slavia Praha výsledek
    So 06.03. 10:00 Junior Chomutov - Meteor výsledek
    So 06.03. 14:00 Neratovice - Vyšehrad výsledek
    So 06.03. 14:00 Sokolov - Junior Děčín výsledek

    11.kolo

    So 13.03. 10:00 Meteor - Teplice výsledek
    So 13.03. 10:00 Slavia Praha - Junior Chomutov výsledek
    So 13.03. 10:00 Ústí n/L - SK Kladno výsledek
    So 13.03. 10:00 Junior Děčín - Most-Souš výsledek
    So 13.03. 10:00 Karlovy Vary - Neratovice výsledek
    So 13.03. 14:00 Tempo - FŠ Litvínov výsledek
    So 13.03. 14:00 Vyšehrad - Sokolov výsledek

    12.kolo

    So 20.03. 10:00 Most-Souš - Vyšehrad výsledek
    So 20.03. 10:00 FŠ Litvínov - Junior Děčín výsledek
    So 20.03. 10:00 SK Kladno - Tempo výsledek
    So 20.03. 10:00 Junior Chomutov - Ústí n/L výsledek
    So 20.03. 10:00 Meteor - Slavia Praha výsledek
    So 20.03. 10:30 Teplice - Neratovice výsledek
    So 20.03. 14:30 Sokolov - Karlovy Vary výsledek

    13.kolo

    So 27.03. 10:00 Slavia Praha - Teplice výsledek
    So 27.03. 10:00 Ústí n/L - Meteor výsledek
    So 27.03. 10:00 Vyšehrad - FŠ Litvínov výsledek
    So 27.03. 10:00 Karlovy Vary - Most-Souš výsledek
    So 27.03. 11:00 Tempo - Junior Chomutov výsledek
    So 27.03. 13:30 Junior Děčín - SK Kladno výsledek
    So 27.03. 14:00 Neratovice - Sokolov výsledek

    14.kolo

    So 03.04. 00:00 Teplice - Sokolov výsledek
    So 03.04. 00:00 Neratovice - Most-Souš výsledek
    So 03.04. 00:00 Karlovy Vary - FŠ Litvínov výsledek
    So 03.04. 00:00 Vyšehrad - SK Kladno výsledek
    So 03.04. 00:00 Junior Děčín - Junior Chomutov výsledek
    So 03.04. 00:00 Tempo - Meteor výsledek
    So 03.04. 00:00 Ústí n/L - Slavia Praha výsledek

    15.kolo

    So 10.04. 00:00 Ústí n/L - Teplice výsledek
    So 10.04. 00:00 Slavia Praha - Tempo výsledek
    So 10.04. 00:00 Meteor - Junior Děčín výsledek
    So 10.04. 00:00 Junior Chomutov - Vyšehrad výsledek
    So 10.04. 00:00 SK Kladno - Karlovy Vary výsledek
    So 10.04. 00:00 FŠ Litvínov - Neratovice výsledek
    So 10.04. 00:00 Most-Souš - Sokolov výsledek

    16.kolo

    So 17.04. 00:00 Teplice - Most-Souš výsledek
    So 17.04. 00:00 Sokolov - FŠ Litvínov výsledek
    So 17.04. 00:00 Neratovice - SK Kladno výsledek
    So 17.04. 00:00 Karlovy Vary - Junior Chomutov výsledek
    So 17.04. 00:00 Vyšehrad - Meteor výsledek
    So 17.04. 00:00 Junior Děčín - Slavia Praha výsledek
    So 17.04. 00:00 Tempo - Ústí n/L výsledek

    17.kolo

    So 24.04. 00:00 Tempo - Teplice
    So 24.04. 00:00 Ústí n/L - Junior Děčín
    So 24.04. 00:00 Slavia Praha - Vyšehrad
    So 24.04. 00:00 Meteor - Karlovy Vary
    So 24.04. 00:00 Junior Chomutov - Neratovice
    So 24.04. 00:00 SK Kladno - Sokolov
    So 24.04. 00:00 FŠ Litvínov - Most-Souš

    18.kolo

    So 01.05. 00:00 Teplice - FŠ Litvínov
    So 01.05. 00:00 Most-Souš - SK Kladno
    So 01.05. 00:00 Sokolov - Junior Chomutov
    So 01.05. 00:00 Neratovice - Meteor
    So 01.05. 00:00 Karlovy Vary - Slavia Praha
    So 01.05. 00:00 Vyšehrad - Ústí n/L
    So 01.05. 00:00 Junior Děčín - Tempo

    19.kolo

    So 08.05. 00:00 Junior Děčín - Teplice
    So 08.05. 00:00 Tempo - Vyšehrad
    So 08.05. 00:00 Ústí n/L - Karlovy Vary
    So 08.05. 00:00 Slavia Praha - Neratovice
    So 08.05. 00:00 Meteor - Sokolov
    So 08.05. 00:00 Junior Chomutov - Most-Souš
    So 08.05. 00:00 SK Kladno - FŠ Litvínov

    20.kolo

    So 15.05. 00:00 Teplice - SK Kladno
    So 15.05. 00:00 FŠ Litvínov - Junior Chomutov
    So 15.05. 00:00 Most-Souš - Meteor
    So 15.05. 00:00 Sokolov - Slavia Praha
    So 15.05. 00:00 Neratovice - Ústí n/L
    So 15.05. 00:00 Karlovy Vary - Tempo
    So 15.05. 00:00 Vyšehrad - Junior Děčín

    21.kolo

    So 22.05. 00:00 Teplice - Vyšehrad
    So 22.05. 00:00 Junior Děčín - Karlovy Vary
    So 22.05. 00:00 Tempo - Neratovice
    So 22.05. 00:00 Ústí n/L - Sokolov
    So 22.05. 00:00 Slavia Praha - Most-Souš
    So 22.05. 00:00 Meteor - FŠ Litvínov
    So 22.05. 00:00 Junior Chomutov - SK Kladno

    22.kolo

    So 29.05. 00:00 Teplice - Junior Chomutov
    So 29.05. 00:00 SK Kladno - Meteor
    So 29.05. 00:00 FŠ Litvínov - Slavia Praha
    So 29.05. 00:00 Most-Souš - Ústí n/L
    So 29.05. 00:00 Sokolov - Tempo
    So 29.05. 00:00 Neratovice - Junior Děčín
    So 29.05. 00:00 Karlovy Vary - Vyšehrad

    23.kolo

    So 05.06. 00:00 Karlovy Vary - Teplice
    So 05.06. 00:00 Vyšehrad - Neratovice
    So 05.06. 00:00 Junior Děčín - Sokolov
    So 05.06. 00:00 Tempo - Most-Souš
    So 05.06. 00:00 Ústí n/L - FŠ Litvínov
    So 05.06. 00:00 Slavia Praha - SK Kladno
    So 05.06. 00:00 Meteor - Junior Chomutov

    24.kolo

    So 12.06. 00:00 Teplice - Meteor
    So 12.06. 00:00 Junior Chomutov - Slavia Praha
    So 12.06. 00:00 SK Kladno - Ústí n/L
    So 12.06. 00:00 FŠ Litvínov - Tempo
    So 12.06. 00:00 Most-Souš - Junior Děčín
    So 12.06. 00:00 Sokolov - Vyšehrad
    So 12.06. 00:00 Neratovice - Karlovy Vary

    25.kolo

    So 19.06. 00:00 Neratovice - Teplice
    So 19.06. 00:00 Karlovy Vary - Sokolov
    So 19.06. 00:00 Vyšehrad - Most-Souš
    So 19.06. 00:00 Junior Děčín - FŠ Litvínov
    So 19.06. 00:00 Tempo - SK Kladno
    So 19.06. 00:00 Ústí n/L - Junior Chomutov
    So 19.06. 00:00 Slavia Praha - Meteor

    26.kolo

    So 26.06. 00:00 Teplice - Slavia Praha
    So 26.06. 00:00 Meteor - Ústí n/L
    So 26.06. 00:00 Junior Chomutov - Tempo
    So 26.06. 00:00 SK Kladno - Junior Děčín
    So 26.06. 00:00 FŠ Litvínov - Vyšehrad
    So 26.06. 00:00 Most-Souš - Karlovy Vary
    So 26.06. 00:00 Sokolov - Neratovice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 1 0 117:22 22
    2. 8 7 0 1 101:17 21
    3. 8 6 1 1 73:38 19
    4. 8 6 0 2 111:39 18
    5. 8 6 0 2 89:32 18
    6. 8 5 0 3 87:31 15
    7. 7 5 0 2 43:26 15
    8. 8 4 0 4 46:31 12
    9. 8 3 0 5 53:51 9
    10. 8 3 0 5 37:37 9
    11. 7 1 0 6 19:78 3
    12. 8 1 0 7 25:99 3
    13. 8 0 0 8 14:60 0
    14. 8 0 0 8 5:259 0

    Nejčtenější ze sportu