Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14916
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1810
    Týden:
    32
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Ml. Boleslav - H. Králové 10:4 (7:4)
    So 22.08. 10:00 Svitavy - Slavia HK 15:4 (6:3)
    So 22.08. 11:00 Trutnov - Náchod 5:7 (3:5)
    So 22.08. 14:00 Chrudim - RMSK Cidlina 5:12 (1:6)
    Ne 23.08. 10:00 Čáslav - Sparta Kolín 9:4 (5:2)
    Út 25.08. 16:30 Pardubice - Vysoké Mýto 16:4 (8:2)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Pardubice - Chrudim 20:2 (12:2)
    So 29.08. 13:00 Slavia HK - Čáslav 4:11 (0:4)
    Ne 30.08. 10:00 Vysoké Mýto - Sparta Kolín 12:1 (7:1)
    Ne 30.08. 10:00 H. Králové - Svitavy 15:5 (7:3)
    Ne 30.08. 10:00 Náchod - Ml. Boleslav 1:7 (0:4)
    Ne 30.08. 10:00 RMSK Cidlina - Trutnov 8:2 (4:2)

    3.kolo

    So 05.09. 10:00 Chrudim - Vysoké Mýto 4:6 (0:3)
    So 05.09. 10:00 Ml. Boleslav - RMSK Cidlina 2:11 (0:5)
    Ne 06.09. 10:00 Svitavy - Náchod 4:11 (3:3)
    Ne 06.09. 10:00 Čáslav - H. Králové 1:13 (1:4)
    Ne 06.09. 10:00 Sparta Kolín - Slavia HK 8:4 (4:3)
    Ne 06.09. 16:00 Trutnov - Pardubice 3:13 (1:8)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 RMSK Cidlina - Svitavy 4:3 (2:2)
    So 12.09. 10:00 Pardubice - Ml. Boleslav 8:2 (5:0)
    So 12.09. 15:00 Chrudim - Trutnov 3:9 (2:3)
    Ne 13.09. 10:00 H. Králové - Sparta Kolín 10:6 (1:2)
    Ne 13.09. 10:00 Náchod - Čáslav 13:5 (4:0)
    Ne 13.09. 15:00 Vysoké Mýto - Slavia HK 18:0 (4:0)

    5.kolo

    St 09.09. 16:30 Slavia HK - H. Králové 0:14 (0:11)
    So 19.09. 10:00 Ml. Boleslav - Chrudim 6:2 (2:2)
    So 19.09. 14:00 Svitavy - Pardubice 1:12 (1:6)
    Ne 20.09. 10:00 Čáslav - RMSK Cidlina 5:17 (2:9)
    Ne 20.09. 10:00 Sparta Kolín - Náchod 2:13 (2:2)
    Ne 20.09. 16:00 Trutnov - Vysoké Mýto 7:7 (3:5)

    6.kolo

    St 23.09. 15:30 Vysoké Mýto - H. Králové 6:4 (2:2)
    St 23.09. 16:30 Pardubice - Čáslav 24:2 (6:2)
    So 26.09. 10:00 RMSK Cidlina - Sparta Kolín 12:4 (3:4)
    So 26.09. 15:00 Chrudim - Svitavy 4:3 (3:1)
    So 26.09. 15:30 Trutnov - Ml. Boleslav 4:8 (1:4)
    Ne 27.09. 10:00 Náchod - Slavia HK 12:3 (7:1)

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 Ml. Boleslav - Vysoké Mýto 6:2 (5:2)
    So 03.10. 13:00 Slavia HK - RMSK Cidlina 2:13 (1:6)
    Ne 04.10. 10:00 Svitavy - Trutnov 5:3 (3:0)
    Ne 04.10. 10:00 Čáslav - Chrudim 4:6 (1:2)
    Ne 04.10. 10:00 Sparta Kolín - Pardubice 1:19 (0:9)
    Ne 04.10. 10:00 H. Králové - Náchod 11:6 (4:2)

    8.kolo

    So 10.10. 10:00 RMSK Cidlina - H. Králové 4:4 (2:4)
    So 10.10. 10:00 Pardubice - Slavia HK 18:0 (9:0)
    So 10.10. 10:00 Ml. Boleslav - Svitavy 12:2 (5:1)
    So 10.10. 15:00 Chrudim - Sparta Kolín 8:4 (4:2)
    So 10.10. 15:00 Trutnov - Čáslav 9:1 (2:1)
    Ne 11.10. 10:00 Vysoké Mýto - Náchod 7:2 (3:0)

    9.kolo

    So 27.03. 10:00 Svitavy - Vysoké Mýto výsledek
    So 27.03. 10:00 Čáslav - Ml. Boleslav výsledek
    So 27.03. 10:00 Sparta Kolín - Trutnov výsledek
    So 27.03. 10:00 Slavia HK - Chrudim výsledek
    So 27.03. 10:00 H. Králové - Pardubice výsledek
    So 27.03. 10:00 Náchod - RMSK Cidlina výsledek

    10.kolo

    So 03.04. 10:00 Vysoké Mýto - RMSK Cidlina výsledek
    So 03.04. 10:00 Pardubice - Náchod výsledek
    So 03.04. 10:00 Chrudim - H. Králové výsledek
    So 03.04. 10:00 Trutnov - Slavia HK výsledek
    So 03.04. 10:00 Ml. Boleslav - Sparta Kolín výsledek
    So 03.04. 10:00 Svitavy - Čáslav výsledek

    11.kolo

    So 10.04. 10:00 Čáslav - Vysoké Mýto výsledek
    So 10.04. 10:00 Sparta Kolín - Svitavy výsledek
    So 10.04. 10:00 Slavia HK - Ml. Boleslav výsledek
    So 10.04. 10:00 H. Králové - Trutnov výsledek
    So 10.04. 10:00 Náchod - Chrudim výsledek
    So 10.04. 10:00 RMSK Cidlina - Pardubice výsledek

    12.kolo

    So 17.04. 00:00 Vysoké Mýto - Pardubice
    So 17.04. 00:00 RMSK Cidlina - Chrudim
    So 17.04. 00:00 Náchod - Trutnov
    So 17.04. 00:00 H. Králové - Ml. Boleslav
    So 17.04. 00:00 Slavia HK - Svitavy
    So 17.04. 00:00 Sparta Kolín - Čáslav

    13.kolo

    So 24.04. 00:00 Sparta Kolín - Vysoké Mýto
    So 24.04. 00:00 Čáslav - Slavia HK
    So 24.04. 00:00 Svitavy - H. Králové
    So 24.04. 00:00 Ml. Boleslav - Náchod
    So 24.04. 00:00 Trutnov - RMSK Cidlina
    So 24.04. 00:00 Chrudim - Pardubice

    14.kolo

    So 01.05. 00:00 Vysoké Mýto - Chrudim
    So 01.05. 00:00 Pardubice - Trutnov
    So 01.05. 00:00 RMSK Cidlina - Ml. Boleslav
    So 01.05. 00:00 Náchod - Svitavy
    So 01.05. 00:00 H. Králové - Čáslav
    So 01.05. 00:00 Slavia HK - Sparta Kolín

    15.kolo

    So 08.05. 00:00 Slavia HK - Vysoké Mýto
    So 08.05. 00:00 Sparta Kolín - H. Králové
    So 08.05. 00:00 Čáslav - Náchod
    So 08.05. 00:00 Svitavy - RMSK Cidlina
    So 08.05. 00:00 Ml. Boleslav - Pardubice
    So 08.05. 00:00 Trutnov - Chrudim

    16.kolo

    So 15.05. 00:00 Vysoké Mýto - Trutnov
    So 15.05. 00:00 Chrudim - Ml. Boleslav
    So 15.05. 00:00 Pardubice - Svitavy
    So 15.05. 00:00 RMSK Cidlina - Čáslav
    So 15.05. 00:00 Náchod - Sparta Kolín
    So 15.05. 00:00 H. Králové - Slavia HK

    17.kolo

    So 22.05. 00:00 H. Králové - Vysoké Mýto
    So 22.05. 00:00 Slavia HK - Náchod
    So 22.05. 00:00 Sparta Kolín - RMSK Cidlina
    So 22.05. 00:00 Čáslav - Pardubice
    So 22.05. 00:00 Svitavy - Chrudim
    So 22.05. 00:00 Ml. Boleslav - Trutnov

    18.kolo

    So 29.05. 00:00 Vysoké Mýto - Ml. Boleslav
    So 29.05. 00:00 Trutnov - Svitavy
    So 29.05. 00:00 Chrudim - Čáslav
    So 29.05. 00:00 Pardubice - Sparta Kolín
    So 29.05. 00:00 RMSK Cidlina - Slavia HK
    So 29.05. 00:00 Náchod - H. Králové

    19.kolo

    So 05.06. 00:00 Náchod - Vysoké Mýto
    So 05.06. 00:00 H. Králové - RMSK Cidlina
    So 05.06. 00:00 Slavia HK - Pardubice
    So 05.06. 00:00 Sparta Kolín - Chrudim
    So 05.06. 00:00 Čáslav - Trutnov
    So 05.06. 00:00 Svitavy - Ml. Boleslav

    20.kolo

    So 12.06. 00:00 Vysoké Mýto - Svitavy
    So 12.06. 00:00 Ml. Boleslav - Čáslav
    So 12.06. 00:00 Trutnov - Sparta Kolín
    So 12.06. 00:00 Chrudim - Slavia HK
    So 12.06. 00:00 Pardubice - H. Králové
    So 12.06. 00:00 RMSK Cidlina - Náchod

    21.kolo

    So 19.06. 00:00 RMSK Cidlina - Vysoké Mýto
    So 19.06. 00:00 Náchod - Pardubice
    So 19.06. 00:00 H. Králové - Chrudim
    So 19.06. 00:00 Slavia HK - Trutnov
    So 19.06. 00:00 Sparta Kolín - Ml. Boleslav
    So 19.06. 00:00 Čáslav - Svitavy

    22.kolo

    So 26.06. 00:00 Vysoké Mýto - Čáslav
    So 26.06. 00:00 Svitavy - Sparta Kolín
    So 26.06. 00:00 Ml. Boleslav - Slavia HK
    So 26.06. 00:00 Trutnov - H. Králové
    So 26.06. 00:00 Chrudim - Náchod
    So 26.06. 00:00 Pardubice - RMSK Cidlina
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 8 0 0 130:15 24
    2. 8 7 1 0 81:27 22
    3. 8 6 0 2 53:34 18
    4. 8 5 1 2 75:38 16
    5. 8 5 1 2 62:40 16
    6. 8 5 0 3 65:44 15
    7. 8 3 0 5 34:64 9
    8. 8 2 1 5 42:52 7
    9. 8 2 0 6 38:65 6
    10. 8 2 0 6 38:90 6
    11. 8 1 0 7 30:87 3
    12. 8 0 0 8 17:109 0

    Nejčtenější ze sportu