Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14922
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    467
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    14.kolo

    So 15.08. 13:00 Hostinné - Kopidlno 3:2 np (1:1)
    Ne 16.08. 14:00 Pilníkov - Dvůr Králové 1:8 (0:4)
    Ne 16.08. 14:30 Vrchlabí B - Dohalice 10:2 (6:0)
    Út 18.08. 18:00 Jilemnice - Stěžery 1:3 (1:1)

    1.kolo

    So 22.08. 14:00 Jilemnice - Kopidlno 3:2 np (1:1)
    So 22.08. 14:30 Hostinné - Vrchlabí B 3:10 (0:8)
    So 22.08. 17:00 Dohalice - Dvůr Králové 1:7 (0:3)
    Ne 23.08. 14:00 Pilníkov - Stěžery 0:3 (0:1)

    13.kolo

    Út 25.08. 18:00 Dohalice - Pilníkov 8:0 (5:0)
    St 26.08. 18:00 Kopidlno - Vrchlabí B 5:1 (1:1)
    St 26.08. 18:00 Stěžery - Hostinné 3:2 (2:2)
    St 26.08. 18:00 Dvůr Králové - Jilemnice 6:1 (1:1)

    2.kolo

    So 29.08. 14:30 Hostinné - Jilemnice 1:2 np (0:0)
    Ne 30.08. 13:30 Stěžery - Dohalice 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 14:30 Vrchlabí B - Dvůr Králové 6:4 (3:2)
    Ne 30.08. 14:30 Kopidlno - Pilníkov 13:1 (5:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Dvůr Králové - Stěžery 6:0 (4:0)
    So 05.09. 14:00 Jilemnice - Vrchlabí B 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 10:00 Dohalice - Kopidlno 0:4 (0:2)
    Ne 06.09. 14:00 Pilníkov - Hostinné 2:4 (0:0)

    4.kolo

    So 12.09. 14:00 Hostinné - Dohalice 9:1 (4:0)
    So 12.09. 14:00 Jilemnice - Pilníkov 12:0 (6:0)
    Ne 13.09. 13:00 Kopidlno - Dvůr Králové 2:4 (0:2)
    Ne 13.09. 14:00 Vrchlabí B - Stěžery 2:0 (2:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Dvůr Králové - Hostinné 14:0 (5:0)
    So 19.09. 13:30 Dohalice - Jilemnice 1:2 (0:0)
    Ne 20.09. 13:00 Pilníkov - Vrchlabí B 1:6 (1:3)
    Ne 20.09. 13:30 Stěžery - Kopidlno 3:1 (0:0)

    6.kolo

    So 26.09. 13:00 Hostinné - Stěžery výsledek
    So 26.09. 13:30 Jilemnice - Dvůr Králové 1:4 (1:2)
    Ne 27.09. 12:30 Pilníkov - Dohalice 0:7 (0:2)
    Ne 27.09. 13:00 Vrchlabí B - Kopidlno 4:0 (2:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Dvůr Králové - Pilníkov 8:1 (1:1)
    So 03.10. 13:00 Dohalice - Vrchlabí B 1:2 np (1:1)
    Ne 04.10. 12:30 Kopidlno - Hostinné 6:0 (1:0)
    Ne 04.10. 13:00 Stěžery - Jilemnice 7:0 (3:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Dvůr Králové - Dohalice 3:1 (2:0)
    Ne 11.10. 12:30 Vrchlabí B - Hostinné 4:1 (2:1)
    Ne 11.10. 12:30 Kopidlno - Jilemnice 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Stěžery - Pilníkov 6:0 (2:0)

    9.kolo

    So 17.10. 09:30 Dohalice - Stěžery výsledek
    So 17.10. 11:30 Jilemnice - Hostinné výsledek
    Ne 18.10. 11:30 Pilníkov - Kopidlno výsledek
    Ne 18.10. 12:15 Dvůr Králové - Vrchlabí B výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 12:00 Hostinné - Pilníkov výsledek
    Ne 25.10. 11:00 Stěžery - Dvůr Králové výsledek
    Ne 25.10. 12:00 Vrchlabí B - Jilemnice výsledek
    Ne 25.10. 12:00 Kopidlno - Dohalice výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 10:15 Dvůr Králové - Kopidlno výsledek
    So 31.10. 11:00 Stěžery - Vrchlabí B výsledek
    Ne 01.11. 11:00 Dohalice - Hostinné výsledek
    Ne 01.11. 11:00 Pilníkov - Jilemnice výsledek

    12.kolo

    So 07.11. 11:30 Hostinné - Dvůr Králové výsledek
    So 07.11. 13:30 Jilemnice - Dohalice výsledek
    So 07.11. 14:00 Vrchlabí B - Pilníkov výsledek
    Ne 08.11. 11:30 Kopidlno - Stěžery výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 9 0 0 1 64:14 27
    2. 10 7 1 0 2 45:19 23
    3. 9 7 0 0 2 26:12 21
    4. 10 5 0 2 3 36:17 17
    5. 10 3 2 0 5 22:26 13
    6. 9 2 1 1 5 22:43 9
    7. 10 2 0 1 7 22:37 7
    8. 10 0 0 0 10 6:75 0

    Nejčtenější ze sportu