Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14923
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    620
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    14.kolo

    So 15.08. 14:30 SK Dobruška - Babí 4:1 (2:1)
    Ne 16.08. 14:00 Solnice - Vamberk 0:1 (0:0)
    St 28.10. 11:15 Roudnice - Černilov výsledek

    1.kolo

    Ne 23.08. 13:30 SK Dobruška - Vamberk 3:1 (2:1)
    Ne 23.08. 14:00 Solnice - Černilov 0:5 (0:1)
    Ne 23.08. 14:00 Borohrádek - Babí 4:0 (0:0)

    13.kolo

    St 26.08. 18:00 Vamberk - Roudnice 1:0 (0:0)
    St 26.08. 18:00 Babí - Solnice 2:1 np (1:1)
    Čt 27.08. 18:00 Borohrádek - SK Dobruška 0:1 np (0:0)

    2.kolo

    Ne 30.08. 10:00 Černilov - SK Dobruška 2:1 (0:1)
    Ne 30.08. 14:15 Roudnice - Solnice 8:0 (6:0)
    Ne 30.08. 17:00 Vamberk - Borohrádek 3:2 (2:1)

    3.kolo

    Ne 06.09. 13:30 SK Dobruška - Roudnice 0:4 (0:1)
    Ne 06.09. 14:00 Borohrádek - Černilov 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 14:30 Babí - Vamberk 4:2 (2:2)

    4.kolo

    So 12.09. 13:45 Roudnice - Borohrádek 1:2 (0:1)
    Ne 13.09. 10:30 Černilov - Babí 3:0 (1:0)
    Ne 13.09. 13:30 Solnice - SK Dobruška 2:1 (0:0)

    5.kolo

    Ne 20.09. 13:00 Borohrádek - Solnice 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 13:30 Babí - Roudnice 0:2 (0:2)
    Ne 20.09. 14:00 Vamberk - Černilov 3:2 np (2:0)

    6.kolo

    So 26.09. 12:00 SK Dobruška - Borohrádek 1:3 (1:0)
    Ne 27.09. 12:30 Solnice - Babí výsledek
    Ne 27.09. 12:45 Roudnice - Vamberk 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 03.10. 10:30 Černilov - Roudnice 0:3 (0:1)
    Ne 04.10. 14:00 Vamberk - Solnice 3:0 (1:0)
    St 30.12. 00:00 Babí - SK Dobruška výsledek

    8.kolo

    Ne 11.10. 12:00 Vamberk - SK Dobruška 0:5 (0:2)
    Ne 11.10. 13:30 Babí - Borohrádek 0:4 (0:3)
    St 30.12. 00:00 Černilov - Solnice výsledek

    9.kolo

    So 17.10. 12:00 SK Dobruška - Černilov výsledek
    Ne 18.10. 11:30 Borohrádek - Vamberk výsledek
    Ne 18.10. 11:30 Solnice - Roudnice výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 10:30 Černilov - Borohrádek výsledek
    Ne 25.10. 11:45 Roudnice - SK Dobruška výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Vamberk - Babí výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 11:30 Babí - Černilov výsledek
    Ne 01.11. 11:00 Borohrádek - Roudnice výsledek
    Ne 01.11. 12:00 SK Dobruška - Solnice výsledek

    12.kolo

    Ne 08.11. 10:30 Černilov - Vamberk výsledek
    Ne 08.11. 11:00 Solnice - Borohrádek výsledek
    Ne 08.11. 11:15 Roudnice - Babí výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 0 1 1 18:6 19
    2. 7 5 0 0 2 20:4 15
    3. 9 4 1 0 4 14:18 14
    4. 8 3 1 0 4 15:13 11
    5. 6 3 0 1 2 13:8 10
    6. 7 1 1 0 5 6:20 5
    7. 7 1 0 1 5 3:20 4

    Nejčtenější ze sportu