Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14929
  • Návštěvy: 182/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12118
    Týden:
    182
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    13. kolo ... SE PŘEDEHRÁVÁ !

    So 29.08. 17:00 Lidice - Velvary B 1:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Vraný - Brandýsek 7:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Zlonice - Kročehlavy 2:3 np (1:2)
    So 29.08. 17:00 Buštěhrad - Novo Kladno 0:1 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Pozdeň - Libušín B 12:1 (4:1)
    So 29.08. 17:00 Černuc - Sn Kladno 2:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Smečno - Družec 1:0 np (0:0)

    1.kolo

    So 05.09. 17:00 Družec - Velvary B 1:4 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Kročehlavy - Buštěhrad 3:1 (3:0)
    So 05.09. 17:00 Lidice - Vraný 2:5 (1:1)
    Ne 06.09. 10:15 Novo Kladno - Pozdeň 1:3 (1:2)
    Ne 06.09. 17:00 Sn Kladno - Smečno 4:0 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Černuc - Libušín B 0:1 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Brandýsek - Zlonice 3:2 np (1:2)

    2.kolo

    So 12.09. 17:00 Zlonice - Lidice 5:1 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Černuc - Novo Kladno 3:1 (2:1)
    So 12.09. 17:00 Smečno - Libušín B 9:0 (2:0)
    So 12.09. 17:00 Družec - Sn Kladno 2:5 (2:2)
    Ne 13.09. 17:00 Velvary B - Vraný 3:1 (1:0)
    Út 15.09. 17:30 Buštěhrad - Brandýsek 3:2 np (0:2)
    Po 28.09. 16:30 Pozdeň - Kročehlavy 3:4 (1:1)

    3.kolo

    So 19.09. 16:30 Kročehlavy - Černuc 3:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Lidice - Buštěhrad 2:3 np (2:1)
    So 19.09. 16:30 Vraný - Zlonice 4:3 (2:2)
    Ne 20.09. 10:15 Novo Kladno - Smečno 1:2 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Sn Kladno - Velvary B 1:3 (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Družec - Libušín B 3:0k
    Ne 20.09. 16:30 Brandýsek - Pozdeň 3:2 np (1:0)

    4.kolo

    So 26.09. 16:30 Buštěhrad - Vraný 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Černuc - Brandýsek 1:3 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Smečno - Kročehlavy 3:5 (2:3)
    Ne 27.09. 16:30 Velvary B - Zlonice 10:0 (6:0)
    Ne 27.09. 16:30 Sn Kladno - Libušín B 2:4 (1:2)
    St 07.10. 16:30 Pozdeň - Lidice 7:1 (2:1)
    St 28.10. 10:15 Družec - Novo Kladno odloženo

    5.kolo

    So 03.10. 16:00 Kročehlavy - Družec 2:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Lidice - Černuc 3:1 (2:1)
    So 03.10. 16:00 Vraný - Pozdeň 3:2 np (1:2)
    So 03.10. 16:00 Zlonice - Buštěhrad 5:3 (3:1)
    Ne 04.10. 10:15 Novo Kladno - Sn Kladno 1:5 (0:2)
    Ne 04.10. 16:00 Velvary B - Libušín B 5:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Brandýsek - Smečno 2:0 (2:0)

    6.kolo

    So 10.10. 15:30 Pozdeň - Zlonice 1:2 (0:1)
    So 10.10. 15:30 Černuc - Vraný 0:3 (0:1)
    So 10.10. 15:30 Smečno - Lidice odloženo
    So 10.10. 15:30 Družec - Brandýsek 2:1 (0:1)
    Ne 11.10. 10:15 Novo Kladno - Libušín B 3:1 (2:0)
    Ne 11.10. 15:30 Velvary B - Buštěhrad 10:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:30 Sn Kladno - Kročehlavy 1:5 (0:2)

    7. kolo by se mohlo hrát v květnu !

    So 08.05. 17:00 Kročehlavy - Libušín B
    So 08.05. 17:00 Lidice - Družec
    So 08.05. 17:00 Vraný - Smečno
    So 08.05. 17:00 Zlonice - Černuc
    So 08.05. 17:00 Buštěhrad - Pozdeň
    Ne 09.05. 10:15 Novo Kladno - Velvary B
    Ne 09.05. 17:00 Brandýsek - Sn Kladno

    8.kolo

    So 15.05. 17:00 Černuc - Buštěhrad
    So 15.05. 17:00 Smečno - Zlonice
    So 15.05. 17:00 Družec - Vraný
    Ne 16.05. 10:15 Novo Kladno - Kročehlavy
    Ne 16.05. 17:00 Velvary B - Pozdeň
    Ne 16.05. 17:00 Sn Kladno - Lidice
    Ne 16.05. 17:00 Libušín B - Brandýsek

    9.kolo

    So 22.05. 17:00 Kročehlavy - Velvary B
    So 22.05. 17:00 Lidice - Libušín B
    So 22.05. 17:00 Vraný - Sn Kladno
    So 22.05. 17:00 Zlonice - Družec
    So 22.05. 17:00 Buštěhrad - Smečno
    So 22.05. 17:00 Pozdeň - Černuc
    Ne 23.05. 17:00 Brandýsek - Novo Kladno

    10.kolo

    So 29.05. 17:00 Smečno - Pozdeň
    So 29.05. 17:00 Družec - Buštěhrad
    So 29.05. 17:00 Kročehlavy - Brandýsek
    Ne 30.05. 10:15 Novo Kladno - Lidice
    Ne 30.05. 17:00 Velvary B - Černuc
    Ne 30.05. 17:00 Sn Kladno - Zlonice
    Ne 30.05. 17:00 Libušín B - Vraný

    11.kolo

    So 05.06. 17:00 Lidice - Kročehlavy
    So 05.06. 17:00 Vraný - Novo Kladno
    So 05.06. 17:00 Zlonice - Libušín B
    So 05.06. 17:00 Buštěhrad - Sn Kladno
    So 05.06. 17:00 Pozdeň - Družec
    So 05.06. 17:00 Černuc - Smečno
    Ne 06.06. 17:00 Brandýsek - Velvary B

    12.kolo

    So 12.06. 17:00 Družec - Černuc
    So 12.06. 17:00 Kročehlavy - Vraný
    Ne 13.06. 10:15 Novo Kladno - Zlonice
    Ne 13.06. 17:00 Velvary B - Smečno
    Ne 13.06. 17:00 Sn Kladno - Pozdeň
    Ne 13.06. 17:00 Libušín B - Buštěhrad
    Ne 13.06. 17:00 Brandýsek - Lidice
    Správce soutěže: Oldřich Štěpánek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 7 0 0 0 37:4 21
    2. 7 6 1 0 0 24:10 20
    3. 7 4 1 0 2 22:13 14
    4. 7 3 0 2 2 30:13 11
    5. 7 2 2 1 2 13:16 11
    6. 7 3 0 2 2 19:23 11
    7. 7 3 0 0 4 19:17 9
    8. 6 2 1 0 3 14:12 8
    9. 6 2 0 1 3 8:12 7
    10. 7 1 2 0 4 10:23 7
    11. 6 2 0 0 4 8:14 6
    12. 7 2 0 0 5 7:15 6
    13. 7 2 0 0 5 7:34 6
    14. 6 1 0 1 4 10:22 4

    Nejčtenější ze sportu