Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14933
  • Návštěvy: 96/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7762
    Týden:
    96
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Bedřichov - Velké Meziříčí B 0:4 (0:2)
    Ne 09.08. 10:30 Sapeli Polná - Šebkovice 1:1 (0:1)
    Ne 09.08. 16:30 Nová Ves - Pelhřimov 3:1 (3:1)
    Ne 09.08. 16:30 Náměšť n.O. - Žirovnice 0:5 (0:2)
    Ne 09.08. 16:30 Třebíč - Okříšky 1:1 (0:0)
    Ne 09.08. 16:30 Speřice - Přibyslav 4:0 (2:0)
    Ne 09.08. 16:30 Ledeč n.S. - Chotěboř 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 15.08. 16:30 Žirovnice - Třebíč 5:6 (2:3)
    So 15.08. 17:00 Chotěboř - Sapeli Polná 3:1 (0:0)
    Ne 16.08. 14:00 Velké Meziříčí B - Náměšť n.O. 0:1 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Pelhřimov - Šebkovice 7:0 (2:0)
    Ne 16.08. 16:30 Přibyslav - Ledeč n.S. 1:2 (1:2)
    Ne 16.08. 16:30 Nová Ves - Bedřichov 6:1 (4:0)
    St 02.09. 17:30 Okříšky - Speřice 0:1 (0:1)

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Bedřichov - Pelhřimov 0:2 (0:0)
    So 22.08. 16:30 Náměšť n.O. - Nová Ves 1:2 (0:2)
    So 22.08. 16:30 Třebíč - Velké Meziříčí B 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 10:30 Sapeli Polná - Přibyslav 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Speřice - Žirovnice 3:0 (3:0)
    Ne 23.08. 16:30 Ledeč n.S. - Okříšky 1:2 (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Šebkovice - Chotěboř 1:1 (0:1)

    4.kolo

    28.08. 17:30 Bedřichov - Náměšť n.O. 0:5 (0:3)
    So 29.08. 16:30 Okříšky - Sapeli Polná 4:4 (4:4)
    So 29.08. 16:30 Žirovnice - Ledeč n.S. 1:0 (1:0)
    Ne 30.08. 14:00 Velké Meziříčí B - Speřice 1:1 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Pelhřimov - Chotěboř 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Přibyslav - Šebkovice 5:1 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Nová Ves - Třebíč 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Okříšky - Chotěboř 3:3 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Žirovnice - Šebkovice 0:1 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Bedřichov - Speřice 2:1 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Náměšť n.O. - Třebíč 4:0 (1:0)
    Ne 13.09. 14:00 Velké Meziříčí B - Sapeli Polná 5:2 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Pelhřimov - Přibyslav 5:0 (3:0)
    Ne 13.09. 16:00 Nová Ves - Ledeč n.S. 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Třebíč - Pelhřimov 1:3 (0:0)
    So 19.09. 15:30 Šebkovice - Velké Meziříčí B 0:1 (0:1)
    So 19.09. 15:30 Chotěboř - Žirovnice 4:1 (2:0)
    Ne 20.09. 10:30 Sapeli Polná - Nová Ves 2:2 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Speřice - Náměšť n.O. 3:1 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Ledeč n.S. - Bedřichov 1:1 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Přibyslav - Okříšky 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Žirovnice - Přibyslav 6:3 (2:0)
    So 26.09. 15:30 Bedřichov - Sapeli Polná 2:5 (2:4)
    So 26.09. 15:30 Náměšť n.O. - Ledeč n.S. 3:1 (2:0)
    So 26.09. 15:30 Třebíč - Speřice 2:4 (2:2)
    Ne 27.09. 14:00 Velké Meziříčí B - Chotěboř 1:2 (1:0)
    Ne 27.09. 15:30 Pelhřimov - Okříšky 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 15:30 Nová Ves - Šebkovice 3:1 (1:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Chotěboř - Nová Ves 0:2 (0:1)
    So 03.10. 15:00 Okříšky - Žirovnice 1:2 (0:0)
    Ne 04.10. 10:30 Sapeli Polná - Náměšť n.O. 3:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:00 Speřice - Pelhřimov 0:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Ledeč n.S. - Třebíč 3:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Šebkovice - Bedřichov 1:1 (1:0)
    Ne 04.10. 15:00 Přibyslav - Velké Meziříčí B 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Bedřichov - Chotěboř 1:2 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Náměšť n.O. - Šebkovice výsledek
    So 10.10. 15:00 Třebíč - Sapeli Polná 1:1 (0:1)
    Ne 11.10. 14:00 Velké Meziříčí B - Okříšky 2:2 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Pelhřimov - Žirovnice 5:0 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Nová Ves - Přibyslav 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Speřice - Ledeč n.S. 5:1 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Náměšť n.O. - Pelhřimov 0:1 (0:0)
    So 05.09. 16:00 Třebíč - Bedřichov 2:2 (2:0)
    Ne 06.09. 10:30 Sapeli Polná - Žirovnice 4:3 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Ledeč n.S. - Velké Meziříčí B 2:3 (0:1)
    Ne 06.09. 16:00 Chotěboř - Přibyslav 0:1 (0:1)
    St 16.09. 16:30 Šebkovice - Okříšky 0:2 (0:1)
    St 12.05. 17:00 Speřice - Nová Ves

    11.kolo

    Ne 16.05. 10:30 Sapeli Polná - Speřice
    Ne 16.05. 16:30 Pelhřimov - Ledeč n.S.
    Ne 16.05. 16:30 Šebkovice - Třebíč
    Ne 16.05. 16:30 Chotěboř - Náměšť n.O.
    Ne 16.05. 16:30 Přibyslav - Bedřichov
    Ne 16.05. 16:30 Okříšky - Nová Ves
    Ne 16.05. 16:30 Žirovnice - Velké Meziříčí B

    12.kolo

    So 22.05. 16:30 Bedřichov - Okříšky
    So 22.05. 16:30 Náměšť n.O. - Přibyslav
    So 22.05. 16:30 Třebíč - Chotěboř
    Ne 23.05. 16:30 Pelhřimov - Velké Meziříčí B
    Ne 23.05. 16:30 Nová Ves - Žirovnice
    Ne 23.05. 16:30 Speřice - Šebkovice
    Ne 23.05. 16:30 Ledeč n.S. - Sapeli Polná

    13.kolo

    So 29.05. 16:30 Chotěboř - Speřice
    So 29.05. 16:30 Okříšky - Náměšť n.O.
    So 29.05. 16:30 Žirovnice - Bedřichov
    Ne 30.05. 10:30 Sapeli Polná - Pelhřimov
    Ne 30.05. 16:30 Šebkovice - Ledeč n.S.
    Ne 30.05. 16:30 Přibyslav - Třebíč
    Ne 30.05. 16:30 Velké Meziříčí B - Nová Ves
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 9 0 1 29:4 27
    2. 9 7 1 1 23:8 22
    3. 9 6 1 2 22:8 19
    4. 10 5 2 3 20:11 17
    5. 10 5 2 3 16:13 17
    6. 10 3 5 2 23:21 14
    7. 9 4 0 5 15:15 12
    8. 10 4 0 6 23:27 12
    9. 10 3 3 4 15:23 12
    10. 10 2 4 4 16:18 10
    11. 10 3 1 6 12:25 10
    12. 10 2 1 7 12:19 7
    13. 9 1 3 5 6:21 6
    14. 10 1 3 6 10:29 6

    Nejčtenější ze sportu