Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1494
  • Návštěvy: 99/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6743
    Týden:
    99
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek 3:1 (1:0)
    So 12.08. 16:30 Hranice - Dolní Benešov 0:3 (0:3)
    So 12.08. 16:30 Mutěnice - Zlín B 2:1 (1:1)
    Ne 13.08. 10:15 Brumov - Fulnek 2:3 (0:1)
    Ne 13.08. 10:15 Jihlava B - Břeclav 1:2 (0:0)
    Ne 13.08. 10:15 Uničov - Znojmo 0:1 (0:1)
    Ne 13.08. 16:30 1.FC Slovácko B - Karviná 4:1 (3:0)
    Ne 13.08. 16:30 Baník Ostrava B - Lipová 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 19.08. 10:15 Frýdek-Místek - Uničov 0:1 (0:1)
    So 19.08. 16:30 Karviná - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Břeclav - Mutěnice 0:1 (0:1)
    So 19.08. 16:30 Dolní Benešov - Jihlava B 1:0 (1:0)
    Ne 20.08. 10:15 Brumov - Hranice 5:2 (4:0)
    Ne 20.08. 16:30 Fulnek - Lipová 1:2 (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 Znojmo - 1.FC Slovácko B 0:2 (0:1)
    Ne 20.08. 16:30 Zlín B - Zbrojovka Brno B 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 26.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Břeclav 2:1 (2:0)
    So 26.08. 16:30 Hranice - Fulnek 0:3 (0:2)
    So 26.08. 16:30 Mutěnice - Dolní Benešov 0:0 (0:0)
    Ne 27.08. 10:15 Jihlava B - Brumov 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 10:15 Uničov - Zlín B 2:1 (1:1)
    Ne 27.08. 16:30 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek 3:1 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Baník Ostrava B - Znojmo 0:1 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Lipová - Karviná 1:0 (1:0)

    4.kolo

    01.09. 16:30 Hranice - Jihlava B 1:2 (0:2)
    So 02.09. 10:15 Frýdek-Místek - Baník Ostrava B 2:0 (2:0)
    So 02.09. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:0)
    So 02.09. 16:30 Fulnek - Karviná 2:2 (2:0)
    So 02.09. 16:30 Břeclav - Uničov 1:1 (1:1)
    So 02.09. 16:30 Dolní Benešov - Zbrojovka Brno B 1:4 (0:2)
    Ne 03.09. 10:15 Brumov - Mutěnice 2:2 (1:1)
    Ne 03.09. 16:30 Znojmo - Lipová 4:1 (2:0)

    15.kolo

    St 06.09. 13:00 Zlín B - Jihlava B 0:0 (0:0)
    St 06.09. 16:30 Baník Ostrava B - Fulnek 0:1 (0:1)
    St 06.09. 16:30 Dolní Benešov - Brumov 1:1 (0:0)
    St 06.09. 17:00 Lipová - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    St 06.09. 17:00 Karviná - Uničov 3:0 (1:0)
    St 06.09. 17:00 Znojmo - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:1)
    St 06.09. 17:00 Frýdek-Místek - Mutěnice 0:0 (0:0)
    St 06.09. 17:00 Břeclav - Hranice 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 09.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Brumov 4:0 (1:0)
    So 09.09. 16:30 Mutěnice - Hranice 3:1 (2:0)
    So 09.09. 16:30 Karviná - Znojmo 4:3 (2:1)
    Ne 10.09. 10:15 Jihlava B - Fulnek 1:0 (0:0)
    Ne 10.09. 10:15 Uničov - Dolní Benešov 2:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:30 1.FC Slovácko B - Břeclav 0:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:30 Baník Ostrava B - Zlín B 1:2 (0:2)
    Ne 10.09. 16:30 Lipová - Frýdek-Místek 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 16.09. 10:15 Frýdek-Místek - Karviná 0:0 (0:0)
    So 16.09. 10:15 Jihlava B - Mutěnice 1:2 (0:1)
    So 16.09. 16:00 Fulnek - Znojmo 4:0 (1:0)
    So 16.09. 16:00 Břeclav - Baník Ostrava B 1:1 (0:1)
    So 16.09. 16:00 Dolní Benešov - 1.FC Slovácko B 1:2 (0:1)
    So 16.09. 16:00 Hranice - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:1)
    Ne 17.09. 10:15 Brumov - Uničov 0:3 (0:1)
    Ne 17.09. 16:00 Zlín B - Lipová 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 23.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 1:2 (0:1)
    So 23.09. 16:00 Mutěnice - Fulnek 0:0 (0:0)
    So 23.09. 16:00 Karviná - Zlín B 0:1 (0:1)
    Ne 24.09. 10:15 Uničov - Hranice 4:0 (2:0)
    Ne 24.09. 14:30 Znojmo - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    Ne 24.09. 16:00 1.FC Slovácko B - Brumov 1:0 (0:0)
    Ne 24.09. 16:00 Lipová - Břeclav 1:0 (1:0)
    Út 26.09. 16:00 Baník Ostrava B - Dolní Benešov 4:0 (0:0)

    8.kolo

    So 30.09. 14:15 Jihlava B - Uničov 1:1 (0:1)
    So 30.09. 15:30 Fulnek - Frýdek-Místek 4:0 (2:0)
    So 30.09. 15:30 Břeclav - Karviná 1:4 (1:1)
    So 30.09. 15:30 Dolní Benešov - Lipová 1:1 (1:1)
    So 30.09. 15:30 Hranice - 1.FC Slovácko B 1:2 (0:0)
    So 30.09. 15:30 Mutěnice - Zbrojovka Brno B 1:1 (1:1)
    Ne 01.10. 10:15 Brumov - Baník Ostrava B 3:1 (0:1)
    Ne 01.10. 15:30 Zlín B - Znojmo 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 07.10. 10:15 Frýdek-Místek - Zlín B 1:0 (1:0)
    So 07.10. 15:30 Karviná - Dolní Benešov 1:2 (0:2)
    Ne 08.10. 10:15 Uničov - Mutěnice 0:1 (0:1)
    Ne 08.10. 15:30 1.FC Slovácko B - Jihlava B 4:1 (2:0)
    Ne 08.10. 15:30 Baník Ostrava B - Hranice 3:0 (2:0)
    Ne 08.10. 15:30 Lipová - Brumov 1:1 (1:1)
    Ne 08.10. 15:30 Znojmo - Břeclav 1:0 (1:0)
    St 18.10. 15:00 Zbrojovka Brno B - Fulnek 1:2 (0:1)

    10.kolo

    So 14.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Uničov 1:1 (0:0)
    So 14.10. 13:00 Jihlava B - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    So 14.10. 15:30 Fulnek - Zlín B 3:3 (1:1)
    So 14.10. 15:30 Břeclav - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
    So 14.10. 15:30 Dolní Benešov - Znojmo 0:2 (0:0)
    So 14.10. 15:30 Hranice - Lipová 1:0 (1:0)
    So 14.10. 15:30 Mutěnice - 1.FC Slovácko B 2:3 (2:1)
    Ne 15.10. 10:15 Brumov - Karviná 2:2 (0:0)

    11.kolo

    So 21.10. 10:15 Frýdek-Místek - Dolní Benešov 3:3 (2:0)
    So 21.10. 15:00 Karviná - Hranice 1:0 (0:0)
    Ne 22.10. 10:15 Uničov - Fulnek 1:2 (1:0)
    Ne 22.10. 15:00 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 6:0 (1:0)
    Ne 22.10. 15:00 Baník Ostrava B - Mutěnice 3:1 (2:0)
    Ne 22.10. 15:00 Lipová - Jihlava B 2:1 (0:0)
    Ne 22.10. 15:00 Znojmo - Brumov 5:1 (2:0)
    Ne 22.10. 15:00 Zlín B - Břeclav 4:1 (1:1)

    12.kolo

    So 28.10. 10:15 Jihlava B - Karviná 0:2 (0:0)
    So 28.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)
    So 28.10. 14:00 Fulnek - Břeclav 1:0 (0:0)
    So 28.10. 14:00 Dolní Benešov - Zlín B 1:1 (1:0)
    So 28.10. 14:00 Hranice - Znojmo 2:1 (1:0)
    So 28.10. 14:00 Mutěnice - Lipová 2:0 (0:0)
    Ne 29.10. 10:15 Brumov - Frýdek-Místek 4:3 (0:1)
    Ne 29.10. 10:15 Uničov - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 04.11. 10:15 Frýdek-Místek - Hranice 4:1 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Karviná - Mutěnice 2:2 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Břeclav - Dolní Benešov 3:1 (3:1)
    Ne 05.11. 14:00 1.FC Slovácko B - Fulnek 2:1 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Baník Ostrava B - Uničov 0:0 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Lipová - Zbrojovka Brno B 2:1 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 Znojmo - Jihlava B 3:1 (2:0)
    Ne 05.11. 14:00 Zlín B - Brumov 3:0 (0:0)

    14.kolo

    So 11.11. 10:15 Jihlava B - Frýdek-Místek 1:1 (1:0)
    So 11.11. 10:15 Zbrojovka Brno B - Karviná 2:2 (2:0)
    So 11.11. 14:00 Hranice - Zlín B 0:3 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Mutěnice - Znojmo 5:1 (1:0)
    Ne 12.11. 10:15 Brumov - Břeclav 1:3 (0:0)
    Ne 12.11. 10:15 Uničov - Lipová 2:1 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Fulnek - Dolní Benešov 2:1 (1:1)
    Ne 12.11. 14:00 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 18.11. 10:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 5:0 (3:0)
    So 18.11. 13:30 Fulnek - Brumov 4:1 (2:0)
    So 18.11. 13:30 Dolní Benešov - Hranice 4:1 (0:1)
    So 18.11. 13:30 Karviná - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:0)
    Ne 19.11. 13:30 Břeclav - Jihlava B 1:0 (1:0)
    Ne 19.11. 13:30 Zlín B - Mutěnice 0:1 (0:1)
    Ne 19.11. 13:30 Znojmo - Uničov 1:0 (1:0)
    Ne 19.11. 13:30 Lipová - Baník Ostrava B 2:2 (1:0)

    17.kolo

    So 24.03. 15:00 Mutěnice - Břeclav 2:5 (0:3)
    So 24.03. 15:00 Hranice - Brumov 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 10:15 Uničov - Frýdek-Místek 0:2 (0:2)
    Ne 25.03. 10:15 Jihlava B - Dolní Benešov 5:0 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 1.FC Slovácko B - Znojmo 0:1 (0:0)
    Ne 25.03. 16:00 Lipová - Fulnek 0:3 (0:1)
    Út 27.03. 16:00 Zbrojovka Brno B - Zlín B 0:1 (0:0)
    St 04.04. 16:00 Baník Ostrava B - Karviná 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 31.03. 10:15 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Fulnek - Hranice 3:1 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Dolní Benešov - Mutěnice 1:0 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Břeclav - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
    So 31.03. 15:00 Karviná - Lipová 2:0 (0:0)
    Ne 01.04. 10:15 Brumov - Jihlava B 0:2 (0:1)
    Ne 01.04. 15:00 Zlín B - Uničov 0:3 (0:1)
    Ne 01.04. 15:00 Znojmo - Baník Ostrava B 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 07.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Dolní Benešov 1:1 (0:1)
    So 07.04. 10:15 Jihlava B - Hranice 1:1 (0:0)
    So 07.04. 16:00 Karviná - Fulnek 0:1 (0:0)
    So 07.04. 16:00 Mutěnice - Brumov 2:0 (1:0)
    Ne 08.04. 10:15 Uničov - Břeclav 1:1 (0:0)
    Ne 08.04. 16:00 Lipová - Znojmo 0:2 (0:1)
    Ne 08.04. 16:00 Baník Ostrava B - Frýdek-Místek 0:2 (0:1)
    Ne 08.04. 16:00 1.FC Slovácko B - Zlín B 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 14.04. 10:15 Frýdek-Místek - Lipová 0:0 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Fulnek - Jihlava B 4:0 (3:0)
    So 14.04. 16:00 Hranice - Mutěnice 0:2 (0:1)
    So 14.04. 16:00 Dolní Benešov - Uničov 1:1 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Břeclav - 1.FC Slovácko B 3:1 (0:1)
    Ne 15.04. 10:15 Brumov - Zbrojovka Brno B 3:0 (2:0)
    Ne 15.04. 16:00 Zlín B - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Znojmo - Karviná 2:1 (0:0)

    21.kolo

    So 21.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Hranice 4:1 (2:0)
    So 21.04. 16:30 Karviná - Frýdek-Místek 1:2 (1:1)
    So 21.04. 16:30 Mutěnice - Jihlava B 1:0 (1:0)
    Ne 22.04. 10:15 Uničov - Brumov 3:0 (2:0)
    Ne 22.04. 13:00 1.FC Slovácko B - Dolní Benešov 1:2 (0:1)
    Ne 22.04. 16:30 Znojmo - Fulnek 1:2 (1:0)
    Ne 22.04. 16:30 Lipová - Zlín B 2:2 (1:0)
    Ne 22.04. 16:30 Baník Ostrava B - Břeclav 2:2 (0:2)

    22.kolo

    So 28.04. 10:15 Jihlava B - Zbrojovka Brno B 1:0 (1:0)
    So 28.04. 10:15 Brumov - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:1)
    So 28.04. 10:15 Frýdek-Místek - Znojmo 2:2 (2:1)
    So 28.04. 16:30 Fulnek - Mutěnice 3:1 (2:0)
    So 28.04. 16:30 Hranice - Uničov 3:4 (0:3)
    So 28.04. 16:30 Dolní Benešov - Baník Ostrava B 0:1 (0:0)
    So 28.04. 16:30 Břeclav - Lipová 0:2 (0:1)
    So 28.04. 16:30 Zlín B - Karviná 2:1 (1:0)

    30.kolo

    Út 01.05. 10:15 Uničov - Karviná 1:1 (1:0)
    Út 01.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Znojmo 3:0 (1:0)
    Út 01.05. 10:15 Hranice - Břeclav 3:2 (2:1)
    Út 01.05. 16:30 Fulnek - Baník Ostrava B 3:2 (0:1)
    Út 01.05. 16:30 1.FC Slovácko B - Lipová 3:0 (1:0)
    Út 01.05. 16:30 Jihlava B - Zlín B 1:4 (0:0)
    Út 01.05. 16:30 Brumov - Dolní Benešov 1:0 (1:0)
    Út 01.05. 17:00 Mutěnice - Frýdek-Místek 2:2 (1:1)

    23.kolo

    So 05.05. 10:15 Frýdek-Místek - Fulnek 2:2 (0:2)
    So 05.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Mutěnice 0:1 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Karviná - Břeclav 1:2 (0:0)
    Ne 06.05. 10:15 Uničov - Jihlava B 3:4 (2:2)
    Ne 06.05. 16:30 Znojmo - Zlín B 1:3 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Lipová - Dolní Benešov 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Baník Ostrava B - Brumov 0:2 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 1.FC Slovácko B - Hranice 3:1 (2:1)

    24.kolo

    So 12.05. 10:15 Jihlava B - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 12.05. 10:15 Hranice - Baník Ostrava B 0:1 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Fulnek - Zbrojovka Brno B 4:1 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Mutěnice - Uničov 4:1 (2:0)
    So 12.05. 16:30 Dolní Benešov - Karviná 0:1 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Břeclav - Znojmo 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 10:15 Brumov - Lipová 3:2 (1:2)
    Ne 13.05. 16:30 Zlín B - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)

    25.kolo

    So 19.05. 10:15 Frýdek-Místek - Břeclav 2:1 (0:0)
    So 19.05. 16:30 Karviná - Brumov 4:0 (1:0)
    Ne 20.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Mutěnice 0:1 (0:1)
    Ne 20.05. 10:15 Uničov - Zbrojovka Brno B 4:1 (2:1)
    Ne 20.05. 16:30 Zlín B - Fulnek 0:2 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Znojmo - Dolní Benešov 1:3 (1:2)
    Ne 20.05. 16:30 Lipová - Hranice 3:1 (2:0)
    St 23.05. 16:30 Baník Ostrava B - Jihlava B 2:1 (1:1)

    26.kolo

    25.05. 17:00 Hranice - Karviná 1:3 (1:1)
    So 26.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 3:1 (2:1)
    So 26.05. 10:15 Jihlava B - Lipová 3:0 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Fulnek - Uničov 2:1 (2:0)
    So 26.05. 16:30 Mutěnice - Baník Ostrava B 3:0 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Dolní Benešov - Frýdek-Místek 1:2 (0:1)
    So 26.05. 16:30 Břeclav - Zlín B 1:0 (0:0)
    Ne 27.05. 10:15 Brumov - Znojmo 2:1 (2:1)

    27.kolo

    01.06. 17:30 Břeclav - Fulnek 2:1 (1:1)
    So 02.06. 10:15 Frýdek-Místek - Brumov 5:2 (2:2)
    So 02.06. 16:30 Karviná - Jihlava B 1:2 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Zlín B - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 Znojmo - Hranice 3:4 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Lipová - Mutěnice 1:1 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B 1:1 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 1.FC Slovácko B - Uničov 2:4 (2:2)

    28.kolo

    So 09.06. 16:30 Fulnek - 1.FC Slovácko B 2:2 (1:1)
    So 09.06. 16:30 Mutěnice - Karviná 3:2 (2:2)
    So 09.06. 16:30 Hranice - Frýdek-Místek 2:3 (0:1)
    Ne 10.06. 10:15 Uničov - Baník Ostrava B 3:1 (2:0)
    Ne 10.06. 10:15 Zbrojovka Brno B - Lipová 5:0 (1:0)
    Ne 10.06. 10:15 Jihlava B - Znojmo 3:0 (1:0)
    Ne 10.06. 10:15 Brumov - Zlín B 0:2 (0:1)
    Ne 10.06. 10:15 Dolní Benešov - Břeclav 1:0 (1:0)

    29.kolo

    St 06.06. 17:00 Zlín B - Hranice 2:1 (2:0)
    Út 12.06. 16:30 Frýdek-Místek - Jihlava B 1:1 (0:1)
    St 13.06. 17:00 Znojmo - Mutěnice 2:2 (2:2)
    St 13.06. 17:00 Karviná - Zbrojovka Brno B 2:1 (2:0)
    15.06. 17:00 Lipová - Uničov 0:2 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Dolní Benešov - Fulnek 1:0 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Břeclav - Brumov 5:0 (2:0)
    So 16.06. 16:30 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 2:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 5 5 65:30 65
    2. 30 16 9 5 50:32 57
    3. 30 14 7 9 50:35 49
    4. 30 15 4 11 47:33 49
    5. 30 13 10 7 50:39 49
    6. 30 13 8 9 38:27 47
    7. 30 14 5 11 42:35 47
    8. 30 12 6 12 47:40 42
    9. 30 11 7 12 38:38 40
    10. 30 11 6 13 43:45 39
    11. 30 12 2 16 40:49 38
    12. 30 10 7 13 33:42 37
    13. 30 9 8 13 27:46 35
    14. 30 9 7 14 31:34 34
    15. 30 8 4 18 36:68 28
    16. 30 5 1 24 30:74 16

    Nejčtenější ze sportu