Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14941
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1230
    Týden:
    22
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    Čt 27.08. 17:45 Slavoj Polná - Velká Bíteš 4:7 (1:5)
    So 29.08. 09:00 Třebíč - Velké Meziříčí 3:5 (1:1)
    So 29.08. 09:00 Bedřichov - Chotěboř 4:1 (1:1)
    Ne 30.08. 09:00 Pelhřimov - Okříšky 13:0 (6:0)
    Ne 30.08. 10:00 Bystřice n. P. - Vrchovina 2:6 (0:2)
    Ne 30.08. 10:45 Humpolec - Světlá n.S. 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 05.09. 09:00 Okříšky - Bedřichov 0:10 (0:6)
    So 05.09. 10:45 Chotěboř - Slavoj Polná 5:2 (1:1)
    So 05.09. 10:45 Velké Meziříčí - Humpolec 2:3 (1:2)
    So 05.09. 10:45 Velká Bíteš - Bystřice n. P. 4:9 (3:4)
    Ne 06.09. 09:00 Světlá n.S. - Pelhřimov 2:5 (1:3)
    Ne 06.09. 10:45 Vrchovina - Třebíč 3:0 (2:0)

    4.kolo

    11.09. 17:45 Třebíč - Velká Bíteš 6:4 (2:2)
    So 12.09. 10:45 Slavoj Polná - Bystřice n. P. 6:10 (4:2)
    So 12.09. 10:45 Bedřichov - Světlá n.S. 10:0 (4:0)
    So 12.09. 10:45 Chotěboř - Okříšky 6:1 (4:0)
    Ne 13.09. 09:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí 12:3 (3:2)
    Ne 13.09. 10:45 Humpolec - Vrchovina 1:2 (0:2)

    5.kolo

    So 19.09. 10:45 Velká Bíteš - Humpolec 4:2 (3:0)
    Ne 20.09. 09:00 Okříšky - Slavoj Polná 2:8 (1:2)
    Ne 20.09. 10:45 Vrchovina - Pelhřimov 1:3 (1:1)
    St 07.10. 15:30 Bystřice n. P. - Třebíč 2:3 (2:1)
    St 07.10. 17:00 Velké Meziříčí - Bedřichov 4:4 (1:3)
    So 06.03. 15:30 Světlá n.S. - Chotěboř výsledek

    6.kolo

    Čt 24.09. 18:00 Pelhřimov - Velká Bíteš 10:1 (3:1)
    So 26.09. 10:45 Slavoj Polná - Třebíč 1:3 (1:2)
    So 26.09. 10:45 Chotěboř - Velké Meziříčí 9:3 (6:2)
    Ne 27.09. 09:00 Okříšky - Světlá n.S. 1:2 (0:1)
    Ne 27.09. 10:45 Humpolec - Bystřice n. P. 1:7 (0:4)
    So 06.03. 10:45 Bedřichov - Vrchovina výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 09:00 Světlá n.S. - Slavoj Polná 0:6 (0:3)
    So 03.10. 09:00 Třebíč - Humpolec 5:3 (1:1)
    So 03.10. 10:45 Velké Meziříčí - Okříšky 9:0 (3:0)
    So 03.10. 10:45 Vrchovina - Chotěboř 3:2 (2:1)
    So 03.10. 10:45 Velká Bíteš - Bedřichov 2:6 (1:3)
    Ne 04.10. 10:00 Bystřice n. P. - Pelhřimov 4:4 (3:0)

    8.kolo

    So 10.10. 09:00 Světlá n.S. - Velké Meziříčí 3:6 (3:1)
    So 10.10. 10:45 Slavoj Polná - Humpolec 0:4 (0:2)
    So 10.10. 10:45 Bedřichov - Bystřice n. P. 9:4 (3:3)
    So 10.10. 10:45 Chotěboř - Velká Bíteš 7:2 (4:2)
    Ne 28.02. 09:00 Okříšky - Vrchovina výsledek
    Ne 07.03. 13:00 Pelhřimov - Třebíč výsledek

    9.kolo

    10.kolo

    11.kolo

    St 23.09. 15:15 Bystřice n. P. - Světlá n.S. 13:1 (4:1)
    So 27.03. 09:00 Třebíč - Okříšky výsledek
    So 27.03. 10:45 Vrchovina - Slavoj Polná výsledek
    So 27.03. 10:45 Velká Bíteš - Velké Meziříčí výsledek
    Ne 28.03. 09:00 Pelhřimov - Bedřichov výsledek
    Ne 28.03. 10:45 Humpolec - Chotěboř výsledek

    1.kolo

    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 5 1 0 47:11 16
    2. 6 5 1 0 43:11 16
    3. 8 4 1 3 51:34 13
    4. 6 4 0 2 30:15 12
    5. 5 4 0 1 15:8 12
    6. 6 4 0 2 20:18 12
    7. 7 3 1 3 32:34 10
    8. 7 2 0 5 27:31 6
    9. 7 2 0 5 15:22 6
    10. 7 2 0 5 24:44 6
    11. 7 2 0 5 10:42 6
    12. 6 0 0 6 4:48 0

    Nejčtenější ze sportu