Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14954
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1477
    Týden:
    39
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 00.00. 09:30 Holešov - 1.FC Slovácko B odloženo
    So 00.00. 09:30 Zlín B - Val. Klobouky odloženo
    So 00.00. 09:30 Bojkovice - HS Kroměříž B odloženo
    So 00.00. 09:30 Uherský Brod - Baťov 1930 odloženo
    So 00.00. 09:30 Slavičín - Staré Město odloženo
    So 00.00. 09:30 Kunovice - Rožnov p.R. odloženo

    2.kolo

    So 29.08. 09:30 Staré Město - Kunovice 5:4 (4:2)
    So 29.08. 09:30 Baťov 1930 - Slavičín 5:0 (2:0)
    So 29.08. 09:30 Val. Klobouky - Bojkovice 6:2 (4:2)
    So 29.08. 09:30 Holešov - Zlín B 2:1 np (0:0)
    Ne 30.08. 09:30 1.FC Slovácko B - Rožnov p.R. 6:0 (1:0)
    Ne 30.08. 15:00 HS Kroměříž B - Uherský Brod 6:4 (2:1)

    3.kolo

    So 05.09. 09:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 5:4 (1:2)
    So 05.09. 09:30 Bojkovice - Holešov 3:4 np (2:2)
    So 05.09. 09:30 Uherský Brod - Val. Klobouky 0:15 (0:9)
    So 05.09. 09:30 Slavičín - HS Kroměříž B 6:3 (3:1)
    So 05.09. 09:30 Kunovice - Baťov 1930 4:2 (2:0)
    So 05.09. 09:30 Rožnov p.R. - Staré Město 1:8 (0:1)

    4.kolo

    So 12.09. 09:30 Baťov 1930 - Rožnov p.R. 0:1 np (0:0)
    So 12.09. 09:30 Val. Klobouky - Slavičín 6:1 (2:0)
    So 12.09. 09:30 Holešov - Uherský Brod 3:4 (1:2)
    So 12.09. 09:30 Zlín B - Bojkovice 12:0 (6:0)
    Ne 13.09. 09:30 1.FC Slovácko B - Staré Město 0:1 (0:0)
    St 28.10. 13:00 HS Kroměříž B - Kunovice odloženo

    5.kolo

    So 19.09. 09:30 Bojkovice - 1.FC Slovácko B 0:4 (0:1)
    So 19.09. 09:30 Uherský Brod - Zlín B 3:2 (1:0)
    So 19.09. 09:30 Slavičín - Holešov 0:3 (0:2)
    So 19.09. 09:30 Rožnov p.R. - HS Kroměříž B 1:2 np (0:1)
    So 19.09. 09:30 Staré Město - Baťov 1930 0:2 (0:2)
    St 14.10. 13:30 Kunovice - Val. Klobouky odloženo

    6.kolo

    Ne 27.09. 09:30 1.FC Slovácko B - Baťov 1930 3:4 (1:3)
    Ne 27.09. 15:00 HS Kroměříž B - Staré Město 1:6 (1:4)
    St 07.10. 15:30 Holešov - Kunovice 2:3 np (1:2)
    St 28.10. 09:30 Val. Klobouky - Rožnov p.R. odloženo
    St 28.10. 09:30 Zlín B - Slavičín odloženo
    St 28.10. 09:30 Bojkovice - Uherský Brod odloženo

    7.kolo

    So 03.10. 09:30 Uherský Brod - 1.FC Slovácko B 7:1 (2:0)
    So 03.10. 09:30 Slavičín - Bojkovice 1:5 (1:0)
    So 03.10. 09:30 Kunovice - Zlín B 6:1 (2:0)
    So 03.10. 09:30 Rožnov p.R. - Holešov 2:6 (2:3)
    So 03.10. 09:30 Staré Město - Val. Klobouky 2:4 (1:2)
    So 03.10. 09:30 Baťov 1930 - HS Kroměříž B 1:3 (1:1)

    8. kolo - soutěž ukončena

    So 10.10. 09:30 Val. Klobouky - Baťov 1930 6:0 (1:0)
    So 10.10. 09:30 Holešov - Staré Město 2:1 (2:0)
    So 10.10. 09:30 Zlín B - Rožnov p.R. 4:0 (2:0)
    So 10.10. 09:30 Bojkovice - Kunovice 3:4 np (0:2)
    Ne 11.10. 09:30 1.FC Slovácko B - HS Kroměříž B 7:1 (3:1)
    Po 26.10. 14:15 Uherský Brod - Slavičín odloženo
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 5 5 0 0 0 37:5 15
    2. 7 3 2 1 1 20:13 14
    3. 7 4 0 0 3 23:14 12
    4. 6 3 0 1 2 25:14 10
    5. 5 2 2 0 1 19:13 10
    6. 7 3 0 1 3 14:16 10
    7. 7 3 0 0 4 25:18 9
    8. 5 3 0 0 2 18:27 9
    9. 6 2 1 0 3 15:25 8
    10. 6 1 0 2 3 13:29 5
    11. 5 1 0 0 4 8:22 3
    12. 6 0 1 1 4 4:25 3

    Nejčtenější ze sportu