Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14957
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    824
    Týden:
    16
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    9.kolo

    10.kolo

    11.kolo

    2.kolo

    So 29.08. 11:15 Staré Město - Kunovice 3:1 (3:1)
    So 29.08. 11:15 Baťov 1930 - Slavičín 2:1 np (1:0)
    So 29.08. 11:15 Val. Klobouky - Bojkovice 1:4 (1:2)
    So 29.08. 11:15 Holešov - Zlín B 0:3 (0:2)
    Ne 30.08. 11:15 1.FC Slovácko B - Rožnov p.R. 5:6 np (2:3)
    Ne 30.08. 16:45 HS Kroměříž B - Uherský Brod 3:4

    3.kolo

    So 05.09. 11:15 Zlín B - 1.FC Slovácko B 8:3 (3:0)
    So 05.09. 11:15 Bojkovice - Holešov 7:6 (5:2)
    So 05.09. 11:15 Uherský Brod - Val. Klobouky 15:2 (7:1)
    So 05.09. 11:15 Slavičín - HS Kroměříž B 2:3 np (2:1)
    So 05.09. 11:15 Kunovice - Baťov 1930 4:1 (3:0)
    So 05.09. 11:15 Rožnov p.R. - Staré Město 4:1 (3:1)

    4.kolo

    So 12.09. 11:15 Baťov 1930 - Rožnov p.R. 0:3 (0:1)
    So 12.09. 11:15 Val. Klobouky - Slavičín 2:4 (1:3)
    So 12.09. 11:15 Holešov - Uherský Brod 3:7 (0:1)
    So 12.09. 11:15 Zlín B - Bojkovice 6:1 (3:0)
    Ne 13.09. 11:15 1.FC Slovácko B - Staré Město 6:2 (1:1)
    St 28.10. 14:45 HS Kroměříž B - Kunovice výsledek

    5.kolo

    So 19.09. 11:15 Bojkovice - 1.FC Slovácko B 1:14 (0:7)
    So 19.09. 11:15 Uherský Brod - Zlín B 3:2 (3:0)
    So 19.09. 11:15 Slavičín - Holešov 4:5 (3:3)
    So 19.09. 11:15 Rožnov p.R. - HS Kroměříž B 7:0 (3:0)
    So 19.09. 11:15 Staré Město - Baťov 1930 7:1 (4:1)
    St 14.10. 15:15 Kunovice - Val. Klobouky odloženo

    6.kolo

    Ne 27.09. 11:15 1.FC Slovácko B - Baťov 1930 5:4 (2:2)
    Ne 27.09. 16:45 HS Kroměříž B - Staré Město 3:4 (2:3)
    St 07.10. 17:15 Holešov - Kunovice 4:3 np (0:2)
    St 28.10. 11:15 Val. Klobouky - Rožnov p.R. výsledek
    St 28.10. 11:15 Zlín B - Slavičín výsledek
    St 28.10. 11:15 Bojkovice - Uherský Brod výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 11:15 Uherský Brod - 1.FC Slovácko B 4:2 (1:2)
    So 03.10. 11:15 Slavičín - Bojkovice 2:9 (0:5)
    So 03.10. 11:15 Kunovice - Zlín B 0:3 (0:0)
    So 03.10. 11:15 Rožnov p.R. - Holešov 6:3 (3:2)
    So 03.10. 11:15 Baťov 1930 - HS Kroměříž B 4:3 (3:0)
    St 28.10. 11:15 Staré Město - Val. Klobouky výsledek

    8.kolo

    So 10.10. 11:15 Val. Klobouky - Baťov 1930 2:4 (1:3)
    So 10.10. 11:15 Holešov - Staré Město 2:7 (2:2)
    So 10.10. 11:15 Zlín B - Rožnov p.R. 6:0 (1:0)
    So 10.10. 11:15 Bojkovice - Kunovice 5:0 (1:0)
    Ne 11.10. 11:15 1.FC Slovácko B - HS Kroměříž B 9:1 (2:1)
    Po 26.10. 16:00 Uherský Brod - Slavičín výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 6 5 0 0 1 28:7 15
    2. 5 5 0 0 0 33:12 15
    3. 6 4 1 0 1 25:15 14
    4. 7 4 0 1 2 44:25 13
    5. 6 4 0 0 2 24:17 12
    6. 6 4 0 0 2 27:29 12
    7. 7 2 1 0 4 15:25 8
    8. 5 1 0 2 2 13:19 5
    9. 7 1 1 0 5 22:37 5
    10. 5 1 0 1 3 8:15 4
    11. 6 0 1 0 5 12:30 2
    12. 4 0 0 0 4 7:27 0

    Nejčtenější ze sportu