Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14961
  • Návštěvy: 70/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kladno  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3942
    Týden:
    70
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 06.09. 14:00 Pletený Újezd - Slavoj Kladno B 1:3 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Družec B - Zákolany 5:2 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Zichovec B - Černuc B 1:8 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Neuměřice B - Slatina 1:8 (0:4)
    Ne 06.09. 17:00 Vinařice B - Stochov 4:3 (1:2)

    2.kolo

    So 12.09. 10:15 Stochov - Olovnice 1:3 (1:0)
    Ne 13.09. 10:15 Slavoj Kladno B - Vinařice B 6:2 (3:1)
    Ne 13.09. 14:00 Družec B - Zichovec B 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Slatina - Pletený Újezd 8:1 (2:1)
    Ne 13.09. 17:00 Černuc B - Neuměřice B 4:1 (1:1)

    3.kolo

    Ne 20.09. 13:30 Vinařice B - Slatina 4:5 np (4:1)
    Ne 20.09. 16:30 Zichovec B - Zákolany 6:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Neuměřice B - Družec B 3:2 np (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Pletený Újezd - Černuc B 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Olovnice - Slavoj Kladno B 2:1 (1:0)

    4.kolo

    Ne 27.09. 13:30 Zákolany - Stochov 2:3 np (2:2)
    Ne 27.09. 16:30 Slatina - Olovnice 3:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Černuc B - Vinařice B 4:1 (0:1)
    St 28.10. 14:00 Družec B - Pletený Újezd odloženo
    Čt 31.12. 16:30 Zichovec B - Neuměřice B výsledek

    5.kolo

    So 03.10. 10:15 Stochov - Slavoj Kladno B 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 13:00 Olovnice - Černuc B 6:2 (3:1)
    Ne 04.10. 16:00 Neuměřice B - Zákolany 11:2 (4:1)
    Ne 04.10. 16:00 Pletený Újezd - Zichovec B 9:2 (3:0)
    Ne 04.10. 16:00 Vinařice B - Družec B 1:2 (1:0)

    6.kolo

    Ne 11.10. 12:30 Slatina - Stochov 5:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:30 Zákolany - Slavoj Kladno B 3:7 (1:5)
    Ne 11.10. 15:30 Družec B - Olovnice 0:5 (0:2)
    Ne 11.10. 15:30 Zichovec B - Vinařice B 1:2 np (1:0)
    Ne 11.10. 15:30 Neuměřice B - Pletený Újezd 4:3 (2:1)

    8.kolo

    Ne 07.03. 11:30 Neuměřice B - Olovnice
    Ne 07.03. 14:30 Černuc B - Slavoj Kladno B
    Ne 07.03. 14:30 Družec B - Stochov
    Ne 07.03. 14:30 Pletený Újezd - Vinařice B
    Ne 07.03. 14:30 Zákolany - Slatina

    9.kolo

    So 13.03. 10:15 Stochov - Zichovec B
    Ne 14.03. 10:15 Slavoj Kladno B - Družec B
    Ne 14.03. 14:30 Vinařice B - Zákolany
    Ne 14.03. 14:30 Slatina - Černuc B
    Ne 14.03. 14:30 Olovnice - Pletený Újezd

    10.kolo

    Ne 21.03. 15:00 Zichovec B - Slavoj Kladno B
    Ne 21.03. 15:00 Zákolany - Černuc B
    Ne 21.03. 15:00 Družec B - Slatina
    Ne 21.03. 15:00 Vinařice B - Olovnice
    Ne 21.03. 15:00 Neuměřice B - Stochov

    11.kolo

    So 27.03. 10:15 Stochov - Pletený Újezd
    Ne 28.03. 10:15 Slavoj Kladno B - Neuměřice B
    Ne 28.03. 15:00 Černuc B - Družec B
    Ne 28.03. 15:00 Slatina - Zichovec B
    Ne 28.03. 15:00 Olovnice - Zákolany

    7.kolo

    So 03.04. 10:15 Stochov - Černuc B
    Ne 04.04. 10:15 Slavoj Kladno B - Slatina
    Ne 04.04. 16:30 Vinařice B - Neuměřice B
    Ne 04.04. 16:30 Pletený Újezd - Zákolany
    Ne 04.04. 16:30 Olovnice - Zichovec B

    12.kolo

    Ne 11.04. 16:30 Zákolany - Družec B
    Ne 11.04. 16:30 Černuc B - Zichovec B
    Ne 11.04. 16:30 Slatina - Neuměřice B
    Ne 11.04. 16:30 Slavoj Kladno B - Pletený Újezd
    Ne 11.04. 16:30 Stochov - Vinařice B

    16.kolo

    Ne 18.04. 17:00 Zákolany - Neuměřice B
    Ne 18.04. 17:00 Zichovec B - Pletený Újezd
    Ne 18.04. 17:00 Družec B - Vinařice B
    Ne 18.04. 17:00 Černuc B - Olovnice
    Ne 18.04. 17:00 Slavoj Kladno B - Stochov

    17.kolo

    Ne 25.04. 17:00 Slavoj Kladno B - Zákolany
    Ne 25.04. 17:00 Stochov - Slatina
    Ne 25.04. 17:00 Olovnice - Družec B
    Ne 25.04. 17:00 Vinařice B - Zichovec B
    Ne 25.04. 17:00 Pletený Újezd - Neuměřice B

    18.kolo

    Ne 02.05. 17:00 Černuc B - Stochov
    Ne 02.05. 17:00 Slatina - Slavoj Kladno B
    Ne 02.05. 17:00 Neuměřice B - Vinařice B
    Ne 02.05. 17:00 Zákolany - Pletený Újezd
    Ne 02.05. 17:00 Zichovec B - Olovnice

    19.kolo

    Ne 09.05. 17:00 Olovnice - Neuměřice B
    Ne 09.05. 17:00 Slavoj Kladno B - Černuc B
    Ne 09.05. 17:00 Stochov - Družec B
    Ne 09.05. 17:00 Vinařice B - Pletený Újezd
    Ne 09.05. 17:00 Slatina - Zákolany

    20.kolo

    Ne 16.05. 17:00 Zichovec B - Stochov
    Ne 16.05. 17:00 Družec B - Slavoj Kladno B
    Ne 16.05. 17:00 Zákolany - Vinařice B
    Ne 16.05. 17:00 Černuc B - Slatina
    Ne 16.05. 17:00 Pletený Újezd - Olovnice

    21.kolo

    Ne 23.05. 17:00 Slavoj Kladno B - Zichovec B
    Ne 23.05. 17:00 Černuc B - Zákolany
    Ne 23.05. 17:00 Slatina - Družec B
    Ne 23.05. 17:00 Olovnice - Vinařice B
    Ne 23.05. 17:00 Stochov - Neuměřice B

    22.kolo

    Ne 30.05. 17:00 Pletený Újezd - Stochov
    Ne 30.05. 17:00 Neuměřice B - Slavoj Kladno B
    Ne 30.05. 17:00 Družec B - Černuc B
    Ne 30.05. 17:00 Zichovec B - Slatina
    Ne 30.05. 17:00 Zákolany - Olovnice

    13.kolo

    Ne 06.06. 17:00 Olovnice - Stochov
    Ne 06.06. 17:00 Vinařice B - Slavoj Kladno B
    Ne 06.06. 17:00 Pletený Újezd - Slatina
    Ne 06.06. 17:00 Neuměřice B - Černuc B
    Ne 06.06. 17:00 Zichovec B - Družec B

    14.kolo

    Ne 13.06. 17:00 Zákolany - Zichovec B
    Ne 13.06. 17:00 Družec B - Neuměřice B
    Ne 13.06. 17:00 Černuc B - Pletený Újezd
    Ne 13.06. 17:00 Slatina - Vinařice B
    Ne 13.06. 17:00 Slavoj Kladno B - Olovnice

    15.kolo

    Ne 20.06. 17:00 Stochov - Zákolany
    Ne 20.06. 17:00 Olovnice - Slatina
    Ne 20.06. 17:00 Vinařice B - Černuc B
    Ne 20.06. 17:00 Pletený Újezd - Družec B
    Ne 20.06. 17:00 Neuměřice B - Zichovec B
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 5 4 1 0 0 28:6 14
    2. 5 4 0 0 1 19:9 12
    3. 5 4 0 0 1 16:7 12
    4. 5 3 0 1 1 10:10 10
    5. 5 3 0 0 2 17:10 9
    6. 5 2 1 0 2 19:19 8
    7. 6 1 1 1 3 13:20 6
    8. 5 1 1 0 3 8:14 5
    9. 5 1 0 1 3 10:20 4
    10. 5 1 0 0 4 14:18 3
    11. 5 0 0 1 4 10:31 1

    Nejčtenější ze sportu