Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14978
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    966
    Týden:
    29
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 00.00. 10:45 Orlová - TJ Petřvald výsledek
    So 00.00. 10:45 Staré Město - Bohumín výsledek
    So 00.00. 10:45 Slovan Havířov - Těrlicko výsledek
    So 00.00. 10:45 Heřmanice - Albrechtice výsledek
    So 00.00. 10:45 Stará Bělá B - Staříč výsledek

    2.kolo

    3.kolo

    So 22.08. 10:00 Slovan Havířov - Orlová 10:1 (7:0)
    Ne 23.08. 10:45 Český Těšín - Bohumín 2:4 (2:1)
    Ne 23.08. 11:45 Staré Město - TJ Petřvald 5:2 (4:2)
    Ne 23.08. 11:45 Heřmanice - Těrlicko 0:15 (0:9)
    St 02.09. 16:00 Albrechtice - Staříč 8:1 (2:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:45 TJ Petřvald - Albrechtice 0:13 (0:6)
    So 29.08. 10:45 Orlová - Český Těšín 2:2 (2:2)
    So 29.08. 11:45 Bohumín - Heřmanice 7:4 (4:1)
    Ne 30.08. 10:00 Těrlicko - Stará Bělá B 11:3 (4:0)
    Ne 30.08. 11:45 Staré Město - Slovan Havířov 2:5 (1:2)

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Slovan Havířov - TJ Petřvald 8:3 (2:2)
    So 05.09. 12:00 Staříč - Těrlicko 0:7 (0:2)
    Ne 06.09. 10:45 Český Těšín - Staré Město 1:2 (0:2)
    Ne 06.09. 10:45 Stará Bělá B - Bohumín 2:5 (0:3)
    St 23.09. 16:00 Heřmanice - Orlová 5:2 (3:1)

    6.kolo

    So 12.09. 10:00 Slovan Havířov - Český Těšín 12:3 (5:1)
    So 12.09. 10:45 Orlová - Stará Bělá B 2:6 (0:5)
    So 12.09. 11:45 Bohumín - Staříč 4:1 (1:1)
    Ne 13.09. 10:45 Těrlicko - Albrechtice 1:5 (0:5)
    Ne 13.09. 11:45 Staré Město - Heřmanice 9:2 (2:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:45 Albrechtice - Bohumín 5:0 (1:0)
    So 19.09. 12:00 Staříč - Orlová 2:2 (1:1)
    Ne 20.09. 10:45 Český Těšín - TJ Petřvald 11:0 (5:0)
    Ne 20.09. 10:45 Stará Bělá B - Staré Město 3:2 (2:0)
    Ne 20.09. 11:45 Heřmanice - Slovan Havířov 2:9 (1:5)

    8.kolo

    Ne 27.09. 10:45 Český Těšín - Heřmanice 4:1 (2:1)
    Po 28.09. 11:45 TJ Petřvald - Těrlicko 1:1 (0:1)
    St 30.09. 16:30 Slovan Havířov - Stará Bělá B 4:3 (2:0)
    St 07.10. 16:00 Orlová - Albrechtice 2:10 (2:7)
    Út 01.12. 11:45 Staré Město - Staříč výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 10:45 Albrechtice - Staré Město 7:0 (3:0)
    So 03.10. 12:00 Staříč - Slovan Havířov 1:3 (0:0)
    So 03.10. 13:15 Těrlicko - Bohumín 1:1 (0:0)
    Ne 04.10. 10:45 Stará Bělá B - Český Těšín výsledek
    Ne 04.10. 11:45 Heřmanice - TJ Petřvald výsledek

    10. kolo - soutěž ukončena

    So 10.10. 10:00 Slovan Havířov - Albrechtice 1:12 (0:7)
    So 10.10. 10:45 TJ Petřvald - Bohumín 0:2 (0:1)
    So 10.10. 10:45 Orlová - Těrlicko 2:8 (0:3)
    Ne 11.10. 10:45 Český Těšín - Staříč 3:2 (3:2)
    Ne 11.10. 11:45 Heřmanice - Stará Bělá B 1:1 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 7 0 0 60:5 21
    2. 8 7 0 1 52:27 21
    3. 7 5 1 1 23:15 16
    4. 7 4 2 1 44:12 14
    5. 7 3 1 3 26:23 10
    6. 6 3 0 3 20:20 9
    7. 6 2 1 3 18:25 7
    8. 7 1 1 5 15:47 4
    9. 7 0 2 5 13:43 2
    10. 6 0 1 5 7:27 1
    11. 6 0 1 5 6:40 1

    Nejčtenější ze sportu