Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14979
  • Návštěvy: 167/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13877
    Týden:
    167
    Dnes:
    31
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 00.00. 14:00 Orlová - Vratimov výsledek
    So 00.00. 14:00 Staré Město - Hnojník výsledek
    So 00.00. 14:00 Jistebník - Dolní Lutyně výsledek
    So 00.00. 14:00 Jablunkov - Smilovice výsledek
    So 00.00. 14:00 Stonava - Dobrá výsledek
    So 00.00. 14:00 Lučina - Albrechtice výsledek
    So 00.00. 14:00 Dobratice - Libhošť výsledek

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Vratimov - Libhošť 2:2 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Dobrá - Lučina 5:2 (4:1)
    So 15.08. 17:00 Dolní Lutyně - Jablunkov 2:1 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Hnojník - Jistebník 2:1 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Orlová - Staré Město 1:0 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Smilovice - Stonava 1:4 (1:2)
    St 16.09. 17:00 Albrechtice - Dobratice 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 13:30 Stonava - Dolní Lutyně 9:0 (4:0)
    So 22.08. 17:00 Jablunkov - Hnojník 1:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Lučina - Smilovice 4:1 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Dobratice - Dobrá 2:3 (0:1)
    So 22.08. 18:00 Staré Město - Vratimov 0:3 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Jistebník - Orlová 1:2 (1:2)
    Ne 23.08. 17:00 Libhošť - Albrechtice 2:2 (1:1)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Vratimov - Albrechtice 0:3 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Dobrá - Libhošť 1:4 (1:3)
    So 29.08. 17:00 Dolní Lutyně - Lučina 2:3 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Hnojník - Stonava 3:3 (2:2)
    So 29.08. 17:00 Orlová - Jablunkov 6:1 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Staré Město - Jistebník 2:0 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Smilovice - Dobratice 0:2 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Jablunkov - Staré Město 1:2 (0:2)
    So 05.09. 16:30 Orlová - Stonava 0:3 (0:2)
    So 05.09. 16:30 Lučina - Hnojník 3:5 (3:4)
    So 05.09. 16:30 Dobratice - Dolní Lutyně 12:2 (5:2)
    Ne 06.09. 16:30 Jistebník - Vratimov 1:3 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Libhošť - Smilovice 1:4 (0:2)
    Ne 06.09. 16:30 Albrechtice - Dobrá 6:2 (3:1)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Vratimov - Dobrá 9:1 (5:0)
    So 12.09. 16:00 Dolní Lutyně - Libhošť 2:9 (1:2)
    So 12.09. 16:00 Hnojník - Dobratice 0:5 (0:3)
    So 12.09. 16:00 Orlová - Lučina 2:1 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Staré Město - Stonava 3:2 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Smilovice - Albrechtice 0:6 (0:3)
    Ne 13.09. 16:00 Jistebník - Jablunkov 5:0 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Jablunkov - Vratimov 1:3 (1:1)
    So 19.09. 16:00 Stonava - Jistebník 5:0 (4:0)
    So 19.09. 16:00 Lučina - Staré Město 0:1 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Dobratice - Orlová 0:1 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Dobrá - Smilovice 4:1 (3:0)
    Ne 20.09. 16:00 Libhošť - Hnojník 5:1 (5:0)
    Ne 20.09. 16:00 Albrechtice - Dolní Lutyně 4:0 (2:0)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Vratimov - Smilovice 6:1 (3:1)
    So 26.09. 16:00 Hnojník - Albrechtice 0:2 (0:2)
    So 26.09. 16:00 Orlová - Libhošť 3:1 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Jablunkov - Stonava 1:3 (0:0)
    St 14.10. 15:30 Staré Město - Dobratice
    St 28.10. 14:00 Dolní Lutyně - Dobrá
    St 28.10. 14:00 Jistebník - Lučina

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Stonava - Vratimov 2:3 (0:1)
    So 03.10. 15:30 Lučina - Jablunkov 2:2 (1:0)
    So 03.10. 15:30 Dobratice - Jistebník 2:1 (0:1)
    So 03.10. 15:30 Dobrá - Hnojník 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Libhošť - Staré Město 2:1 (2:1)
    Ne 04.10. 15:30 Albrechtice - Orlová 1:2 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Smilovice - Dolní Lutyně 4:0 (2:0)

    10. kolo - soutěž ukončena

    So 10.10. 15:00 Vratimov - Dolní Lutyně 7:1 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Hnojník - Smilovice 0:1 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Orlová - Dobrá 4:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Staré Město - Albrechtice 1:1 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Jistebník - Libhošť 1:2 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Jablunkov - Dobratice 2:4 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Stonava - Lučina 3:0 (2:0)
    Správce soutěže: Marek Koraba

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 0 1 21:8 24
    2. 9 7 1 1 36:12 22
    3. 9 6 2 1 27:8 20
    4. 9 6 1 2 34:11 19
    5. 9 5 2 2 28:17 17
    6. 8 5 0 3 28:11 15
    7. 8 4 1 3 10:10 13
    8. 8 4 0 4 17:28 12
    9. 9 3 0 6 13:27 9
    10. 9 2 2 5 12:22 8
    11. 8 2 1 5 15:21 7
    12. 8 1 0 7 10:18 3
    13. 8 1 0 7 9:49 3
    14. 9 0 2 7 10:28 2

    Nejčtenější ze sportu