Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14980
  • Návštěvy: 653/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22360
    Týden:
    653
    Dnes:
    42
    On-line:
    1

    1.kolo

    21.08. 18:00 Králův Dvůr - Povltavská FA 3:2 (3:1)
    So 22.08. 10:15 Vltavín - Písek 3:1 (1:0)
    So 22.08. 10:15 Benešov - Hostouň 4:0 (1:0)
    So 22.08. 10:15 Sokolov - Motorlet Praha 0:2 (0:1)
    Ne 23.08. 10:15 Admira Praha - Slavia Praha B 3:1 (1:1)
    Ne 23.08. 10:30 Karlovy Vary - 1.FK Příbram B 1:2 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 SK Rakovník - Viktoria Plzeň B 1:3 (0:1)
    St 30.09. 15:30 Domažlice - Sparta Praha B 2:0 (2:0)

    2.kolo

    28.08. 18:30 Písek - Domažlice 3:2 (3:1)
    So 29.08. 10:15 Motorlet Praha - Karlovy Vary 0:1 np (0:0)
    So 29.08. 10:30 Povltavská FA - Benešov 1:2 (0:1)
    Ne 30.08. 10:15 Slavia Praha B - Vltavín 2:3 (0:2)
    Ne 30.08. 10:30 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram B 2:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 SK Rakovník - Admira Praha 2:0 (0:0)
    St 23.09. 16:30 Hostouň - Sokolov 1:0 (0:0)
    St 23.09. 16:30 Sparta Praha B - Králův Dvůr 4:1 (2:0)

    3.kolo

    04.09. 17:30 Králův Dvůr - Písek 0:1 np (0:0)
    So 05.09. 10:00 1.FK Příbram B - Motorlet Praha 0:3 (0:2)
    So 05.09. 10:15 Vltavín - SK Rakovník 4:0 (3:0)
    So 05.09. 10:15 Benešov - Sparta Praha B 0:4 (0:2)
    So 05.09. 10:15 Sokolov - Povltavská FA 0:3 (0:1)
    Ne 06.09. 10:15 Admira Praha - Viktoria Plzeň B 3:0 (2:0)
    Po 00.00. 14:30 Domažlice - Slavia Praha B výsledek
    Po 00.00. 17:00 Karlovy Vary - Hostouň výsledek

    4.kolo

    11.09. 19:30 Písek - Benešov 0:2 (0:2)
    So 12.09. 10:15 SK Rakovník - Domažlice 3:4 (2:2)
    So 12.09. 10:30 Povltavská FA - Karlovy Vary 1:2 (0:2)
    Ne 13.09. 10:15 Sparta Praha B - Sokolov 10:0 (4:0)
    Ne 13.09. 10:15 Slavia Praha B - Králův Dvůr 2:3 np (2:2)
    Ne 13.09. 10:15 Admira Praha - Vltavín 2:1 (0:1)
    Ne 13.09. 10:30 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 5:4 np (4:4)
    St 30.09. 16:00 Hostouň - 1.FK Příbram B 3:2 (1:1)

    5.kolo

    18.09. 17:00 Králův Dvůr - SK Rakovník 2:1 (2:1)
    So 19.09. 10:15 Vltavín - Viktoria Plzeň B 0:2 (0:0)
    So 19.09. 10:15 Benešov - Slavia Praha B 2:5 (0:2)
    So 19.09. 10:15 Motorlet Praha - Hostouň 2:0 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Domažlice - Admira Praha 4:2 (1:1)
    Ne 20.09. 10:00 1.FK Příbram B - Povltavská FA 1:4 (0:1)
    Ne 20.09. 10:30 Karlovy Vary - Sparta Praha B 1:4 (1:2)
    Po 00.00. 15:00 Sokolov - Písek výsledek

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 SK Rakovník - Benešov 0:3 (0:0)
    So 26.09. 10:15 Vltavín - Domažlice 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 10:15 Sparta Praha B - 1.FK Příbram B 3:0 (1:0)
    Ne 27.09. 10:15 Slavia Praha B - Sokolov 5:0 (4:0)
    Ne 27.09. 10:15 Admira Praha - Králův Dvůr 1:0 (1:0)
    Ne 27.09. 10:30 Viktoria Plzeň B - Hostouň 2:0 (1:0)
    St 07.10. 15:30 Povltavská FA - Motorlet Praha 2:1 np (0:0)
    Po 00.00. 10:15 Písek - Karlovy Vary výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Benešov - Admira Praha 0:2 (0:1)
    So 03.10. 10:15 Sokolov - SK Rakovník 1:2 (1:0)
    So 03.10. 10:15 1.FK Příbram B - Písek 1:4 (1:0)
    So 03.10. 10:15 Motorlet Praha - Sparta Praha B 1:3 (0:1)
    So 03.10. 10:30 Králův Dvůr - Vltavín 1:3 (1:1)
    So 03.10. 15:00 Domažlice - Viktoria Plzeň B 8:0 (3:0)
    Ne 04.10. 10:30 Karlovy Vary - Slavia Praha B 3:1 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Hostouň - Povltavská FA 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Písek - Motorlet Praha 3:0 (1:0)
    So 10.10. 10:15 Vltavín - Benešov 2:0 (1:0)
    So 10.10. 10:30 SK Rakovník - Karlovy Vary 0:1 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Domažlice - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    Ne 11.10. 10:15 Sparta Praha B - Hostouň 4:1 (1:1)
    Ne 11.10. 10:15 Slavia Praha B - 1.FK Příbram B 2:1 (0:0)
    Ne 11.10. 10:30 Viktoria Plzeň B - Povltavská FA 2:1 (1:1)
    Po 00.00. 00:00 Admira Praha - Sokolov výsledek

    9.kolo

    So 30.01. 10:00 1.FK Příbram B - SK Rakovník
    So 30.01. 10:15 Benešov - Domažlice
    So 30.01. 10:15 Sokolov - Vltavín
    So 30.01. 10:15 Motorlet Praha - Slavia Praha B
    So 30.01. 10:30 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B
    So 30.01. 10:30 Karlovy Vary - Admira Praha
    So 30.01. 10:30 Povltavská FA - Sparta Praha B
    So 30.01. 14:30 Hostouň - Písek

    10.kolo

    So 06.02. 10:15 Slavia Praha B - Hostouň
    So 06.02. 10:15 Admira Praha - 1.FK Příbram B
    So 06.02. 10:15 Vltavín - Karlovy Vary
    So 06.02. 10:30 Viktoria Plzeň B - Sparta Praha B
    So 06.02. 10:30 Králův Dvůr - Benešov
    So 06.02. 14:30 SK Rakovník - Motorlet Praha
    So 06.02. 14:30 Domažlice - Sokolov
    So 06.02. 18:00 Písek - Povltavská FA

    11.kolo

    So 13.02. 10:00 1.FK Příbram B - Vltavín
    So 13.02. 10:15 Benešov - Viktoria Plzeň B
    So 13.02. 10:15 Sokolov - Králův Dvůr
    So 13.02. 10:15 Motorlet Praha - Admira Praha
    So 13.02. 10:15 Sparta Praha B - Písek
    So 13.02. 10:30 Karlovy Vary - Domažlice
    So 13.02. 10:30 Povltavská FA - Slavia Praha B
    So 13.02. 14:00 Hostouň - SK Rakovník

    12.kolo

    So 20.02. 10:15 Slavia Praha B - Sparta Praha B
    So 20.02. 10:15 SK Rakovník - Povltavská FA
    So 20.02. 10:15 Admira Praha - Hostouň
    So 20.02. 10:15 Vltavín - Motorlet Praha
    So 20.02. 10:15 Benešov - Sokolov
    So 20.02. 10:30 Viktoria Plzeň B - Písek
    So 20.02. 10:30 Králův Dvůr - Karlovy Vary
    So 20.02. 14:00 Domažlice - 1.FK Příbram B

    13.kolo

    So 27.02. 10:00 1.FK Příbram B - Králův Dvůr
    So 27.02. 10:15 Sokolov - Viktoria Plzeň B
    So 27.02. 10:15 Motorlet Praha - Domažlice
    So 27.02. 10:15 Sparta Praha B - SK Rakovník
    So 27.02. 10:30 Karlovy Vary - Benešov
    So 27.02. 10:30 Povltavská FA - Admira Praha
    So 27.02. 13:30 Hostouň - Vltavín
    So 27.02. 18:00 Písek - Slavia Praha B

    14.kolo

    So 06.03. 10:15 Admira Praha - Sparta Praha B
    So 06.03. 10:15 Vltavín - Povltavská FA
    So 06.03. 10:15 Benešov - 1.FK Příbram B
    So 06.03. 10:15 Sokolov - Karlovy Vary
    So 06.03. 10:30 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B
    So 06.03. 10:30 Králův Dvůr - Motorlet Praha
    So 06.03. 13:30 SK Rakovník - Písek
    So 06.03. 13:30 Domažlice - Hostouň

    15.kolo

    So 13.03. 10:15 Motorlet Praha - Benešov
    So 13.03. 10:15 Sparta Praha B - Vltavín
    So 13.03. 10:15 Slavia Praha B - SK Rakovník
    So 13.03. 10:30 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň B
    So 13.03. 10:30 Povltavská FA - Domažlice
    So 13.03. 11:00 1.FK Příbram B - Sokolov
    So 13.03. 13:30 Hostouň - Králův Dvůr
    So 13.03. 18:00 Písek - Admira Praha
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 7 0 0 1 32:6 21
    2. 7 6 0 0 1 24:9 18
    3. 8 5 1 0 2 15:17 17
    4. 8 5 0 0 3 17:10 15
    5. 7 5 0 0 2 13:8 15
    6. 8 3 0 3 2 13:11 12
    7. 8 4 0 0 4 13:14 12
    8. 6 3 1 0 2 11:8 11
    9. 6 3 1 0 2 8:8 11
    10. 7 3 0 1 3 18:14 10
    11. 8 2 1 1 4 9:15 9
    12. 7 3 0 0 4 7:15 9
    13. 8 2 1 0 5 14:13 8
    14. 8 2 0 0 6 9:18 6
    15. 8 1 0 0 7 7:22 3
    16. 6 0 0 0 6 1:23 0

    Nejčtenější ze sportu