Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14984
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3195
    Týden:
    31
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Vlašim - RMSK Cidlina 1:9 (0:5)
    So 22.08. 10:00 Vyšehrad B - Admira Praha B 0:3 (0:1)
    So 22.08. 10:00 Sparta Kolín - Střešovice 1911 6:2 (6:1)
    So 22.08. 12:30 Svitavy - Třebeš 2:1 (0:0)
    So 22.08. 12:45 ABC Braník - CU Bohemians B 1:4 (0:2)
    So 22.08. 13:00 Praga - Náchod 4:3 (2:2)
    So 22.08. 14:45 Trutnov - Viktoria Žižkov B 1:3 (1:0)
    Ne 23.08. 10:00 ČLU Beroun - Čáslav 3:2 np (0:2)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Třebeš - Střešovice 1911 3:1 (2:1)
    So 29.08. 10:00 Admira Praha B - Praga 4:2 (1:2)
    So 29.08. 10:00 CU Bohemians B - Trutnov 9:1 (2:0)
    So 29.08. 10:00 Čáslav - Vlašim 3:4 np (0:3)
    So 29.08. 10:30 Svitavy - ČLU Beroun 10:0 (2:0)
    So 29.08. 15:00 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B 5:3 (1:3)
    Ne 30.08. 10:00 Náchod - Sparta Kolín 3:4 np (0:1)
    Ne 30.08. 10:00 RMSK Cidlina - ABC Braník 5:0 (2:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:00 Vlašim - Svitavy 3:2 (1:2)
    So 05.09. 10:00 Vyšehrad B - CU Bohemians B 0:4 (0:2)
    So 05.09. 10:00 Sparta Kolín - Admira Praha B 5:1 (2:1)
    So 05.09. 12:30 Střešovice 1911 - Náchod 2:0 (1:0)
    So 05.09. 13:00 Praga - Viktoria Žižkov B 2:6 (2:2)
    So 05.09. 14:45 Trutnov - RMSK Cidlina 0:2 (0:0)
    Ne 06.09. 10:00 ČLU Beroun - Třebeš 2:1 (1:1)
    Ne 06.09. 10:45 ABC Braník - Čáslav 3:2 np (0:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Třebeš - Náchod 1:6 (1:4)
    So 12.09. 10:00 Čáslav - Trutnov 2:1 (0:1)
    So 12.09. 10:00 Svitavy - ABC Braník 1:2 (0:1)
    So 12.09. 11:30 CU Bohemians B - Praga 11:1 (4:0)
    So 12.09. 12:15 RMSK Cidlina - Vyšehrad B 9:0 (5:0)
    So 12.09. 16:45 Viktoria Žižkov B - Sparta Kolín 3:4 np (2:1)
    St 30.09. 18:30 Admira Praha B - Střešovice 1911 2:3 (2:2)
    St 30.06. 10:00 ČLU Beroun - Vlašim

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Vyšehrad B - Čáslav 2:3 (1:1)
    So 19.09. 10:00 Sparta Kolín - CU Bohemians B 4:3 (0:1)
    So 19.09. 10:00 Náchod - Admira Praha B 2:1 (2:0)
    So 19.09. 13:00 Praga - RMSK Cidlina 1:2 np (0:0)
    So 19.09. 13:45 Trutnov - Svitavy 1:7 (0:2)
    So 19.09. 14:15 Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov B 2:6 (1:4)
    Ne 20.09. 10:00 ABC Braník - ČLU Beroun 1:0 (1:0)
    St 30.06. 15:00 Vlašim - Třebeš

    6.kolo

    So 26.09. 10:00 Čáslav - Praga 5:1 (3:0)
    So 26.09. 10:00 Svitavy - Vyšehrad B 1:0 (0:0)
    So 26.09. 14:00 Viktoria Žižkov B - Náchod 3:5 (2:3)
    Ne 27.09. 10:00 ČLU Beroun - Trutnov 8:4 (4:1)
    Ne 27.09. 10:00 Vlašim - ABC Braník 3:1 (2:0)
    St 07.10. 15:00 CU Bohemians B - Střešovice 1911 8:0 (5:0)
    St 30.06. 14:00 Třebeš - Admira Praha B
    St 30.06. 16:00 RMSK Cidlina - Sparta Kolín

    7.kolo

    St 30.09. 13:15 Náchod - CU Bohemians B 0:4 (0:1)
    So 03.10. 10:00 Vyšehrad B - ČLU Beroun 4:5 (2:4)
    So 03.10. 10:00 Sparta Kolín - Čáslav 5:0 (2:0)
    So 03.10. 10:00 Střešovice 1911 - RMSK Cidlina 3:5 (2:2)
    So 03.10. 10:00 Admira Praha B - Viktoria Žižkov B 4:2 (2:2)
    So 03.10. 12:45 Trutnov - Vlašim 0:3 (0:1)
    So 03.10. 13:00 Praga - Svitavy 0:1 np (0:0)
    Ne 04.10. 10:00 ABC Braník - Třebeš 1:2 np (1:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:00 CU Bohemians B - Admira Praha B 5:1 (1:1)
    So 10.10. 10:00 RMSK Cidlina - Náchod 6:0 (4:0)
    So 10.10. 10:00 Čáslav - Střešovice 1911 6:3 (2:0)
    So 10.10. 10:00 Svitavy - Sparta Kolín 1:2 np (1:0)
    So 10.10. 10:00 Vlašim - Vyšehrad B 2:3 (1:2)
    Ne 11.10. 10:00 ČLU Beroun - Praga 5:2 (4:0)
    Ne 11.10. 12:45 ABC Braník - Trutnov 0:3 (0:0)
    St 30.06. 10:00 Třebeš - Viktoria Žižkov B

    9.kolo

    So 08.05. 09:30 Náchod - Čáslav
    So 08.05. 10:00 Trutnov - Třebeš
    So 08.05. 10:00 Vyšehrad B - ABC Braník
    So 08.05. 10:00 Sparta Kolín - ČLU Beroun
    So 08.05. 10:00 Admira Praha B - RMSK Cidlina
    So 08.05. 10:15 Viktoria Žižkov B - CU Bohemians B
    So 08.05. 12:45 Praga - Vlašim
    So 08.05. 14:00 Střešovice 1911 - Svitavy

    10.kolo

    So 15.05. 10:00 RMSK Cidlina - Viktoria Žižkov B
    So 15.05. 10:00 Čáslav - Admira Praha B
    So 15.05. 10:00 Svitavy - Náchod
    So 15.05. 10:00 Trutnov - Vyšehrad B
    So 15.05. 12:15 Třebeš - CU Bohemians B
    Ne 16.05. 10:00 ČLU Beroun - Střešovice 1911
    Ne 16.05. 10:00 Vlašim - Sparta Kolín
    Ne 16.05. 10:00 ABC Braník - Praga

    11.kolo

    So 22.05. 10:00 Vyšehrad B - Třebeš
    So 22.05. 10:00 Sparta Kolín - ABC Braník
    So 22.05. 10:00 Střešovice 1911 - Vlašim
    So 22.05. 10:00 Admira Praha B - Svitavy
    So 22.05. 10:00 CU Bohemians B - RMSK Cidlina
    So 22.05. 10:45 Viktoria Žižkov B - Čáslav
    So 22.05. 13:00 Praga - Trutnov
    Ne 23.05. 10:00 Náchod - ČLU Beroun

    12.kolo

    So 29.05. 10:00 Čáslav - CU Bohemians B
    So 29.05. 10:00 Svitavy - Viktoria Žižkov B
    So 29.05. 10:00 Vlašim - Náchod
    So 29.05. 10:00 Trutnov - Sparta Kolín
    So 29.05. 10:00 Vyšehrad B - Praga
    Ne 30.05. 10:00 RMSK Cidlina - Třebeš
    Ne 30.05. 10:00 ČLU Beroun - Admira Praha B
    Ne 30.05. 11:30 ABC Braník - Střešovice 1911

    13.kolo

    So 05.06. 10:00 Sparta Kolín - Vyšehrad B
    So 05.06. 10:00 Admira Praha B - Vlašim
    So 05.06. 10:00 RMSK Cidlina - Čáslav
    So 05.06. 11:45 Střešovice 1911 - Trutnov
    So 05.06. 13:00 Praga - Třebeš
    So 05.06. 13:00 CU Bohemians B - Svitavy
    So 05.06. 14:00 Viktoria Žižkov B - ČLU Beroun
    Ne 06.06. 10:00 Náchod - ABC Braník

    14.kolo

    So 12.06. 10:00 Svitavy - RMSK Cidlina
    So 12.06. 10:00 Vlašim - Viktoria Žižkov B
    So 12.06. 10:00 Trutnov - Náchod
    So 12.06. 10:00 Vyšehrad B - Střešovice 1911
    So 12.06. 10:00 Praga - Sparta Kolín
    Ne 13.06. 10:00 ČLU Beroun - CU Bohemians B
    Ne 13.06. 10:30 ABC Braník - Admira Praha B
    Ne 13.06. 13:30 Třebeš - Čáslav

    15.kolo

    So 19.06. 10:00 Sparta Kolín - Třebeš
    So 19.06. 10:00 Náchod - Vyšehrad B
    So 19.06. 10:00 Admira Praha B - Trutnov
    So 19.06. 10:00 Viktoria Žižkov B - ABC Braník
    So 19.06. 10:00 RMSK Cidlina - ČLU Beroun
    So 19.06. 10:00 Čáslav - Svitavy
    So 19.06. 12:15 Střešovice 1911 - Praga
    So 19.06. 13:00 CU Bohemians B - Vlašim
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 7 0 0 1 48:8 21
    2. 7 6 1 0 0 37:5 20
    3. 7 4 3 0 0 27:13 18
    4. 8 4 1 1 2 24:8 15
    5. 8 4 0 3 1 23:19 15
    6. 7 4 1 0 2 22:24 14
    7. 7 4 0 1 2 28:20 13
    8. 6 3 1 0 2 15:18 11
    9. 8 3 0 1 4 19:24 10
    10. 7 3 0 0 4 16:19 9
    11. 8 2 1 1 4 8:19 9
    12. 8 2 0 0 6 16:36 6
    13. 5 1 1 0 3 7:12 5
    14. 8 1 0 2 5 13:35 5
    15. 8 1 0 0 7 12:32 3
    16. 8 1 0 0 7 11:34 3

    Nejčtenější ze sportu