Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 14987
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Chrudim  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5429
    Týden:
    51
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 17:00 Horní Bradlo - Luže B 5:2 (3:1)
    So 08.08. 17:00 Prachovice - Načešice B 7:3 (5:2)
    So 08.08. 17:00 Slatiňany B - Zaječice 0:0 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Miřetice B - Orel 1:2 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Bořice - Bítovany 0:2 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Rosice - Žl. Chvalovice 4:2 (1:1)
    St 12.08. 17:00 Vítanov - Míčov 3:0k

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Míčov - Zaječice 2:3 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Bítovany - Rosice 3:2 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Orel - Bořice 2:0 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Načešice B - Miřetice B 6:1 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Vítanov - Horní Bradlo 0:1 (0:1)
    Ne 16.08. 16:00 Žl. Chvalovice - Slatiňany B 1:4 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Luže B - Prachovice 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Horní Bradlo - Míčov 5:1 (3:0)
    So 22.08. 17:00 Prachovice - Vítanov 3:3 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Slatiňany B - Bítovany 9:0 (3:0)
    Ne 23.08. 17:00 Miřetice B - Luže B 1:2 (1:2)
    Ne 23.08. 17:00 Bořice - Načešice B 1:4 (1:3)
    Ne 23.08. 17:00 Rosice - Orel 1:6 (1:3)
    Ne 23.08. 17:00 Zaječice - Žl. Chvalovice 4:0 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Míčov - Žl. Chvalovice 2:2 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Bítovany - Zaječice 1:4 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Orel - Slatiňany B 1:5 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Načešice B - Rosice 11:1 (4:1)
    So 29.08. 17:00 Luže B - Bořice 5:2 (4:0)
    So 29.08. 17:00 Vítanov - Miřetice B 2:4 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Horní Bradlo - Prachovice 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 17:00 Prachovice - Míčov 6:0 (2:0)
    Ne 06.09. 16:00 Žl. Chvalovice - Bítovany 5:1 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Miřetice B - Horní Bradlo 1:1 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Bořice - Vítanov 0:2 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Rosice - Luže B 2:2 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Slatiňany B - Načešice B 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Zaječice - Orel 2:5 (0:3)

    6.kolo

    So 12.09. 16:30 Míčov - Bítovany 4:2 (2:1)
    So 12.09. 16:30 Orel - Žl. Chvalovice 7:1 (2:1)
    So 12.09. 16:30 Načešice B - Zaječice 3:3 (2:1)
    So 12.09. 16:30 Vítanov - Rosice 5:0 (2:0)
    So 12.09. 16:30 Horní Bradlo - Bořice 5:0 (4:0)
    So 12.09. 16:30 Prachovice - Miřetice B 5:0 (3:0)
    Ne 13.09. 16:30 Luže B - Slatiňany B 0:6 (0:3)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Bítovany - Orel 1:4 (1:3)
    Ne 20.09. 16:00 Miřetice B - Míčov 1:2 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Bořice - Prachovice 2:2 (2:1)
    Ne 20.09. 16:00 Rosice - Horní Bradlo 1:4 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Slatiňany B - Vítanov 3:0 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Zaječice - Luže B 1:2 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Žl. Chvalovice - Načešice B 1:1 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Míčov - Orel 4:2 (1:0)
    So 26.09. 15:30 Načešice B - Bítovany 4:2 (0:1)
    So 26.09. 15:30 Vítanov - Zaječice 1:2 (0:1)
    So 26.09. 15:30 Horní Bradlo - Slatiňany B 2:3 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Prachovice - Rosice 6:1 (3:0)
    Ne 27.09. 15:30 Luže B - Žl. Chvalovice 6:2 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Miřetice B - Bořice 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Slatiňany B - Prachovice 10:0 (3:0)
    So 03.10. 15:00 Bítovany - Luže B 0:6 (0:6)
    So 03.10. 15:00 Orel - Načešice B 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Bořice - Míčov 1:5 (0:2)
    Ne 04.10. 15:00 Rosice - Miřetice B 6:3 (4:1)
    Ne 04.10. 15:00 Zaječice - Horní Bradlo 1:2 (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Žl. Chvalovice - Vítanov 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Míčov - Načešice B 0:5 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Vítanov - Bítovany 1:2 (1:2)
    So 10.10. 15:00 Horní Bradlo - Žl. Chvalovice 6:1 (4:0)
    So 10.10. 15:00 Prachovice - Zaječice 4:1 (4:0)
    Ne 11.10. 15:00 Luže B - Orel 1:1 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Miřetice B - Slatiňany B 3:3 (2:2)
    Ne 11.10. 15:00 Bořice - Rosice 5:3 (2:1)

    11.kolo

    So 17.10. 14:30 Slatiňany B - Bořice odloženo
    So 17.10. 14:30 Bítovany - Horní Bradlo odloženo
    So 17.10. 14:30 Orel - Vítanov odloženo
    So 17.10. 14:30 Načešice B - Luže B odloženo
    Ne 18.10. 14:30 Rosice - Míčov odloženo
    Ne 18.10. 14:30 Zaječice - Miřetice B odloženo
    Ne 18.10. 14:30 Žl. Chvalovice - Prachovice odloženo

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Míčov - Luže B odloženo
    So 24.10. 14:30 Vítanov - Načešice B odloženo
    So 24.10. 14:30 Horní Bradlo - Orel odloženo
    So 24.10. 14:30 Prachovice - Bítovany odloženo
    Ne 25.10. 14:30 Miřetice B - Žl. Chvalovice odloženo
    Ne 25.10. 14:30 Bořice - Zaječice odloženo
    Ne 25.10. 14:30 Rosice - Slatiňany B odloženo

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Bítovany - Miřetice B odloženo
    So 31.10. 14:00 Orel - Prachovice odloženo
    So 31.10. 14:00 Načešice B - Horní Bradlo odloženo
    Ne 01.11. 14:00 Slatiňany B - Míčov odloženo
    Ne 01.11. 14:00 Zaječice - Rosice odloženo
    Ne 01.11. 14:00 Žl. Chvalovice - Bořice odloženo
    Ne 01.11. 14:00 Luže B - Vítanov odloženo
    Správce soutěže: Martin Jirásek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 1 1 33:10 25
    2. 10 7 3 0 43:7 24
    3. 10 7 1 2 32:17 22
    4. 10 6 2 2 36:22 20
    5. 10 5 3 2 38:18 18
    6. 10 5 2 3 26:23 17
    7. 10 4 2 4 21:20 14
    8. 10 4 1 5 18:15 13
    9. 10 4 1 5 20:30 13
    10. 10 3 0 7 14:39 9
    11. 10 2 2 6 18:29 8
    12. 10 2 1 7 21:47 7
    13. 10 1 2 7 15:36 5
    14. 10 1 1 8 11:33 4

    Nejčtenější ze sportu