Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15004
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Prostějov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    633
    Týden:
    27
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    4.kolo

    28.08. 17:00 Smržice - Protivanov 9:1 (7:1)
    So 29.08. 10:00 Klenovice - Jesenec 0:4 (0:1)
    So 29.08. 11:15 Mostkovice - Brodek u PV 0:9 (0:3)
    Ne 30.08. 09:00 Plumlov - Otaslavice 2:5 (1:2)
    Ne 30.08. 10:00 Pivín - Určice 0:13 (0:8)
    Ne 30.08. 11:00 Bedihošť - Brodek u Ko. 6:2 (2:1)

    5.kolo

    04.09. 17:30 Jesenec - Smržice 0:1 (0:0)
    So 05.09. 09:30 Protivanov - Mostkovice 0:7 (0:3)
    So 05.09. 11:00 Brodek u Ko. - Klenovice 2:1 (2:1)
    Ne 06.09. 09:00 Brodek u PV - Plumlov 1:4 (0:1)
    Ne 06.09. 10:30 Horní Štěpánov - Pivín 14:0 (8:0)
    Po 14.09. 16:30 Určice - Bedihošť 7:0 (4:0)

    1.kolo

    21.08. 16:30 Smržice - Horní Štěpánov 4:3 (1:2)
    Út 08.09. 16:30 Pivín - Plumlov 0:29 (0:12)
    Út 08.09. 16:30 Brodek u PV - Brodek u Ko. 4:3 (3:1)
    Út 08.09. 17:00 Protivanov - Jesenec 2:3 (2:2)
    St 09.09. 16:30 Určice - Mostkovice 9:2 (3:1)
    St 09.09. 16:30 Otaslavice - Klenovice 3:0 (1:0)

    6.kolo

    11.09. 16:30 Smržice - Brodek u Ko. 1:2 (0:1)
    So 12.09. 10:00 Pivín - Otaslavice 0:17 (0:10)
    So 12.09. 11:15 Mostkovice - Jesenec 4:3 (1:2)
    Ne 13.09. 10:30 Plumlov - Protivanov 5:1 (4:0)
    Ne 13.09. 11:00 Bedihošť - Klenovice 6:1 (2:1)
    25.09. 17:00 Určice - Horní Štěpánov 2:1 np (1:1)

    2.kolo

    Út 15.09. 17:00 Smržice - Otaslavice 3:4 (1:1)
    St 16.09. 16:00 Bedihošť - Jesenec 4:1 (2:0)
    St 16.09. 16:00 Brodek u Ko. - Protivanov 1:2 (0:1)
    St 16.09. 16:00 Klenovice - Brodek u PV 0:13 (0:7)
    St 16.09. 16:00 Plumlov - Určice 1:0 (1:0)
    18.09. 16:30 Mostkovice - Horní Štěpánov 1:7 (1:6)

    7.kolo

    18.09. 16:30 Klenovice - Smržice 0:2 (0:1)
    So 19.09. 10:00 Brodek u PV - Pivín 20:0 (9:0)
    Ne 20.09. 09:00 Brodek u Ko. - Mostkovice 2:3 (0:0)
    Ne 20.09. 10:30 Otaslavice - Určice 6:3 (4:2)
    Ne 20.09. 11:30 Horní Štěpánov - Bedihošť 3:1 (3:1)
    Ne 20.09. 12:30 Jesenec - Plumlov 1:3 (1:1)

    8.kolo

    25.09. 17:00 Bedihošť - Smržice 4:3 (2:3)
    So 26.09. 11:15 Mostkovice - Klenovice 9:1 (2:0)
    Ne 27.09. 09:00 Plumlov - Brodek u Ko. 4:0 (1:0)
    Ne 27.09. 10:00 Pivín - Protivanov 0:3 (0:3)
    Ne 27.09. 10:30 Otaslavice - Horní Štěpánov 5:3 (3:1)
    Ne 27.09. 12:30 Určice - Brodek u PV 2:1 (2:0)

    3.kolo

    Út 29.09. 17:00 Pivín - Bedihošť 0:7 (0:4)
    Út 29.09. 17:00 Brodek u PV - Smržice 3:1 (0:1)
    St 30.09. 16:00 Protivanov - Klenovice 4:0 (2:0)
    St 30.09. 16:00 Jesenec - Brodek u Ko. 3:1 (0:0)
    St 07.10. 16:00 Otaslavice - Mostkovice 4:1 (2:1)
    30.10. 16:00 Horní Štěpánov - Plumlov výsledek

    9.kolo

    02.10. 17:00 Smržice - Mostkovice 3:2 (1:1)
    So 03.10. 09:30 Protivanov - Určice 1:6 (0:3)
    So 03.10. 10:00 Brodek u PV - Horní Štěpánov 4:0 (3:0)
    So 03.10. 10:00 Klenovice - Plumlov 0:3 (0:1)
    Ne 04.10. 11:30 Otaslavice - Bedihošť 5:4 np (1:3)
    Ne 04.10. 12:00 Jesenec - Pivín 9:0 (7:0)

    10.kolo

    09.10. 17:00 Plumlov - Smržice 1:3 (0:0)
    Ne 11.10. 10:00 Pivín - Brodek u Ko. výsledek
    Ne 11.10. 10:30 Horní Štěpánov - Protivanov 5:1 (3:1)
    Ne 11.10. 10:30 Otaslavice - Brodek u PV 1:7 (1:4)
    Ne 11.10. 11:00 Bedihošť - Mostkovice 1:2 (0:0)
    Ne 11.10. 12:00 Určice - Jesenec 6:1 (1:0)

    11.kolo

    So 13.03. 09:00 Brodek u PV - Bedihošť
    So 13.03. 09:00 Protivanov - Otaslavice
    So 13.03. 09:00 Jesenec - Horní Štěpánov
    So 13.03. 09:00 Brodek u Ko. - Určice
    So 13.03. 09:00 Klenovice - Pivín
    So 13.03. 09:00 Mostkovice - Plumlov

    12.kolo

    So 20.03. 09:00 Bedihošť - Plumlov
    So 20.03. 09:00 Pivín - Smržice
    So 20.03. 09:00 Určice - Klenovice
    So 20.03. 09:00 Horní Štěpánov - Brodek u Ko.
    So 20.03. 09:00 Otaslavice - Jesenec
    So 20.03. 09:00 Brodek u PV - Protivanov

    13.kolo

    So 27.03. 09:00 Protivanov - Bedihošť
    So 27.03. 09:00 Jesenec - Brodek u PV
    So 27.03. 09:00 Brodek u Ko. - Otaslavice
    So 27.03. 09:00 Klenovice - Horní Štěpánov
    So 27.03. 09:00 Smržice - Určice
    So 27.03. 09:00 Mostkovice - Pivín
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 7 1 0 1 49:23 23
    2. 9 7 0 0 2 62:11 21
    3. 9 7 0 0 2 52:11 21
    4. 9 6 1 0 2 47:13 20
    5. 10 6 0 0 4 30:20 18
    6. 9 5 0 1 3 33:23 16
    7. 10 5 0 0 5 31:39 15
    8. 8 4 0 1 3 36:17 13
    9. 9 4 0 0 5 25:21 12
    10. 9 3 0 0 6 15:36 9
    11. 8 2 0 0 6 13:24 6
    12. 9 0 0 0 9 3:46 0
    13. 8 0 0 0 8 0:112 0

    Nejčtenější ze sportu