Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15005
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Prostějov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    472
    Týden:
    8
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 28.10. 14:30 Vícov - Protivanov výsledek
    St 28.10. 14:30 Lipová - Určice výsledek
    St 28.10. 14:30 Přemyslovice - Bedihošť výsledek
    St 28.10. 14:30 Vrahovice - Kralice výsledek
    St 28.10. 14:30 Brodek u PV - Haná Prostějov výsledek

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Brodek u PV - Přemyslovice výsledek
    So 17.10. 00:00 Haná Prostějov - Lipová výsledek
    So 17.10. 00:00 Kralice - Vícov výsledek
    So 17.10. 00:00 Bedihošť - Kostelec výsledek
    So 17.10. 00:00 Určice - Protivanov výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Kostelec - Určice výsledek
    So 24.10. 00:00 Vícov - Bedihošť výsledek
    So 24.10. 00:00 Lipová - Kralice výsledek
    So 24.10. 00:00 Přemyslovice - Haná Prostějov výsledek
    So 24.10. 00:00 Vrahovice - Brodek u PV výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 00:00 Haná Prostějov - Vrahovice výsledek
    So 31.10. 00:00 Kralice - Přemyslovice výsledek
    So 31.10. 00:00 Bedihošť - Lipová výsledek
    So 31.10. 00:00 Určice - Vícov výsledek
    So 31.10. 00:00 Protivanov - Kostelec výsledek

    4.kolo

    28.08. 17:00 Určice - Brodek u PV 0:6 (0:5)
    So 29.08. 09:00 Vícov - Lipová 14:3 (8:1)
    So 29.08. 09:30 Protivanov - Vrahovice 1:8 (0:7)
    So 29.08. 10:00 Kostelec - Přemyslovice 4:9 (3:4)
    Ne 30.08. 09:00 Bedihošť - Haná Prostějov 3:12 (1:6)

    5.kolo

    So 05.09. 10:00 Vrahovice - Kostelec 6:3 (2:0)
    So 05.09. 13:30 Haná Prostějov - Určice 5:0 (3:0)
    Ne 06.09. 09:00 Přemyslovice - Vícov 0:4 (0:1)
    Ne 06.09. 09:00 Kralice - Bedihošť 1:9 (1:4)
    Čt 24.09. 17:00 Brodek u PV - Protivanov 6:2 (1:2)

    6.kolo

    St 09.09. 17:00 Lipová - Přemyslovice 0:3 (0:0)
    11.09. 16:30 Brodek u PV - Kostelec 9:2 (4:0)
    So 12.09. 09:00 Vícov - Vrahovice 2:5 (2:3)
    So 12.09. 13:00 Určice - Kralice 9:0 (4:0)
    Po 14.09. 17:00 Protivanov - Haná Prostějov 2:1 (2:1)

    2.kolo

    So 26.09. 12:30 Kostelec - Vícov 1:8 (1:3)
    Ne 27.09. 09:00 Bedihošť - Vrahovice 0:10 (0:6)
    Út 29.09. 16:30 Protivanov - Lipová 9:1 (2:0)
    Po 05.10. 16:30 Určice - Přemyslovice 4:0 (2:0)
    Po 19.10. 16:30 Kralice - Brodek u PV výsledek

    7.kolo

    So 19.09. 09:00 Kralice - Protivanov 3:6 (1:3)
    Ne 20.09. 09:00 Bedihošť - Určice 1:6 (1:3)
    Ne 20.09. 10:00 Kostelec - Haná Prostějov 6:2 (0:1)
    Čt 01.10. 16:30 Brodek u PV - Vícov 6:2 (3:0)
    Čt 01.10. 17:00 Vrahovice - Lipová 8:1 (5:1)

    3.kolo

    So 03.10. 09:00 Lipová - Kostelec 2:1 (1:1)
    So 03.10. 10:00 Vrahovice - Určice 3:1 (0:0)
    Ne 04.10. 09:00 Přemyslovice - Protivanov 3:5 (1:3)
    Ne 04.10. 10:00 Brodek u PV - Bedihošť 12:1 (6:1)
    Po 05.10. 17:00 Haná Prostějov - Kralice 2:3 (1:1)

    8.kolo

    So 10.10. 09:00 Vícov - Haná Prostějov 15:1 (7:1)
    So 10.10. 09:00 Lipová - Brodek u PV 3:6 (2:2)
    So 10.10. 09:30 Protivanov - Bedihošť 3:1 (2:1)
    So 10.10. 10:00 Kostelec - Kralice 4:3 (3:1)
    Ne 11.10. 09:00 Přemyslovice - Vrahovice 3:2 np (1:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 6 0 1 0 42:10 19
    2. 6 6 0 0 0 45:10 18
    3. 7 5 0 0 2 28:23 15
    4. 6 4 0 0 2 45:16 12
    5. 6 3 0 0 3 20:15 9
    6. 6 2 1 0 3 17:19 8
    7. 6 2 0 0 4 23:29 6
    8. 7 2 0 0 5 21:39 6
    9. 5 1 0 0 4 10:30 3
    10. 6 1 0 0 5 15:44 3
    11. 6 1 0 0 5 10:41 3

    Nejčtenější ze sportu