Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15009
  • Návštěvy: 147/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12985
    Týden:
    147
    Dnes:
    29
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Tlustice - Čísovice 0:1 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Černolice - Rožmitál 1:3 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Milín - Jinočany 0:1 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Lety - Cerhovice 1:2 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Dobříš B - Daleké Dušníky 3:2 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Sedlčany B - Králův Dvůr B 1:3 (1:2)
    Ne 23.08. 17:00 Petrovice - Nová Ves p.Pl. 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Čísovice - Petrovice 3:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Jinočany - Tlustice 3:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Králův Dvůr B - Milín 3:4 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Černolice - Dobříš B 4:3 (3:1)
    Ne 30.08. 10:30 Nová Ves p.Pl. - Lety 2:1 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Cerhovice - Rožmitál 5:3 (3:1)
    Ne 30.08. 17:00 Daleké Dušníky - Sedlčany B 3:4 (2:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Tlustice - Králův Dvůr B 3:2 (3:1)
    So 05.09. 17:00 Milín - Daleké Dušníky 5:1 (3:0)
    So 05.09. 17:00 Lety - Čísovice 0:3 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Dobříš B - Rožmitál 2:6 (2:2)
    Ne 06.09. 17:00 Sedlčany B - Černolice 8:1 (5:0)
    Ne 06.09. 17:00 Petrovice - Jinočany 2:1 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Cerhovice - Nová Ves p.Pl. 1:2 np (1:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:30 Nová Ves p.Pl. - Rožmitál 3:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Čísovice - Cerhovice 1:3 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Jinočany - Lety 4:1 (2:0)
    So 12.09. 17:00 Králův Dvůr B - Petrovice 5:1 (3:0)
    So 12.09. 17:00 Černolice - Milín 2:5 (2:3)
    Ne 13.09. 17:00 Daleké Dušníky - Tlustice 1:2 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Dobříš B - Sedlčany B 5:0 (2:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Tlustice - Černolice 6:0 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Milín - Dobříš B 11:0 (6:0)
    So 19.09. 16:30 Lety - Králův Dvůr B 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 10:30 Nová Ves p.Pl. - Čísovice 0:4 (0:3)
    Ne 20.09. 16:30 Sedlčany B - Rožmitál 5:2 (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Petrovice - Daleké Dušníky 1:2 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Cerhovice - Jinočany 5:1 (1:1)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Čísovice - Rožmitál 4:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Jinočany - Nová Ves p.Pl. 4:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:30 Daleké Dušníky - Lety 2:3 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Dobříš B - Tlustice 5:4 (3:2)
    Ne 27.09. 16:30 Sedlčany B - Milín 1:0 (0:0)
    Po 28.09. 16:30 Králův Dvůr B - Cerhovice 2:3 np (1:1)
    So 01.05. 14:30 Černolice - Petrovice výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Tlustice - Sedlčany B 4:2 (2:2)
    So 03.10. 16:00 Milín - Rožmitál 5:2 (2:2)
    So 03.10. 16:00 Lety - Černolice 3:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Čísovice - Jinočany 0:3 (0:2)
    Ne 04.10. 10:30 Nová Ves p.Pl. - Králův Dvůr B 2:1 (2:1)
    Ne 04.10. 16:00 Petrovice - Dobříš B 4:3 (1:2)
    Ne 04.10. 16:00 Cerhovice - Daleké Dušníky 7:1 (3:0)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Jinočany - Rožmitál 4:2 (2:1)
    So 10.10. 16:00 Králův Dvůr B - Čísovice 0:2 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Černolice - Cerhovice 2:4 (1:3)
    So 10.10. 16:00 Milín - Tlustice 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 16:00 Daleké Dušníky - Nová Ves p.Pl. 2:6 (2:3)
    Ne 11.10. 16:00 Dobříš B - Lety 1:2 np (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Sedlčany B - Petrovice 3:5 (1:4)

    9.kolo

    So 08.05. 10:15 Tlustice - Rožmitál
    So 08.05. 14:00 Lety - Sedlčany B
    So 08.05. 14:00 Čísovice - Daleké Dušníky
    So 08.05. 14:00 Jinočany - Králův Dvůr B
    So 08.05. 14:30 Nová Ves p.Pl. - Černolice
    Ne 09.05. 14:00 Petrovice - Milín
    Ne 09.05. 14:00 Cerhovice - Dobříš B

    10.kolo

    So 15.05. 10:15 Tlustice - Petrovice
    So 15.05. 14:00 Milín - Lety
    So 15.05. 14:30 Králův Dvůr B - Rožmitál
    So 15.05. 14:30 Černolice - Čísovice
    Ne 16.05. 14:30 Daleké Dušníky - Jinočany
    Ne 16.05. 14:30 Dobříš B - Nová Ves p.Pl.
    Ne 16.05. 14:30 Sedlčany B - Cerhovice

    11.kolo

    So 22.05. 14:30 Lety - Tlustice
    So 22.05. 14:30 Čísovice - Dobříš B
    So 22.05. 14:30 Jinočany - Černolice
    So 22.05. 14:30 Králův Dvůr B - Daleké Dušníky
    Ne 23.05. 10:30 Nová Ves p.Pl. - Sedlčany B
    Ne 23.05. 14:30 Petrovice - Rožmitál
    Ne 23.05. 14:30 Cerhovice - Milín

    12.kolo

    So 29.05. 10:15 Tlustice - Cerhovice
    So 29.05. 15:00 Černolice - Králův Dvůr B
    So 29.05. 15:00 Milín - Nová Ves p.Pl.
    Ne 30.05. 15:00 Daleké Dušníky - Rožmitál
    Ne 30.05. 15:00 Dobříš B - Jinočany
    Ne 30.05. 15:00 Sedlčany B - Čísovice
    Ne 30.05. 15:00 Petrovice - Lety

    13.kolo

    So 05.06. 15:00 Lety - Rožmitál
    So 05.06. 15:00 Čísovice - Milín
    So 05.06. 15:00 Jinočany - Sedlčany B
    So 05.06. 15:00 Králův Dvůr B - Dobříš B
    Ne 06.06. 10:30 Nová Ves p.Pl. - Tlustice
    Ne 06.06. 16:00 Cerhovice - Petrovice
    Ne 06.06. 16:00 Daleké Dušníky - Černolice
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 1 1 0 29:12 21
    2. 8 6 0 0 2 33:10 18
    3. 8 6 0 0 2 21:10 18
    4. 8 6 0 0 2 18:8 18
    5. 8 4 1 0 3 14:14 14
    6. 8 4 0 0 4 19:17 12
    7. 8 4 0 0 4 24:23 12
    8. 7 4 0 0 3 16:17 12
    9. 8 3 1 0 4 12:15 11
    10. 8 3 0 1 4 22:32 10
    11. 8 2 0 1 5 17:17 7
    12. 8 2 0 0 6 18:29 6
    13. 8 1 0 0 7 14:31 3
    14. 7 1 0 0 6 10:32 3

    Nejčtenější ze sportu