Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15014
  • Návštěvy: 25/1
  • žáci U-13
  • Středočeský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
1780
Týden:
25
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

So 22.08. 11:10 Povltavská FA - Hořovice 9:3 (4:1)
So 22.08. 11:45 Psáry - Spartak Příbram 13:3 (6:1)
So 22.08. 11:55 Vestec - Slaný 7:6 (3:2)
So 22.08. 13:55 SK Rakovník - Švermov 5:3 (2:2)
Ne 23.08. 10:30 Tatran Rakovník - Dobříš 4:0 (1:0)
Ne 23.08. 11:00 Velvary - Hostouň 7:5 (2:5)
Čt 10.09. 18:10 Králův Dvůr - ČLU Beroun 0:5 (0:2)
St 23.09. 16:30 Unhošť - Lhota 0:3 (0:2)

2.kolo

So 29.08. 10:30 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 8:0 (1:0)
So 29.08. 11:10 Lhota - Povltavská FA 0:22 (0:11)
So 29.08. 11:55 Švermov - Slaný 8:4 (3:3)
So 29.08. 11:55 Dobříš - Velvary 2:0 (0:0)
So 29.08. 13:55 SK Rakovník - Unhošť 6:2 (3:0)
Ne 30.08. 11:40 Spartak Příbram - Králův Dvůr 3:7 (1:3)
Ne 30.08. 11:55 Sedlčany - Vestec 2:7 (1:4)
Ne 30.08. 11:55 Hořovice - Psáry 3:7 (1:2)

16.kolo

Út 01.09. 16:00 Povltavská FA - ČLU Beroun 4:3 (2:2)
St 02.09. 17:40 Švermov - Lhota 6:2 (4:0)
St 02.09. 17:40 SK Rakovník - Hořovice 2:11 (0:7)
St 02.09. 17:40 Unhošť - Spartak Příbram 2:9 (0:2)
St 02.09. 17:40 Psáry - Dobříš 6:1 (4:1)
St 02.09. 17:40 Králův Dvůr - Hostouň 5:0 (4:0)
St 02.09. 17:40 Tatran Rakovník - Sedlčany 2:0 (1:0)
St 02.09. 17:40 Velvary - Slaný 4:4 (2:1)

3.kolo

So 05.09. 11:10 Povltavská FA - SK Rakovník 7:2 (3:2)
So 05.09. 11:45 Psáry - Lhota 9:2 (5:1)
So 05.09. 11:55 Vestec - Hostouň 8:1 (2:0)
So 05.09. 11:55 Slaný - Sedlčany 3:2 (1:0)
Ne 06.09. 10:00 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 3:0 (2:0)
Ne 06.09. 11:00 Velvary - ČLU Beroun 2:9 (1:6)
Ne 06.09. 11:10 Králův Dvůr - Hořovice 4:2 (3:2)
Ne 06.09. 11:55 Unhošť - Švermov 6:3 (3:3)

4.kolo

So 12.09. 11:10 Lhota - Králův Dvůr 2:7 (1:5)
So 12.09. 11:55 Švermov - Sedlčany 5:3 (2:1)
So 12.09. 11:55 Hostouň - Slaný 2:12 (1:5)
So 12.09. 11:55 Dobříš - Vestec 8:4 (4:2)
So 12.09. 13:55 SK Rakovník - Psáry 2:3 (1:1)
Ne 13.09. 10:00 Hořovice - Tatran Rakovník 3:1 (2:0)
Ne 13.09. 11:40 Spartak Příbram - Velvary 3:4 (2:1)
Ne 13.09. 11:55 Unhošť - Povltavská FA 2:10 (2:6)

5.kolo

So 19.09. 11:10 Povltavská FA - Švermov 20:2 (12:1)
So 19.09. 11:45 Psáry - Unhošť 8:2 (4:1)
So 19.09. 11:55 Vestec - ČLU Beroun 0:6 (0:1)
Ne 20.09. 11:00 Velvary - Hořovice 3:2 (3:1)
Ne 20.09. 11:10 Králův Dvůr - SK Rakovník 3:4 (2:1)
Ne 20.09. 11:55 Slaný - Dobříš 1:2 (1:1)
Ne 20.09. 11:55 Sedlčany - Hostouň 6:3 (3:0)
Čt 24.09. 17:30 Tatran Rakovník - Lhota 7:1 (2:0)

6.kolo

So 26.09. 11:55 Švermov - Hostouň 2:2 (2:1)
So 26.09. 11:55 ČLU Beroun - Slaný 9:0 (6:0)
Ne 27.09. 11:55 Dobříš - Sedlčany 3:2 (2:0)
St 30.09. 17:00 Povltavská FA - Psáry 14:2 (8:1)
St 07.10. 17:00 Lhota - Velvary 3:5 (3:3)
Ne 02.05. 10:55 Spartak Příbram - Vestec
Ne 02.05. 11:55 Unhošť - Králův Dvůr
St 19.05. 17:00 SK Rakovník - Tatran Rakovník

7.kolo

So 03.10. 11:45 Psáry - Švermov 12:3 (2:2)
So 03.10. 11:55 Hostouň - Dobříš 0:3 (0:0)
So 03.10. 15:15 Vestec - Hořovice 7:7 (5:1)
Ne 04.10. 10:00 Tatran Rakovník - Unhošť 4:1 (3:1)
Ne 04.10. 11:00 Velvary - SK Rakovník 7:1 (6:0)
Ne 04.10. 11:10 Králův Dvůr - Povltavská FA 0:4 (0:1)
Ne 04.10. 11:55 Slaný - Spartak Příbram 1:7 (0:4)
Ne 04.10. 11:55 Sedlčany - ČLU Beroun 1:8 (0:3)

8.kolo

So 10.10. 11:10 Lhota - Vestec 2:6 (0:3)
So 10.10. 11:10 Povltavská FA - Tatran Rakovník 14:1 (8:1)
So 10.10. 11:45 Psáry - Králův Dvůr 2:1 (2:1)
So 10.10. 11:55 Švermov - Dobříš 2:7 (1:3)
So 10.10. 11:55 ČLU Beroun - Hostouň 7:0 (3:0)
Ne 11.10. 11:40 Spartak Příbram - Sedlčany 11:0 (3:0)
Ne 11.10. 11:55 Hořovice - Slaný 4:3 (1:1)
Ne 11.10. 11:55 Unhošť - Velvary 0:4 (0:3)

9.kolo

So 08.05. 11:55 Vestec - SK Rakovník
So 08.05. 11:55 Hostouň - Spartak Příbram
So 08.05. 11:55 Dobříš - ČLU Beroun
Ne 09.05. 10:00 Tatran Rakovník - Psáry
Ne 09.05. 11:00 Velvary - Povltavská FA
Ne 09.05. 11:10 Králův Dvůr - Švermov
Ne 09.05. 11:55 Slaný - Lhota
Ne 09.05. 11:55 Sedlčany - Hořovice

10.kolo

So 15.05. 11:10 Lhota - Sedlčany
So 15.05. 11:45 Psáry - Velvary
So 15.05. 11:55 Švermov - ČLU Beroun
So 15.05. 13:55 SK Rakovník - Slaný
Ne 16.05. 11:10 Králův Dvůr - Tatran Rakovník
Ne 16.05. 11:40 Spartak Příbram - Dobříš
Ne 16.05. 11:55 Hořovice - Hostouň
Ne 16.05. 11:55 Unhošť - Vestec

11.kolo

So 22.05. 10:00 Tatran Rakovník - Švermov
So 22.05. 11:55 Vestec - Povltavská FA
So 22.05. 11:55 Sedlčany - SK Rakovník
So 22.05. 11:55 Hostouň - Lhota
So 22.05. 11:55 Dobříš - Hořovice
So 22.05. 11:55 ČLU Beroun - Spartak Příbram
Ne 23.05. 11:00 Velvary - Králův Dvůr
Ne 23.05. 11:55 Slaný - Unhošť

12.kolo

So 29.05. 10:00 Tatran Rakovník - Velvary
So 29.05. 11:10 Lhota - Dobříš
So 29.05. 11:10 Povltavská FA - Slaný
So 29.05. 11:45 Psáry - Vestec
So 29.05. 11:55 Švermov - Spartak Příbram
So 29.05. 13:55 SK Rakovník - Hostouň
Ne 30.05. 11:55 Hořovice - ČLU Beroun
Ne 30.05. 11:55 Unhošť - Sedlčany

13.kolo

So 05.06. 11:55 Hostouň - Unhošť
So 05.06. 11:55 Dobříš - SK Rakovník
So 05.06. 11:55 ČLU Beroun - Lhota
So 05.06. 15:45 Vestec - Králův Dvůr
Ne 06.06. 11:00 Velvary - Švermov
Ne 06.06. 11:40 Spartak Příbram - Hořovice
Ne 06.06. 11:55 Slaný - Psáry
Ne 06.06. 11:55 Sedlčany - Povltavská FA

14.kolo

Ne 20.09. 11:30 Lhota - Spartak Příbram 0:11 (0:6)
So 12.06. 11:10 Povltavská FA - Hostouň
So 12.06. 11:45 Psáry - Sedlčany
So 12.06. 11:55 Švermov - Hořovice
So 12.06. 13:55 SK Rakovník - ČLU Beroun
Ne 13.06. 10:00 Tatran Rakovník - Vestec
Ne 13.06. 11:10 Králův Dvůr - Slaný
Ne 13.06. 11:55 Unhošť - Dobříš

15.kolo

So 19.06. 11:55 Vestec - Velvary
So 19.06. 11:55 Hostouň - Psáry
So 19.06. 11:55 Dobříš - Povltavská FA
So 19.06. 11:55 ČLU Beroun - Unhošť
Ne 20.06. 11:40 Spartak Příbram - SK Rakovník
Ne 20.06. 11:55 Slaný - Tatran Rakovník
Ne 20.06. 11:55 Sedlčany - Králův Dvůr
Ne 20.06. 11:55 Hořovice - Lhota

17.kolo

So 26.06. 11:10 Lhota - SK Rakovník
So 26.06. 11:55 Vestec - Švermov
So 26.06. 11:55 Hostouň - Tatran Rakovník
So 26.06. 11:55 Dobříš - Králův Dvůr
So 26.06. 14:15 ČLU Beroun - Psáry
Ne 27.06. 11:40 Spartak Příbram - Povltavská FA
Ne 27.06. 11:55 Sedlčany - Velvary
Ne 27.06. 11:55 Hořovice - Unhošť
Správce soutěže: Jaroslav Hruška

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 9 0 0 104:15 27
2. 9 8 0 1 62:31 24
3. 8 7 0 1 55:7 21
4. 9 6 1 2 36:29 19
5. 8 6 0 2 26:19 18
6. 8 5 0 3 22:27 15
7. 7 4 1 2 39:32 13
8. 8 4 0 4 47:30 12
9. 8 4 0 4 27:22 12
10. 8 3 1 4 35:36 10
11. 9 3 1 5 34:61 10
12. 7 3 0 4 22:36 9
13. 9 2 1 6 34:45 7
14. 8 1 0 7 16:42 3
15. 8 1 0 7 15:47 3
16. 9 1 0 8 15:73 3
17. 8 0 1 7 13:50 1

Nejčtenější ze sportu