Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15018
  • Návštěvy: 307/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20097
    Týden:
    307
    Dnes:
    26
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.08. 18:00 Ivančice - Líšeň B 0:4 (0:3)
    07.08. 18:00 Bosonohy - Kuřim 2:2 (1:1)
    So 08.08. 17:00 Krumvíř - Boskovice 2:2 (2:0)
    So 08.08. 17:00 Ratíškovice - Bohunice 1:4 (0:3)
    So 08.08. 17:00 Mutěnice - Ráječko 3:0 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Moravská Slavia - Svratka 2:4 (1:1)
    So 08.08. 17:00 M. Krumlov - Bystrc 3:2 (0:0)
    Ne 09.08. 10:30 Sparta Brno - Rousínov 4:0 (2:0)

    2.kolo

    14.08. 18:00 Bohunice - Bosonohy 2:0 (1:0)
    So 15.08. 10:00 Svratka - M. Krumlov 4:2 (3:0)
    So 15.08. 10:15 Kuřim - Mutěnice 0:1 (0:0)
    So 15.08. 10:30 Boskovice - Ratíškovice 2:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Bystrc - Sparta Brno 0:8 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Ráječko - Moravská Slavia 0:1 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Ivančice - Krumvíř 5:4 (3:1)
    Út 25.08. 17:30 Rousínov - Líšeň B 0:0 (0:0)

    3.kolo

    21.08. 17:30 Ratíškovice - Ivančice 3:2 (2:1)
    So 22.08. 10:30 Bosonohy - Boskovice 0:3 (0:2)
    So 22.08. 12:15 Krumvíř - Líšeň B 2:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Moravská Slavia - Kuřim 1:1 (1:1)
    So 22.08. 17:00 M. Krumlov - Ráječko 1:5 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Rousínov - Bystrc 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 10:30 Sparta Brno - Svratka 2:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Mutěnice - Bohunice 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:00 Svratka - Rousínov 2:1 (2:1)
    So 29.08. 10:15 Kuřim - M. Krumlov 3:0 (1:0)
    So 29.08. 10:15 Bohunice - Moravská Slavia 4:2 (1:1)
    So 29.08. 16:30 Boskovice - Mutěnice 1:0 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Krumvíř - Ratíškovice 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 10:30 Líšeň B - Bystrc 1:0 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Ráječko - Sparta Brno 3:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Ivančice - Bosonohy 3:1 (0:0)

    5.kolo

    04.09. 16:00 Rousínov - Ráječko 0:2 (0:1)
    So 05.09. 16:00 Ratíškovice - Líšeň B 1:1 (1:1)
    So 05.09. 16:00 Bosonohy - Krumvíř 2:1 (0:0)
    So 05.09. 16:00 Moravská Slavia - Boskovice 3:0 (1:0)
    So 05.09. 16:00 M. Krumlov - Bohunice 1:3 (0:0)
    So 05.09. 16:00 Bystrc - Svratka 0:2 (0:1)
    Ne 06.09. 16:00 Mutěnice - Ivančice 1:1 (0:1)
    Ne 06.09. 16:00 Sparta Brno - Kuřim 4:1 (3:0)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Kuřim - Rousínov 3:2 (0:1)
    So 12.09. 10:30 Boskovice - M. Krumlov 2:0 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Krumvíř - Mutěnice 4:2 (2:1)
    So 12.09. 16:00 Ratíškovice - Bosonohy 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 10:30 Líšeň B - Svratka 5:1 (3:0)
    Ne 13.09. 16:00 Ráječko - Bystrc 3:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Bohunice - Sparta Brno 1:2 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Ivančice - Moravská Slavia 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Bosonohy - Líšeň B 1:0 (1:0)
    So 19.09. 15:30 Mutěnice - Ratíškovice 1:2 (1:2)
    So 19.09. 15:30 Moravská Slavia - Krumvíř 0:3 (0:1)
    So 19.09. 15:30 M. Krumlov - Ivančice 1:3 (0:2)
    So 19.09. 15:30 Rousínov - Bohunice 4:0 (2:0)
    So 19.09. 15:30 Bystrc - Kuřim 1:0 (1:0)
    So 19.09. 15:30 Svratka - Ráječko 1:3 (0:1)
    Ne 20.09. 10:30 Sparta Brno - Boskovice 2:1 (2:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Kuřim - Svratka 0:3 (0:2)
    So 26.09. 10:15 Bohunice - Bystrc 4:3 (1:2)
    So 26.09. 15:30 Boskovice - Rousínov 1:3 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Ivančice - Sparta Brno 0:2 (0:1)
    So 26.09. 15:30 Krumvíř - M. Krumlov 4:0 (2:0)
    So 26.09. 15:30 Ratíškovice - Moravská Slavia 5:0 (3:0)
    So 26.09. 15:30 Bosonohy - Mutěnice 3:1 (2:1)
    Ne 27.09. 13:00 Líšeň B - Ráječko 3:2 (2:2)

    9.kolo

    So 03.10. 10:00 Svratka - Bohunice 4:2 (2:1)
    So 03.10. 15:00 Mutěnice - Líšeň B 2:0 (1:0)
    So 03.10. 15:00 Moravská Slavia - Bosonohy 1:1 (0:0)
    So 03.10. 15:00 M. Krumlov - Ratíškovice 1:2 (0:2)
    So 03.10. 15:00 Rousínov - Ivančice 3:1 (3:1)
    So 03.10. 15:00 Bystrc - Boskovice 2:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Ráječko - Kuřim 3:1 (0:1)
    Ne 28.02. 14:00 Sparta Brno - Krumvíř odloženo

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Bohunice - Ráječko 1:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Ivančice - Bystrc 3:1 (2:1)
    So 10.10. 15:00 Krumvíř - Rousínov 1:0 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Ratíškovice - Sparta Brno 2:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Mutěnice - Moravská Slavia 3:2 (1:0)
    Ne 11.10. 13:00 Líšeň B - Kuřim 2:2 (1:1)
    So 27.02. 15:00 Boskovice - Svratka odloženo
    Ne 28.02. 14:00 Bosonohy - M. Krumlov odloženo

    11.kolo

    Ne 07.03. 10:00 Svratka - Ivančice odloženo
    Ne 07.03. 10:00 Kuřim - Bohunice odloženo
    Ne 07.03. 14:30 Moravská Slavia - Líšeň B 0:5 (0:3)
    Ne 07.03. 14:30 M. Krumlov - Mutěnice odloženo
    Ne 07.03. 14:30 Sparta Brno - Bosonohy odloženo
    Ne 07.03. 14:30 Rousínov - Ratíškovice odloženo
    Ne 07.03. 14:30 Bystrc - Krumvíř odloženo
    Ne 07.03. 14:30 Ráječko - Boskovice odloženo

    12.kolo

    Ne 14.03. 10:00 Boskovice - Kuřim odloženo
    Ne 14.03. 10:30 Líšeň B - Bohunice odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Ivančice - Ráječko odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Krumvíř - Svratka odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Ratíškovice - Bystrc odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Bosonohy - Rousínov odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Mutěnice - Sparta Brno odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Moravská Slavia - M. Krumlov odloženo

    16.kolo

    So 20.03. 00:00 Líšeň B - Ivančice 10:2 (5:1)
    So 20.03. 00:00 Boskovice - Krumvíř odloženo
    So 20.03. 00:00 Bohunice - Ratíškovice odloženo
    So 20.03. 00:00 Kuřim - Bosonohy odloženo
    So 20.03. 00:00 Ráječko - Mutěnice odloženo
    So 20.03. 00:00 Svratka - Moravská Slavia odloženo
    So 20.03. 00:00 Bystrc - M. Krumlov odloženo
    So 20.03. 00:00 Rousínov - Sparta Brno odloženo

    17.kolo

    So 27.03. 00:00 Líšeň B - Rousínov odloženo
    So 27.03. 00:00 Sparta Brno - Bystrc odloženo
    So 27.03. 00:00 M. Krumlov - Svratka odloženo
    So 27.03. 00:00 Moravská Slavia - Ráječko odloženo
    So 27.03. 00:00 Mutěnice - Kuřim odloženo
    So 27.03. 00:00 Bosonohy - Bohunice odloženo
    So 27.03. 00:00 Ratíškovice - Boskovice odloženo
    So 27.03. 00:00 Krumvíř - Ivančice odloženo

    13.kolo

    Čt 01.04. 16:30 M. Krumlov - Líšeň B odloženo
    Čt 01.04. 16:30 Sparta Brno - Moravská Slavia odloženo
    Čt 01.04. 16:30 Rousínov - Mutěnice odloženo
    Čt 01.04. 16:30 Bystrc - Bosonohy odloženo
    Čt 01.04. 16:30 Svratka - Ratíškovice odloženo
    Čt 01.04. 16:30 Ráječko - Krumvíř odloženo
    Čt 01.04. 16:30 Kuřim - Ivančice odloženo
    Čt 01.04. 16:30 Bohunice - Boskovice odloženo

    18.kolo

    So 03.04. 00:00 Líšeň B - Krumvíř odloženo
    So 03.04. 00:00 Ivančice - Ratíškovice odloženo
    So 03.04. 00:00 Boskovice - Bosonohy odloženo
    So 03.04. 00:00 Bohunice - Mutěnice odloženo
    So 03.04. 00:00 Kuřim - Moravská Slavia odloženo
    So 03.04. 00:00 Ráječko - M. Krumlov odloženo
    So 03.04. 00:00 Svratka - Sparta Brno odloženo
    So 03.04. 00:00 Bystrc - Rousínov odloženo

    19.kolo

    So 10.04. 00:00 Bystrc - Líšeň B odloženo
    So 10.04. 00:00 Rousínov - Svratka odloženo
    So 10.04. 00:00 Sparta Brno - Ráječko odloženo
    So 10.04. 00:00 M. Krumlov - Kuřim odloženo
    So 10.04. 00:00 Moravská Slavia - Bohunice odloženo
    So 10.04. 00:00 Mutěnice - Boskovice odloženo
    So 10.04. 00:00 Bosonohy - Ivančice odloženo
    So 10.04. 00:00 Ratíškovice - Krumvíř odloženo

    20.kolo

    So 17.04. 45´ Líšeň B - Ratíškovice výsledek
    So 17.04. 45´ Krumvíř - Bosonohy výsledek
    So 17.04. 45´ Ivančice - Mutěnice výsledek
    So 17.04. 45´ Boskovice - Moravská Slavia výsledek
    So 17.04. 45´ Bohunice - M. Krumlov výsledek
    So 17.04. 45´ Kuřim - Sparta Brno výsledek
    So 17.04. 45´ Ráječko - Rousínov výsledek
    So 17.04. 45´ Svratka - Bystrc výsledek

    14.kolo

    St 21.04. 17:00 Líšeň B - Boskovice
    St 21.04. 17:00 Ivančice - Bohunice
    St 21.04. 17:00 Krumvíř - Kuřim
    St 21.04. 17:00 Ratíškovice - Ráječko
    St 21.04. 17:00 Bosonohy - Svratka
    St 21.04. 17:00 Mutěnice - Bystrc
    St 21.04. 17:00 Moravská Slavia - Rousínov
    St 21.04. 17:00 M. Krumlov - Sparta Brno

    21.kolo

    So 24.04. 00:00 Svratka - Líšeň B
    So 24.04. 00:00 Bystrc - Ráječko
    So 24.04. 00:00 Rousínov - Kuřim
    So 24.04. 00:00 Sparta Brno - Bohunice
    So 24.04. 00:00 M. Krumlov - Boskovice
    So 24.04. 00:00 Moravská Slavia - Ivančice
    So 24.04. 00:00 Mutěnice - Krumvíř
    So 24.04. 00:00 Bosonohy - Ratíškovice

    22.kolo

    So 01.05. 00:00 Líšeň B - Bosonohy
    So 01.05. 00:00 Ratíškovice - Mutěnice
    So 01.05. 00:00 Krumvíř - Moravská Slavia
    So 01.05. 00:00 Ivančice - M. Krumlov
    So 01.05. 00:00 Boskovice - Sparta Brno
    So 01.05. 00:00 Bohunice - Rousínov
    So 01.05. 00:00 Kuřim - Bystrc
    So 01.05. 00:00 Ráječko - Svratka

    15.kolo

    St 05.05. 17:30 Sparta Brno - Líšeň B
    St 05.05. 17:30 Rousínov - M. Krumlov
    St 05.05. 17:30 Bystrc - Moravská Slavia
    St 05.05. 17:30 Svratka - Mutěnice
    St 05.05. 17:30 Ráječko - Bosonohy
    St 05.05. 17:30 Kuřim - Ratíškovice
    St 05.05. 17:30 Bohunice - Krumvíř
    St 05.05. 17:30 Boskovice - Ivančice

    23.kolo

    So 08.05. 00:00 Ráječko - Líšeň B
    So 08.05. 00:00 Svratka - Kuřim
    So 08.05. 00:00 Bystrc - Bohunice
    So 08.05. 00:00 Rousínov - Boskovice
    So 08.05. 00:00 Sparta Brno - Ivančice
    So 08.05. 00:00 M. Krumlov - Krumvíř
    So 08.05. 00:00 Moravská Slavia - Ratíškovice
    So 08.05. 00:00 Mutěnice - Bosonohy

    24.kolo

    So 15.05. 00:00 Líšeň B - Mutěnice
    So 15.05. 00:00 Bosonohy - Moravská Slavia
    So 15.05. 00:00 Ratíškovice - M. Krumlov
    So 15.05. 00:00 Krumvíř - Sparta Brno
    So 15.05. 00:00 Ivančice - Rousínov
    So 15.05. 00:00 Boskovice - Bystrc
    So 15.05. 00:00 Bohunice - Svratka
    So 15.05. 00:00 Kuřim - Ráječko

    25.kolo

    So 22.05. 00:00 Kuřim - Líšeň B
    So 22.05. 00:00 Ráječko - Bohunice
    So 22.05. 00:00 Svratka - Boskovice
    So 22.05. 00:00 Bystrc - Ivančice
    So 22.05. 00:00 Rousínov - Krumvíř
    So 22.05. 00:00 Sparta Brno - Ratíškovice
    So 22.05. 00:00 M. Krumlov - Bosonohy
    So 22.05. 00:00 Moravská Slavia - Mutěnice

    26.kolo

    So 29.05. 00:00 Líšeň B - Moravská Slavia
    So 29.05. 00:00 Mutěnice - M. Krumlov
    So 29.05. 00:00 Bosonohy - Sparta Brno
    So 29.05. 00:00 Ratíškovice - Rousínov
    So 29.05. 00:00 Krumvíř - Bystrc
    So 29.05. 00:00 Ivančice - Svratka
    So 29.05. 00:00 Boskovice - Ráječko
    So 29.05. 00:00 Bohunice - Kuřim

    27.kolo

    So 05.06. 00:00 Bohunice - Líšeň B
    So 05.06. 00:00 Kuřim - Boskovice
    So 05.06. 00:00 Ráječko - Ivančice
    So 05.06. 00:00 Svratka - Krumvíř
    So 05.06. 00:00 Bystrc - Ratíškovice
    So 05.06. 00:00 Rousínov - Bosonohy
    So 05.06. 00:00 Sparta Brno - Mutěnice
    So 05.06. 00:00 M. Krumlov - Moravská Slavia

    28.kolo

    So 12.06. 00:00 Líšeň B - M. Krumlov
    So 12.06. 00:00 Moravská Slavia - Sparta Brno
    So 12.06. 00:00 Mutěnice - Rousínov
    So 12.06. 00:00 Bosonohy - Bystrc
    So 12.06. 00:00 Ratíškovice - Svratka
    So 12.06. 00:00 Krumvíř - Ráječko
    So 12.06. 00:00 Ivančice - Kuřim
    So 12.06. 00:00 Boskovice - Bohunice

    29.kolo

    So 19.06. 00:00 Boskovice - Líšeň B
    So 19.06. 00:00 Bohunice - Ivančice
    So 19.06. 00:00 Kuřim - Krumvíř
    So 19.06. 00:00 Ráječko - Ratíškovice
    So 19.06. 00:00 Svratka - Bosonohy
    So 19.06. 00:00 Bystrc - Mutěnice
    So 19.06. 00:00 Rousínov - Moravská Slavia
    So 19.06. 00:00 Sparta Brno - M. Krumlov

    30.kolo

    So 26.06. 00:00 Líšeň B - Sparta Brno
    So 26.06. 00:00 M. Krumlov - Rousínov
    So 26.06. 00:00 Moravská Slavia - Bystrc
    So 26.06. 00:00 Mutěnice - Svratka
    So 26.06. 00:00 Bosonohy - Ráječko
    So 26.06. 00:00 Ratíškovice - Kuřim
    So 26.06. 00:00 Krumvíř - Bohunice
    So 26.06. 00:00 Ivančice - Boskovice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 6 3 3 31:13 21
    2. 9 7 0 2 24:9 21
    3. 9 6 1 2 24:11 19
    4. 10 6 1 3 21:17 19
    5. 10 6 1 3 18:14 19
    6. 10 6 0 4 21:12 18
    7. 9 6 0 3 22:17 18
    8. 11 5 1 5 21:30 16
    9. 10 4 2 4 14:13 14
    10. 9 4 1 4 13:12 13
    11. 10 3 2 5 13:14 11
    12. 9 3 2 4 10:15 11
    13. 10 2 3 5 13:19 9
    14. 11 2 2 7 12:27 8
    15. 10 2 1 7 10:25 7
    16. 9 1 0 8 9:28 3

    Nejčtenější ze sportu