Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15023
  • Návštěvy: 99/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8747
    Týden:
    99
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 17:00 Přibice - Velké Bílovice 1:2 (0:1)
    So 08.08. 17:00 Kyjov - Uhřice 3:0 (1:0)
    So 08.08. 17:00 Vacenovice - Šardice 2:0 (1:0)
    Ne 09.08. 10:00 Kozojídky - Tvrdonice 3:2 (1:2)
    Ne 09.08. 17:00 Strážnice - Ch. Nová Ves 1:2 (0:2)
    Ne 09.08. 17:00 Ždánice - Kněždub 5:3 (4:1)
    Ne 09.08. 17:00 Valtice - Blatnice 5:0 (4:0)

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Šardice - Ždánice 1:1 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Přibice - Kyjov 2:2 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Velké Bílovice - Blatnice 4:2 (2:1)
    Ne 16.08. 17:00 Kněždub - Valtice 2:5 (0:3)
    Ne 16.08. 17:00 Ch. Nová Ves - Vacenovice 2:0 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Tvrdonice - Strážnice 1:1 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Uhřice - Kozojídky 2:3 (0:1)

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Kyjov - Velké Bílovice 3:0 (3:0)
    Ne 23.08. 10:00 Kozojídky - Přibice 4:1 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Strážnice - Uhřice 1:1 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Vacenovice - Tvrdonice 1:0 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Ždánice - Ch. Nová Ves 3:2 (3:0)
    Ne 23.08. 17:00 Valtice - Šardice 5:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Blatnice - Kněždub 4:0 (1:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 Kyjov - Kozojídky 3:2
    So 29.08. 16:30 Velké Bílovice - Kněždub 3:0 (2:0)
    So 29.08. 16:30 Šardice - Blatnice 3:0k
    So 29.08. 16:30 Přibice - Strážnice 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Ch. Nová Ves - Valtice 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Tvrdonice - Ždánice 2:2 (1:2)
    Ne 30.08. 16:30 Uhřice - Vacenovice 2:3 (2:1)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Vacenovice - Přibice 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 10:00 Kozojídky - Velké Bílovice 2:2 (2:1)
    Ne 06.09. 16:00 Strážnice - Kyjov 6:3 (4:2)
    Ne 06.09. 16:00 Ždánice - Uhřice 1:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Valtice - Tvrdonice 3:2 (3:1)
    Ne 06.09. 16:00 Blatnice - Ch. Nová Ves 1:2 (1:1)
    Ne 06.09. 16:00 Kněždub - Šardice 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Přibice - Ždánice 2:1 (2:1)
    So 12.09. 16:00 Kyjov - Vacenovice 3:0 (0:0)
    Ne 13.09. 10:00 Kozojídky - Strážnice 2:2 (0:1)
    Ne 13.09. 10:15 Velké Bílovice - Šardice 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Ch. Nová Ves - Kněždub 4:0 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Tvrdonice - Blatnice 2:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Uhřice - Valtice 1:3 (1:1)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Vacenovice - Kozojídky 3:2 (3:2)
    So 19.09. 15:30 Šardice - Ch. Nová Ves 2:0 (2:0)
    Ne 20.09. 15:30 Strážnice - Velké Bílovice 0:3 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Ždánice - Kyjov 0:2 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Valtice - Přibice 5:0 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Blatnice - Uhřice 3:0 (2:0)
    Ne 20.09. 15:30 Kněždub - Tvrdonice 0:4 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:30 Přibice - Blatnice 3:2 (0:2)
    So 26.09. 15:30 Velké Bílovice - Ch. Nová Ves 2:2 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Kyjov - Valtice 4:1 (1:1)
    Ne 27.09. 10:00 Kozojídky - Ždánice 4:1 (3:1)
    Ne 27.09. 15:30 Tvrdonice - Šardice 0:2 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Uhřice - Kněždub 3:1 (3:0)
    Ne 27.09. 15:30 Strážnice - Vacenovice 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Vacenovice - Velké Bílovice 3:2 (2:0)
    So 03.10. 15:00 Šardice - Uhřice 3:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:15 Ch. Nová Ves - Tvrdonice 2:3 (2:2)
    Ne 04.10. 15:00 Ždánice - Strážnice 3:3 (1:3)
    Ne 04.10. 15:00 Valtice - Kozojídky 2:0 (3:0)
    Ne 04.10. 15:00 Blatnice - Kyjov 3:3 (2:1)
    Ne 04.10. 15:00 Kněždub - Přibice 0:3 (0:3)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Velké Bílovice - Tvrdonice 2:2 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Kyjov - Kněždub 1:4 (0:2)
    So 10.10. 15:00 Vacenovice - Ždánice 5:0 (4:0)
    Ne 11.10. 10:00 Kozojídky - Blatnice 2:1 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Uhřice - Ch. Nová Ves 3:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Strážnice - Valtice 0:1 (0:1)
    Ne 28.02. 14:00 Přibice - Šardice odloženo

    13.kolo

    Ne 07.03. 14:00 Valtice - Velké Bílovice odloženo
    Ne 07.03. 14:00 Blatnice - Ždánice 1:8 (0:4)
    Ne 07.03. 14:00 Kněždub - Vacenovice 0:3 (0:3)
    Ne 07.03. 14:00 Šardice - Strážnice 3:0 (3:0)
    Ne 07.03. 14:00 Ch. Nová Ves - Kozojídky 1:5 (0:4)
    Ne 07.03. 14:00 Tvrdonice - Kyjov odloženo
    Ne 07.03. 14:00 Uhřice - Přibice 0:5 (0:2)

    12.kolo

    Ne 14.03. 10:00 Kozojídky - Šardice odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Velké Bílovice - Uhřice odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Přibice - Tvrdonice odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Kyjov - Ch. Nová Ves odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Strážnice - Kněždub odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Vacenovice - Blatnice odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Ždánice - Valtice 4:2 (2:0)

    14.kolo

    So 20.03. 00:00 Velké Bílovice - Přibice odloženo
    So 20.03. 00:00 Uhřice - Kyjov odloženo
    So 20.03. 00:00 Tvrdonice - Kozojídky odloženo
    So 20.03. 00:00 Ch. Nová Ves - Strážnice odloženo
    So 20.03. 00:00 Šardice - Vacenovice odloženo
    So 20.03. 00:00 Kněždub - Ždánice 1:6 (0:3)
    So 20.03. 00:00 Blatnice - Valtice odloženo

    15.kolo

    So 27.03. 00:00 Blatnice - Velké Bílovice odloženo
    So 27.03. 00:00 Valtice - Kněždub odloženo
    So 27.03. 00:00 Ždánice - Šardice odloženo
    So 27.03. 00:00 Vacenovice - Ch. Nová Ves odloženo
    So 27.03. 00:00 Strážnice - Tvrdonice odloženo
    So 27.03. 00:00 Kozojídky - Uhřice odloženo
    So 27.03. 00:00 Kyjov - Přibice odloženo

    16.kolo

    So 03.04. 00:00 Velké Bílovice - Kyjov odloženo
    So 03.04. 00:00 Přibice - Kozojídky odloženo
    So 03.04. 00:00 Uhřice - Strážnice odloženo
    So 03.04. 00:00 Tvrdonice - Vacenovice odloženo
    So 03.04. 00:00 Ch. Nová Ves - Ždánice 0:3 (0:3)
    So 03.04. 00:00 Šardice - Valtice odloženo
    So 03.04. 00:00 Kněždub - Blatnice odloženo

    17.kolo

    So 10.04. 00:00 Kněždub - Velké Bílovice odloženo
    So 10.04. 00:00 Blatnice - Šardice odloženo
    So 10.04. 00:00 Valtice - Ch. Nová Ves odloženo
    So 10.04. 00:00 Ždánice - Tvrdonice 7:2 (4:0)
    So 10.04. 00:00 Vacenovice - Uhřice odloženo
    So 10.04. 00:00 Strážnice - Přibice odloženo
    So 10.04. 00:00 Kozojídky - Kyjov odloženo

    18.kolo

    So 17.04. 00:00 Velké Bílovice - Kozojídky výsledek
    So 17.04. 00:00 Kyjov - Strážnice výsledek
    So 17.04. 00:00 Přibice - Vacenovice výsledek
    So 17.04. 00:00 Uhřice - Ždánice 1:8 (0:4)
    So 17.04. 00:00 Tvrdonice - Valtice výsledek
    So 17.04. 00:00 Ch. Nová Ves - Blatnice výsledek
    So 17.04. 00:00 Šardice - Kněždub výsledek

    19.kolo

    So 24.04. 00:00 Šardice - Velké Bílovice
    So 24.04. 00:00 Kněždub - Ch. Nová Ves
    So 24.04. 00:00 Blatnice - Tvrdonice
    So 24.04. 00:00 Valtice - Uhřice
    So 24.04. 00:00 Ždánice - Přibice
    So 24.04. 00:00 Vacenovice - Kyjov
    So 24.04. 00:00 Strážnice - Kozojídky

    20.kolo

    So 01.05. 00:00 Velké Bílovice - Strážnice
    So 01.05. 00:00 Kozojídky - Vacenovice
    So 01.05. 00:00 Kyjov - Ždánice
    So 01.05. 00:00 Přibice - Valtice
    So 01.05. 00:00 Uhřice - Blatnice
    So 01.05. 00:00 Tvrdonice - Kněždub
    So 01.05. 00:00 Ch. Nová Ves - Šardice

    21.kolo

    So 08.05. 00:00 Ch. Nová Ves - Velké Bílovice
    So 08.05. 00:00 Šardice - Tvrdonice
    So 08.05. 00:00 Kněždub - Uhřice
    So 08.05. 00:00 Blatnice - Přibice
    So 08.05. 00:00 Valtice - Kyjov
    So 08.05. 00:00 Ždánice - Kozojídky
    So 08.05. 00:00 Vacenovice - Strážnice

    22.kolo

    So 15.05. 00:00 Velké Bílovice - Vacenovice
    So 15.05. 00:00 Strážnice - Ždánice
    So 15.05. 00:00 Kozojídky - Valtice
    So 15.05. 00:00 Kyjov - Blatnice
    So 15.05. 00:00 Přibice - Kněždub
    So 15.05. 00:00 Uhřice - Šardice
    So 15.05. 00:00 Tvrdonice - Ch. Nová Ves

    23.kolo

    So 22.05. 00:00 Tvrdonice - Velké Bílovice
    So 22.05. 00:00 Ch. Nová Ves - Uhřice
    So 22.05. 00:00 Šardice - Přibice
    So 22.05. 00:00 Kněždub - Kyjov
    So 22.05. 00:00 Blatnice - Kozojídky
    So 22.05. 00:00 Valtice - Strážnice
    So 22.05. 00:00 Ždánice - Vacenovice

    24.kolo

    So 29.05. 00:00 Velké Bílovice - Ždánice
    So 29.05. 00:00 Vacenovice - Valtice
    So 29.05. 00:00 Strážnice - Blatnice
    So 29.05. 00:00 Kozojídky - Kněždub
    So 29.05. 00:00 Kyjov - Šardice
    So 29.05. 00:00 Přibice - Ch. Nová Ves
    So 29.05. 00:00 Uhřice - Tvrdonice

    25.kolo

    So 05.06. 00:00 Uhřice - Velké Bílovice
    So 05.06. 00:00 Tvrdonice - Přibice
    So 05.06. 00:00 Ch. Nová Ves - Kyjov
    So 05.06. 00:00 Šardice - Kozojídky
    So 05.06. 00:00 Kněždub - Strážnice
    So 05.06. 00:00 Blatnice - Vacenovice
    So 05.06. 00:00 Valtice - Ždánice

    26.kolo

    So 12.06. 00:00 Velké Bílovice - Valtice
    So 12.06. 00:00 Ždánice - Blatnice
    So 12.06. 00:00 Vacenovice - Kněždub
    So 12.06. 00:00 Strážnice - Šardice
    So 12.06. 00:00 Kozojídky - Ch. Nová Ves
    So 12.06. 00:00 Kyjov - Tvrdonice
    So 12.06. 00:00 Přibice - Uhřice

    11.kolo

    Ne 20.06. 17:30 Ždánice - Velké Bílovice
    Ne 20.06. 17:30 Valtice - Vacenovice
    Ne 20.06. 17:30 Blatnice - Strážnice odloženo
    Ne 20.06. 17:30 Kněždub - Kozojídky odloženo
    Ne 20.06. 17:30 Šardice - Kyjov odloženo
    Ne 20.06. 17:30 Ch. Nová Ves - Přibice odloženo
    Ne 20.06. 17:30 Tvrdonice - Uhřice odloženo
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 9 3 4 53:31 30
    2. 11 9 0 2 34:13 27
    3. 11 8 0 3 21:12 24
    4. 11 6 2 3 29:20 20
    5. 10 6 2 2 27:18 20
    6. 10 6 2 2 16:8 20
    7. 10 6 1 3 21:16 19
    8. 10 4 3 3 20:17 15
    9. 12 4 1 7 17:25 13
    10. 11 3 3 5 20:24 12
    11. 11 1 4 6 14:23 7
    12. 11 2 1 8 18:32 7
    13. 12 2 1 9 13:34 7
    14. 12 1 1 10 11:41 4

    Nejčtenější ze sportu