Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15043
  • Návštěvy: 137/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12922
    Týden:
    137
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 17:00 Rozhovice - Stolany 1:3 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Choltice - Řečany 3:2 np (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Svratouch - Slatiňany 4:2 (2:1)
    Ne 09.08. 17:00 L.Bohdaneč - Horní Jelení 3:2 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Prosetín - Rváčov 4:1 (1:1)
    Ne 09.08. 17:00 Nasavrky - Skuteč 3:2 (2:0)
    St 26.08. 17:30 Dobříkov - Srch odloženo

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Slatiňany - Řečany 3:1 (2:1)
    So 15.08. 17:00 Skuteč - Choltice 3:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Rváčov - Nasavrky 1:5 (0:3)
    So 15.08. 17:00 Srch - Prosetín 2:5 (2:2)
    Ne 16.08. 17:00 Horní Jelení - Rozhovice 1:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Svratouch - L.Bohdaneč 1:2 np (0:0)
    St 02.09. 17:30 Stolany - Dobříkov odloženo

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Rozhovice - Svratouch 1:2 np (1:1)
    So 22.08. 17:00 Dobříkov - Horní Jelení 1:2 np (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Prosetín - Stolany 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Nasavrky - Srch 0:2 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Choltice - Rváčov 4:1 (3:1)
    Ne 23.08. 17:00 Řečany - Skuteč 1:2 (0:1)
    St 09.09. 17:15 L.Bohdaneč - Slatiňany 5:1 (5:0)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Slatiňany - Skuteč 1:2 np (1:1)
    So 29.08. 17:00 Rváčov - Řečany 5:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Srch - Choltice 2:3 np (2:2)
    Ne 30.08. 17:00 Stolany - Nasavrky 3:2 np (2:2)
    Ne 30.08. 17:00 Horní Jelení - Prosetín 3:2 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Svratouch - Dobříkov 4:3 (1:2)
    St 16.09. 16:30 L.Bohdaneč - Rozhovice 1:0

    5.kolo

    So 05.09. 17:00 Rozhovice - Slatiňany 2:3 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Dobříkov - L.Bohdaneč 3:2 (2:1)
    So 05.09. 17:00 Choltice - Stolany 3:2 np (2:2)
    So 05.09. 17:00 Skuteč - Rváčov 3:1 (2:1)
    Ne 06.09. 14:15 Nasavrky - Horní Jelení 4:5 (3:2)
    Ne 06.09. 17:00 Prosetín - Svratouch 0:1 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Řečany - Srch 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:30 Slatiňany - Rváčov 4:1 (1:0)
    So 12.09. 16:30 Srch - Skuteč 1:2 np (1:1)
    So 12.09. 16:30 Stolany - Řečany 3:1 (2:0)
    So 12.09. 16:30 Rozhovice - Dobříkov 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:30 Horní Jelení - Choltice 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:30 Svratouch - Nasavrky 4:6 (4:3)
    Ne 13.09. 16:30 L.Bohdaneč - Prosetín 5:2 (5:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Dobříkov - Slatiňany 4:1
    So 19.09. 16:00 Choltice - Svratouch 0:1
    So 19.09. 16:00 Skuteč - Stolany 3:O
    So 19.09. 16:00 Rváčov - Srch 3:2
    Ne 20.09. 16:00 Prosetín - Rozhovice 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Nasavrky - L.Bohdaneč 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Řečany - Horní Jelení 6:1 (2:1)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Slatiňany - Srch 2:0 (0:0)
    So 26.09. 15:30 Stolany - Rváčov 7:0 (4:0)
    So 26.09. 15:30 Rozhovice - Nasavrky 2:1 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Dobříkov - Prosetín 0:4 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Horní Jelení - Skuteč odloženo
    Ne 27.09. 15:30 Svratouch - Řečany 5:1
    Ne 27.09. 15:30 L.Bohdaneč - Choltice 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Nasavrky - Dobříkov 2:5 (1:1)
    So 03.10. 15:00 Choltice - Rozhovice 0:4 (0:1)
    So 03.10. 15:00 Skuteč - Svratouch 5:0 (3:0)
    So 03.10. 15:00 Rváčov - Horní Jelení 5:6 np (2:3)
    So 03.10. 15:00 Srch - Stolany 1:2 np (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Prosetín - Slatiňany 1:2 (0:2)
    Ne 04.10. 15:00 Řečany - L.Bohdaneč 2:5 (0:2)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Slatiňany - Stolany 3:4 np (3:3)
    So 10.10. 15:00 Rozhovice - Řečany 2:3 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Horní Jelení - Srch 1:2 np (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Svratouch - Rváčov 5:2 (3:1)
    Ne 11.10. 15:00 L.Bohdaneč - Skuteč 6:0 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Dobříkov - Choltice 7:1 (5:0)
    Ne 11.10. 15:00 Prosetín - Nasavrky 5:2 (2:1)

    11.kolo

    So 13.03. 14:30 Choltice - Prosetín odloženo
    So 13.03. 14:30 Skuteč - Rozhovice odloženo
    So 13.03. 14:30 Rváčov - L.Bohdaneč odloženo
    So 13.03. 14:30 Srch - Svratouch odloženo
    So 13.03. 14:30 Stolany - Horní Jelení odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Nasavrky - Slatiňany odloženo
    Ne 14.03. 14:30 Řečany - Dobříkov odloženo

    12.kolo

    So 20.03. 15:00 Slatiňany - Horní Jelení odloženo
    So 20.03. 15:00 Rozhovice - Rváčov odloženo
    So 20.03. 15:00 Dobříkov - Skuteč odloženo
    So 20.03. 15:00 Nasavrky - Choltice odloženo
    Ne 21.03. 15:00 Svratouch - Stolany odloženo
    Ne 21.03. 15:00 L.Bohdaneč - Srch odloženo
    Ne 21.03. 15:00 Prosetín - Řečany odloženo

    13.kolo

    So 27.03. 15:00 Choltice - Slatiňany
    So 27.03. 15:00 Skuteč - Prosetín
    So 27.03. 15:00 Rváčov - Dobříkov
    So 27.03. 15:00 Srch - Rozhovice
    So 27.03. 15:00 Stolany - L.Bohdaneč
    Ne 28.03. 15:00 Řečany - Nasavrky
    Ne 28.03. 15:00 Horní Jelení - Svratouch

    14.kolo

    So 03.04. 16:00 Srch - Dobříkov
    So 03.04. 16:00 Skuteč - Nasavrky
    Ne 04.04. 16:00 Slatiňany - Svratouch
    Ne 04.04. 16:00 Horní Jelení - L.Bohdaneč
    Ne 04.04. 16:00 Stolany - Rozhovice
    Ne 04.04. 16:00 Rváčov - Prosetín
    Ne 04.04. 16:00 Řečany - Choltice

    15.kolo

    Ne 11.04. 00:00 Řečany - Slatiňany
    Ne 11.04. 00:00 Choltice - Skuteč
    Ne 11.04. 00:00 Nasavrky - Rváčov
    Ne 11.04. 00:00 Prosetín - Srch
    Ne 11.04. 00:00 Dobříkov - Stolany
    Ne 11.04. 00:00 Rozhovice - Horní Jelení
    Ne 11.04. 00:00 L.Bohdaneč - Svratouch

    16.kolo

    Ne 18.04. 00:00 Slatiňany - L.Bohdaneč
    Ne 18.04. 00:00 Svratouch - Rozhovice
    Ne 18.04. 00:00 Horní Jelení - Dobříkov
    Ne 18.04. 00:00 Stolany - Prosetín
    Ne 18.04. 00:00 Srch - Nasavrky
    Ne 18.04. 00:00 Rváčov - Choltice
    Ne 18.04. 00:00 Skuteč - Řečany

    17.kolo

    Ne 25.04. 00:00 Skuteč - Slatiňany
    Ne 25.04. 00:00 Řečany - Rváčov
    Ne 25.04. 00:00 Choltice - Srch
    Ne 25.04. 00:00 Nasavrky - Stolany
    Ne 25.04. 00:00 Prosetín - Horní Jelení
    Ne 25.04. 00:00 Dobříkov - Svratouch
    Ne 25.04. 00:00 Rozhovice - L.Bohdaneč

    18.kolo

    Ne 02.05. 00:00 Slatiňany - Rozhovice
    Ne 02.05. 00:00 L.Bohdaneč - Dobříkov
    Ne 02.05. 00:00 Svratouch - Prosetín
    Ne 02.05. 00:00 Horní Jelení - Nasavrky
    Ne 02.05. 00:00 Stolany - Choltice
    Ne 02.05. 00:00 Srch - Řečany
    Ne 02.05. 00:00 Rváčov - Skuteč

    19.kolo

    Ne 09.05. 00:00 Rváčov - Slatiňany
    Ne 09.05. 00:00 Skuteč - Srch
    Ne 09.05. 00:00 Řečany - Stolany
    Ne 09.05. 00:00 Choltice - Horní Jelení
    Ne 09.05. 00:00 Nasavrky - Svratouch
    Ne 09.05. 00:00 Prosetín - L.Bohdaneč
    Ne 09.05. 00:00 Dobříkov - Rozhovice

    20.kolo

    Ne 16.05. 00:00 Slatiňany - Dobříkov
    Ne 16.05. 00:00 Rozhovice - Prosetín
    Ne 16.05. 00:00 L.Bohdaneč - Nasavrky
    Ne 16.05. 00:00 Svratouch - Choltice
    Ne 16.05. 00:00 Horní Jelení - Řečany
    Ne 16.05. 00:00 Stolany - Skuteč
    Ne 16.05. 00:00 Srch - Rváčov

    21.kolo

    Ne 23.05. 00:00 Srch - Slatiňany
    Ne 23.05. 00:00 Rváčov - Stolany
    Ne 23.05. 00:00 Skuteč - Horní Jelení
    Ne 23.05. 00:00 Řečany - Svratouch
    Ne 23.05. 00:00 Choltice - L.Bohdaneč
    Ne 23.05. 00:00 Nasavrky - Rozhovice
    Ne 23.05. 00:00 Prosetín - Dobříkov

    22.kolo

    Ne 30.05. 00:00 Slatiňany - Prosetín
    Ne 30.05. 00:00 Dobříkov - Nasavrky
    Ne 30.05. 00:00 Rozhovice - Choltice
    Ne 30.05. 00:00 L.Bohdaneč - Řečany
    Ne 30.05. 00:00 Svratouch - Skuteč
    Ne 30.05. 00:00 Horní Jelení - Rváčov
    Ne 30.05. 00:00 Stolany - Srch

    23.kolo

    Ne 06.06. 00:00 Stolany - Slatiňany
    Ne 06.06. 00:00 Srch - Horní Jelení
    Ne 06.06. 00:00 Rváčov - Svratouch
    Ne 06.06. 00:00 Skuteč - L.Bohdaneč
    Ne 06.06. 00:00 Řečany - Rozhovice
    Ne 06.06. 00:00 Choltice - Dobříkov
    Ne 06.06. 00:00 Nasavrky - Prosetín

    24.kolo

    Ne 13.06. 00:00 Slatiňany - Nasavrky
    Ne 13.06. 00:00 Prosetín - Choltice
    Ne 13.06. 00:00 Dobříkov - Řečany
    Ne 13.06. 00:00 Rozhovice - Skuteč
    Ne 13.06. 00:00 L.Bohdaneč - Rváčov
    Ne 13.06. 00:00 Svratouch - Srch
    Ne 13.06. 00:00 Horní Jelení - Stolany

    25.kolo

    Ne 20.06. 00:00 Horní Jelení - Slatiňany
    Ne 20.06. 00:00 Stolany - Svratouch
    Ne 20.06. 00:00 Srch - L.Bohdaneč
    Ne 20.06. 00:00 Rváčov - Rozhovice
    Ne 20.06. 00:00 Skuteč - Dobříkov
    Ne 20.06. 00:00 Řečany - Prosetín
    Ne 20.06. 00:00 Choltice - Nasavrky

    26.kolo

    Ne 27.06. 00:00 Slatiňany - Choltice
    Ne 27.06. 00:00 Nasavrky - Řečany
    Ne 27.06. 00:00 Prosetín - Skuteč
    Ne 27.06. 00:00 Dobříkov - Rváčov
    Ne 27.06. 00:00 Rozhovice - Srch
    Ne 27.06. 00:00 L.Bohdaneč - Stolany
    Ne 27.06. 00:00 Svratouch - Horní Jelení
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 7 1 0 2 31:12 23
    2. 10 7 0 1 2 34:16 22
    3. 10 6 1 1 2 26:21 21
    4. 10 5 2 0 3 23:14 19
    5. 10 4 3 1 2 22:18 19
    6. 10 5 0 2 3 22:22 17
    7. 10 4 2 1 3 22:25 17
    8. 10 5 0 0 5 24:17 15
    9. 10 4 0 1 5 26:28 13
    10. 10 3 0 1 6 13:14 10
    11. 10 3 0 1 6 19:29 10
    12. 10 1 3 0 6 11:27 9
    13. 10 1 1 3 5 12:23 8
    14. 10 2 0 1 7 20:39 7

    Nejčtenější ze sportu