Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15046
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3529
    Týden:
    52
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Pardubičky - Choceň 2:1 (2:0)
    So 15.08. 14:30 Libchavy - Pros./Holet. 1:6 (1:3)
    So 15.08. 14:30 Česká Třebová - Holice 3:0 (3:0)
    So 15.08. 14:30 Slatiňany - Vysoké Mýto 3:2 np (1:1)
    Ne 16.08. 10:30 Hlinsko - Ústí n.O. 2:3 np (1:2)
    Ne 16.08. 13:15 Jablonné n/O - Lanškroun 0:3 (0:0)
    Ne 16.08. 14:30 Polička - Letohrad 5:3 (2:3)
    St 19.08. 18:00 Mor. Třebová - Přelouč 5:

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Letohrad - Česká Třebová 1:4 (0:3)
    So 22.08. 13:30 Pros./Holet. - Pardubičky 3:2 (3:2)
    So 22.08. 14:00 Lanškroun - Slatiňany 2:1 (0:0)
    So 22.08. 14:00 Holice - Jablonné n/O 1:2 (0:0)
    So 22.08. 14:30 Ústí n.O. - Polička 2:1 np (0:1)
    Ne 23.08. 13:30 Choceň - Hlinsko 4:3 np (2:3)
    Ne 23.08. 16:00 Vysoké Mýto - Mor. Třebová 5:1 (3:0)
    Po 28.09. 15:30 Přelouč - Libchavy výsledek

    1.kolo

    St 26.08. 17:00 Mor. Třebová - Libchavy 4:1 (1:1)
    St 26.08. 17:00 Přelouč - Slatiňany 0:2 (0:1)
    St 26.08. 17:00 Lanškroun - Česká Třebová 3:0 (2:0)
    St 26.08. 17:00 Holice - Polička 3:2 (1:2)
    St 26.08. 17:00 Letohrad - Hlinsko 1:4 (0:1)
    St 26.08. 17:00 Ústí n.O. - Pardubičky 0:1 (0:1)
    St 26.08. 17:00 Choceň - Pros./Holet. 5:3 (3:1)
    St 26.08. 18:00 Vysoké Mýto - Jablonné n/O 8:0 (2:0)

    4.kolo

    So 29.08. 13:30 Česká Třebová - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
    So 29.08. 13:30 Slatiňany - Holice 4:0 (1:0)
    So 29.08. 13:30 Mor. Třebová - Lanškroun 3:2 (0:1)
    So 29.08. 13:45 Přelouč - Vysoké Mýto 2:3 (1:3)
    Ne 30.08. 13:15 Jablonné n/O - Letohrad 2:1 (0:1)
    Ne 30.08. 13:30 Libchavy - Pardubičky 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 13:30 Hlinsko - Pros./Holet. 2:1 np (1:0)
    Ne 30.08. 13:30 Polička - Choceň 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 Pardubičky - Hlinsko 3:0 (1:0)
    So 05.09. 14:00 Lanškroun - Přelouč 5:1 (4:0)
    So 05.09. 14:00 Holice - Mor. Třebová 3:2 np
    So 05.09. 14:30 Ústí n.O. - Jablonné n/O 8:0 (2:0)
    So 05.09. 15:00 Letohrad - Slatiňany 1:2 (1:1)
    Ne 06.09. 13:30 Choceň - Česká Třebová 5:2 (1:1)
    Út 22.09. 16:00 Vysoké Mýto - Libchavy 17:0 (6:0)
    Po 28.09. 14:00 Pros./Holet. - Polička 5:1 (2:1)

    6.kolo

    So 12.09. 12:45 Přelouč - Holice 6:1 (1:0)
    So 12.09. 13:30 Vysoké Mýto - Lanškroun 5:1 (3:0)
    So 12.09. 14:00 Libchavy - Hlinsko 3:1 (1:0)
    So 12.09. 14:00 Polička - Pardubičky 1:2 (1:0)
    So 12.09. 14:00 Česká Třebová - Pros./Holet. 5:0 (2:0)
    So 12.09. 14:00 Slatiňany - Ústí n.O. 1:0 (1:0)
    So 12.09. 14:00 Mor. Třebová - Letohrad 3:0 (1:0)
    Ne 13.09. 13:15 Jablonné n/O - Choceň 2:5 (0:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Letohrad - Přelouč 3:4 (0:2)
    So 19.09. 10:15 Pardubičky - Česká Třebová 0:2 (0:1)
    So 19.09. 13:00 Holice - Vysoké Mýto 1:6 (0:5)
    So 19.09. 13:30 Lanškroun - Libchavy 12:1 (5:0)
    So 19.09. 13:30 Ústí n.O. - Mor. Třebová 2:0 (1:0)
    So 19.09. 13:30 Choceň - Slatiňany 2:1 (2:0)
    Ne 20.09. 12:30 Pros./Holet. - Jablonné n/O 2:1 (0:0)
    Ne 20.09. 14:00 Hlinsko - Polička 4:3 (2:1)

    8.kolo

    So 26.09. 12:45 Přelouč - Ústí n.O. 1:0 (0:0)
    So 26.09. 13:00 Libchavy - Polička odloženo
    So 26.09. 13:00 Česká Třebová - Hlinsko 6:1 (2:1)
    So 26.09. 13:00 Slatiňany - Pros./Holet. 1:2 (1:2)
    So 26.09. 13:00 Mor. Třebová - Choceň 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 12:30 Vysoké Mýto - Letohrad 6:1
    Ne 27.09. 12:30 Lanškroun - Holice 6:0 (4:0)
    Ne 27.09. 12:45 Jablonné n/O - Pardubičky 1:6

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Letohrad - Lanškroun 2:5 (1:1)
    So 03.10. 10:15 Pardubičky - Slatiňany 1:3 (0:2)
    So 03.10. 12:00 Holice - Libchavy 2:1 np (0:1)
    So 03.10. 12:30 Ústí n.O. - Vysoké Mýto 2:0 (2:0)
    So 03.10. 12:30 Choceň - Přelouč 10:0 (6:0)
    So 03.10. 12:30 Polička - Česká Třebová 3:4 np (2:2)
    Ne 04.10. 10:30 Hlinsko - Jablonné n/O 6:2 (3:1)
    Ne 04.10. 11:30 Pros./Holet. - Mor. Třebová 1:2 np (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 12:00 Vysoké Mýto - Choceň 6:0 (5:0)
    So 10.10. 12:00 Lanškroun - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    So 10.10. 12:00 Holice - Letohrad 1:3 (0:1)
    So 10.10. 12:30 Libchavy - Česká Třebová 0:2 (0:2)
    So 10.10. 12:30 Slatiňany - Hlinsko 5:1 (3:0)
    So 10.10. 12:30 Mor. Třebová - Pardubičky 2:3 np (1:1)
    So 10.10. 12:45 Přelouč - Pros./Holet. 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 12:15 Jablonné n/O - Polička 4:1 (1:1)

    11.kolo

    So 13.03. 12:00 Letohrad - Libchavy výsledek
    So 13.03. 12:00 Ústí n.O. - Holice výsledek
    So 13.03. 12:00 Choceň - Lanškroun výsledek
    So 13.03. 12:00 Pardubičky - Přelouč výsledek
    So 13.03. 12:00 Hlinsko - Mor. Třebová výsledek
    So 13.03. 12:00 Polička - Slatiňany výsledek
    So 13.03. 12:00 Česká Třebová - Jablonné n/O výsledek
    Ne 14.03. 12:00 Pros./Holet. - Vysoké Mýto výsledek

    12.kolo

    So 20.03. 12:30 Libchavy - Jablonné n/O výsledek
    So 20.03. 12:30 Slatiňany - Česká Třebová výsledek
    So 20.03. 12:30 Přelouč - Hlinsko výsledek
    So 20.03. 12:30 Vysoké Mýto - Pardubičky výsledek
    So 20.03. 12:30 Holice - Choceň výsledek
    So 20.03. 12:30 Letohrad - Ústí n.O. výsledek
    Ne 21.03. 12:30 Mor. Třebová - Polička výsledek
    Ne 21.03. 12:30 Lanškroun - Pros./Holet. výsledek

    13.kolo

    So 27.03. 10:15 Pardubičky - Lanškroun výsledek
    So 27.03. 12:30 Ústí n.O. - Libchavy výsledek
    So 27.03. 12:30 Choceň - Letohrad výsledek
    So 27.03. 12:30 Polička - Přelouč výsledek
    So 27.03. 12:30 Česká Třebová - Mor. Třebová výsledek
    So 27.03. 15:00 Pros./Holet. - Holice výsledek
    Ne 28.03. 10:30 Hlinsko - Vysoké Mýto výsledek
    Ne 28.03. 12:15 Jablonné n/O - Slatiňany výsledek

    14.kolo

    So 03.04. 10:15 Letohrad - Pros./Holet. výsledek
    So 03.04. 12:45 Přelouč - Česká Třebová výsledek
    So 03.04. 13:00 Holice - Pardubičky výsledek
    So 03.04. 13:30 Libchavy - Slatiňany výsledek
    So 03.04. 13:30 Mor. Třebová - Jablonné n/O výsledek
    So 03.04. 13:30 Ústí n.O. - Choceň výsledek
    Ne 04.04. 10:00 Vysoké Mýto - Polička výsledek
    Ne 04.04. 13:00 Lanškroun - Hlinsko výsledek

    15.kolo

    So 10.04. 10:15 Pardubičky - Letohrad výsledek
    So 10.04. 10:30 Hlinsko - Holice výsledek
    So 10.04. 13:30 Choceň - Libchavy výsledek
    So 10.04. 13:30 Polička - Lanškroun výsledek
    So 10.04. 13:30 Česká Třebová - Vysoké Mýto výsledek
    So 10.04. 13:30 Slatiňany - Mor. Třebová výsledek
    So 10.04. 16:00 Pros./Holet. - Ústí n.O. výsledek
    Ne 11.04. 13:15 Jablonné n/O - Přelouč výsledek

    16.kolo

    So 17.04. 13:00 Polička - Holice výsledek
    So 17.04. 13:00 Hlinsko - Letohrad výsledek
    So 17.04. 13:00 Pardubičky - Ústí n.O. výsledek
    So 17.04. 13:00 Pros./Holet. - Choceň výsledek
    So 17.04. 14:00 Libchavy - Mor. Třebová výsledek
    So 17.04. 14:00 Slatiňany - Přelouč výsledek
    So 17.04. 14:00 Česká Třebová - Lanškroun výsledek
    Ne 18.04. 13:00 Jablonné n/O - Vysoké Mýto výsledek

    17.kolo

    So 24.04. 00:00 Pros./Holet. - Libchavy
    So 24.04. 00:00 Choceň - Pardubičky
    So 24.04. 00:00 Ústí n.O. - Hlinsko
    So 24.04. 00:00 Letohrad - Polička
    So 24.04. 00:00 Holice - Česká Třebová
    So 24.04. 00:00 Lanškroun - Jablonné n/O
    So 24.04. 00:00 Vysoké Mýto - Slatiňany
    So 24.04. 00:00 Přelouč - Mor. Třebová

    18.kolo

    So 01.05. 14:30 Libchavy - Přelouč
    So 01.05. 14:30 Mor. Třebová - Vysoké Mýto
    So 01.05. 14:30 Slatiňany - Lanškroun
    So 01.05. 14:30 Česká Třebová - Letohrad
    So 01.05. 14:30 Polička - Ústí n.O.
    So 01.05. 14:30 Hlinsko - Choceň
    So 01.05. 14:30 Pardubičky - Pros./Holet.
    Ne 02.05. 13:15 Jablonné n/O - Holice

    27.kolo

    07.05. 18:00 Jablonné n/O - Libchavy
    07.05. 18:00 Česká Třebová - Slatiňany
    07.05. 18:00 Polička - Mor. Třebová
    07.05. 18:00 Hlinsko - Přelouč
    07.05. 18:00 Pardubičky - Vysoké Mýto
    07.05. 18:00 Pros./Holet. - Lanškroun
    07.05. 18:00 Choceň - Holice
    07.05. 18:00 Ústí n.O. - Letohrad

    19.kolo

    So 08.05. 14:30 Pardubičky - Libchavy
    So 08.05. 14:30 Pros./Holet. - Hlinsko
    So 08.05. 14:30 Choceň - Polička
    So 08.05. 14:30 Ústí n.O. - Česká Třebová
    So 08.05. 14:30 Letohrad - Jablonné n/O
    So 08.05. 14:30 Holice - Slatiňany
    So 08.05. 14:30 Lanškroun - Mor. Třebová
    So 08.05. 14:30 Vysoké Mýto - Přelouč

    20.kolo

    So 15.05. 14:30 Libchavy - Vysoké Mýto
    So 15.05. 14:30 Přelouč - Lanškroun
    So 15.05. 14:30 Mor. Třebová - Holice
    So 15.05. 14:30 Slatiňany - Letohrad
    So 15.05. 14:30 Jablonné n/O - Ústí n.O.
    So 15.05. 14:30 Česká Třebová - Choceň
    So 15.05. 14:30 Polička - Pros./Holet.
    So 15.05. 14:30 Hlinsko - Pardubičky

    28.kolo

    21.05. 18:00 Libchavy - Ústí n.O.
    21.05. 18:00 Letohrad - Choceň
    21.05. 18:00 Holice - Pros./Holet.
    21.05. 18:00 Lanškroun - Pardubičky
    21.05. 18:00 Vysoké Mýto - Hlinsko
    21.05. 18:00 Přelouč - Polička
    21.05. 18:00 Mor. Třebová - Česká Třebová
    21.05. 18:00 Slatiňany - Jablonné n/O

    21.kolo

    So 22.05. 14:30 Hlinsko - Libchavy
    So 22.05. 14:30 Pardubičky - Polička
    So 22.05. 14:30 Pros./Holet. - Česká Třebová
    So 22.05. 14:30 Choceň - Jablonné n/O
    So 22.05. 14:30 Ústí n.O. - Slatiňany
    So 22.05. 14:30 Letohrad - Mor. Třebová
    So 22.05. 14:30 Holice - Přelouč
    So 22.05. 14:30 Lanškroun - Vysoké Mýto

    22.kolo

    So 29.05. 14:30 Libchavy - Lanškroun
    So 29.05. 14:30 Vysoké Mýto - Holice
    So 29.05. 14:30 Přelouč - Letohrad
    So 29.05. 14:30 Mor. Třebová - Ústí n.O.
    So 29.05. 14:30 Slatiňany - Choceň
    So 29.05. 14:30 Jablonné n/O - Pros./Holet.
    So 29.05. 14:30 Česká Třebová - Pardubičky
    So 29.05. 14:30 Polička - Hlinsko

    29.kolo

    04.06. 18:00 Slatiňany - Libchavy
    04.06. 18:00 Jablonné n/O - Mor. Třebová
    04.06. 18:00 Česká Třebová - Přelouč
    04.06. 18:00 Polička - Vysoké Mýto
    04.06. 18:00 Hlinsko - Lanškroun
    04.06. 18:00 Pardubičky - Holice
    04.06. 18:00 Pros./Holet. - Letohrad
    04.06. 18:00 Choceň - Ústí n.O.

    23.kolo

    So 05.06. 14:30 Polička - Libchavy
    So 05.06. 14:30 Hlinsko - Česká Třebová
    So 05.06. 14:30 Pardubičky - Jablonné n/O
    So 05.06. 14:30 Pros./Holet. - Slatiňany
    So 05.06. 14:30 Choceň - Mor. Třebová
    So 05.06. 14:30 Ústí n.O. - Přelouč
    So 05.06. 14:30 Letohrad - Vysoké Mýto
    So 05.06. 14:30 Holice - Lanškroun

    24.kolo

    So 12.06. 14:30 Libchavy - Holice
    So 12.06. 14:30 Lanškroun - Letohrad
    So 12.06. 14:30 Vysoké Mýto - Ústí n.O.
    So 12.06. 14:30 Přelouč - Choceň
    So 12.06. 14:30 Mor. Třebová - Pros./Holet.
    So 12.06. 14:30 Slatiňany - Pardubičky
    So 12.06. 14:30 Jablonné n/O - Hlinsko
    So 12.06. 14:30 Česká Třebová - Polička

    30.kolo

    18.06. 18:00 Libchavy - Choceň
    18.06. 18:00 Ústí n.O. - Pros./Holet.
    18.06. 18:00 Letohrad - Pardubičky
    18.06. 18:00 Holice - Hlinsko
    18.06. 18:00 Lanškroun - Polička
    18.06. 18:00 Vysoké Mýto - Česká Třebová
    18.06. 18:00 Přelouč - Jablonné n/O
    18.06. 18:00 Mor. Třebová - Slatiňany

    25.kolo

    So 19.06. 14:30 Česká Třebová - Libchavy
    So 19.06. 14:30 Polička - Jablonné n/O
    So 19.06. 14:30 Hlinsko - Slatiňany
    So 19.06. 14:30 Pardubičky - Mor. Třebová
    So 19.06. 14:30 Pros./Holet. - Přelouč
    So 19.06. 14:30 Choceň - Vysoké Mýto
    So 19.06. 14:30 Ústí n.O. - Lanškroun
    So 19.06. 14:30 Letohrad - Holice

    26.kolo

    So 26.06. 14:30 Libchavy - Letohrad
    So 26.06. 14:30 Holice - Ústí n.O.
    So 26.06. 14:30 Lanškroun - Choceň
    So 26.06. 14:30 Vysoké Mýto - Pros./Holet.
    So 26.06. 14:30 Přelouč - Pardubičky
    So 26.06. 14:30 Mor. Třebová - Hlinsko
    So 26.06. 14:30 Slatiňany - Polička
    So 26.06. 14:30 Jablonné n/O - Česká Třebová
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 10 8 0 1 1 58:10 25
    2. 10 8 0 0 2 41:13 24
    3. 10 6 1 0 3 27:14 20
    4. 10 6 1 0 3 22:11 20
    5. 10 6 1 0 3 21:13 20
    6. 10 5 1 2 2 22:15 19
    7. 10 5 1 0 4 32:22 17
    8. 10 5 0 2 3 23:21 17
    9. 10 4 2 0 4 16:8 16
    10. 10 3 1 2 4 23:29 13
    11. 9 4 0 0 5 17:29 12
    12. 10 3 0 0 7 14:41 9
    13. 9 2 0 2 5 19:26 8
    14. 10 1 2 0 7 10:35 7
    15. 8 1 0 1 6 7:45 4
    16. 10 1 0 0 9 16:36 3

    Nejčtenější ze sportu