Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15063
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    486
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 09:30 Batelov - Cejle výsledek
    So 17.10. 14:00 Jihlava B - Brtnice výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Kněžice - Sapeli Polná výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Jihlava - Větrný Jeníkov výsledek
    Ne 18.10. 13:00 Pelhřimov B - Bedřichov B výsledek

    1.kolo

    So 22.08. 13:30 Cejle - Jihlava B 3:7 (2:2)
    So 22.08. 14:00 Bedřichov B - Sapeli Polná 7:2 (1:0)
    So 22.08. 14:30 Větrný Jeníkov - Batelov 0:2 (0:1)
    Ne 23.08. 11:00 Brtnice - Pelhřimov B 4:1 (2:0)
    Čt 03.09. 17:00 Kněžice - Jihlava 5:5 (1:3)

    2.kolo

    So 29.08. 14:00 Jihlava B - Větrný Jeníkov 2:0 (2:0)
    So 29.08. 14:30 Batelov - Kněžice 1:6 (1:2)
    Ne 30.08. 13:00 Pelhřimov B - Cejle 14:1 (7:1)
    Ne 30.08. 14:30 Sapeli Polná - Jihlava 1:8 (0:1)
    Po 31.08. 16:00 Bedřichov B - Brtnice 1:4 (0:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:00 Jihlava - Batelov 5:2 (3:2)
    So 05.09. 14:00 Větrný Jeníkov - Pelhřimov B 1:10 (1:4)
    Ne 06.09. 10:00 Kněžice - Jihlava B 21:0 (13:0)
    Ne 06.09. 11:00 Brtnice - Sapeli Polná 9:1 (3:1)
    Ne 06.09. 13:00 Cejle - Bedřichov B 0:21 (0:11)

    4.kolo

    So 12.09. 14:00 Bedřichov B - Větrný Jeníkov 20:0 (10:0)
    Ne 13.09. 10:00 Jihlava B - Jihlava 1:8 (0:2)
    Ne 13.09. 11:00 Brtnice - Cejle 10:2 (4:0)
    Ne 13.09. 13:00 Pelhřimov B - Kněžice 2:4 (0:1)
    Ne 13.09. 14:00 Sapeli Polná - Batelov 1:9 (1:3)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Jihlava - Pelhřimov B 6:3 (2:1)
    So 19.09. 12:30 Cejle - Sapeli Polná 3:6 (2:3)
    So 19.09. 13:30 Větrný Jeníkov - Brtnice 0:10 (0:4)
    Ne 20.09. 10:00 Kněžice - Bedřichov B 4:2 (0:1)
    Ne 20.09. 13:30 Batelov - Jihlava B 1:2 (1:2)

    6.kolo

    So 26.09. 14:00 Bedřichov B - Jihlava výsledek
    Ne 27.09. 10:00 Brtnice - Kněžice výsledek
    Ne 27.09. 12:30 Cejle - Větrný Jeníkov 4:2 (2:1)
    Ne 27.09. 13:00 Pelhřimov B - Batelov 3:3 (1:1)
    Ne 27.09. 13:30 Sapeli Polná - Jihlava B 2:0 (0:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 Batelov - Bedřichov B 1:7 (0:3)
    So 03.10. 13:00 Větrný Jeníkov - Sapeli Polná 1:2 (1:2)
    So 03.10. 14:00 Jihlava B - Pelhřimov B 1:4 (0:2)
    Ne 04.10. 10:00 Kněžice - Cejle 16:1 (7:0)
    Ne 04.10. 10:00 Jihlava - Brtnice 2:4 (2:3)

    8.kolo

    So 10.10. 13:00 Větrný Jeníkov - Kněžice výsledek
    So 10.10. 14:00 Bedřichov B - Jihlava B výsledek
    Ne 11.10. 11:00 Brtnice - Batelov 8:1 (5:0)
    Ne 11.10. 13:00 Sapeli Polná - Pelhřimov B 1:9 (0:7)
    Ne 11.10. 13:00 Cejle - Jihlava 2:9 (1:7)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 7 0 0 49:8 21
    2. 6 5 1 0 56:11 16
    3. 7 5 1 1 43:18 16
    4. 8 4 1 3 46:21 13
    5. 6 4 0 2 58:11 12
    6. 7 3 0 4 13:39 9
    7. 8 3 0 5 16:46 9
    8. 8 2 1 5 20:32 7
    9. 8 1 0 7 16:85 3
    10. 7 0 0 7 4:50 0

    Nejčtenější ze sportu