Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15064
  • Návštěvy: 230/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12655
    Týden:
    230
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 14:00 Drozdov - Zaječov 4:2 (2:1)
    So 22.08. 14:00 Hořovice B - Trubín 4:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Nižbor - Žebrák 6:3 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Stašov - H. Neumětely 3:2 (0:2)
    Ne 23.08. 10:15 Cembrit Beroun - Karlštejn 2:0 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Nový Jáchymov - Chyňava 5:1 (3:1)
    Ne 23.08. 17:00 ČLU Beroun B - Tetín 1:1 (1:1)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Chyňava - Trubín 1:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 H. Neumětely - Hořovice B 2:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Tetín - Stašov 1:1 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Žebrák - ČLU Beroun B 4:1 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Karlštejn - Nižbor 0:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Zaječov - Cembrit Beroun 0:4 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Nový Jáchymov - Drozdov 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 05.09. 14:00 Drozdov - Chyňava 1:4 (1:1)
    So 05.09. 14:00 Hořovice B - Tetín 4:2 (2:1)
    So 05.09. 17:00 Nižbor - Zaječov 5:1 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Stašov - Žebrák 1:1 (1:0)
    Ne 06.09. 10:15 Cembrit Beroun - Nový Jáchymov 1:2 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 ČLU Beroun B - Karlštejn 1:1 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Trubín - H. Neumětely 8:1 (4:1)

    4.kolo

    So 12.09. 14:00 Trubín - Tetín 3:2 (2:0)
    So 12.09. 14:00 Drozdov - Cembrit Beroun 1:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Chyňava - H. Neumětely 3:1 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Karlštejn - Stašov 1:2 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Zaječov - ČLU Beroun B 3:1 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Nový Jáchymov - Nižbor 2:3 (0:2)
    Po 28.09. 16:00 Žebrák - Hořovice B 2:3 (1:1)

    5.kolo

    So 19.09. 14:00 Hořovice B - Karlštejn 5:0 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Nižbor - Drozdov 5:4 (1:4)
    So 19.09. 16:30 Stašov - Zaječov 2:2 (1:1)
    So 19.09. 16:30 H. Neumětely - Tetín 3:4 (2:1)
    Ne 20.09. 10:15 Cembrit Beroun - Chyňava 1:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 ČLU Beroun B - Nový Jáchymov 1:3 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Trubín - Žebrák 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 26.09. 13:30 Chyňava - Tetín 3:3 (2:1)
    So 26.09. 13:30 Drozdov - ČLU Beroun B 3:3 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Žebrák - H. Neumětely 3:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Karlštejn - Trubín 1:3 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Zaječov - Hořovice B 2:2 (1:0)
    Ne 27.09. 10:15 Cembrit Beroun - Nižbor 3:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Nový Jáchymov - Stašov 3:3 (1:0)

    7.kolo

    So 03.10. 14:00 Hořovice B - Nový Jáchymov 1:2 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Nižbor - Chyňava 3:3 (2:2)
    So 03.10. 16:00 Stašov - Drozdov 1:1 (1:1)
    So 03.10. 16:00 H. Neumětely - Karlštejn 3:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Tetín - Žebrák 1:6 (0:2)
    Ne 04.10. 16:00 ČLU Beroun B - Cembrit Beroun 4:4 (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Trubín - Zaječov 4:1 (1:1)

    8.kolo

    So 10.10. 13:00 Drozdov - Hořovice B 2:1 (2:1)
    So 10.10. 16:00 Chyňava - Žebrák 0:1 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Karlštejn - Tetín 0:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Zaječov - H. Neumětely 2:1 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Nižbor - ČLU Beroun B 5:2 (1:1)
    Ne 11.10. 10:15 Cembrit Beroun - Stašov 6:1 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Nový Jáchymov - Trubín 3:2 (1:1)

    9.kolo

    So 08.05. 14:00 Stašov - Nižbor
    So 08.05. 14:00 Hořovice B - Cembrit Beroun
    So 08.05. 14:00 H. Neumětely - Nový Jáchymov
    So 08.05. 14:00 Tetín - Zaječov
    So 08.05. 14:00 Žebrák - Karlštejn
    Ne 09.05. 14:00 ČLU Beroun B - Chyňava
    Ne 09.05. 14:00 Trubín - Drozdov

    10.kolo

    So 15.05. 11:30 Drozdov - H. Neumětely
    So 15.05. 14:30 Chyňava - Karlštejn
    So 15.05. 14:30 Zaječov - Žebrák
    So 15.05. 14:30 Nižbor - Hořovice B
    Ne 16.05. 10:15 Cembrit Beroun - Trubín
    Ne 16.05. 14:30 Nový Jáchymov - Tetín
    Ne 16.05. 14:30 ČLU Beroun B - Stašov

    11.kolo

    So 22.05. 14:00 Hořovice B - ČLU Beroun B
    So 22.05. 14:30 Stašov - Chyňava
    So 22.05. 14:30 H. Neumětely - Cembrit Beroun
    So 22.05. 14:30 Tetín - Drozdov
    So 22.05. 14:30 Žebrák - Nový Jáchymov
    So 22.05. 14:30 Karlštejn - Zaječov
    Ne 23.05. 14:30 Trubín - Nižbor

    12.kolo

    So 29.05. 12:00 Drozdov - Žebrák
    So 29.05. 15:00 Chyňava - Zaječov
    So 29.05. 15:00 Nižbor - H. Neumětely
    So 29.05. 15:00 Stašov - Hořovice B
    Ne 30.05. 10:15 Cembrit Beroun - Tetín
    Ne 30.05. 15:00 Nový Jáchymov - Karlštejn
    Ne 30.05. 15:00 ČLU Beroun B - Trubín

    13.kolo

    So 05.06. 14:00 Hořovice B - Chyňava
    So 05.06. 16:00 Tetín - Nižbor
    So 05.06. 16:00 Žebrák - Cembrit Beroun
    So 05.06. 16:00 Karlštejn - Drozdov
    So 05.06. 16:00 Zaječov - Nový Jáchymov
    Ne 06.06. 16:00 Trubín - Stašov
    Ne 27.06. 16:00 H. Neumětely - ČLU Beroun B
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 5 2 1 27:18 17
    2. 8 5 2 1 21:13 17
    3. 8 5 1 2 23:12 16
    4. 8 4 3 1 22:9 15
    5. 8 4 2 2 22:12 14
    6. 8 4 1 3 21:16 13
    7. 8 2 5 1 14:17 11
    8. 8 2 4 2 16:16 10
    9. 8 2 4 2 17:18 10
    10. 8 2 2 4 13:23 8
    11. 8 1 4 3 14:21 7
    12. 8 0 4 4 14:24 4
    13. 8 1 1 6 13:26 4
    14. 8 0 3 5 4:16 3

    Nejčtenější ze sportu