Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15067
  • Návštěvy: 72/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4244
    Týden:
    72
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 14:00 Vižina - Zdice B 0:9 (0:2)
    So 22.08. 14:00 Osov - Svatá 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 10:15 Chodouň - Tetín B 3:3 (1:1)
    Ne 23.08. 14:00 Srbsko - Chyňava B 10:0 (5:0)
    Ne 23.08. 14:00 Vysoký Újezd - Libomyšl 5:3 (3:1)
    Ne 23.08. 14:00 Nižbor B - Zdejcina 4:2 (2:1)

    2.kolo

    So 29.08. 14:00 Zdice B - Nižbor B 9:2 (6:1)
    So 29.08. 14:00 Libomyšl - Vižina 7:2 (6:2)
    Ne 30.08. 14:00 Chyňava B - Svatá 1:2 (1:0)
    Ne 30.08. 14:00 Tetín B - Chrustenice 2:4 (1:2)
    Ne 30.08. 14:00 Zdejcina - Chodouň 0:2 (0:0)
    Ne 30.08. 14:00 Srbsko - Vysoký Újezd 3:5 (1:4)

    3.kolo

    So 05.09. 14:00 Vižina - Srbsko 0:5 (0:3)
    So 05.09. 14:00 Chrustenice - Zdejcina 7:0 (2:0)
    So 05.09. 14:00 Osov - Tetín B 4:2 (2:1)
    Ne 06.09. 10:15 Chodouň - Zdice B 1:2 (1:1)
    Ne 06.09. 14:00 Vysoký Újezd - Chyňava B 1:2 (0:2)
    Ne 06.09. 14:00 Nižbor B - Libomyšl 3:3 (1:2)

    4.kolo

    So 12.09. 14:00 Zdice B - Chrustenice 0:1 (0:1)
    So 12.09. 14:00 Libomyšl - Chodouň 1:6 (1:1)
    Ne 13.09. 14:00 Tetín B - Svatá 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 14:00 Zdejcina - Osov 1:2 (1:2)
    Ne 13.09. 14:00 Srbsko - Nižbor B 3:0 (2:0)
    Ne 13.09. 14:00 Vysoký Újezd - Vižina 9:1 (6:1)

    5.kolo

    So 19.09. 13:30 Vižina - Chyňava B 2:5 (2:2)
    So 19.09. 13:30 Chodouň - Srbsko 5:2 (3:0)
    So 19.09. 13:30 Chrustenice - Libomyšl 12:0 (6:0)
    So 19.09. 13:30 Osov - Zdice B 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 13:30 Nižbor B - Vysoký Újezd 4:2 (3:1)
    Ne 20.09. 13:30 Svatá - Zdejcina 7:0 (3:0)

    6.kolo

    So 26.09. 13:30 Libomyšl - Osov 3:0 (2:0)
    So 26.09. 13:30 Vižina - Nižbor B 1:3 (1:1)
    Ne 27.09. 13:30 Chyňava B - Tetín B 5:2 (1:1)
    Ne 27.09. 13:30 Srbsko - Chrustenice 2:4 (1:1)
    Ne 27.09. 13:30 Vysoký Újezd - Chodouň 7:2 (3:2)
    St 28.10. 10:15 Zdice B - Svatá

    7.kolo

    So 03.10. 13:00 Chrustenice - Vysoký Újezd 0:5 (0:2)
    So 03.10. 13:00 Osov - Srbsko 2:3 (1:3)
    Ne 04.10. 10:15 Chodouň - Vižina 7:3 (2:1)
    Ne 04.10. 13:00 Nižbor B - Chyňava B 5:0 (2:0)
    Ne 04.10. 13:00 Svatá - Libomyšl 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 13:00 Tetín B - Zdejcina 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 10.10. 13:00 Zdice B - Tetín B 15:0 (8:0)
    So 10.10. 13:00 Vižina - Chrustenice 0:9 (0:8)
    Ne 11.10. 13:00 Srbsko - Svatá 4:1 (0:1)
    Ne 11.10. 13:00 Vysoký Újezd - Osov 3:2 (3:2)
    Ne 11.10. 13:00 Nižbor B - Chodouň 9:1 (6:1)
    Ne 11.10. 16:00 Chyňava B - Zdejcina 4:3 (3:2)

    9.kolo

    So 27.02. 11:00 Chrustenice - Nižbor B
    So 27.02. 11:00 Osov - Vižina
    Ne 28.02. 10:15 Chodouň - Chyňava B
    Ne 28.02. 11:00 Svatá - Vysoký Újezd
    Ne 28.02. 11:00 Tetín B - Libomyšl
    Ne 28.02. 11:00 Zdejcina - Zdice B

    10.kolo

    So 06.03. 11:30 Libomyšl - Zdejcina
    So 06.03. 11:30 Vižina - Svatá
    Ne 07.03. 10:15 Chodouň - Chrustenice
    Ne 07.03. 11:30 Chyňava B - Zdice B
    Ne 07.03. 11:30 Srbsko - Tetín B
    Ne 07.03. 11:30 Nižbor B - Osov

    11.kolo

    So 13.03. 11:30 Chrustenice - Chyňava B
    So 13.03. 11:30 Osov - Chodouň
    So 13.03. 11:30 Zdice B - Libomyšl
    Ne 14.03. 11:30 Svatá - Nižbor B
    Ne 14.03. 11:30 Tetín B - Vysoký Újezd
    Ne 14.03. 11:30 Zdejcina - Srbsko

    12.kolo

    So 20.03. 12:00 Vižina - Tetín B
    So 20.03. 12:00 Chrustenice - Osov
    Ne 21.03. 10:15 Chodouň - Svatá
    Ne 21.03. 12:00 Chyňava B - Libomyšl
    Ne 21.03. 12:00 Srbsko - Zdice B
    Ne 21.03. 12:00 Vysoký Újezd - Zdejcina

    13.kolo

    So 27.03. 13:00 Osov - Chyňava B
    So 27.03. 13:00 Zdice B - Vysoký Újezd
    So 27.03. 13:00 Libomyšl - Srbsko
    Ne 28.03. 13:00 Svatá - Chrustenice
    Ne 28.03. 13:00 Tetín B - Nižbor B
    Ne 28.03. 13:00 Zdejcina - Vižina

    16.kolo

    So 03.04. 13:30 Libomyšl - Nižbor B
    So 03.04. 13:30 Zdice B - Chodouň
    Ne 04.04. 13:30 Chyňava B - Vysoký Újezd
    Ne 04.04. 13:30 Srbsko - Vižina
    Ne 04.04. 13:30 Zdejcina - Chrustenice
    Ne 04.04. 13:30 Tetín B - Osov

    17.kolo

    So 10.04. 13:30 Osov - Zdejcina
    So 10.04. 13:30 Chrustenice - Zdice B
    So 10.04. 13:30 Vižina - Vysoký Újezd
    Ne 11.04. 10:15 Chodouň - Libomyšl
    Ne 11.04. 13:30 Svatá - Tetín B
    Ne 11.04. 13:30 Nižbor B - Srbsko

    18.kolo

    So 17.04. 14:00 Libomyšl - Chrustenice
    So 17.04. 14:00 Zdice B - Osov
    Ne 18.04. 14:00 Chyňava B - Vižina
    Ne 18.04. 14:00 Vysoký Újezd - Nižbor B
    Ne 18.04. 14:00 Srbsko - Chodouň
    Ne 18.04. 14:00 Zdejcina - Svatá

    19.kolo

    So 24.04. 14:00 Osov - Libomyšl
    So 24.04. 14:00 Chrustenice - Srbsko
    Ne 25.04. 10:15 Chodouň - Vysoký Újezd
    Ne 25.04. 14:00 Tetín B - Chyňava B
    Ne 25.04. 14:00 Svatá - Zdice B
    Ne 25.04. 14:00 Nižbor B - Vižina

    20.kolo

    So 01.05. 14:00 Vižina - Chodouň
    So 01.05. 14:00 Libomyšl - Svatá
    Ne 02.05. 14:00 Chyňava B - Nižbor B
    Ne 02.05. 14:00 Vysoký Újezd - Chrustenice
    Ne 02.05. 14:00 Srbsko - Osov
    Ne 02.05. 14:00 Zdejcina - Tetín B

    21.kolo

    So 08.05. 14:00 Osov - Vysoký Újezd
    So 08.05. 14:00 Chrustenice - Vižina
    Ne 09.05. 10:15 Chodouň - Nižbor B
    Ne 09.05. 14:00 Zdejcina - Chyňava B
    Ne 09.05. 14:00 Tetín B - Zdice B
    Ne 09.05. 14:00 Svatá - Srbsko

    22.kolo

    So 15.05. 14:00 Vižina - Osov
    So 15.05. 14:00 Libomyšl - Tetín B
    So 15.05. 14:00 Zdice B - Zdejcina
    Ne 16.05. 14:00 Chyňava B - Chodouň
    Ne 16.05. 14:00 Nižbor B - Chrustenice
    Ne 16.05. 14:00 Vysoký Újezd - Svatá

    23.kolo

    So 22.05. 14:00 Zdice B - Chyňava B
    So 22.05. 14:00 Osov - Nižbor B
    So 22.05. 14:00 Chrustenice - Chodouň
    Ne 23.05. 14:00 Zdejcina - Libomyšl
    Ne 23.05. 14:00 Tetín B - Srbsko
    Ne 23.05. 14:00 Svatá - Vižina

    24.kolo

    So 29.05. 14:00 Libomyšl - Zdice B
    Ne 30.05. 10:15 Chodouň - Osov
    Ne 30.05. 14:00 Chyňava B - Chrustenice
    Ne 30.05. 14:00 Nižbor B - Svatá
    Ne 30.05. 14:00 Vysoký Újezd - Tetín B
    Ne 30.05. 14:00 Srbsko - Zdejcina

    25.kolo

    So 05.06. 14:00 Libomyšl - Chyňava B
    So 05.06. 14:00 Zdice B - Srbsko
    So 05.06. 14:00 Osov - Chrustenice
    Ne 06.06. 14:00 Zdejcina - Vysoký Újezd
    Ne 06.06. 14:00 Tetín B - Vižina
    Ne 06.06. 14:00 Svatá - Chodouň

    26.kolo

    So 12.06. 14:00 Chrustenice - Svatá
    So 12.06. 14:00 Vižina - Zdejcina
    Ne 13.06. 14:00 Chyňava B - Osov
    Ne 13.06. 14:00 Nižbor B - Tetín B
    Ne 13.06. 14:00 Vysoký Újezd - Zdice B
    Ne 13.06. 14:00 Srbsko - Libomyšl

    14.kolo

    So 19.06. 14:00 Libomyšl - Vysoký Újezd
    So 19.06. 14:00 Zdice B - Vižina
    Ne 20.06. 14:00 Chyňava B - Srbsko
    Ne 20.06. 14:00 Zdejcina - Nižbor B
    Ne 20.06. 14:00 Tetín B - Chodouň
    Ne 20.06. 14:00 Svatá - Osov

    15.kolo

    So 26.06. 14:00 Chrustenice - Tetín B
    So 26.06. 14:00 Vižina - Libomyšl
    Ne 27.06. 10:15 Chodouň - Zdejcina
    Ne 27.06. 14:00 Svatá - Chyňava B
    Ne 27.06. 14:00 Nižbor B - Zdice B
    Ne 27.06. 14:00 Vysoký Újezd - Srbsko
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 6 0 1 37:9 18
    2. 8 6 0 2 37:17 18
    3. 8 5 1 2 30:21 16
    4. 8 5 0 3 32:17 15
    5. 6 4 1 1 14:5 13
    6. 8 4 1 3 27:27 13
    7. 6 4 0 2 36:6 12
    8. 7 4 0 3 17:25 12
    9. 7 3 1 3 12:13 10
    10. 7 2 1 4 17:30 7
    11. 7 1 1 5 12:33 4
    12. 7 0 0 7 6:29 0
    13. 8 0 0 8 9:54 0

    Nejčtenější ze sportu