Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15070
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pelhřimov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    968
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 15:00 Pelhřimov B - Mnich 5:0 (2:0)
    So 22.08. 16:30 Rohozná - Třešť C 0:7 (0:3)
    So 22.08. 16:30 Senožaty - Jiřice B 0:5 (0:4)
    Ne 23.08. 16:30 Petrovice - Červená Řečice B 2:4 (2:2)
    Ne 23.08. 16:30 Částrov - Vyskytná 3:8 (1:5)

    2.kolo

    So 29.08. 16:30 Vyskytná - Rohozná 3:2 (1:1)
    Ne 30.08. 10:00 Červená Řečice B - Mnich 1:4 (0:3)
    Ne 30.08. 16:30 Jiřice B - Pelhřimov B 3:6 (2:4)
    Ne 30.08. 16:30 Třešť C - Senožaty 10:2 (4:1)
    Ne 30.08. 16:30 Petrovice - Částrov 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 05.09. 15:00 Pelhřimov B - Třešť C 8:0 (5:0)
    So 05.09. 16:00 Senožaty - Vyskytná 2:2 (2:2)
    Ne 06.09. 15:00 Mnich - Jiřice B 6:1 (1:1)
    Ne 06.09. 16:00 Částrov - Červená Řečice B 3:3 (2:1)
    Ne 06.09. 16:00 Rohozná - Petrovice 1:2 (1:0)

    4.kolo

    So 12.09. 16:00 Vyskytná - Pelhřimov B 0:13 (0:7)
    Ne 13.09. 10:00 Červená Řečice B - Jiřice B 3:4 (1:2)
    Ne 13.09. 16:00 Třešť C - Mnich 5:6 (2:5)
    Ne 13.09. 16:00 Petrovice - Senožaty 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Částrov - Rohozná 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 26.09. 15:30 Vyskytná - Jiřice B 10:3 (6:0)
    Ne 27.09. 10:00 Červená Řečice B - Třešť C 2:9 (2:3)
    Ne 27.09. 10:30 Rohozná - Senožaty 4:0 (1:0)
    Ne 27.09. 15:30 Petrovice - Mnich 0:5 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Částrov - Pelhřimov B 0:4 (0:3)

    7.kolo

    So 03.10. 15:00 Senožaty - Červená Řečice B 2:3 (2:2)
    So 03.10. 15:00 Pelhřimov B - Rohozná 8:0 (5:0)
    So 03.10. 15:00 Jiřice B - Petrovice 3:4 (1:2)
    Ne 04.10. 15:00 Mnich - Částrov 2:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Třešť C - Vyskytná 3:2 (2:2)

    8.kolo

    So 10.10. 15:00 Rohozná - Mnich 1:7 (0:4)
    So 10.10. 15:00 Senožaty - Pelhřimov B 0:12 (0:6)
    Ne 11.10. 10:00 Červená Řečice B - Vyskytná 1:4 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Petrovice - Třešť C 2:7 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Částrov - Jiřice B 5:1 (3:0)

    9.kolo

    So 17.10. 14:00 Mnich - Senožaty výsledek
    So 17.10. 14:30 Pelhřimov B - Červená Řečice B výsledek
    So 17.10. 14:30 Vyskytná - Petrovice výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Jiřice B - Rohozná výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Třešť C - Částrov výsledek

    5.kolo

    So 19.09. 15:30 Rohozná - Červená Řečice B 3:0k
    So 19.09. 15:30 Senožaty - Částrov 1:1 (0:1)
    So 19.09. 15:30 Jiřice B - Třešť C 1:6 (1:3)
    Ne 20.09. 15:00 Mnich - Vyskytná 3:3 (2:1)
    So 24.10. 14:00 Pelhřimov B - Petrovice výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 7 0 0 56:3 21
    2. 8 6 1 1 33:16 19
    3. 8 6 0 2 47:23 18
    4. 8 4 2 2 32:30 14
    5. 8 3 0 5 12:27 9
    6. 8 2 2 4 14:21 8
    7. 8 2 1 5 17:31 7
    8. 7 2 0 5 11:24 6
    9. 8 2 0 6 21:40 6
    10. 8 1 2 5 9:37 5

    Nejčtenější ze sportu