Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15075
  • Návštěvy: 52/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2599
    Týden:
    52
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.11. 14:00 Němčany - Komořany výsledek
    So 07.11. 14:00 Křenovice - Brankovice výsledek
    So 07.11. 14:00 Dražovice - Velešovice výsledek
    So 07.11. 14:00 Pustiměř - Slavkov výsledek
    Ne 08.11. 10:15 Rousínov B - Letonice výsledek
    Ne 08.11. 10:30 FK Drnovice - Švábenice výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Otnice - Křižanovice výsledek

    11.kolo

    Ne 18.10. 10:00 Brankovice - FK Drnovice výsledek
    Ne 18.10. 13:00 Slavkov - Němčany výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Dražovice - Letonice výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Pustiměř - Křenovice výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Velešovice - Otnice výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Komořany - Rousínov B výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Křižanovice - Švábenice výsledek

    12.kolo

    Ne 25.10. 10:15 Rousínov B - Křižanovice výsledek
    Ne 25.10. 10:30 FK Drnovice - Komořany výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Letonice - Švábenice výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Otnice - Brankovice výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Němčany - Velešovice výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Křenovice - Slavkov výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Dražovice - Pustiměř výsledek

    13.kolo

    So 31.10. 12:00 Komořany - Otnice výsledek
    So 31.10. 14:00 Slavkov - Dražovice výsledek
    So 31.10. 14:00 Křižanovice - FK Drnovice výsledek
    So 31.10. 14:00 Švábenice - Rousínov B výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Brankovice - Němčany výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Pustiměř - Letonice výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Velešovice - Křenovice výsledek

    2.kolo

    So 15.08. 16:00 Křižanovice - Němčany 1:1 (1:0)
    So 15.08. 16:30 Slavkov - Letonice 0:1 (0:1)
    So 15.08. 16:30 Velešovice - Pustiměř 1:4 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Švábenice - Otnice 3:7 (1:3)
    Ne 16.08. 10:15 Rousínov B - FK Drnovice 2:2 (0:2)
    Ne 16.08. 14:00 Brankovice - Dražovice 1:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Komořany - Křenovice 1:2 (0:0)

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Slavkov - Velešovice 2:1 (1:1)
    Ne 23.08. 10:30 FK Drnovice - Letonice 3:0 (1:0)
    Ne 23.08. 15:00 Dražovice - Komořany 3:3 (1:3)
    Ne 23.08. 16:30 Otnice - Rousínov B 4:3 (1:3)
    Ne 23.08. 16:30 Němčany - Švábenice 3:5 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Křenovice - Křižanovice 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 17:30 Pustiměř - Brankovice 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Švábenice - Křenovice 3:0 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Rousínov B - Němčany 3:3 (2:2)
    Ne 30.08. 10:30 FK Drnovice - Otnice 3:1 (1:1)
    Ne 30.08. 16:30 Letonice - Velešovice 3:2 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Komořany - Pustiměř 2:1 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Křižanovice - Dražovice 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Brankovice - Slavkov 2:0 (0:0)

    5.kolo

    04.09. 18:00 Otnice - Letonice 3:3 (1:1)
    So 05.09. 16:00 Slavkov - Komořany 1:3 (0:2)
    Ne 06.09. 15:00 Dražovice - Švábenice 2:3 (1:2)
    Ne 06.09. 16:00 Němčany - FK Drnovice 2:1 (2:0)
    Ne 06.09. 16:30 Pustiměř - Křižanovice 0:1 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Velešovice - Brankovice 4:5 (0:3)
    Ne 06.09. 17:00 Křenovice - Rousínov B 2:3 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Švábenice - Pustiměř 4:0 (2:0)
    Ne 13.09. 10:15 Rousínov B - Dražovice 4:0 (3:0)
    Ne 13.09. 10:30 FK Drnovice - Křenovice 4:0 (2:0)
    Ne 13.09. 13:45 Komořany - Velešovice 4:2 (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Letonice - Brankovice 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Křižanovice - Slavkov 2:4 (0:2)
    Ne 13.09. 16:00 Otnice - Němčany 6:2 (2:1)

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Němčany - Letonice 1:1 (0:1)
    Ne 20.09. 10:00 Slavkov - Švábenice 6:1 (1:0)
    Ne 20.09. 10:00 Brankovice - Komořany 3:1 (2:1)
    Ne 20.09. 15:00 Dražovice - FK Drnovice 1:2 (0:2)
    Ne 20.09. 15:30 Křenovice - Otnice 3:0 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Pustiměř - Rousínov B 2:2 (1:1)
    St 28.10. 15:00 Velešovice - Křižanovice výsledek

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Rousínov B - Slavkov 5:2 (3:0)
    So 26.09. 15:30 Švábenice - Velešovice 6:0 (3:0)
    Ne 27.09. 10:30 FK Drnovice - Pustiměř 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 15:30 Letonice - Komořany 2:2 (1:0)
    Ne 27.09. 15:30 Křižanovice - Brankovice 1:0 (1:0)
    Ne 27.09. 15:30 Otnice - Dražovice 5:1 (4:1)
    Ne 27.09. 15:30 Němčany - Křenovice 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Dražovice - Němčany 1:3 (0:1)
    So 03.10. 15:00 Slavkov - FK Drnovice 3:0 (0:0)
    Ne 04.10. 10:00 Brankovice - Švábenice 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 12:45 Komořany - Křižanovice 2:2 (0:2)
    Ne 04.10. 15:00 Křenovice - Letonice 3:1 (3:1)
    Ne 04.10. 15:00 Pustiměř - Otnice 3:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Velešovice - Rousínov B 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Švábenice - Komořany 1:1 (0:1)
    Ne 11.10. 10:15 Rousínov B - Brankovice 7:1 (3:0)
    Ne 11.10. 15:00 Letonice - Křižanovice 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 FK Drnovice - Velešovice 0:1 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Otnice - Slavkov 2:2 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Němčany - Pustiměř 3:5 (0:2)
    Ne 11.10. 15:00 Křenovice - Dražovice 2:1 (0:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 6 0 3 16:14 18
    2. 9 6 0 3 15:15 18
    3. 9 4 4 1 30:17 16
    4. 9 5 1 3 18:10 16
    5. 9 5 1 3 26:20 16
    6. 9 4 2 3 28:23 14
    7. 9 4 1 4 20:17 13
    8. 9 3 4 2 19:17 13
    9. 9 4 1 4 17:17 13
    10. 9 3 3 3 14:15 12
    11. 8 3 2 3 10:12 11
    12. 9 2 3 4 18:25 9
    13. 8 1 1 6 12:25 4
    14. 9 0 1 8 9:25 1

    Nejčtenější ze sportu