Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15077
  • Návštěvy: 360/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Slovensko

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9276
    Týden:
    360
    Dnes:
    53
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 18:00 Nitra - Slovan Bratislava 0:5 (0:4)
    So 08.08. 19:00 Michalovce - Trnava 0:2 (0:2)
    So 08.08. 19:00 Zlaté Moravce - Pohronie 2:2 (2:0)
    So 08.08. 19:00 Ružomberok - Trenčín 2:2 (0:2)
    So 08.08. 19:00 Senica - Žilina 0:4 (0:0)
    Ne 09.08. 18:00 Dunajská Streda - Sereď 6:0 (3:0)

    2.kolo

    Út 11.08. 18:00 Trnava - Ružomberok 3:1 (1:0)
    Út 11.08. 19:00 Žilina - Nitra 1:2 (1:0)
    Út 11.08. 20:00 Slovan Bratislava - Michalovce 5:0 (1:0)
    St 12.08. 19:00 Trenčín - Zlaté Moravce 1:1 (0:0)
    St 12.08. 19:00 Sereď - Senica 4:0 (2:0)
    St 12.08. 19:00 Pohronie - Dunajská Streda 1:2 (0:0)

    3.kolo

    So 15.08. 18:00 Trenčín - Žilina 2:4 (1:1)
    So 15.08. 19:00 Senica - Michalovce 3:0 (1:0)
    So 15.08. 19:00 Dunajská Streda - Nitra 6:0 (2:0)
    So 15.08. 19:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 2:1 (1:1)
    So 15.08. 19:00 Ružomberok - Sereď 0:0 (0:0)
    So 15.08. 19:00 Trnava - Pohronie 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 29.08. 18:30 Senica - Nitra 0:0 (0:0)
    So 29.08. 19:00 Trnava - Sereď 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 19:00 Žilina - Michalovce 6:2 (2:0)
    Ne 30.08. 19:00 Zlaté Moravce - Dunajská Streda 1:2 (1:1)
    Ne 30.08. 19:00 Ružomberok - Pohronie 0:0 (0:0)
    Po 31.08. 19:00 Trenčín - Slovan Bratislava 1:2 (1:1)

    6.kolo

    11.09. 19:00 Zlaté Moravce - Senica 2:2 (1:2)
    So 12.09. 18:30 Slovan Bratislava - Trnava 2:0 (2:0)
    So 12.09. 19:00 Sereď - Žilina 3:2 (2:0)
    So 12.09. 19:00 Dunajská Streda - Ružomberok 3:2 (0:1)
    So 12.09. 19:00 Michalovce - Trenčín 1:1 (0:1)
    So 12.09. 19:00 Nitra - Pohronie 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 19:00 Pohronie - Sereď 2:2 (2:2)
    So 19.09. 19:00 Trnava - Zlaté Moravce 1:0 (0:0)
    So 19.09. 19:00 Trenčín - Nitra 3:2 (2:1)
    So 19.09. 20:00 Ružomberok - Michalovce 4:0 (2:0)
    Ne 20.09. 18:00 Žilina - Slovan Bratislava 2:2 (2:2)
    Ne 20.09. 19:00 Senica - Dunajská Streda 2:4 (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 18:00 Senica - Trnava 0:2 (0:1)
    So 26.09. 19:00 Zlaté Moravce - Žilina 4:0 (3:0)
    So 26.09. 19:00 Michalovce - Pohronie 2:0 (1:0)
    So 26.09. 19:00 Nitra - Sereď 3:0 (2:0)
    So 26.09. 19:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 5:0 (2:0)
    Ne 27.09. 18:00 Dunajská Streda - Trenčín 3:1 (2:1)

    4.kolo

    So 22.08. 18:00 Dunajská Streda - Trnava 2:1 (1:1)
    So 22.08. 19:00 Nitra - Ružomberok 1:1 (0:1)
    So 22.08. 20:00 Pohronie - Žilina 2:1 (1:0)
    Út 25.08. 19:00 Michalovce - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
    Út 22.09. 19:00 Sereď - Trenčín 1:1 (0:1)
    St 30.09. 18:00 Slovan Bratislava - Senica 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 03.10. 17:00 Žilina - Dunajská Streda 4:1 (3:1)
    So 03.10. 19:00 Ružomberok - Zlaté Moravce 2:1 (1:0)
    So 03.10. 19:00 Sereď - Michalovce 1:1 (0:1)
    So 03.10. 19:00 Trnava - Nitra 0:2 (0:1)
    Ne 04.10. 18:00 Pohronie - Slovan Bratislava 1:2 (1:1)
    Ne 04.10. 19:00 Trenčín - Senica 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 17.10. 17:00 Zlaté Moravce - Nitra 3:1 (1:1)
    So 17.10. 17:00 Michalovce - Dunajská Streda 2:4 (0:1)
    So 17.10. 17:00 Slovan Bratislava - Sereď 3:0 (3:0)
    So 17.10. 17:00 Trenčín - Pohronie 1:1 (1:0)
    So 17.10. 17:00 Senica - Ružomberok 1:2 (0:0)
    Ne 18.10. 16:00 Žilina - Trnava 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 24.10. 17:00 Ružomberok - Žilina 2:1 (1:1)
    So 24.10. 17:00 Sereď - Zlaté Moravce 1:2 (1:2)
    So 24.10. 17:00 Pohronie - Senica 1:2 (1:0)
    So 24.10. 17:00 Nitra - Michalovce 1:1 (1:1)
    So 24.10. 17:00 Trnava - Trenčín 2:0 (2:0)
    Ne 25.10. 16:00 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 1:1 (1:1)

    12.kolo

    So 31.10. 17:00 Trnava - Michalovce 1:2 (0:0)
    So 31.10. 17:00 Pohronie - Zlaté Moravce 2:2 (1:1)
    So 31.10. 17:00 Žilina - Senica 3:1 (2:1)
    Ne 01.11. 17:00 Slovan Bratislava - Nitra 0:1 (0:0)
    Ne 01.11. 17:00 Trenčín - Ružomberok 3:1 (1:0)
    St 02.12. 16:00 Sereď - Dunajská Streda 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 07.11. 17:00 Michalovce - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
    So 07.11. 17:00 Zlaté Moravce - Trenčín 5:0 (2:0)
    So 07.11. 17:00 Ružomberok - Trnava 0:1 (0:0)
    So 07.11. 17:00 Dunajská Streda - Pohronie 0:0 (0:0)
    Ne 08.11. 16:00 Nitra - Žilina 0:3 (0:0)
    Út 17.11. 14:00 Senica - Sereď 2:2 (1:0)

    14.kolo

    So 21.11. 14:00 Michalovce - Senica 0:1 (0:1)
    So 21.11. 14:00 Sereď - Ružomberok 0:0 (0:0)
    So 21.11. 14:00 Pohronie - Trnava 3:3 (1:0)
    So 21.11. 15:00 Žilina - Trenčín 2:0 (1:0)
    So 21.11. 17:00 Nitra - Dunajská Streda 0:1 (0:0)
    Ne 22.11. 15:00 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 2:1 (1:0)

    15.kolo

    So 28.11. 14:00 Ružomberok - Nitra 3:0 (3:0)
    So 28.11. 14:00 Žilina - Pohronie 2:1 (0:0)
    So 28.11. 14:00 Zlaté Moravce - Michalovce 0:0 (0:0)
    So 28.11. 16:15 Trnava - Dunajská Streda 0:2 (0:0)
    Ne 29.11. 14:00 Trenčín - Sereď 1:0 (1:0)
    Ne 29.11. 15:00 Senica - Slovan Bratislava 0:3 (0:1)

    16.kolo

    So 05.12. 14:00 Michalovce - Žilina 1:1 (0:0)
    So 05.12. 14:00 Pohronie - Ružomberok 2:2 (1:1)
    So 05.12. 14:00 Nitra - Senica 1:1 (0:1)
    So 05.12. 14:00 Sereď - Trnava 2:6 (0:4)
    So 05.12. 17:00 Slovan Bratislava - Trenčín 2:0 (1:0)
    Ne 06.12. 15:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:3 (1:2)

    17.kolo

    So 12.12. 14:00 Žilina - Sereď 0:0 (0:0)
    So 12.12. 14:00 Senica - Zlaté Moravce 1:1 (0:1)
    So 12.12. 16:00 Ružomberok - Dunajská Streda 1:1 (0:0)
    Ne 13.12. 14:00 Trenčín - Michalovce 2:2 (0:2)
    Ne 13.12. 15:00 Trnava - Slovan Bratislava 0:3 (0:2)
    So 06.02. 17:30 Pohronie - Nitra 3:1 (1:1)

    18.kolo

    Út 15.12. 16:00 Dunajská Streda - Senica 2:0 (0:0)
    St 16.12. 14:00 Michalovce - Ružomberok 4:3 (2:3)
    St 16.12. 14:00 Nitra - Trenčín 1:2 (0:0)
    St 16.12. 18:15 Slovan Bratislava - Žilina 3:2 (0:1)
    So 06.02. 14:00 Zlaté Moravce - Trnava 2:4 (2:3)
    Út 09.02. 14:00 Sereď - Pohronie 0:2 (0:0)

    19.kolo

    So 13.02. 14:00 Trnava - Senica 1:0 (0:0)
    So 13.02. 14:00 Žilina - Zlaté Moravce 4:1 (1:0)
    So 13.02. 16:00 Ružomberok - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)
    Ne 14.02. 14:00 Pohronie - Michalovce 1:1 (1:1)
    Ne 14.02. 15:00 Trenčín - Dunajská Streda 3:3 (2:0)
    Út 23.02. 14:00 Sereď - Nitra 1:2 (1:1)

    20.kolo

    So 20.02. 14:00 Zlaté Moravce - Ružomberok 3:1 (2:0)
    So 20.02. 14:00 Slovan Bratislava - Pohronie 1:0 (0:0)
    So 20.02. 14:00 Michalovce - Sereď 0:2 (0:0)
    So 20.02. 14:00 Senica - Trenčín 2:3 (1:1)
    So 20.02. 15:00 Nitra - Trnava 0:1 (0:0)
    Ne 21.02. 15:00 Dunajská Streda - Žilina 1:1 (1:0)

    21.kolo

    So 27.02. 14:00 Nitra - Zlaté Moravce 0:1 (0:1)
    So 27.02. 14:00 Dunajská Streda - Michalovce 2:1 (1:0)
    So 27.02. 14:00 Pohronie - Trenčín 0:1 (0:0)
    So 27.02. 14:00 Ružomberok - Senica 2:3 (1:2)
    So 27.02. 17:00 Trnava - Žilina 2:1 (2:1)
    Ne 28.02. 15:00 Sereď - Slovan Bratislava 0:5 (0:2)

    22.kolo

    So 06.03. 14:30 Žilina - Ružomberok 3:2 (3:1)
    So 06.03. 14:30 Zlaté Moravce - Sereď 1:0 (1:0)
    So 06.03. 14:30 Senica - Pohronie 1:1 (0:1)
    So 06.03. 14:30 Michalovce - Nitra 1:0 (0:0)
    So 06.03. 14:30 Trenčín - Trnava 2:0 (1:0)
    So 06.03. 14:30 Slovan Bratislava - Dunajská Streda 3:1 (2:1)

    23.kolo

    So 13.03. 17:00 Dunajská Streda - Zlaté Moravce 2:0 (0:0)
    So 13.03. 17:00 Michalovce - Nitra 1:1 (0:0)
    So 13.03. 17:00 Pohronie - Senica 3:0 (0:0)
    So 13.03. 17:00 Sereď - Ružomberok 1:0 (0:0)
    So 13.03. 18:30 Žilina - Trnava 2:1 (0:0)
    Ne 14.03. 16:00 Trenčín - Slovan Bratislava 2:6 (2:2)

    24.kolo

    So 20.03. 17:00 Zlaté Moravce - Trenčín 1:0 (0:0)
    So 20.03. 17:00 Nitra - Pohronie 2:3 (1:1)
    So 20.03. 17:00 Ružomberok - Michalovce 2:0 (0:0)
    So 20.03. 17:00 Senica - Sereď 1:0 (0:0)
    So 20.03. 17:30 Slovan Bratislava - Žilina 2:2 (0:1)
    Ne 21.03. 16:00 Trnava - Dunajská Streda 3:2 (0:1)

    25.kolo

    So 03.04. 15:30 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 4:1 (0:1)
    So 03.04. 17:00 Trenčín - Trnava 0:1 (0:0)
    So 03.04. 17:00 Michalovce - Senica 1:0 (0:0)
    So 03.04. 17:00 Nitra - Ružomberok 1:0 (0:0)
    So 03.04. 17:00 Pohronie - Sereď 1:2 (0:1)
    Ne 04.04. 16:00 Žilina - Dunajská Streda 3:3 (3:3)

    26.kolo

    So 10.04. 15:30 Trenčín - Žilina 2:3 (1:2)
    So 10.04. 17:00 Trnava - Zlaté Moravce 3:0 (1:0)
    So 10.04. 17:00 Michalovce - Pohronie 1:2 (0:0)
    So 10.04. 17:00 Senica - Ružomberok 0:1 (0:1)
    So 10.04. 17:00 Sereď - Nitra 2:1 (0:1)
    Ne 11.04. 16:00 Dunajská Streda - Slovan Bratislava 2:2 (0:1)

    27.kolo

    So 17.04. 15:30 Slovan Bratislava - Trnava
    So 17.04. 15:30 Ružomberok - Pohronie
    So 17.04. 17:00 Dunajská Streda - Trenčín
    So 17.04. 17:00 Nitra - Senica
    So 17.04. 17:00 Sereď - Michalovce
    Ne 18.04. 16:00 Zlaté Moravce - Žilina

    28.kolo

    So 24.04. 14:30 Zlaté Moravce - Dunajská Streda
    So 24.04. 15:30 Ružomberok - Sereď
    So 24.04. 17:00 Trnava - Trenčín
    So 24.04. 17:00 Pohronie - Nitra
    So 24.04. 17:00 Senica - Michalovce
    Ne 25.04. 16:00 Žilina - Slovan Bratislava

    29.kolo

    So 01.05. 17:00 Dunajská Streda - Žilina
    So 01.05. 17:00 Trenčín - Zlaté Moravce
    So 01.05. 17:00 Trnava - Slovan Bratislava
    So 01.05. 17:00 Michalovce - Ružomberok
    So 01.05. 17:00 Senica - Nitra
    So 01.05. 17:00 Sereď - Pohronie

    30.kolo

    So 08.05. 17:00 Slovan Bratislava - Dunajská Streda
    So 08.05. 17:00 Zlaté Moravce - Trnava
    So 08.05. 17:00 Žilina - Trenčín
    So 08.05. 17:00 Nitra - Sereď
    So 08.05. 17:00 Pohronie - Michalovce
    So 08.05. 17:00 Ružomberok - Senica

    31.kolo

    So 15.05. 17:00 Trenčín - Dunajská Streda
    So 15.05. 17:00 Trnava - Žilina
    So 15.05. 17:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava
    So 15.05. 17:00 Michalovce - Sereď
    So 15.05. 17:00 Ružomberok - Nitra
    So 15.05. 17:00 Senica - Pohronie

    32.kolo

    So 22.05. 17:00 Dunajská Streda - Trnava
    So 22.05. 17:00 Slovan Bratislava - Trenčín
    So 22.05. 17:00 Žilina - Zlaté Moravce
    So 22.05. 17:00 Nitra - Michalovce
    So 22.05. 17:00 Pohronie - Ružomberok
    So 22.05. 17:00 Sereď - Senica
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 5 2 68:19 62
    2. 26 14 7 5 57:36 49
    3. 26 13 6 7 59:41 45
    4. 26 14 2 10 40:33 44
    5. 26 10 6 10 40:38 36
    6. 26 8 7 11 27:42 31
    7. 26 6 11 9 36:37 29
    8. 26 7 8 11 34:39 29
    9. 26 7 7 12 34:49 28
    10. 26 7 5 14 26:44 26
    11. 26 6 8 12 25:47 26
    12. 26 6 6 14 24:45 24

    Nejčtenější ze sportu