Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15094
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1856
    Týden:
    26
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 14:00 Sebranice - Březová n/S 3:7 (2:5)
    So 15.08. 14:30 Kameničky - Žamberk 3:1 (2:0)
    Ne 16.08. 10:00 Chrast - Nasavrky 0:4 (0:1)
    Ne 16.08. 10:00 Sruby - Němčice 1:9 (0:7)
    Ne 16.08. 14:00 Rudoltice - Proseč 5:4 (5:3)
    Ne 16.08. 14:00 Jaroměřice - Česká Třebová B 3:2 (2:0)
    Ne 16.08. 14:30 Litomyšl - Horní Jelení 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 14:30 Březová n/S - Litomyšl 1:10 (1:6)
    So 22.08. 14:30 Žamberk - Sebranice 2:0 (1:0)
    Ne 23.08. 10:00 Proseč - Sruby 3:0
    Ne 23.08. 13:00 Vraclav - Chrast 1:4 (1:1)
    Ne 23.08. 14:30 Němčice - Jaroměřice 1:2 np (0:1)
    Ne 23.08. 14:30 Nasavrky - Rudoltice 2:5 (1:4)
    St 28.10. 13:30 Česká Třebová B - Kameničky výsledek

    1.kolo

    St 26.08. 17:00 Horní Jelení - Sebranice 10:1 (8:1)
    St 26.08. 17:00 Březová n/S - Kameničky 3:2 (2:1)
    St 26.08. 17:00 Žamberk - Jaroměřice 1:5 (0:3)
    St 26.08. 17:00 Česká Třebová B - Sruby 1:3 (1:1)
    St 26.08. 17:00 Němčice - Rudoltice 1:0 np (0:0)
    St 26.08. 17:00 Proseč - Chrast 2:1 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Nasavrky - Vraclav výsledek

    4.kolo

    So 29.08. 10:00 Horní Jelení - Březová n/S 2:1 (1:1)
    So 29.08. 14:00 Sebranice - Česká Třebová B 9:0 (3:0)
    So 29.08. 14:00 Litomyšl - Žamberk 7:0 (4:0)
    So 29.08. 14:30 Kameničky - Němčice 5:3 (3:1)
    Ne 30.08. 10:00 Sruby - Nasavrky 1:7 (1:6)
    Ne 30.08. 11:30 Rudoltice - Vraclav 3:1 (2:0)
    Ne 30.08. 14:00 Jaroměřice - Proseč 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 05.09. 17:00 Nasavrky - Jaroměřice 4:2 (1:2)
    Ne 06.09. 10:00 Proseč - Kameničky 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 10:00 Chrast - Rudoltice 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 13:00 Vraclav - Sruby 5:0 (1:0)
    Ne 06.09. 14:00 Žamberk - Horní Jelení 2:3 (1:2)
    Ne 06.09. 14:30 Němčice - Sebranice 6:1 (5:0)
    Ne 06.09. 17:00 Česká Třebová B - Litomyšl 0:8 (0:2)

    6.kolo

    So 12.09. 13:30 Sebranice - Proseč 0:4 (0:3)
    So 12.09. 13:30 Březová n/S - Žamberk 1:7 (1:1)
    So 12.09. 14:00 Kameničky - Nasavrky 1:2 (0:1)
    Ne 13.09. 10:00 Sruby - Chrast 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 13:30 Jaroměřice - Vraclav 6:0 (0:0)
    Ne 13.09. 14:00 Litomyšl - Němčice 1:0 (0:0)
    St 23.09. 16:00 Horní Jelení - Česká Třebová B 5:2 (1:2)

    7.kolo

    Ne 20.09. 10:00 Proseč - Litomyšl 5:4 (2:1)
    Ne 20.09. 10:00 Chrast - Jaroměřice 2:7 (0:5)
    Ne 20.09. 12:00 Vraclav - Kameničky 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 13:00 Němčice - Horní Jelení 3:1 (1:0)
    Ne 20.09. 13:15 Nasavrky - Sebranice 4:1 (3:1)
    Ne 20.09. 14:00 Rudoltice - Sruby 13:1 (6:1)
    Ne 20.09. 16:00 Česká Třebová B - Březová n/S 3:4 (2:2)

    8.kolo

    So 26.09. 12:30 Sebranice - Vraclav 6:1 (3:0)
    So 26.09. 12:30 Březová n/S - Němčice 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 12:30 Jaroměřice - Rudoltice 4:3 np (1:1)
    Ne 27.09. 12:30 Žamberk - Česká Třebová B 6:0 (1:0)
    Ne 27.09. 15:00 Litomyšl - Nasavrky 2:0 (1:0)
    Po 28.09. 13:30 Kameničky - Chrast 4:3 (2:2)
    16.10. 15:00 Horní Jelení - Proseč výsledek

    9.kolo

    So 03.10. 12:15 Nasavrky - Horní Jelení 2:1 (1:0)
    Ne 04.10. 10:00 Proseč - Březová n/S 4:2 (3:0)
    Ne 04.10. 10:00 Chrast - Sebranice 4:3 (1:2)
    Ne 04.10. 10:00 Sruby - Jaroměřice 1:8 (0:4)
    Ne 04.10. 12:00 Němčice - Žamberk 3:2 np (0:1)
    Ne 04.10. 12:00 Vraclav - Litomyšl 1:4 (0:3)
    Ne 04.10. 14:00 Rudoltice - Kameničky 4:2 (2:0)

    10.kolo

    So 10.10. 10:00 Horní Jelení - Vraclav 5:0 (1:0)
    So 10.10. 12:00 Sebranice - Rudoltice 5:2 (2:1)
    So 10.10. 12:00 Březová n/S - Nasavrky 4:3 np (1:2)
    So 10.10. 12:30 Kameničky - Sruby 4:0 (4:0)
    So 10.10. 14:00 Litomyšl - Chrast 5:0 (3:0)
    Ne 11.10. 12:00 Žamberk - Proseč 4:2 (4:1)
    Ne 11.10. 15:00 Česká Třebová B - Němčice 2:3 (1:1)

    11.kolo

    Ne 18.10. 10:00 Proseč - Česká Třebová B výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Chrast - Horní Jelení výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Sruby - Sebranice výsledek
    Ne 18.10. 11:00 Vraclav - Březová n/S výsledek
    Ne 18.10. 11:30 Jaroměřice - Kameničky výsledek
    Ne 18.10. 11:45 Nasavrky - Žamberk výsledek
    Ne 18.10. 14:00 Rudoltice - Litomyšl výsledek

    12.kolo

    So 24.10. 10:00 Horní Jelení - Rudoltice výsledek
    So 24.10. 11:30 Sebranice - Jaroměřice výsledek
    So 24.10. 11:30 Březová n/S - Chrast výsledek
    So 24.10. 11:30 Žamberk - Vraclav výsledek
    So 24.10. 14:00 Litomyšl - Sruby výsledek
    Ne 25.10. 11:30 Němčice - Proseč výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Česká Třebová B - Nasavrky výsledek

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Nasavrky - Němčice výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Chrast - Žamberk výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Sruby - Horní Jelení výsledek
    Ne 01.11. 11:00 Jaroměřice - Litomyšl výsledek
    Ne 01.11. 11:30 Kameničky - Sebranice výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Vraclav - Česká Třebová B výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Rudoltice - Březová n/S výsledek

    14.kolo

    So 07.11. 10:00 Horní Jelení - Jaroměřice výsledek
    So 07.11. 10:00 Žamberk - Rudoltice výsledek
    So 07.11. 14:00 Litomyšl - Kameničky výsledek
    So 07.11. 14:00 Březová n/S - Sruby výsledek
    Ne 08.11. 10:00 Proseč - Nasavrky výsledek
    Ne 08.11. 13:00 Němčice - Vraclav výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Česká Třebová B - Chrast výsledek

    15.kolo

    So 14.11. 10:00 Kameničky - Horní Jelení výsledek
    So 14.11. 10:30 Sebranice - Litomyšl výsledek
    Ne 15.11. 10:00 Chrast - Němčice výsledek
    Ne 15.11. 10:00 Sruby - Žamberk výsledek
    Ne 15.11. 10:30 Jaroměřice - Březová n/S výsledek
    Ne 15.11. 13:30 Rudoltice - Česká Třebová B výsledek
    Ne 15.11. 14:00 Vraclav - Proseč výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 8 0 0 1 44:7 24
    2. 9 6 2 0 1 38:14 22
    3. 10 5 2 1 2 29:15 20
    4. 9 6 0 1 2 28:17 19
    5. 9 6 0 0 3 26:20 18
    6. 9 5 0 2 2 35:19 17
    7. 8 5 0 0 3 27:14 15
    8. 9 5 0 0 4 23:18 15
    9. 9 4 0 1 4 25:23 13
    10. 9 4 0 0 5 17:26 12
    11. 9 3 1 0 5 24:36 11
    12. 10 3 0 0 7 29:40 9
    13. 8 1 0 0 7 9:29 3
    14. 9 1 0 0 8 7:52 3
    15. 8 0 0 0 8 10:41 0

    Nejčtenější ze sportu