Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15095
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2016
    Týden:
    24
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 09:30 Zeleneč - Ostrá 2:2 (0:1)
    So 22.08. 10:15 Kunice - Nymburk 2:1 (0:1)
    Ne 23.08. 10:15 Vyžlovka - Český Brod 7:0 (3:0)
    Ne 23.08. 10:15 Kutná Hora - Kosmonosy 0:8 (0:4)
    Ne 30.08. 09:30 Pšovka Mělník - Jesenice 6:4 (0:0)
    St 09.09. 17:00 Boh. Poděbrady - Benátky 0:2 (0:2)
    11.09. 17:00 FC Mělník - Čelákovice 0:10 (0:5)
    St 16.09. 16:00 Pečky - Talent Academy 0:6 (0:3)

    2.kolo

    So 29.08. 09:00 Benátky - Kunice 0:5 (0:3)
    So 29.08. 09:30 Čelákovice - Pšovka Mělník 9:1 (8:0)
    So 29.08. 10:15 Ostrá - Boh. Poděbrady 3:1 (1:0)
    So 29.08. 10:15 Talent Academy - Vyžlovka 2:2 (2:2)
    Ne 30.08. 09:30 Český Brod - Kutná Hora 6:4 (3:3)
    Ne 30.08. 10:15 Kosmonosy - Zeleneč 0:0 (0:0)
    Ne 30.08. 10:15 Brandýs-Boleslav - Pečky 2:1 (0:1)
    Út 03.11. 16:30 Nymburk - FC Mělník výsledek

    16.kolo

    St 02.09. 16:00 Brandýs-Boleslav - Český Brod 0:3 (0:1)
    St 02.09. 16:00 Pečky - Kosmonosy 2:2 (1:1)
    St 02.09. 16:00 Vyžlovka - Ostrá 2:2 (1:1)
    St 02.09. 16:00 Kutná Hora - Benátky 2:3 (2:1)
    St 02.09. 16:00 Zeleneč - Nymburk 0:2 (0:2)
    St 02.09. 16:00 Boh. Poděbrady - Čelákovice 0:2 (0:1)
    St 02.09. 16:00 FC Mělník - Pšovka Mělník 1:4 (1:2)
    St 02.09. 17:00 Kunice - Jesenice 4:1 (4:1)

    3.kolo

    So 05.09. 09:30 Zeleneč - Český Brod 3:4 (1:3)
    So 05.09. 09:30 Pšovka Mělník - Nymburk 0:5 (0:2)
    So 05.09. 10:15 Kunice - Ostrá 3:0 (1:0)
    Ne 06.09. 09:30 Boh. Poděbrady - Kosmonosy 3:6 (1:1)
    Ne 06.09. 10:00 Jesenice - Čelákovice 1:3 (0:0)
    Ne 06.09. 10:15 Vyžlovka - Brandýs-Boleslav 4:0 (1:0)
    St 09.09. 16:00 Kutná Hora - Talent Academy 0:11 (0:8)
    St 16.09. 16:30 FC Mělník - Benátky 3:9 (2:3)

    4.kolo

    So 12.09. 09:00 Benátky - Pšovka Mělník 1:1 (0:1)
    So 12.09. 10:15 Nymburk - Jesenice 1:3 (0:2)
    So 12.09. 10:15 Ostrá - FC Mělník 3:0k
    So 12.09. 10:15 Talent Academy - Zeleneč 8:0 (4:0)
    Ne 13.09. 09:30 Český Brod - Boh. Poděbrady 5:5 (3:2)
    Ne 13.09. 10:15 Kosmonosy - Kunice 1:2 (0:1)
    Ne 13.09. 10:15 Brandýs-Boleslav - Kutná Hora 3:2 (1:1)
    Ne 13.09. 10:15 Pečky - Vyžlovka 1:5 (0:2)

    5.kolo

    Ne 06.09. 10:15 Kutná Hora - Pečky 1:1 (1:1)
    So 19.09. 09:30 Zeleneč - Brandýs-Boleslav 7:1 (5:0)
    So 19.09. 10:00 FC Mělník - Kosmonosy 0k:3
    So 19.09. 10:15 Kunice - Český Brod 4:0 (1:0)
    Ne 20.09. 10:00 Jesenice - Benátky 2:3 (1:2)
    St 30.09. 17:00 Boh. Poděbrady - Talent Academy 1:8 (1:1)
    St 07.10. 16:00 Čelákovice - Nymburk 5:2 (4:1)
    Ne 11.10. 09:30 Pšovka Mělník - Ostrá výsledek

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 Ostrá - Jesenice 2:8 (1:3)
    Ne 27.09. 10:15 Kosmonosy - Pšovka Mělník 7:0 (3:0)
    Ne 27.09. 10:15 Pečky - Zeleneč 2:3 (1:0)
    Ne 27.09. 10:15 Vyžlovka - Kutná Hora 5:0 (3:0)
    Po 12.10. 17:00 Talent Academy - Kunice výsledek
    St 14.10. 16:30 Benátky - Čelákovice výsledek
    St 21.10. 16:30 Boh. Poděbrady - Brandýs-Boleslav výsledek
    Ne 22.11. 09:30 Český Brod - FC Mělník výsledek

    7.kolo

    So 03.10. 09:30 Zeleneč - Vyžlovka 0:0 (0:0)
    So 03.10. 09:30 Pšovka Mělník - Český Brod 1:2 (0:1)
    So 03.10. 10:00 FC Mělník - Talent Academy 1:19 (1:10)
    So 03.10. 10:15 Kunice - Brandýs-Boleslav 11:1 (5:1)
    So 03.10. 10:15 Nymburk - Benátky 3:1 (2:1)
    Ne 04.10. 09:30 Boh. Poděbrady - Pečky 6:2 (2:1)
    Ne 04.10. 10:00 Jesenice - Kosmonosy 3:2 (2:2)
    St 05.05. 16:00 Čelákovice - Ostrá

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Ostrá - Nymburk 0:1 (0:0)
    So 10.10. 10:15 Talent Academy - Pšovka Mělník 12:0 (4:0)
    Ne 11.10. 09:30 Český Brod - Jesenice 5:2 (2:0)
    Ne 11.10. 10:15 Kosmonosy - Čelákovice 0:6 (0:3)
    Ne 11.10. 10:15 Brandýs-Boleslav - FC Mělník 9:2 (4:0)
    Ne 11.10. 10:15 Pečky - Kunice 0:3 (0:2)
    Ne 11.10. 10:15 Vyžlovka - Boh. Poděbrady 3:2 (1:2)
    Ne 11.10. 10:15 Kutná Hora - Zeleneč 3:1 (2:1)

    9.kolo

    So 17.10. 09:00 Benátky - Ostrá výsledek
    So 17.10. 09:30 Pšovka Mělník - Brandýs-Boleslav výsledek
    So 17.10. 09:30 Čelákovice - Český Brod výsledek
    So 17.10. 10:00 FC Mělník - Pečky výsledek
    So 17.10. 10:15 Kunice - Vyžlovka výsledek
    So 17.10. 10:15 Nymburk - Kosmonosy výsledek
    Ne 18.10. 09:30 Boh. Poděbrady - Kutná Hora výsledek
    Ne 18.10. 10:00 Jesenice - Talent Academy výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 09:30 Zeleneč - Boh. Poděbrady výsledek
    So 24.10. 10:15 Talent Academy - Čelákovice výsledek
    Ne 25.10. 09:30 Český Brod - Nymburk výsledek
    Ne 25.10. 10:15 Kosmonosy - Benátky výsledek
    Ne 25.10. 10:15 Brandýs-Boleslav - Jesenice výsledek
    Ne 25.10. 10:15 Pečky - Pšovka Mělník výsledek
    Ne 25.10. 10:15 Vyžlovka - FC Mělník výsledek
    Ne 25.10. 10:15 Kutná Hora - Kunice výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 09:00 Benátky - Český Brod výsledek
    So 31.10. 09:30 Pšovka Mělník - Vyžlovka výsledek
    So 31.10. 09:30 Čelákovice - Brandýs-Boleslav výsledek
    So 31.10. 10:00 FC Mělník - Kutná Hora výsledek
    So 31.10. 10:15 Kunice - Zeleneč výsledek
    So 31.10. 10:15 Nymburk - Talent Academy výsledek
    So 31.10. 10:15 Ostrá - Kosmonosy výsledek
    Ne 01.11. 10:00 Jesenice - Pečky výsledek

    12.kolo

    So 07.11. 00:00 Český Brod - Ostrá výsledek
    So 07.11. 00:00 Talent Academy - Benátky výsledek
    So 07.11. 00:00 Brandýs-Boleslav - Nymburk výsledek
    So 07.11. 00:00 Pečky - Čelákovice výsledek
    So 07.11. 00:00 Vyžlovka - Jesenice výsledek
    So 07.11. 00:00 Kutná Hora - Pšovka Mělník výsledek
    So 07.11. 00:00 Zeleneč - FC Mělník výsledek
    So 07.11. 00:00 Boh. Poděbrady - Kunice výsledek

    13.kolo

    So 14.11. 00:00 FC Mělník - Boh. Poděbrady výsledek
    So 14.11. 00:00 Pšovka Mělník - Zeleneč výsledek
    So 14.11. 00:00 Jesenice - Kutná Hora výsledek
    So 14.11. 00:00 Čelákovice - Vyžlovka výsledek
    So 14.11. 00:00 Nymburk - Pečky výsledek
    So 14.11. 00:00 Benátky - Brandýs-Boleslav výsledek
    So 14.11. 00:00 Ostrá - Talent Academy výsledek
    So 14.11. 00:00 Kosmonosy - Český Brod výsledek

    34.kolo

    Út 17.11. 10:15 FC Mělník - Jesenice výsledek
    Út 17.11. 10:15 Kunice - Čelákovice výsledek
    Út 17.11. 10:15 Boh. Poděbrady - Nymburk výsledek
    Út 17.11. 10:15 Zeleneč - Benátky výsledek
    Út 17.11. 10:15 Kutná Hora - Ostrá výsledek
    Út 17.11. 10:15 Vyžlovka - Kosmonosy výsledek
    Út 17.11. 10:15 Pečky - Český Brod výsledek
    Út 17.11. 10:15 Brandýs-Boleslav - Talent Academy výsledek

    14.kolo

    So 21.11. 00:00 Talent Academy - Kosmonosy výsledek
    So 21.11. 00:00 Brandýs-Boleslav - Ostrá výsledek
    So 21.11. 00:00 Pečky - Benátky výsledek
    So 21.11. 00:00 Vyžlovka - Nymburk výsledek
    So 21.11. 00:00 Kutná Hora - Čelákovice výsledek
    So 21.11. 00:00 Zeleneč - Jesenice výsledek
    So 21.11. 00:00 Boh. Poděbrady - Pšovka Mělník výsledek
    So 21.11. 00:00 Kunice - FC Mělník výsledek

    15.kolo

    So 28.11. 00:00 Pšovka Mělník - Kunice výsledek
    So 28.11. 00:00 Jesenice - Boh. Poděbrady výsledek
    So 28.11. 00:00 Čelákovice - Zeleneč výsledek
    So 28.11. 00:00 Nymburk - Kutná Hora výsledek
    So 28.11. 00:00 Benátky - Vyžlovka výsledek
    So 28.11. 00:00 Ostrá - Pečky výsledek
    So 28.11. 00:00 Kosmonosy - Brandýs-Boleslav výsledek
    So 28.11. 00:00 Český Brod - Talent Academy výsledek

    17.kolo

    So 06.02. 09:00 Benátky - Zeleneč výsledek
    So 06.02. 09:30 Čelákovice - Kunice výsledek
    So 06.02. 09:30 Český Brod - Pečky výsledek
    So 06.02. 10:00 Jesenice - FC Mělník výsledek
    So 06.02. 10:15 Nymburk - Boh. Poděbrady výsledek
    So 06.02. 10:15 Ostrá - Kutná Hora výsledek
    So 06.02. 10:15 Kosmonosy - Vyžlovka výsledek
    So 06.02. 10:15 Talent Academy - Brandýs-Boleslav výsledek

    18.kolo

    So 06.03. 00:00 Talent Academy - Pečky výsledek
    So 06.03. 00:00 Český Brod - Vyžlovka výsledek
    So 06.03. 00:00 Kosmonosy - Kutná Hora výsledek
    So 06.03. 00:00 Ostrá - Zeleneč výsledek
    So 06.03. 00:00 Benátky - Boh. Poděbrady výsledek
    So 06.03. 00:00 Nymburk - Kunice výsledek
    So 06.03. 00:00 Čelákovice - FC Mělník výsledek
    So 06.03. 00:00 Jesenice - Pšovka Mělník výsledek

    19.kolo

    So 13.03. 00:00 Pšovka Mělník - Čelákovice výsledek
    So 13.03. 00:00 FC Mělník - Nymburk výsledek
    So 13.03. 00:00 Kunice - Benátky výsledek
    So 13.03. 00:00 Boh. Poděbrady - Ostrá výsledek
    So 13.03. 00:00 Zeleneč - Kosmonosy výsledek
    So 13.03. 00:00 Kutná Hora - Český Brod výsledek
    So 13.03. 00:00 Vyžlovka - Talent Academy výsledek
    So 13.03. 00:00 Pečky - Brandýs-Boleslav výsledek

    20.kolo

    So 20.03. 00:00 Brandýs-Boleslav - Vyžlovka výsledek
    So 20.03. 00:00 Talent Academy - Kutná Hora výsledek
    So 20.03. 00:00 Český Brod - Zeleneč výsledek
    So 20.03. 00:00 Kosmonosy - Boh. Poděbrady výsledek
    So 20.03. 00:00 Ostrá - Kunice výsledek
    So 20.03. 00:00 Benátky - FC Mělník výsledek
    So 20.03. 00:00 Nymburk - Pšovka Mělník výsledek
    So 20.03. 00:00 Čelákovice - Jesenice výsledek

    21.kolo

    So 27.03. 00:00 Jesenice - Nymburk výsledek
    So 27.03. 00:00 Pšovka Mělník - Benátky výsledek
    So 27.03. 00:00 FC Mělník - Ostrá výsledek
    So 27.03. 00:00 Kunice - Kosmonosy výsledek
    So 27.03. 00:00 Boh. Poděbrady - Český Brod výsledek
    So 27.03. 00:00 Zeleneč - Talent Academy výsledek
    So 27.03. 00:00 Kutná Hora - Brandýs-Boleslav výsledek
    So 27.03. 00:00 Vyžlovka - Pečky výsledek

    22.kolo

    So 03.04. 00:00 Pečky - Kutná Hora výsledek
    So 03.04. 00:00 Brandýs-Boleslav - Zeleneč výsledek
    So 03.04. 00:00 Talent Academy - Boh. Poděbrady výsledek
    So 03.04. 00:00 Český Brod - Kunice výsledek
    So 03.04. 00:00 Kosmonosy - FC Mělník výsledek
    So 03.04. 00:00 Ostrá - Pšovka Mělník výsledek
    So 03.04. 00:00 Benátky - Jesenice výsledek
    So 03.04. 00:00 Nymburk - Čelákovice výsledek

    23.kolo

    So 10.04. 00:00 Čelákovice - Benátky výsledek
    So 10.04. 00:00 Jesenice - Ostrá výsledek
    So 10.04. 00:00 Pšovka Mělník - Kosmonosy výsledek
    So 10.04. 00:00 FC Mělník - Český Brod výsledek
    So 10.04. 00:00 Kunice - Talent Academy výsledek
    So 10.04. 00:00 Boh. Poděbrady - Brandýs-Boleslav výsledek
    So 10.04. 00:00 Zeleneč - Pečky výsledek
    So 10.04. 00:00 Kutná Hora - Vyžlovka výsledek

    24.kolo

    So 17.04. 00:00 Vyžlovka - Zeleneč
    So 17.04. 00:00 Pečky - Boh. Poděbrady
    So 17.04. 00:00 Brandýs-Boleslav - Kunice
    So 17.04. 00:00 Talent Academy - FC Mělník
    So 17.04. 00:00 Český Brod - Pšovka Mělník
    So 17.04. 00:00 Kosmonosy - Jesenice
    So 17.04. 00:00 Ostrá - Čelákovice
    So 17.04. 00:00 Benátky - Nymburk

    25.kolo

    So 24.04. 00:00 Nymburk - Ostrá
    So 24.04. 00:00 Čelákovice - Kosmonosy
    So 24.04. 00:00 Jesenice - Český Brod
    So 24.04. 00:00 Pšovka Mělník - Talent Academy
    So 24.04. 00:00 FC Mělník - Brandýs-Boleslav
    So 24.04. 00:00 Kunice - Pečky
    So 24.04. 00:00 Boh. Poděbrady - Vyžlovka
    So 24.04. 00:00 Zeleneč - Kutná Hora

    26.kolo

    So 01.05. 00:00 Kutná Hora - Boh. Poděbrady
    So 01.05. 00:00 Vyžlovka - Kunice
    So 01.05. 00:00 Pečky - FC Mělník
    So 01.05. 00:00 Brandýs-Boleslav - Pšovka Mělník
    So 01.05. 00:00 Talent Academy - Jesenice
    So 01.05. 00:00 Český Brod - Čelákovice
    So 01.05. 00:00 Kosmonosy - Nymburk
    So 01.05. 00:00 Ostrá - Benátky

    32.kolo

    St 05.05. 16:00 Kunice - Pšovka Mělník
    St 05.05. 16:00 Boh. Poděbrady - Jesenice
    St 05.05. 16:00 Zeleneč - Čelákovice
    St 05.05. 16:00 Kutná Hora - Nymburk
    St 05.05. 16:00 Vyžlovka - Benátky
    St 05.05. 16:00 Pečky - Ostrá
    St 05.05. 16:00 Brandýs-Boleslav - Kosmonosy
    St 05.05. 16:00 Talent Academy - Český Brod

    27.kolo

    So 08.05. 00:00 Benátky - Kosmonosy
    So 08.05. 00:00 Nymburk - Český Brod
    So 08.05. 00:00 Čelákovice - Talent Academy
    So 08.05. 00:00 Jesenice - Brandýs-Boleslav
    So 08.05. 00:00 Pšovka Mělník - Pečky
    So 08.05. 00:00 FC Mělník - Vyžlovka
    So 08.05. 00:00 Kunice - Kutná Hora
    So 08.05. 00:00 Boh. Poděbrady - Zeleneč

    28.kolo

    So 15.05. 00:00 Zeleneč - Kunice
    So 15.05. 00:00 Kutná Hora - FC Mělník
    So 15.05. 00:00 Vyžlovka - Pšovka Mělník
    So 15.05. 00:00 Pečky - Jesenice
    So 15.05. 00:00 Brandýs-Boleslav - Čelákovice
    So 15.05. 00:00 Talent Academy - Nymburk
    So 15.05. 00:00 Český Brod - Benátky
    So 15.05. 00:00 Kosmonosy - Ostrá

    33.kolo

    St 19.05. 16:00 Český Brod - Brandýs-Boleslav
    St 19.05. 16:00 Kosmonosy - Pečky
    St 19.05. 16:00 Ostrá - Vyžlovka
    St 19.05. 16:00 Benátky - Kutná Hora
    St 19.05. 16:00 Nymburk - Zeleneč
    St 19.05. 16:00 Čelákovice - Boh. Poděbrady
    St 19.05. 16:00 Jesenice - Kunice
    St 19.05. 16:00 Pšovka Mělník - FC Mělník

    29.kolo

    So 22.05. 00:00 Ostrá - Český Brod
    So 22.05. 00:00 Benátky - Talent Academy
    So 22.05. 00:00 Nymburk - Brandýs-Boleslav
    So 22.05. 00:00 Čelákovice - Pečky
    So 22.05. 00:00 Jesenice - Vyžlovka
    So 22.05. 00:00 Pšovka Mělník - Kutná Hora
    So 22.05. 00:00 FC Mělník - Zeleneč
    So 22.05. 00:00 Kunice - Boh. Poděbrady

    30.kolo

    So 29.05. 00:00 Boh. Poděbrady - FC Mělník
    So 29.05. 00:00 Zeleneč - Pšovka Mělník
    So 29.05. 00:00 Kutná Hora - Jesenice
    So 29.05. 00:00 Vyžlovka - Čelákovice
    So 29.05. 00:00 Pečky - Nymburk
    So 29.05. 00:00 Brandýs-Boleslav - Benátky
    So 29.05. 00:00 Talent Academy - Ostrá
    So 29.05. 00:00 Český Brod - Kosmonosy

    31.kolo

    So 05.06. 00:00 Kosmonosy - Talent Academy
    So 05.06. 00:00 Ostrá - Brandýs-Boleslav
    So 05.06. 00:00 Benátky - Pečky
    So 05.06. 00:00 Nymburk - Vyžlovka
    So 05.06. 00:00 Čelákovice - Kutná Hora
    So 05.06. 00:00 Jesenice - Zeleneč
    So 05.06. 00:00 Pšovka Mělník - Boh. Poděbrady
    So 05.06. 00:00 FC Mělník - Kunice
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 8 0 0 34:4 24
    2. 7 6 1 0 66:4 19
    3. 6 6 0 0 35:4 18
    4. 8 5 3 0 28:7 18
    5. 8 5 1 2 25:26 16
    6. 9 4 2 3 29:16 14
    7. 7 4 1 2 19:16 13
    8. 7 4 0 3 15:11 12
    9. 8 3 0 5 24:26 9
    10. 9 2 3 4 16:22 9
    11. 7 3 0 4 16:30 9
    12. 7 2 2 3 12:17 8
    13. 8 2 1 5 13:41 7
    14. 8 1 1 6 18:31 4
    15. 8 1 1 6 12:38 4
    16. 8 0 2 6 9:28 2
    17. 7 0 0 7 7:57 0

    Nejčtenější ze sportu