Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15097
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1912
    Týden:
    14
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 27.08. 17:00 Mor. Třebová - Libchavy 3:5 (2:0)
    Čt 27.08. 17:00 Pardubičky - Letohrad 2:3 np (2:1)
    Čt 27.08. 17:00 Hlinsko - Holice 9:1 (5:1)
    Čt 27.08. 17:00 Polička - Lanškroun 0:9 (0:5)
    Čt 27.08. 17:00 Moravany - Litomyšl 12:0 (7:0)
    St 09.09. 15:45 Ústí n.O. - Česká Třebová 0:5

    4.kolo

    So 29.08. 09:30 Holice - Choceň 6:3 (4:1)
    So 29.08. 09:30 Pardubičky - Hlinsko 4:2 (3:2)
    Ne 30.08. 09:30 Litomyšl - Česká Třebová 1:15 (1:5)
    Ne 30.08. 09:30 Letohrad - Moravany 1:4 (0:4)
    Ne 30.08. 09:30 Mor. Třebová - Polička 1:7 (0:3)
    Ne 30.08. 12:45 Lanškroun - Ústí n.O. 10:2 (7:0)

    5.kolo

    So 05.09. 09:30 Hlinsko - Libchavy 6:1 (3:1)
    So 05.09. 09:30 Polička - Pardubičky 4:9 (4:5)
    So 05.09. 10:00 Moravany - Mor. Třebová 9:3 (6:2)
    Ne 06.09. 09:30 Choceň - Letohrad 0:9 (0:5)
    Ne 06.09. 09:30 Česká Třebová - Lanškroun 2:7 (1:2)
    Ne 06.09. 13:30 Ústí n.O. - Holice 4:3 (3:1)

    6.kolo

    So 12.09. 09:30 Mor. Třebová - Choceň 8:0 (3:0)
    So 12.09. 09:30 Pardubičky - Moravany 1:3 (1:0)
    So 12.09. 09:30 Hlinsko - Polička 3:4 np (2:2)
    Ne 13.09. 09:30 Libchavy - Litomyšl 6:1 (3:0)
    Ne 13.09. 09:30 Holice - Česká Třebová 1:7 (0:6)
    Ne 13.09. 09:30 Letohrad - Ústí n.O. 1:4 (1:2)

    7.kolo

    So 19.09. 09:30 Litomyšl - Lanškroun 0:9 (0:4)
    So 19.09. 10:00 Moravany - Hlinsko 7:8 np (4:3)
    Ne 20.09. 09:30 Česká Třebová - Letohrad 3:2 np (2:1)
    Ne 20.09. 12:30 Ústí n.O. - Mor. Třebová 5:1 (3:0)
    St 23.09. 14:45 Polička - Libchavy 10:1 (4:1)
    Čt 08.10. 16:00 Choceň - Pardubičky 2:9 (1:4)

    8.kolo

    So 26.09. 09:30 Mor. Třebová - Česká Třebová 0:6 (0:3)
    So 26.09. 09:30 Pardubičky - Ústí n.O. výsledek
    So 26.09. 09:30 Hlinsko - Choceň výsledek
    Ne 27.09. 09:30 Libchavy - Lanškroun 0:6 (0:4)
    Ne 27.09. 09:30 Holice - Litomyšl 1:2 (0:1)
    Po 28.09. 09:30 Polička - Moravany 2:5 (1:4)

    9.kolo

    So 03.10. 09:30 Litomyšl - Letohrad 0:4 (0:2)
    Ne 04.10. 09:30 Choceň - Polička 1:7 (0:2)
    Ne 04.10. 09:30 Česká Třebová - Pardubičky 2:0 (2:0)
    Ne 04.10. 10:45 Lanškroun - Holice 6:0 (3:0)
    Ne 04.10. 11:30 Ústí n.O. - Hlinsko 3:4 (3:3)
    St 28.10. 10:00 Moravany - Libchavy výsledek

    10.kolo

    So 10.10. 09:30 Mor. Třebová - Litomyšl 0:3 (0:2)
    So 10.10. 09:30 Hlinsko - Česká Třebová 0:2 (0:1)
    So 10.10. 09:30 Polička - Ústí n.O. 3:2 np (1:0)
    So 10.10. 10:00 Moravany - Choceň 22:0 (9:0)
    Ne 11.10. 09:30 Libchavy - Holice 5:0 (2:0)
    Ne 11.10. 09:30 Letohrad - Lanškroun 2:3 np (0:1)

    11.kolo

    So 17.10. 09:30 Litomyšl - Pardubičky výsledek
    Ne 18.10. 09:30 Česká Třebová - Polička výsledek
    Ne 18.10. 09:30 Holice - Letohrad výsledek
    Ne 18.10. 10:15 Lanškroun - Mor. Třebová výsledek
    Ne 18.10. 11:00 Ústí n.O. - Moravany výsledek
    Ne 18.10. 11:30 Choceň - Libchavy výsledek

    12.kolo

    So 24.10. 09:30 Pardubičky - Lanškroun výsledek
    So 24.10. 09:30 Hlinsko - Litomyšl výsledek
    Ne 25.10. 09:30 Libchavy - Letohrad výsledek
    Ne 25.10. 09:30 Mor. Třebová - Holice výsledek
    Ne 25.10. 09:30 Choceň - Ústí n.O. výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Moravany - Česká Třebová výsledek

    13.kolo

    So 31.10. 09:30 Litomyšl - Polička výsledek
    So 31.10. 09:45 Lanškroun - Hlinsko výsledek
    Ne 01.11. 09:30 Česká Třebová - Choceň výsledek
    Ne 01.11. 09:30 Holice - Pardubičky výsledek
    Ne 01.11. 09:30 Letohrad - Mor. Třebová výsledek
    Ne 01.11. 10:30 Ústí n.O. - Libchavy výsledek

    2.kolo

    So 07.11. 09:30 Mor. Třebová - Pardubičky výsledek
    So 07.11. 09:45 Lanškroun - Moravany výsledek
    Ne 08.11. 09:30 Libchavy - Česká Třebová výsledek
    Ne 08.11. 09:30 Litomyšl - Choceň výsledek
    Ne 08.11. 09:30 Holice - Polička výsledek
    Ne 08.11. 09:30 Letohrad - Hlinsko výsledek

    3.kolo

    So 14.11. 09:30 Polička - Letohrad výsledek
    So 14.11. 09:30 Choceň - Lanškroun výsledek
    So 14.11. 10:00 Moravany - Holice výsledek
    So 14.11. 10:00 Ústí n.O. - Litomyšl výsledek
    Ne 15.11. 09:30 Pardubičky - Libchavy výsledek
    Ne 15.11. 09:30 Hlinsko - Mor. Třebová výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 6 1 0 0 49:6 20
    2. 8 6 1 0 1 41:11 20
    3. 7 6 0 1 0 62:14 19
    4. 8 3 2 0 3 35:31 13
    5. 7 3 1 1 2 31:21 12
    6. 6 3 0 1 2 25:15 10
    7. 7 2 1 2 2 21:14 10
    8. 7 3 0 1 3 20:26 10
    9. 6 3 0 0 3 18:26 9
    10. 7 2 0 0 5 7:47 6
    11. 7 1 0 0 6 16:35 3
    12. 7 1 0 0 6 12:36 3
    13. 6 0 0 0 6 6:61 0

    Nejčtenější ze sportu