Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15109
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2624
    Týden:
    23
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 17:00 Palonín - Loštice C 3:2 (1:1)
    Ne 09.08. 15:00 Podolí - Líbivá 1:3 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Leština B - Lukavice 3:2 np (2:2)
    Ne 09.08. 17:00 Zábřeh B - Moravičany 3:1 (2:1)

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Líbivá - Palonín 5:4 np (4:4)
    Ne 16.08. 15:30 Krchleby - Podolí 3:0 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Lukavice - Moravičany 0:4 (0:2)
    25.09. 16:00 Loštice C - Leština B 6:1 (2:1)

    3.kolo

    Ne 23.08. 15:30 Moravičany - Loštice C 4:0 (3:0)
    Ne 23.08. 16:30 Palonín - Krchleby 2:3 np (2:2)
    Ne 23.08. 16:30 Leština B - Líbivá 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Zábřeh B - Lukavice 6:0 (3:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Loštice C - Zábřeh B 3:0 (2:0)
    So 29.08. 16:30 Líbivá - Moravičany 4:2 (2:1)
    Ne 30.08. 15:00 Podolí - Palonín 1:5 (0:2)
    Ne 30.08. 15:30 Krchleby - Leština B 2:2 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Zábřeh B - Líbivá 5:1 (3:1)
    Ne 06.09. 15:30 Moravičany - Krchleby 8:1 (6:1)
    Ne 06.09. 16:00 Leština B - Podolí 2:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Lukavice - Loštice C 0:1 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Líbivá - Lukavice 6:0 (3:0)
    Ne 13.09. 15:00 Podolí - Moravičany 2:4 (1:3)
    Ne 13.09. 15:30 Krchleby - Zábřeh B 2:1 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Palonín - Leština B 4:0 (3:0)

    7.kolo

    So 19.09. 15:00 Loštice C - Líbivá 2:5 (1:4)
    Ne 20.09. 15:30 Moravičany - Palonín 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Zábřeh B - Podolí 3:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Lukavice - Krchleby 1:2 (0:1)

    8.kolo

    Ne 27.09. 15:00 Podolí - Lukavice 3:4 np (3:3)
    Ne 27.09. 15:30 Krchleby - Loštice C 1:2 np (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Leština B - Moravičany 0:3 (0:3)
    Ne 27.09. 16:00 Palonín - Zábřeh B 2:1 np (1:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Loštice C - Podolí 4:2 (0:1)
    So 03.10. 15:30 Leština B - Zábřeh B 1:6 (0:3)
    So 03.10. 15:30 Líbivá - Krchleby 4:1 (2:0)
    Ne 04.10. 15:30 Lukavice - Palonín 1:2 np (1:1)

    11.kolo

    Ne 11.10. 15:00 Moravičany - Lukavice 6:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Palonín - Líbivá 6:5 (3:2)
    Ne 11.10. 15:00 Podolí - Krchleby 1:0 (0:0)

    10.kolo

    02.04. 15:30 Líbivá - Podolí odloženo
    02.04. 15:30 Loštice C - Palonín odloženo
    02.04. 15:30 Lukavice - Leština B odloženo
    02.04. 15:30 Moravičany - Zábřeh B odloženo
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 5 2 2 0 27:16 21
    2. 9 6 1 0 2 33:21 20
    3. 9 6 0 0 3 32:11 18
    4. 8 5 0 1 2 25:10 16
    5. 8 4 1 0 3 19:16 14
    6. 9 3 1 1 3 14:20 13
    7. 8 1 1 0 5 8:24 6
    8. 9 1 0 1 7 11:27 4
    9. 9 0 1 2 6 7:31 4

    Nejčtenější ze sportu