Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15117
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jeseník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    462
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    3.kolo

    St 14.10. 16:00 St. Červená Voda - Zlaté Hory výsledek
    St 14.10. 16:00 Javorník - Lipová-lázně výsledek
    St 14.10. 16:00 Žulová - Vidnava výsledek
    St 14.10. 16:00 Supíkovice - Řetězárna výsledek

    11.kolo

    So 17.10. 00:00 Řetězárna - Zlaté Hory výsledek
    So 17.10. 00:00 Supíkovice - Vidnava výsledek
    So 17.10. 00:00 Žulová - Lipová-lázně výsledek
    So 17.10. 00:00 Javorník - St. Červená Voda výsledek

    12.kolo

    So 24.10. 00:00 Zlaté Hory - Javorník výsledek
    So 24.10. 00:00 St. Červená Voda - Žulová výsledek
    So 24.10. 00:00 Lipová-lázně - Supíkovice výsledek
    So 24.10. 00:00 Vidnava - Řetězárna výsledek

    13.kolo

    So 31.10. 00:00 Vidnava - Zlaté Hory výsledek
    So 31.10. 00:00 Řetězárna - Lipová-lázně výsledek
    So 31.10. 00:00 Supíkovice - St. Červená Voda výsledek
    So 31.10. 00:00 Žulová - Javorník výsledek

    14.kolo

    St 28.10. 15:00 Zlaté Hory - Žulová výsledek
    St 28.10. 15:00 Javorník - Supíkovice výsledek
    St 28.10. 15:00 St. Červená Voda - Řetězárna výsledek
    St 28.10. 15:00 Lipová-lázně - Vidnava výsledek

    4.kolo

    So 29.08. 12:00 Vidnava - Supíkovice 30:0 (14:0)
    So 29.08. 12:00 Lipová-lázně - Žulová 1:5 (1:1)
    So 29.08. 13:30 St. Červená Voda - Javorník 1:3 (0:1)
    So 29.08. 14:00 Zlaté Hory - Řetězárna 0:4 (0:2)

    5.kolo

    So 05.09. 13:00 Supíkovice - Lipová-lázně 0:7 (0:3)
    So 05.09. 13:30 Javorník - Zlaté Hory 7:1 (2:0)
    Ne 06.09. 10:00 Žulová - St. Červená Voda 9:0 (2:0)
    Ne 06.09. 10:00 Řetězárna - Vidnava 1:4 (0:2)

    6.kolo

    So 12.09. 13:00 Lipová-lázně - Řetězárna 0:10 (0:7)
    So 12.09. 13:00 St. Červená Voda - Supíkovice 10:0 (5:0)
    So 12.09. 13:30 Zlaté Hory - Vidnava 5:4 np (2:1)
    So 12.09. 13:30 Javorník - Žulová 1:2 (0:0)

    1.kolo

    St 16.09. 16:00 Lipová-lázně - Zlaté Hory 1:2 (0:1)
    St 16.09. 16:00 St. Červená Voda - Vidnava 2:9 (2:6)
    St 16.09. 16:00 Žulová - Supíkovice 19:0 (9:0)
    Po 28.09. 12:30 Javorník - Řetězárna 1:5 (1:4)

    7.kolo

    So 19.09. 10:00 Řetězárna - St. Červená Voda 7:0 (4:0)
    So 19.09. 11:00 Vidnava - Lipová-lázně 13:0 (7:0)
    So 19.09. 12:30 Supíkovice - Javorník 0:13 (0:5)
    Ne 20.09. 10:00 Žulová - Zlaté Hory 6:2 (3:1)

    8.kolo

    So 26.09. 09:30 Řetězárna - Javorník výsledek
    So 26.09. 12:30 Vidnava - St. Červená Voda výsledek
    Po 28.09. 10:00 Zlaté Hory - Lipová-lázně 3:1 (2:0)
    St 21.10. 15:30 Supíkovice - Žulová výsledek

    2.kolo

    St 30.09. 16:00 Řetězárna - Žulová 3:1 (1:0)
    St 30.09. 16:00 Vidnava - Javorník 1:2 np (0:0)
    St 30.09. 16:00 Lipová-lázně - St. Červená Voda 3:2 np (2:0)
    Út 06.10. 16:00 Zlaté Hory - Supíkovice 9:0 (5:0)

    9.kolo

    So 03.10. 12:00 Supíkovice - Zlaté Hory 1:11 (0:5)
    So 03.10. 12:00 St. Červená Voda - Lipová-lázně 3:1 (1:1)
    So 03.10. 12:30 Javorník - Vidnava 3:4 (1:1)
    Ne 04.10. 10:00 Žulová - Řetězárna 1:8 (0:4)

    10.kolo

    So 10.10. 09:30 Řetězárna - Supíkovice 17:0 (11:0)
    So 10.10. 12:00 Lipová-lázně - Javorník 0:4 (0:3)
    So 10.10. 12:00 Vidnava - Žulová 3:0 (1:0)
    So 10.10. 12:30 Zlaté Hory - St. Červená Voda 3:0 (3:0)

    15.kolo

    So 03.04. 12:00 Lipová-lázně - Zlaté Hory
    So 03.04. 12:30 St. Červená Voda - Vidnava
    So 03.04. 13:00 Javorník - Řetězárna
    Ne 04.04. 10:00 Žulová - Supíkovice

    16.kolo

    So 10.04. 00:00 Zlaté Hory - Supíkovice
    So 10.04. 00:00 Řetězárna - Žulová
    So 10.04. 00:00 Vidnava - Javorník
    So 10.04. 00:00 Lipová-lázně - St. Červená Voda

    26.kolo

    St 14.04. 16:00 Zlaté Hory - Javorník
    St 14.04. 16:00 St. Červená Voda - Žulová
    St 14.04. 16:00 Lipová-lázně - Supíkovice
    St 14.04. 16:00 Vidnava - Řetězárna

    17.kolo

    So 17.04. 00:00 St. Červená Voda - Zlaté Hory
    So 17.04. 00:00 Javorník - Lipová-lázně
    So 17.04. 00:00 Žulová - Vidnava
    So 17.04. 00:00 Supíkovice - Řetězárna

    18.kolo

    So 24.04. 00:00 Zlaté Hory - Řetězárna
    So 24.04. 00:00 Vidnava - Supíkovice
    So 24.04. 00:00 Lipová-lázně - Žulová
    So 24.04. 00:00 St. Červená Voda - Javorník

    27.kolo

    St 28.04. 16:00 Vidnava - Zlaté Hory
    St 28.04. 16:00 Řetězárna - Lipová-lázně
    St 28.04. 16:00 Supíkovice - St. Červená Voda
    St 28.04. 16:00 Žulová - Javorník

    19.kolo

    So 01.05. 00:00 Javorník - Zlaté Hory
    So 01.05. 00:00 Žulová - St. Červená Voda
    So 01.05. 00:00 Supíkovice - Lipová-lázně
    So 01.05. 00:00 Řetězárna - Vidnava

    20.kolo

    So 08.05. 00:00 Zlaté Hory - Vidnava
    So 08.05. 00:00 Lipová-lázně - Řetězárna
    So 08.05. 00:00 St. Červená Voda - Supíkovice
    So 08.05. 00:00 Javorník - Žulová

    21.kolo

    So 15.05. 00:00 Žulová - Zlaté Hory
    So 15.05. 00:00 Supíkovice - Javorník
    So 15.05. 00:00 Řetězárna - St. Červená Voda
    So 15.05. 00:00 Vidnava - Lipová-lázně

    28.kolo

    St 19.05. 16:00 Zlaté Hory - Žulová
    St 19.05. 16:00 Javorník - Supíkovice
    St 19.05. 16:00 St. Červená Voda - Řetězárna
    St 19.05. 16:00 Lipová-lázně - Vidnava

    22.kolo

    So 22.05. 00:00 Zlaté Hory - Lipová-lázně
    So 22.05. 00:00 Vidnava - St. Červená Voda
    So 22.05. 00:00 Řetězárna - Javorník
    So 22.05. 00:00 Supíkovice - Žulová

    23.kolo

    So 29.05. 00:00 Supíkovice - Zlaté Hory
    So 29.05. 00:00 Žulová - Řetězárna
    So 29.05. 00:00 Javorník - Vidnava
    So 29.05. 00:00 St. Červená Voda - Lipová-lázně

    24.kolo

    So 05.06. 00:00 Zlaté Hory - St. Červená Voda
    So 05.06. 00:00 Lipová-lázně - Javorník
    So 05.06. 00:00 Vidnava - Žulová
    So 05.06. 00:00 Řetězárna - Supíkovice

    25.kolo

    So 12.06. 00:00 Řetězárna - Zlaté Hory
    So 12.06. 00:00 Supíkovice - Vidnava
    So 12.06. 00:00 Žulová - Lipová-lázně
    So 12.06. 00:00 Javorník - St. Červená Voda
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 7 0 0 1 55:7 21
    2. 8 6 0 2 0 68:11 20
    3. 9 5 1 0 3 35:24 17
    4. 8 5 0 0 3 43:18 15
    5. 8 4 1 0 3 33:14 14
    6. 8 2 0 1 5 18:34 7
    7. 9 1 1 0 7 13:42 5
    8. 8 0 0 0 8 1:116 0

    Nejčtenější ze sportu