Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15118
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jeseník  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
545
Týden:
16
Dnes:
3
On-line:
1

11.kolo

So 17.10. 00:00 Javorník - Jeseník výsledek
So 17.10. 00:00 Mikulovice - Lipová-lázně výsledek
So 17.10. 00:00 Žulová - Řetězárna výsledek

12.kolo

So 24.10. 00:00 Řetězárna - Mikulovice výsledek
So 24.10. 00:00 Lipová-lázně - Javorník výsledek
So 24.10. 00:00 Jeseník - Bělá p. P. výsledek

14.kolo

St 21.10. 16:00 Žulová - Javorník výsledek
St 21.10. 16:00 Řetězárna - Bělá p. P. výsledek
St 21.10. 16:00 Lipová-lázně - Jeseník výsledek

4.kolo

So 29.08. 10:00 Lipová-lázně - Mikulovice 1:11 (0:8)
St 02.09. 16:30 Jeseník - Javorník 1:5 (0:4)
St 02.09. 16:30 Řetězárna - Žulová 8:6 (4:2)

5.kolo

So 05.09. 12:00 Mikulovice - Řetězárna 4:6 (3:2)
So 05.09. 13:00 Bělá p. P. - Jeseník 2:7 (1:2)
Ne 06.09. 12:30 Javorník - Lipová-lázně 22:0 (8:0)

1.kolo

St 09.09. 16:00 Žulová - Bělá p. P. 1:5 (0:2)
St 09.09. 16:00 Mikulovice - Javorník 0:9 (0:4)
Ne 13.09. 10:00 Řetězárna - Jeseník 1:3 (1:1)

6.kolo

11.09. 17:00 Lipová-lázně - Bělá p. P. 2:11 (0:5)
Ne 13.09. 10:30 Žulová - Mikulovice 2:7 (1:4)
St 16.09. 16:00 Řetězárna - Javorník 3:9 (2:5)

7.kolo

So 19.09. 12:30 Bělá p. P. - Řetězárna 5:3 (4:2)
Ne 20.09. 12:30 Javorník - Žulová 12:1 (5:0)
25.09. 16:30 Jeseník - Lipová-lázně 16:0 (6:0)

2.kolo

St 23.09. 16:00 Bělá p. P. - Mikulovice 3:2 (0:0)
St 23.09. 16:00 Jeseník - Žulová 11:1 (4:1)
St 23.09. 16:00 Lipová-lázně - Řetězárna 1:14 (0:7)

8.kolo

Ne 27.09. 12:30 Javorník - Mikulovice 10:0 (5:0)
Út 29.09. 16:30 Jeseník - Řetězárna 8:3 (2:2)
Ne 11.10. 10:00 Bělá p. P. - Žulová 10:0 (4:0)

9.kolo

So 03.10. 12:00 Mikulovice - Bělá p. P. 3:2 np (2:1)
Ne 04.10. 12:00 Žulová - Jeseník 2:15 (1:8)
09.10. 16:00 Řetězárna - Lipová-lázně 15:3 (7:0)

3.kolo

St 07.10. 16:00 Žulová - Lipová-lázně výsledek
St 07.10. 16:00 Mikulovice - Jeseník 2:1 np (1:0)
St 07.10. 17:00 Javorník - Bělá p. P. 8:0 (3:0)

10.kolo

Ne 04.10. 14:00 Bělá p. P. - Javorník 0:11 (0:5)
So 10.10. 10:00 Lipová-lázně - Žulová 2:5 (0:3)
Út 13.10. 16:30 Jeseník - Mikulovice výsledek

13.kolo

Ne 11.10. 10:30 Javorník - Řetězárna 9:0 (2:0)
So 31.10. 10:30 Bělá p. P. - Lipová-lázně výsledek
So 31.10. 10:30 Mikulovice - Žulová výsledek

15.kolo

So 03.04. 12:00 Mikulovice - Javorník výsledek
So 03.04. 12:30 Žulová - Bělá p. P. výsledek
St 07.04. 16:00 Řetězárna - Jeseník výsledek

16.kolo

So 10.04. 00:00 Bělá p. P. - Mikulovice výsledek
So 10.04. 00:00 Jeseník - Žulová výsledek
So 10.04. 00:00 Lipová-lázně - Řetězárna výsledek

17.kolo

So 17.04. 00:00 Žulová - Lipová-lázně výsledek
So 17.04. 00:00 Mikulovice - Jeseník výsledek
So 17.04. 00:00 Javorník - Bělá p. P. výsledek

26.kolo

St 21.04. 16:00 Řetězárna - Mikulovice
St 21.04. 16:00 Lipová-lázně - Javorník
St 21.04. 16:00 Jeseník - Bělá p. P.

18.kolo

So 24.04. 00:00 Jeseník - Javorník
So 24.04. 00:00 Lipová-lázně - Mikulovice
So 24.04. 00:00 Řetězárna - Žulová

19.kolo

So 01.05. 00:00 Mikulovice - Řetězárna
So 01.05. 00:00 Javorník - Lipová-lázně
So 01.05. 00:00 Bělá p. P. - Jeseník

27.kolo

St 05.05. 16:00 Bělá p. P. - Lipová-lázně
St 05.05. 16:00 Javorník - Řetězárna
St 05.05. 16:00 Mikulovice - Žulová

20.kolo

So 08.05. 00:00 Lipová-lázně - Bělá p. P.
So 08.05. 00:00 Řetězárna - Javorník
So 08.05. 00:00 Žulová - Mikulovice

21.kolo

So 15.05. 00:00 Javorník - Žulová
So 15.05. 00:00 Bělá p. P. - Řetězárna
So 15.05. 00:00 Jeseník - Lipová-lázně

22.kolo

So 22.05. 00:00 Jeseník - Řetězárna
So 22.05. 00:00 Bělá p. P. - Žulová
So 22.05. 00:00 Javorník - Mikulovice

28.kolo

St 26.05. 16:00 Žulová - Javorník
St 26.05. 16:00 Řetězárna - Bělá p. P.
St 26.05. 16:00 Lipová-lázně - Jeseník

23.kolo

So 29.05. 00:00 Mikulovice - Bělá p. P.
So 29.05. 00:00 Žulová - Jeseník
So 29.05. 00:00 Řetězárna - Lipová-lázně

24.kolo

So 05.06. 00:00 Lipová-lázně - Žulová
So 05.06. 00:00 Jeseník - Mikulovice
So 05.06. 00:00 Bělá p. P. - Javorník

25.kolo

So 12.06. 00:00 Javorník - Jeseník
So 12.06. 00:00 Mikulovice - Lipová-lázně
So 12.06. 00:00 Žulová - Řetězárna
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 9 9 0 0 0 95:5 27
2. 8 6 0 1 1 62:15 19
3. 9 5 0 1 3 38:36 16
4. 9 4 0 0 5 53:48 12
5. 8 2 2 0 4 27:34 10
6. 8 1 0 0 7 18:70 3
7. 7 0 0 0 7 9:94 0

Nejčtenější ze sportu