Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15128
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1439
    Týden:
    27
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 08.11. 10:00 Mysločovice B - Veselá B výsledek
    Ne 08.11. 10:30 Lužkovice B - Všemina výsledek
    Ne 08.11. 13:30 Komárov - FK Kudlov výsledek
    Ne 08.11. 13:30 Zádveřice - Příluky B výsledek
    Ne 08.11. 13:30 Racková - Jaroslavice B výsledek
    Ne 08.11. 13:30 Neubuz - Trnava výsledek

    11.kolo

    So 17.10. 14:30 Příluky B - Lužkovice B výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Racková - Všemina výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Neubuz - Mysločovice B výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Trnava - Zádveřice výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Jaroslavice B - Komárov výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Veselá B - Provodov výsledek

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Lužkovice B - FK Kudlov výsledek
    Ne 25.10. 10:00 Mysločovice B - Trnava výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Provodov - Příluky B výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Komárov - Veselá B výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Zádveřice - Jaroslavice B výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Racková - Neubuz výsledek

    13.kolo

    So 31.10. 13:30 Příluky B - Komárov výsledek
    Ne 01.11. 13:30 Neubuz - Všemina výsledek
    Ne 01.11. 13:30 Trnava - Racková výsledek
    Ne 01.11. 13:30 Jaroslavice B - Mysločovice B výsledek
    Ne 01.11. 13:30 Veselá B - Zádveřice výsledek
    Ne 01.11. 13:30 FK Kudlov - Provodov výsledek

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Příluky B - Mysločovice B 7:1 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Lužkovice B - Provodov 2:1 (2:1)
    Ne 16.08. 17:00 Všemina - Trnava 1:5 (1:3)
    Ne 16.08. 17:00 Jaroslavice B - Neubuz 1:3 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Veselá B - Racková 9:2 (4:1)
    Ne 16.08. 17:00 FK Kudlov - Zádveřice 0:2 (0:0)

    3.kolo

    Ne 23.08. 10:00 Mysločovice B - FK Kudlov 1:4 (0:2)
    Ne 23.08. 16:30 Provodov - Všemina 2:1 (0:0)
    Ne 23.08. 16:30 Komárov - Lužkovice B 2:3 np (0:1)
    Ne 23.08. 16:30 Racková - Příluky B 2:3 (2:2)
    Ne 23.08. 16:30 Neubuz - Veselá B 1:2 (1:0)
    Ne 23.08. 16:30 Trnava - Jaroslavice B 3:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Příluky B - Neubuz 8:0 (3:0)
    Ne 30.08. 13:30 Lužkovice B - Zádveřice 3:4 np (2:1)
    Ne 30.08. 16:30 Všemina - Jaroslavice B 3:2 (1:2)
    Ne 30.08. 16:30 Veselá B - Trnava 6:3 (2:1)
    Ne 30.08. 16:30 FK Kudlov - Racková 4:2 (3:0)
    Ne 30.08. 16:30 Provodov - Komárov 2:1 (1:1)

    5.kolo

    Ne 06.09. 10:00 Mysločovice B - Lužkovice B 1:9 (0:3)
    Ne 06.09. 16:00 Komárov - Všemina 4:1 (2:0)
    Ne 06.09. 16:00 Zádveřice - Provodov 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Neubuz - FK Kudlov 2:4 (0:3)
    Ne 06.09. 16:00 Trnava - Příluky B 5:3 (2:0)
    Ne 06.09. 16:00 Jaroslavice B - Veselá B 2:8 (0:6)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Příluky B - Jaroslavice B 3:1 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Lužkovice B - Racková 2:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Všemina - Veselá B 1:2 (0:2)
    Ne 13.09. 16:00 FK Kudlov - Trnava 0:5 (0:2)
    Ne 13.09. 16:00 Provodov - Mysločovice B 9:2 (5:1)
    Ne 13.09. 16:00 Komárov - Zádveřice 0:5 (0:3)

    7.kolo

    Ne 20.09. 10:00 Mysločovice B - Komárov 2:1 np (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Zádveřice - Všemina 2:1 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Racková - Provodov 6:2 (3:1)
    Ne 20.09. 15:30 Neubuz - Lužkovice B 1:2 (1:2)
    Ne 20.09. 15:30 Jaroslavice B - FK Kudlov 2:1 (1:1)
    Ne 20.09. 15:30 Veselá B - Příluky B 7:0 (3:0)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Lužkovice B - Trnava 3:2 (1:1)
    Ne 27.09. 15:30 Všemina - Příluky B 0:4 (0:2)
    Ne 27.09. 15:30 FK Kudlov - Veselá B 1:6 (1:3)
    Ne 27.09. 15:30 Provodov - Neubuz 5:0 (3:0)
    Ne 27.09. 15:30 Komárov - Racková 1:4 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Zádveřice - Mysločovice B 6:0 (4:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Příluky B - FK Kudlov 3:2 (0:2)
    Ne 04.10. 10:00 Mysločovice B - Všemina výsledek
    Ne 04.10. 15:00 Racková - Zádveřice 2:3 np (0:0)
    Ne 04.10. 15:00 Neubuz - Komárov 1:3 (1:3)
    Ne 04.10. 15:00 Trnava - Provodov 3:4 (1:2)
    Ne 04.10. 15:00 Jaroslavice B - Lužkovice B 1:3 (1:1)

    10.kolo

    Ne 11.10. 10:00 Mysločovice B - Racková 4:5 np (2:2)
    Ne 11.10. 12:00 Lužkovice B - Veselá B 3:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Všemina - FK Kudlov 2:1 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Provodov - Jaroslavice B 0:1 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Komárov - Trnava 1:3 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Zádveřice - Neubuz 4:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 7 1 1 0 29:13 24
    2. 8 6 2 0 0 25:7 22
    3. 8 7 0 0 1 41:13 21
    4. 8 6 0 0 2 31:18 18
    5. 8 5 0 0 3 29:18 15
    6. 9 5 0 0 4 25:17 15
    7. 8 2 1 1 4 23:27 9
    8. 9 3 0 0 6 17:25 9
    9. 8 2 0 2 4 13:19 8
    10. 8 2 0 0 6 10:22 6
    11. 8 2 0 0 6 10:24 6
    12. 8 1 0 0 7 9:29 3
    13. 7 0 1 1 5 10:40 3

    Nejčtenější ze sportu