Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15145
  • Návštěvy: 79/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3731
    Týden:
    79
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    07.08. 18:00 Letovice - Bořitov 2:1 (1:0)
    So 08.08. 15:00 Velké Opatovice - Adamov 3:0 (2:0)
    So 08.08. 16:30 Rudice - Skalice 1:1 (0:1)
    So 08.08. 17:00 Kunštát B - Ráječko B 3:4 (2:2)
    Ne 09.08. 16:30 Doubravice - Olomučany 3:2 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Olešnice - Sokol Drnovice 1:2 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Jedovnice - Knínice 3:3 (1:3)

    2.kolo

    14.08. 18:00 Olešnice - Letovice 3:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Ráječko B - Doubravice 0:1 (0:0)
    Ne 16.08. 16:30 Rudice - Adamov 3:0 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Sokol Drnovice - Skalice 8:1 (3:1)
    Ne 16.08. 17:00 Olomučany - Velké Opatovice 5:0 (3:0)
    Ne 16.08. 17:00 Knínice - Kunštát B 3:3 (1:2)
    Ne 16.08. 17:00 Bořitov - Jedovnice 2:4 (1:1)

    3.kolo

    21.08. 18:00 Rudice - Olomučany 0:1 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Jedovnice - Olešnice 1:1 (0:1)
    Ne 23.08. 14:30 Kunštát B - Bořitov 4:0 (2:0)
    Ne 23.08. 16:30 Doubravice - Knínice 2:0 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Letovice - Sokol Drnovice 2:0 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Velké Opatovice - Ráječko B 2:4 (1:2)
    Ne 23.08. 17:00 Skalice - Adamov 5:0 (2:0)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Ráječko B - Rudice 5:0 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Sokol Drnovice - Adamov 2:1 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Olomučany - Skalice 7:1 (3:1)
    Ne 30.08. 16:30 Knínice - Velké Opatovice 4:3 (2:2)
    Ne 30.08. 16:30 Bořitov - Doubravice 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Olešnice - Kunštát B 5:0 (2:0)
    Ne 30.08. 16:30 Letovice - Jedovnice 2:3 (2:3)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Jedovnice - Sokol Drnovice 3:1 (2:1)
    So 05.09. 16:00 Skalice - Ráječko B 4:4 (2:2)
    Ne 06.09. 13:30 Kunštát B - Letovice 4:5 (2:2)
    Ne 06.09. 13:30 Velké Opatovice - Bořitov 2:5 (2:2)
    Ne 06.09. 16:00 Doubravice - Olešnice 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Rudice - Knínice 0:4 (0:2)
    Ne 06.09. 16:00 Adamov - Olomučany 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Ráječko B - Adamov 3:0k
    So 12.09. 16:00 Jedovnice - Kunštát B 5:3 (3:2)
    Ne 13.09. 16:00 Sokol Drnovice - Olomučany 4:2 (4:1)
    Ne 13.09. 16:00 Knínice - Skalice 3:3 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Bořitov - Rudice 4:1 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Letovice - Doubravice 2:2 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Olešnice - Velké Opatovice výsledek

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Olomučany - Ráječko B 3:4 (1:1)
    Ne 20.09. 13:00 Kunštát B - Sokol Drnovice 1:1 (1:0)
    Ne 20.09. 13:00 Velké Opatovice - Letovice 2:1 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Doubravice - Jedovnice 4:2 (3:2)
    Ne 20.09. 15:30 Rudice - Olešnice 2:4 (1:1)
    Ne 20.09. 15:30 Skalice - Bořitov 1:1 (0:0)
    Ne 20.09. 15:30 Adamov - Knínice 0:8 (0:1)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Letovice - Rudice 2:0 (2:0)
    So 26.09. 15:30 Jedovnice - Velké Opatovice 5:0 (3:0)
    Ne 27.09. 13:00 Kunštát B - Doubravice 3:1 (2:0)
    Ne 27.09. 15:30 Sokol Drnovice - Ráječko B 6:5 (4:1)
    Ne 27.09. 15:30 Knínice - Olomučany 1:4 (0:2)
    Ne 27.09. 15:30 Bořitov - Adamov 2:2 (1:2)
    Ne 27.09. 15:30 Olešnice - Skalice 3:0 (2:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Rudice - Jedovnice 3:2 (2:1)
    So 03.10. 15:00 Ráječko B - Knínice 4:1 (1:0)
    Ne 04.10. 12:30 Velké Opatovice - Kunštát B 1:3 (1:3)
    Ne 04.10. 15:00 Doubravice - Sokol Drnovice 1:3 (1:3)
    Ne 04.10. 15:00 Skalice - Letovice 2:3 (1:2)
    Ne 04.10. 15:00 Adamov - Olešnice 0:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Olomučany - Bořitov 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Bořitov - Ráječko B 1:3 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Letovice - Adamov 2:1 (1:1)
    So 10.10. 15:00 Jedovnice - Skalice 2:1 (0:0)
    Ne 11.10. 12:30 Kunštát B - Rudice 1:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Sokol Drnovice - Knínice 4:1 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Olešnice - Olomučany 0:2 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Doubravice - Velké Opatovice 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 06.03. 14:30 Olomučany - Kunštát B výsledek
    So 06.03. 14:30 Ráječko B - Jedovnice výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Rudice - Sokol Drnovice výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Skalice - Velké Opatovice výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Adamov - Doubravice výsledek
    Ne 07.03. 14:30 Knínice - Letovice výsledek
    Ne 07.03. 18:00 Bořitov - Olešnice výsledek

    12.kolo

    So 13.03. 12:00 Sokol Drnovice - Bořitov
    So 13.03. 14:30 Jedovnice - Olomučany
    So 13.03. 15:00 Olešnice - Knínice
    Ne 14.03. 12:00 Kunštát B - Adamov
    Ne 14.03. 14:30 Letovice - Ráječko B
    Ne 14.03. 14:30 Doubravice - Skalice
    Ne 14.03. 14:30 Velké Opatovice - Rudice

    14.kolo

    So 20.03. 15:00 Ráječko B - Kunštát B
    Ne 21.03. 10:00 Bořitov - Letovice
    Ne 21.03. 15:00 Olomučany - Doubravice
    Ne 21.03. 15:00 Adamov - Velké Opatovice
    Ne 21.03. 15:00 Skalice - Rudice
    Ne 21.03. 16:00 Sokol Drnovice - Olešnice
    Ne 21.03. 18:00 Knínice - Jedovnice

    15.kolo

    So 27.03. 15:00 Jedovnice - Bořitov
    Ne 28.03. 15:00 Skalice - Sokol Drnovice
    Ne 28.03. 15:00 Adamov - Rudice
    Ne 28.03. 15:00 Velké Opatovice - Olomučany
    Ne 28.03. 15:00 Doubravice - Ráječko B
    Ne 28.03. 15:00 Kunštát B - Knínice
    Ne 28.03. 15:00 Letovice - Olešnice

    16.kolo

    So 03.04. 00:00 Sokol Drnovice - Letovice
    So 03.04. 00:00 Olešnice - Jedovnice
    So 03.04. 00:00 Bořitov - Kunštát B
    So 03.04. 00:00 Knínice - Doubravice
    So 03.04. 00:00 Ráječko B - Velké Opatovice
    So 03.04. 00:00 Olomučany - Rudice
    So 03.04. 00:00 Adamov - Skalice

    17.kolo

    So 10.04. 00:00 Adamov - Sokol Drnovice
    So 10.04. 00:00 Skalice - Olomučany
    So 10.04. 00:00 Rudice - Ráječko B
    So 10.04. 00:00 Velké Opatovice - Knínice
    So 10.04. 00:00 Doubravice - Bořitov
    So 10.04. 00:00 Kunštát B - Olešnice
    So 10.04. 00:00 Jedovnice - Letovice

    18.kolo

    So 17.04. 00:00 Sokol Drnovice - Jedovnice
    So 17.04. 00:00 Letovice - Kunštát B
    So 17.04. 00:00 Olešnice - Doubravice
    So 17.04. 00:00 Bořitov - Velké Opatovice
    So 17.04. 00:00 Knínice - Rudice
    So 17.04. 00:00 Ráječko B - Skalice
    So 17.04. 00:00 Olomučany - Adamov

    19.kolo

    So 24.04. 00:00 Olomučany - Sokol Drnovice
    So 24.04. 00:00 Adamov - Ráječko B
    So 24.04. 00:00 Skalice - Knínice
    So 24.04. 00:00 Rudice - Bořitov
    So 24.04. 00:00 Velké Opatovice - Olešnice
    So 24.04. 00:00 Doubravice - Letovice
    So 24.04. 00:00 Kunštát B - Jedovnice

    20.kolo

    So 01.05. 00:00 Sokol Drnovice - Kunštát B
    So 01.05. 00:00 Jedovnice - Doubravice
    So 01.05. 00:00 Letovice - Velké Opatovice
    So 01.05. 00:00 Olešnice - Rudice
    So 01.05. 00:00 Bořitov - Skalice
    So 01.05. 00:00 Knínice - Adamov
    So 01.05. 00:00 Ráječko B - Olomučany

    21.kolo

    So 08.05. 00:00 Ráječko B - Sokol Drnovice
    So 08.05. 00:00 Olomučany - Knínice
    So 08.05. 00:00 Adamov - Bořitov
    So 08.05. 00:00 Skalice - Olešnice
    So 08.05. 00:00 Rudice - Letovice
    So 08.05. 00:00 Velké Opatovice - Jedovnice
    So 08.05. 00:00 Doubravice - Kunštát B

    22.kolo

    So 15.05. 00:00 Sokol Drnovice - Doubravice
    So 15.05. 00:00 Kunštát B - Velké Opatovice
    So 15.05. 00:00 Jedovnice - Rudice
    So 15.05. 00:00 Letovice - Skalice
    So 15.05. 00:00 Olešnice - Adamov
    So 15.05. 00:00 Bořitov - Olomučany
    So 15.05. 00:00 Knínice - Ráječko B

    23.kolo

    So 22.05. 00:00 Knínice - Sokol Drnovice
    So 22.05. 00:00 Ráječko B - Bořitov
    So 22.05. 00:00 Olomučany - Olešnice
    So 22.05. 00:00 Adamov - Letovice
    So 22.05. 00:00 Skalice - Jedovnice
    So 22.05. 00:00 Rudice - Kunštát B
    So 22.05. 00:00 Velké Opatovice - Doubravice

    24.kolo

    So 29.05. 00:00 Sokol Drnovice - Velké Opatovice
    So 29.05. 00:00 Doubravice - Rudice
    So 29.05. 00:00 Kunštát B - Skalice
    So 29.05. 00:00 Jedovnice - Adamov
    So 29.05. 00:00 Letovice - Olomučany
    So 29.05. 00:00 Olešnice - Ráječko B
    So 29.05. 00:00 Bořitov - Knínice

    25.kolo

    So 05.06. 00:00 Bořitov - Sokol Drnovice
    So 05.06. 00:00 Knínice - Olešnice
    So 05.06. 00:00 Ráječko B - Letovice
    So 05.06. 00:00 Olomučany - Jedovnice
    So 05.06. 00:00 Adamov - Kunštát B
    So 05.06. 00:00 Skalice - Doubravice
    So 05.06. 00:00 Rudice - Velké Opatovice

    26.kolo

    So 12.06. 00:00 Sokol Drnovice - Rudice
    So 12.06. 00:00 Velké Opatovice - Skalice
    So 12.06. 00:00 Doubravice - Adamov
    So 12.06. 00:00 Kunštát B - Olomučany
    So 12.06. 00:00 Jedovnice - Ráječko B
    So 12.06. 00:00 Letovice - Knínice
    So 12.06. 00:00 Olešnice - Bořitov

    11.kolo

    So 19.06. 17:30 Olomučany - Letovice
    So 19.06. 17:30 Ráječko B - Olešnice
    Ne 20.06. 17:30 Velké Opatovice - Sokol Drnovice
    Ne 20.06. 17:30 Rudice - Doubravice
    Ne 20.06. 17:30 Skalice - Kunštát B
    Ne 20.06. 17:30 Adamov - Jedovnice
    Ne 20.06. 17:30 Knínice - Bořitov
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 7 1 2 36:21 22
    2. 10 7 1 2 31:18 22
    3. 10 7 0 3 31:13 21
    4. 10 6 2 2 30:20 20
    5. 10 6 1 3 18:14 19
    6. 10 6 1 3 21:18 19
    7. 9 5 1 3 18:8 16
    8. 10 4 2 4 25:25 14
    9. 10 3 3 4 28:26 12
    10. 10 3 2 5 18:22 11
    11. 10 1 4 5 19:32 7
    12. 10 2 1 7 10:24 7
    13. 9 2 0 7 13:30 6
    14. 10 0 1 9 4:31 1

    Nejčtenější ze sportu