Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15146
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2401
    Týden:
    18
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 15:00 Vavřinec - Voděrady 2:0 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Kořenec - Sloup 5:0 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Vísky - Ostrov 1:1 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Benešov - Vranová 4:2 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Kotvrdovice - Svitávka 2:2 (1:0)
    Ne 09.08. 17:00 Lipůvka - Cetkovice 2:4 (0:4)

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Sloup - Cetkovice 1:11 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Ostrov - Benešov 2:0 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Voděrady - Lipůvka 1:1 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Svitávka - Vavřinec 2:2 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Vranová - Kotvrdovice 2:1 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Kořenec - Vísky 1:2 (0:1)

    3.kolo

    Ne 23.08. 17:00 Vísky - Sloup 1:2 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Benešov - Kořenec 0:2 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Kotvrdovice - Ostrov 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Vavřinec - Vranová 3:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Lipůvka - Svitávka 1:5 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Cetkovice - Voděrady 7:0 (5:0)

    4.kolo

    Ne 30.08. 16:30 Sloup - Voděrady 5:2 (3:1)
    Ne 30.08. 16:30 Vranová - Lipůvka 0:4 (0:2)
    Ne 30.08. 16:30 Ostrov - Vavřinec 1:1 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Vísky - Benešov 2:2 (2:2)
    Ne 21.03. 15:00 Svitávka - Cetkovice výsledek
    Ne 28.03. 15:00 Kořenec - Kotvrdovice výsledek

    5.kolo

    Ne 06.09. 16:00 Benešov - Sloup 5:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Kotvrdovice - Vísky 2:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Vavřinec - Kořenec 3:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Lipůvka - Ostrov 2:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Voděrady - Svitávka 2:0 (0:0)
    Ne 28.03. 15:00 Cetkovice - Vranová výsledek

    6.kolo

    Ne 13.09. 16:00 Sloup - Svitávka 3:3 (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Vranová - Voděrady 0:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Ostrov - Cetkovice 2:5 (1:3)
    Ne 13.09. 16:00 Kořenec - Lipůvka 2:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Vísky - Vavřinec 2:1 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Benešov - Kotvrdovice 2:1 (2:0)

    7.kolo

    Ne 20.09. 15:30 Kotvrdovice - Sloup 3:1 (1:1)
    Ne 20.09. 15:30 Vavřinec - Benešov 2:2 (0:1)
    Ne 20.09. 15:30 Lipůvka - Vísky 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 15:30 Cetkovice - Kořenec 6:2 (5:1)
    Ne 20.09. 15:30 Voděrady - Ostrov 2:2 (0:2)
    Ne 20.09. 15:30 Svitávka - Vranová 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 14:00 Ostrov - Svitávka 1:3 (1:0)
    Ne 27.09. 15:30 Sloup - Vranová 1:1 (0:1)
    Ne 27.09. 15:30 Kořenec - Voděrady 4:1 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Vísky - Cetkovice 1:4 (1:3)
    Ne 27.09. 15:30 Benešov - Lipůvka 1:2 (0:0)
    Ne 27.09. 15:30 Kotvrdovice - Vavřinec 4:1 (2:1)

    9.kolo

    Ne 04.10. 15:00 Lipůvka - Kotvrdovice 2:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Cetkovice - Benešov 10:2 (7:1)
    Ne 04.10. 15:00 Voděrady - Vísky 4:1 (4:0)
    Ne 04.10. 15:00 Svitávka - Kořenec 1:5 (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Vavřinec - Sloup 2:3 (1:1)
    Ne 21.03. 15:00 Vranová - Ostrov výsledek

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Sloup - Ostrov 2:4 (1:3)
    Ne 11.10. 15:00 Kořenec - Vranová 4:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Vísky - Svitávka 5:1 (2:1)
    Ne 11.10. 15:00 Benešov - Voděrady 0:1 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Kotvrdovice - Cetkovice 2:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Vavřinec - Lipůvka 1:0 (0:0)

    11.kolo

    Ne 04.04. 16:30 Lipůvka - Sloup výsledek
    Ne 04.04. 16:30 Cetkovice - Vavřinec výsledek
    Ne 04.04. 16:30 Voděrady - Kotvrdovice výsledek
    Ne 04.04. 16:30 Svitávka - Benešov výsledek
    Ne 04.04. 16:30 Vranová - Vísky výsledek
    Ne 04.04. 16:30 Ostrov - Kořenec výsledek

    12.kolo

    Ne 11.04. 16:30 Sloup - Kořenec výsledek
    Ne 11.04. 16:30 Ostrov - Vísky výsledek
    Ne 11.04. 16:30 Vranová - Benešov výsledek
    Ne 11.04. 16:30 Svitávka - Kotvrdovice výsledek
    Ne 11.04. 16:30 Voděrady - Vavřinec výsledek
    Ne 11.04. 16:30 Cetkovice - Lipůvka výsledek

    13.kolo

    So 17.04. 00:00 Cetkovice - Sloup výsledek
    So 17.04. 00:00 Lipůvka - Voděrady výsledek
    So 17.04. 00:00 Vavřinec - Svitávka výsledek
    So 17.04. 00:00 Kotvrdovice - Vranová výsledek
    So 17.04. 00:00 Benešov - Ostrov výsledek
    So 17.04. 00:00 Vísky - Kořenec výsledek

    14.kolo

    So 24.04. 00:00 Sloup - Vísky
    So 24.04. 00:00 Kořenec - Benešov
    So 24.04. 00:00 Ostrov - Kotvrdovice
    So 24.04. 00:00 Vranová - Vavřinec
    So 24.04. 00:00 Svitávka - Lipůvka
    So 24.04. 00:00 Voděrady - Cetkovice

    15.kolo

    So 01.05. 00:00 Voděrady - Sloup
    So 01.05. 00:00 Cetkovice - Svitávka
    So 01.05. 00:00 Lipůvka - Vranová
    So 01.05. 00:00 Vavřinec - Ostrov
    So 01.05. 00:00 Kotvrdovice - Kořenec
    So 01.05. 00:00 Benešov - Vísky

    16.kolo

    So 08.05. 00:00 Sloup - Benešov
    So 08.05. 00:00 Vísky - Kotvrdovice
    So 08.05. 00:00 Kořenec - Vavřinec
    So 08.05. 00:00 Ostrov - Lipůvka
    So 08.05. 00:00 Vranová - Cetkovice
    So 08.05. 00:00 Svitávka - Voděrady

    17.kolo

    So 15.05. 00:00 Svitávka - Sloup
    So 15.05. 00:00 Voděrady - Vranová
    So 15.05. 00:00 Cetkovice - Ostrov
    So 15.05. 00:00 Lipůvka - Kořenec
    So 15.05. 00:00 Vavřinec - Vísky
    So 15.05. 00:00 Kotvrdovice - Benešov

    18.kolo

    So 22.05. 00:00 Sloup - Kotvrdovice
    So 22.05. 00:00 Benešov - Vavřinec
    So 22.05. 00:00 Vísky - Lipůvka
    So 22.05. 00:00 Kořenec - Cetkovice
    So 22.05. 00:00 Ostrov - Voděrady
    So 22.05. 00:00 Vranová - Svitávka

    19.kolo

    So 29.05. 00:00 Vranová - Sloup
    So 29.05. 00:00 Svitávka - Ostrov
    So 29.05. 00:00 Voděrady - Kořenec
    So 29.05. 00:00 Cetkovice - Vísky
    So 29.05. 00:00 Lipůvka - Benešov
    So 29.05. 00:00 Vavřinec - Kotvrdovice

    20.kolo

    So 05.06. 00:00 Sloup - Vavřinec
    So 05.06. 00:00 Kotvrdovice - Lipůvka
    So 05.06. 00:00 Benešov - Cetkovice
    So 05.06. 00:00 Vísky - Voděrady
    So 05.06. 00:00 Kořenec - Svitávka
    So 05.06. 00:00 Ostrov - Vranová

    21.kolo

    So 12.06. 00:00 Ostrov - Sloup
    So 12.06. 00:00 Vranová - Kořenec
    So 12.06. 00:00 Svitávka - Vísky
    So 12.06. 00:00 Voděrady - Benešov
    So 12.06. 00:00 Cetkovice - Kotvrdovice
    So 12.06. 00:00 Lipůvka - Vavřinec

    22.kolo

    So 19.06. 00:00 Sloup - Lipůvka
    So 19.06. 00:00 Vavřinec - Cetkovice
    So 19.06. 00:00 Kotvrdovice - Voděrady
    So 19.06. 00:00 Benešov - Svitávka
    So 19.06. 00:00 Vísky - Vranová
    So 19.06. 00:00 Kořenec - Ostrov
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 7 0 1 48:12 21
    2. 9 6 0 3 26:15 18
    3. 9 5 1 3 17:12 16
    4. 10 5 1 4 17:14 16
    5. 10 4 3 3 18:16 15
    6. 9 3 3 3 19:21 12
    7. 10 3 3 4 13:22 12
    8. 10 3 2 5 15:20 11
    9. 10 3 2 5 18:24 11
    10. 10 3 2 5 18:37 11
    11. 9 2 3 4 14:18 9
    12. 8 1 2 5 7:19 5

    Nejčtenější ze sportu