Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15149
  • Návštěvy: 25/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    801
    Týden:
    25
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 23.08. 10:00 Žijeme hrou B - Šošůvka 4:5 (2:2)
    Ne 23.08. 10:00 Žijeme hrou C - Doubravice 8:3 (4:1)
    Ne 23.08. 14:00 Vavřinec - Adamov 1:4 (1:1)
    Ne 23.08. 14:45 Lipovec - Kořenec 7:4 (2:2)
    Út 15.09. 16:30 Blansko B - Boskovice B 3:3 (1:1)

    2.kolo

    So 29.08. 14:15 Šošůvka - Blansko B 4:3 (0:3)
    Ne 30.08. 10:00 Boskovice B - Žijeme hrou C 1:4 (0:0)
    Ne 30.08. 10:00 Lipovec - Žijeme hrou B 4:6 (3:4)
    Ne 30.08. 14:30 Kořenec - Adamov 1:15 (0:8)
    St 02.09. 17:00 Doubravice - Vavřinec 3:3 (1:2)

    3.kolo

    So 05.09. 10:00 Žijeme hrou B - Kořenec 6:1 (1:1)
    So 05.09. 10:00 Žijeme hrou C - Šošůvka 4:7 (1:4)
    So 05.09. 13:00 Blansko B - Lipovec 2:2 (1:1)
    Ne 06.09. 11:00 Adamov - Doubravice 18:1 (9:0)
    Čt 10.09. 17:00 Vavřinec - Boskovice B 4:10 (0:6)

    4.kolo

    Čt 10.09. 18:00 Boskovice B - Adamov 8:0 (3:0)
    So 12.09. 12:45 Žijeme hrou B - Blansko B 3:6 (2:3)
    Ne 13.09. 10:00 Lipovec - Žijeme hrou C 3:5 (2:5)
    Ne 13.09. 14:00 Kořenec - Doubravice 2:5 (1:3)
    Út 15.09. 17:00 Šošůvka - Vavřinec 0:11 (0:5)

    5.kolo

    St 16.09. 16:00 Žijeme hrou C - Žijeme hrou B 4:4 (1:1)
    St 16.09. 17:00 Doubravice - Boskovice B 0:6 (0:5)
    So 19.09. 13:00 Blansko B - Kořenec 6:3 (0:1)
    Út 22.09. 17:00 Vavřinec - Lipovec 4:0 (3:0)
    St 23.09. 17:30 Adamov - Šošůvka 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 12:45 Šošůvka - Doubravice 8:2 (5:0)
    So 26.09. 13:00 Blansko B - Žijeme hrou C 1:1 (0:0)
    Ne 27.09. 13:30 Kořenec - Boskovice B 4:4 (2:4)
    Čt 01.10. 17:00 Žijeme hrou B - Vavřinec 3:5 (2:2)
    09.10. 17:30 Lipovec - Adamov výsledek

    7.kolo

    Čt 01.10. 18:00 Boskovice B - Šošůvka 10:2 (5:1)
    So 03.10. 10:00 Žijeme hrou C - Kořenec 1:3 (0:2)
    Ne 04.10. 11:00 Adamov - Žijeme hrou B 1:4 (1:1)
    Ne 04.10. 13:00 Vavřinec - Blansko B 5:2 (3:2)
    St 07.10. 16:30 Doubravice - Lipovec 1:8 (0:4)

    13.kolo

    Po 28.09. 10:15 Doubravice - Kořenec 3:1 (1:1)
    Po 28.09. 13:15 Blansko B - Žijeme hrou B 2:11 (1:6)
    St 07.10. 17:30 Adamov - Boskovice B 0:10 (0:4)
    St 07.10. 17:30 Žijeme hrou C - Lipovec 10:2 (4:1)
    Čt 08.10. 17:00 Vavřinec - Šošůvka 3:0 (0:0)

    8.kolo

    Ne 11.10. 10:00 Lipovec - Boskovice B 1:5 (0:3)
    Ne 11.10. 10:00 Žijeme hrou B - Doubravice 8:2 (4:1)
    Ne 11.10. 10:00 Žijeme hrou C - Vavřinec 1:0 (1:0)
    Ne 11.10. 13:00 Kořenec - Šošůvka 4:5 (2:2)
    Ne 11.10. 13:00 Blansko B - Adamov 3:3 (0:2)

    9.kolo

    Čt 25.03. 18:30 Boskovice B - Žijeme hrou B výsledek
    So 27.03. 12:45 Vavřinec - Kořenec výsledek
    So 27.03. 12:45 Adamov - Žijeme hrou C výsledek
    So 27.03. 12:45 Doubravice - Blansko B výsledek
    So 27.03. 12:45 Šošůvka - Lipovec výsledek

    10.kolo

    So 03.04. 14:15 Kořenec - Lipovec výsledek
    So 03.04. 14:15 Šošůvka - Žijeme hrou B výsledek
    So 03.04. 14:15 Doubravice - Žijeme hrou C výsledek
    So 03.04. 14:15 Adamov - Vavřinec výsledek
    Ne 04.04. 16:30 Boskovice B - Blansko B výsledek

    11.kolo

    So 10.04. 14:15 Adamov - Kořenec výsledek
    So 10.04. 14:15 Vavřinec - Doubravice výsledek
    So 10.04. 14:15 Blansko B - Šošůvka výsledek
    Ne 11.04. 10:00 Žijeme hrou C - Boskovice B výsledek
    Ne 11.04. 10:00 Žijeme hrou B - Lipovec výsledek

    12.kolo

    Čt 15.04. 18:30 Boskovice B - Vavřinec výsledek
    So 17.04. 14:45 Kořenec - Žijeme hrou B výsledek
    So 17.04. 14:45 Lipovec - Blansko B výsledek
    So 17.04. 14:45 Šošůvka - Žijeme hrou C výsledek
    So 17.04. 14:45 Doubravice - Adamov výsledek

    18.kolo

    So 24.04. 14:45 Kořenec - Vavřinec výsledek
    So 24.04. 14:45 Blansko B - Doubravice výsledek
    So 24.04. 14:45 Lipovec - Šošůvka výsledek
    Ne 25.04. 10:00 Žijeme hrou C - Adamov výsledek
    Ne 25.04. 10:00 Žijeme hrou B - Boskovice B výsledek

    14.kolo

    Čt 29.04. 18:30 Boskovice B - Doubravice výsledek
    So 01.05. 14:45 Kořenec - Blansko B výsledek
    So 01.05. 14:45 Žijeme hrou B - Žijeme hrou C výsledek
    So 01.05. 14:45 Lipovec - Vavřinec výsledek
    So 01.05. 14:45 Šošůvka - Adamov výsledek

    15.kolo

    Čt 06.05. 17:00 Boskovice B - Kořenec výsledek
    So 08.05. 14:45 Doubravice - Šošůvka výsledek
    So 08.05. 14:45 Adamov - Lipovec výsledek
    So 08.05. 14:45 Vavřinec - Žijeme hrou B výsledek
    Ne 09.05. 10:00 Žijeme hrou C - Blansko B výsledek

    16.kolo

    So 15.05. 14:45 Kořenec - Žijeme hrou C
    So 15.05. 14:45 Blansko B - Vavřinec
    So 15.05. 14:45 Lipovec - Doubravice
    So 15.05. 14:45 Šošůvka - Boskovice B
    Ne 16.05. 10:00 Žijeme hrou B - Adamov

    17.kolo

    Čt 20.05. 17:00 Boskovice B - Lipovec
    So 22.05. 14:45 Šošůvka - Kořenec
    So 22.05. 14:45 Doubravice - Žijeme hrou B
    So 22.05. 14:45 Adamov - Blansko B
    So 22.05. 14:45 Vavřinec - Žijeme hrou C
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 6 2 1 57:18 20
    2. 9 5 2 2 38:24 17
    3. 9 5 1 3 49:30 16
    4. 9 5 1 3 36:23 16
    5. 9 5 0 4 32:43 15
    6. 8 4 1 3 43:29 13
    7. 9 2 4 3 28:35 10
    8. 8 2 1 5 27:37 7
    9. 9 2 1 6 20:62 7
    10. 9 1 1 7 23:52 4

    Nejčtenější ze sportu