Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15166
  • Návštěvy: 337/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20559
    Týden:
    337
    Dnes:
    62
    On-line:
    1

    1.kolo

    21.08. 17:30 Horky - Trutnov 2:1 np (1:1)
    So 22.08. 10:15 Velké Hamry - Kolín 2:3 np (2:2)
    So 22.08. 10:15 Libiš - Letohrad 1:2 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Náchod - Kutná Hora 7:2 (4:0)
    Ne 23.08. 17:00 Hlinsko - Čáslav 2:0 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Dvůr Králové - Benátky 1:0 np (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Poříčany - Vysoké Mýto 1:2 (0:0)
    St 09.09. 17:00 Kosmonosy - Nymburk 4:1 (1:1)

    2.kolo

    So 29.08. 10:15 Kutná Hora - Poříčany 0:3 (0:1)
    So 29.08. 10:15 Velké Hamry - Hlinsko 1:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Trutnov - Dvůr Králové 1:3 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Letohrad - Horky 2:1 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Kolín - Vysoké Mýto 2:1 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Nymburk - Náchod 3:2 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Benátky - Kosmonosy 7:0 (3:0)
    Ne 30.08. 17:00 Čáslav - Libiš 3:1 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Libiš - Velké Hamry 1:4 (0:3)
    So 05.09. 10:30 Kosmonosy - Trutnov 5:2 (4:2)
    So 05.09. 13:30 Horky - Čáslav 3:4 np (3:3)
    So 05.09. 17:00 Náchod - Benátky 5:2 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Vysoké Mýto - Kutná Hora 6:1 (3:1)
    Ne 06.09. 17:00 Hlinsko - Kolín 0:2 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Dvůr Králové - Letohrad 3:2 (2:2)
    Ne 06.09. 17:00 Poříčany - Nymburk 2:0 (2:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:15 Velké Hamry - Horky 4:1 (3:0)
    So 12.09. 16:30 Trutnov - Náchod 0:2 (0:0)
    So 12.09. 16:30 Letohrad - Kosmonosy 2:3 (2:2)
    Ne 13.09. 16:30 Kolín - Kutná Hora 10:1 (6:0)
    Ne 13.09. 16:30 Nymburk - Vysoké Mýto 0:3 (0:3)
    Ne 13.09. 16:30 Benátky - Poříčany 2:1 (2:0)
    Ne 13.09. 16:30 Čáslav - Dvůr Králové 3:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:30 Hlinsko - Libiš 0:3 (0:1)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Libiš - Kolín 2:4 (2:2)
    So 19.09. 10:15 Kutná Hora - Nymburk 2:1 (1:1)
    So 19.09. 10:30 Kosmonosy - Čáslav 5:2 (4:0)
    So 19.09. 13:00 Horky - Hlinsko 1:2 (1:1)
    So 19.09. 16:00 Náchod - Letohrad 5:1 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Vysoké Mýto - Benátky 4:2 (2:1)
    Ne 20.09. 16:00 Dvůr Králové - Velké Hamry 0:2 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Poříčany - Trutnov 2:1 (2:0)

    6.kolo

    So 26.09. 15:30 Trutnov - Vysoké Mýto 0:2 (0:1)
    So 26.09. 15:30 Letohrad - Poříčany 1:2 np (1:1)
    So 26.09. 15:30 Velké Hamry - Kosmonosy 4:2 (1:2)
    Ne 27.09. 15:30 Kolín - Nymburk 9:0 (4:0)
    Ne 27.09. 15:30 Benátky - Kutná Hora 6:3 (4:2)
    Ne 27.09. 15:30 Čáslav - Náchod 1:4 (1:3)
    Ne 27.09. 15:30 Hlinsko - Dvůr Králové 2:1 np (1:1)
    So 12.12. 12:00 Libiš - Horky

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Kutná Hora - Trutnov 2:4 (2:2)
    So 03.10. 10:30 Kosmonosy - Hlinsko 1:2 (0:2)
    So 03.10. 15:00 Horky - Kolín 1:4 (0:1)
    So 03.10. 15:00 Náchod - Velké Hamry 3:0 (1:0)
    So 03.10. 15:00 Vysoké Mýto - Letohrad 2:1 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Dvůr Králové - Libiš 6:0 (3:0)
    Ne 04.10. 15:00 Poříčany - Čáslav 2:3 np (2:2)
    Ne 04.10. 15:00 Nymburk - Benátky 1:4 (1:1)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Velké Hamry - Poříčany 2:0 (1:0)
    So 10.10. 10:15 Libiš - Kosmonosy 0:3 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Trutnov - Nymburk 3:0 (3:0)
    So 10.10. 15:00 Letohrad - Kutná Hora 0:1 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Horky - Dvůr Králové 5:3 (1:2)
    Ne 11.10. 15:00 Kolín - Benátky 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Čáslav - Vysoké Mýto 2:1 np (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Hlinsko - Náchod 0:3 (0:2)

    9.kolo

    So 30.01. 10:15 Kutná Hora - Čáslav
    So 30.01. 10:30 Kosmonosy - Horky
    So 30.01. 14:30 Dvůr Králové - Kolín
    So 30.01. 14:30 Náchod - Libiš
    So 30.01. 14:30 Poříčany - Hlinsko
    So 30.01. 14:30 Vysoké Mýto - Velké Hamry
    So 30.01. 14:30 Nymburk - Letohrad
    So 30.01. 14:30 Benátky - Trutnov

    10.kolo

    So 06.02. 10:15 Velké Hamry - Kutná Hora
    So 06.02. 10:15 Libiš - Poříčany
    So 06.02. 14:30 Kolín - Trutnov
    So 06.02. 14:30 Letohrad - Benátky
    So 06.02. 14:30 Čáslav - Nymburk
    So 06.02. 14:30 Hlinsko - Vysoké Mýto
    So 06.02. 14:30 Horky - Náchod
    So 06.02. 14:30 Dvůr Králové - Kosmonosy

    11.kolo

    So 13.02. 10:15 Kutná Hora - Hlinsko
    So 13.02. 10:30 Kosmonosy - Kolín
    So 13.02. 14:00 Náchod - Dvůr Králové
    So 13.02. 14:00 Poříčany - Horky
    So 13.02. 14:00 Vysoké Mýto - Libiš
    So 13.02. 14:00 Nymburk - Velké Hamry
    So 13.02. 14:00 Benátky - Čáslav
    So 13.02. 14:00 Trutnov - Letohrad

    12.kolo

    So 20.02. 10:15 Velké Hamry - Benátky
    So 20.02. 10:15 Libiš - Kutná Hora
    So 20.02. 10:30 Kosmonosy - Náchod
    So 20.02. 14:00 Kolín - Letohrad
    So 20.02. 14:00 Čáslav - Trutnov
    So 20.02. 14:00 Hlinsko - Nymburk
    So 20.02. 14:00 Horky - Vysoké Mýto
    So 20.02. 14:00 Dvůr Králové - Poříčany

    13.kolo

    So 27.02. 10:00 Trutnov - Velké Hamry
    So 27.02. 10:15 Kutná Hora - Horky
    So 27.02. 13:30 Náchod - Kolín
    So 27.02. 13:30 Poříčany - Kosmonosy
    So 27.02. 13:30 Vysoké Mýto - Dvůr Králové
    So 27.02. 13:30 Nymburk - Libiš
    So 27.02. 13:30 Benátky - Hlinsko
    So 27.02. 13:30 Letohrad - Čáslav

    14.kolo

    So 06.03. 10:15 Libiš - Benátky
    So 06.03. 10:30 Kosmonosy - Vysoké Mýto
    So 06.03. 13:30 Kolín - Čáslav
    So 06.03. 13:30 Velké Hamry - Letohrad
    So 06.03. 13:30 Hlinsko - Trutnov
    So 06.03. 13:30 Horky - Nymburk
    So 06.03. 13:30 Dvůr Králové - Kutná Hora
    So 06.03. 13:30 Náchod - Poříčany

    15.kolo

    So 13.03. 10:15 Kutná Hora - Kosmonosy
    So 13.03. 13:30 Poříčany - Kolín
    So 13.03. 13:30 Vysoké Mýto - Náchod
    So 13.03. 13:30 Nymburk - Dvůr Králové
    So 13.03. 13:30 Benátky - Horky
    So 13.03. 13:30 Trutnov - Libiš
    So 13.03. 13:30 Letohrad - Hlinsko
    So 13.03. 13:30 Čáslav - Velké Hamry

    16.kolo

    So 20.03. 00:00 Kolín - Velké Hamry
    So 20.03. 00:00 Čáslav - Hlinsko
    So 20.03. 00:00 Letohrad - Libiš
    So 20.03. 00:00 Trutnov - Horky
    So 20.03. 00:00 Benátky - Dvůr Králové
    So 20.03. 00:00 Nymburk - Kosmonosy
    So 20.03. 00:00 Kutná Hora - Náchod
    So 20.03. 00:00 Vysoké Mýto - Poříčany

    17.kolo

    So 27.03. 00:00 Vysoké Mýto - Kolín
    So 27.03. 00:00 Poříčany - Kutná Hora
    So 27.03. 00:00 Náchod - Nymburk
    So 27.03. 00:00 Kosmonosy - Benátky
    So 27.03. 00:00 Dvůr Králové - Trutnov
    So 27.03. 00:00 Horky - Letohrad
    So 27.03. 00:00 Libiš - Čáslav
    So 27.03. 00:00 Hlinsko - Velké Hamry

    18.kolo

    So 03.04. 00:00 Kolín - Hlinsko
    So 03.04. 00:00 Velké Hamry - Libiš
    So 03.04. 00:00 Čáslav - Horky
    So 03.04. 00:00 Letohrad - Dvůr Králové
    So 03.04. 00:00 Trutnov - Kosmonosy
    So 03.04. 00:00 Benátky - Náchod
    So 03.04. 00:00 Nymburk - Poříčany
    So 03.04. 00:00 Kutná Hora - Vysoké Mýto

    19.kolo

    So 10.04. 00:00 Kutná Hora - Kolín
    So 10.04. 00:00 Vysoké Mýto - Nymburk
    So 10.04. 00:00 Poříčany - Benátky
    So 10.04. 00:00 Náchod - Trutnov
    So 10.04. 00:00 Kosmonosy - Letohrad
    So 10.04. 00:00 Dvůr Králové - Čáslav
    So 10.04. 00:00 Horky - Velké Hamry
    So 10.04. 00:00 Libiš - Hlinsko

    20.kolo

    So 17.04. 00:00 Kolín - Libiš
    So 17.04. 00:00 Hlinsko - Horky
    So 17.04. 00:00 Velké Hamry - Dvůr Králové
    So 17.04. 00:00 Čáslav - Kosmonosy
    So 17.04. 00:00 Letohrad - Náchod
    So 17.04. 00:00 Trutnov - Poříčany
    So 17.04. 00:00 Benátky - Vysoké Mýto
    So 17.04. 00:00 Nymburk - Kutná Hora

    21.kolo

    So 24.04. 00:00 Nymburk - Kolín
    So 24.04. 00:00 Kutná Hora - Benátky
    So 24.04. 00:00 Vysoké Mýto - Trutnov
    So 24.04. 00:00 Poříčany - Letohrad
    So 24.04. 00:00 Náchod - Čáslav
    So 24.04. 00:00 Kosmonosy - Velké Hamry
    So 24.04. 00:00 Dvůr Králové - Hlinsko
    So 24.04. 00:00 Horky - Libiš

    22.kolo

    So 01.05. 00:00 Kolín - Horky
    So 01.05. 00:00 Libiš - Dvůr Králové
    So 01.05. 00:00 Hlinsko - Kosmonosy
    So 01.05. 00:00 Velké Hamry - Náchod
    So 01.05. 00:00 Čáslav - Poříčany
    So 01.05. 00:00 Letohrad - Vysoké Mýto
    So 01.05. 00:00 Trutnov - Kutná Hora
    So 01.05. 00:00 Benátky - Nymburk

    23.kolo

    So 08.05. 00:00 Benátky - Kolín
    So 08.05. 00:00 Nymburk - Trutnov
    So 08.05. 00:00 Kutná Hora - Letohrad
    So 08.05. 00:00 Vysoké Mýto - Čáslav
    So 08.05. 00:00 Poříčany - Velké Hamry
    So 08.05. 00:00 Náchod - Hlinsko
    So 08.05. 00:00 Kosmonosy - Libiš
    So 08.05. 00:00 Dvůr Králové - Horky

    24.kolo

    So 15.05. 00:00 Kolín - Dvůr Králové
    So 15.05. 00:00 Horky - Kosmonosy
    So 15.05. 00:00 Libiš - Náchod
    So 15.05. 00:00 Hlinsko - Poříčany
    So 15.05. 00:00 Velké Hamry - Vysoké Mýto
    So 15.05. 00:00 Čáslav - Kutná Hora
    So 15.05. 00:00 Letohrad - Nymburk
    So 15.05. 00:00 Trutnov - Benátky

    25.kolo

    So 22.05. 00:00 Trutnov - Kolín
    So 22.05. 00:00 Benátky - Letohrad
    So 22.05. 00:00 Nymburk - Čáslav
    So 22.05. 00:00 Kutná Hora - Velké Hamry
    So 22.05. 00:00 Vysoké Mýto - Hlinsko
    So 22.05. 00:00 Poříčany - Libiš
    So 22.05. 00:00 Náchod - Horky
    So 22.05. 00:00 Kosmonosy - Dvůr Králové

    26.kolo

    So 29.05. 00:00 Kolín - Kosmonosy
    So 29.05. 00:00 Dvůr Králové - Náchod
    So 29.05. 00:00 Horky - Poříčany
    So 29.05. 00:00 Libiš - Vysoké Mýto
    So 29.05. 00:00 Hlinsko - Kutná Hora
    So 29.05. 00:00 Velké Hamry - Nymburk
    So 29.05. 00:00 Čáslav - Benátky
    So 29.05. 00:00 Letohrad - Trutnov

    27.kolo

    So 05.06. 00:00 Letohrad - Kolín
    So 05.06. 00:00 Trutnov - Čáslav
    So 05.06. 00:00 Benátky - Velké Hamry
    So 05.06. 00:00 Nymburk - Hlinsko
    So 05.06. 00:00 Kutná Hora - Libiš
    So 05.06. 00:00 Vysoké Mýto - Horky
    So 05.06. 00:00 Poříčany - Dvůr Králové
    So 05.06. 00:00 Náchod - Kosmonosy

    28.kolo

    So 12.06. 00:00 Kolín - Náchod
    So 12.06. 00:00 Kosmonosy - Poříčany
    So 12.06. 00:00 Dvůr Králové - Vysoké Mýto
    So 12.06. 00:00 Horky - Kutná Hora
    So 12.06. 00:00 Libiš - Nymburk
    So 12.06. 00:00 Hlinsko - Benátky
    So 12.06. 00:00 Velké Hamry - Trutnov
    So 12.06. 00:00 Čáslav - Letohrad

    29.kolo

    So 19.06. 00:00 Čáslav - Kolín
    So 19.06. 00:00 Letohrad - Velké Hamry
    So 19.06. 00:00 Trutnov - Hlinsko
    So 19.06. 00:00 Benátky - Libiš
    So 19.06. 00:00 Nymburk - Horky
    So 19.06. 00:00 Kutná Hora - Dvůr Králové
    So 19.06. 00:00 Vysoké Mýto - Kosmonosy
    So 19.06. 00:00 Poříčany - Náchod

    30.kolo

    So 26.06. 00:00 Kolín - Poříčany
    So 26.06. 00:00 Náchod - Vysoké Mýto
    So 26.06. 00:00 Kosmonosy - Kutná Hora
    So 26.06. 00:00 Dvůr Králové - Nymburk
    So 26.06. 00:00 Horky - Benátky
    So 26.06. 00:00 Libiš - Trutnov
    So 26.06. 00:00 Hlinsko - Letohrad
    So 26.06. 00:00 Velké Hamry - Čáslav
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 7 1 0 0 36:7 23
    2. 8 7 0 0 1 31:9 21
    3. 8 6 0 1 1 21:8 19
    4. 8 6 0 1 1 19:9 19
    5. 8 5 0 0 3 23:20 15
    6. 8 4 0 1 3 23:17 13
    7. 8 3 1 1 3 12:10 12
    8. 8 3 1 1 3 16:14 12
    9. 8 2 3 0 3 15:18 12
    10. 8 3 1 0 4 7:12 11
    11. 8 2 0 1 5 12:17 7
    12. 8 2 0 1 5 11:17 7
    13. 7 1 1 1 4 13:19 6
    14. 8 2 0 0 6 12:37 6
    15. 7 1 0 0 6 8:22 3
    16. 8 1 0 0 7 6:29 3

    Nejčtenější ze sportu