Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15175
  • Návštěvy: 70/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Bruntál  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6184
    Týden:
    70
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 15:00 Vysoká - Světlá Hora 4:6 (2:4)
    So 15.08. 17:00 Lichnov - Brantice 3:1 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Stará Ves - Dolní Moravice 4:3 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Horní Benešov - Staré Město 1:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Velká Štáhle - Vrbno p. P. 2:1 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Lomnice - Osoblaha 1:1 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Rudoltice - Široká Niva 8:0 (4:0)

    3.kolo

    So 22.08. 13:00 Vrbno p. P. - Lomnice 5:4 (4:1)
    So 22.08. 15:00 Světlá Hora - Horní Benešov 2:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Široká Niva - Lichnov 1:6 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Rudoltice - Osoblaha 1:1 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Staré Město - Velká Štáhle 5:1 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Dolní Moravice - Vysoká 5:1 (3:1)
    So 22.08. 17:00 Brantice - Stará Ves 2:3 (0:2)

    4.kolo

    So 29.08. 15:00 Vysoká - Brantice 1:1 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Lichnov - Stará Ves 8:1 (6:1)
    So 29.08. 17:00 Horní Benešov - Dolní Moravice 1:4 (0:2)
    So 29.08. 17:00 Velká Štáhle - Světlá Hora 3:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Lomnice - Staré Město 4:3 (3:1)
    So 29.08. 17:00 Rudoltice - Vrbno p. P. 3:5 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Široká Niva - Osoblaha 1:2 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 13:00 Vrbno p. P. - Široká Niva 3:0 (2:0)
    So 05.09. 16:30 Lichnov - Osoblaha 6:2 (1:0)
    So 05.09. 16:30 Staré Město - Rudoltice 5:4 (3:3)
    So 05.09. 16:30 Světlá Hora - Lomnice 3:0 (1:0)
    So 05.09. 16:30 Dolní Moravice - Velká Štáhle 3:1 (2:1)
    So 05.09. 16:30 Brantice - Horní Benešov 2:1 (0:1)
    So 05.09. 16:30 Stará Ves - Vysoká 1:3 (1:2)

    6.kolo

    So 12.09. 13:00 Vrbno p. P. - Osoblaha 6:1 (4:1)
    So 12.09. 16:00 Lichnov - Vysoká 5:1 (3:0)
    So 12.09. 16:00 Horní Benešov - Stará Ves 3:0 (1:0)
    So 12.09. 16:00 Velká Štáhle - Brantice 3:0 (2:0)
    So 12.09. 16:00 Lomnice - Dolní Moravice 0:3 (0:2)
    So 12.09. 16:00 Rudoltice - Světlá Hora 5:1 (2:1)
    So 12.09. 16:00 Široká Niva - Staré Město 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 19.09. 13:00 Vrbno p. P. - Lichnov 2:4 (2:2)
    So 19.09. 15:00 Vysoká - Horní Benešov 3:0k
    So 19.09. 16:00 Staré Město - Osoblaha 3:0 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Světlá Hora - Široká Niva 2:3 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Dolní Moravice - Rudoltice 3:3 (1:2)
    So 19.09. 16:00 Brantice - Lomnice 2:1 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Stará Ves - Velká Štáhle 2:1 (2:0)

    8.kolo

    So 26.09. 13:00 Vrbno p. P. - Staré Město 0:1 (0:1)
    So 26.09. 15:30 Lichnov - Horní Benešov 2:0 (0:0)
    So 26.09. 15:30 Velká Štáhle - Vysoká 4:2 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Lomnice - Stará Ves 4:4 (2:2)
    So 26.09. 15:30 Rudoltice - Brantice 1:2 (1:1)
    So 26.09. 15:30 Široká Niva - Dolní Moravice 1:1 (0:0)
    So 26.09. 15:30 Světlá Hora - Osoblaha 1:4 (0:2)

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Vysoká - Lomnice 3:2 (1:1)
    So 03.10. 15:30 Staré Město - Lichnov 1:2 (1:0)
    So 03.10. 15:30 Světlá Hora - Vrbno p. P. 0:1 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Dolní Moravice - Osoblaha 3:2 (2:1)
    So 03.10. 15:30 Brantice - Široká Niva 3:2 (1:1)
    So 03.10. 15:30 Stará Ves - Rudoltice 1:4 (0:2)
    So 03.10. 15:30 Horní Benešov - Velká Štáhle 1:4 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 13:00 Vrbno p. P. - Dolní Moravice 1:2 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Lichnov - Velká Štáhle 0:1 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Lomnice - Horní Benešov 1:4 (1:2)
    So 10.10. 15:00 Rudoltice - Vysoká 0:2 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Široká Niva - Stará Ves 1:2 (0:2)
    So 10.10. 15:00 Staré Město - Světlá Hora 1:0 (0:0)
    St 28.10. 14:30 Brantice - Osoblaha výsledek

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Světlá Hora - Lichnov odloženo
    So 17.10. 15:00 Dolní Moravice - Staré Město odloženo
    So 17.10. 15:00 Brantice - Vrbno p. P. odloženo
    So 17.10. 15:00 Stará Ves - Osoblaha odloženo
    So 17.10. 15:00 Vysoká - Široká Niva odloženo
    So 17.10. 15:00 Horní Benešov - Rudoltice odloženo
    So 17.10. 15:00 Velká Štáhle - Lomnice odloženo

    12.kolo

    So 24.10. 13:00 Vrbno p. P. - Stará Ves odloženo
    So 24.10. 14:00 Lichnov - Lomnice odloženo
    So 24.10. 14:00 Rudoltice - Velká Štáhle odloženo
    So 24.10. 14:00 Široká Niva - Horní Benešov odloženo
    So 24.10. 14:00 Vysoká - Osoblaha odloženo
    So 24.10. 14:00 Staré Město - Brantice odloženo
    So 24.10. 14:00 Světlá Hora - Dolní Moravice odloženo

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Dolní Moravice - Lichnov výsledek
    So 31.10. 14:00 Brantice - Světlá Hora výsledek
    So 31.10. 14:00 Stará Ves - Staré Město výsledek
    So 31.10. 14:00 Vysoká - Vrbno p. P. výsledek
    So 31.10. 14:00 Horní Benešov - Osoblaha výsledek
    So 31.10. 14:00 Velká Štáhle - Široká Niva výsledek
    So 31.10. 14:00 Lomnice - Rudoltice výsledek

    1.kolo

    So 07.11. 13:00 Vrbno p. P. - Horní Benešov výsledek
    So 07.11. 14:00 Rudoltice - Lichnov výsledek
    So 07.11. 14:00 Široká Niva - Lomnice výsledek
    So 07.11. 14:00 Velká Štáhle - Osoblaha výsledek
    So 07.11. 14:00 Staré Město - Vysoká výsledek
    So 07.11. 14:00 Světlá Hora - Stará Ves výsledek
    So 07.11. 14:00 Dolní Moravice - Brantice výsledek
    Správce soutěže: Marek Koraba

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 0 1 36:10 24
    2. 9 6 2 1 27:14 20
    3. 9 6 0 3 21:12 18
    4. 9 6 0 3 20:15 18
    5. 9 5 0 4 24:17 15
    6. 8 4 1 3 13:15 13
    7. 9 4 1 4 20:24 13
    8. 9 4 1 4 18:29 13
    9. 9 3 2 4 29:20 11
    10. 9 3 0 6 16:22 9
    11. 9 3 0 6 12:18 9
    12. 8 2 2 4 13:22 8
    13. 9 1 2 6 17:28 5
    14. 9 1 1 7 9:29 4

    Nejčtenější ze sportu