Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15186
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1247
    Týden:
    16
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    11.kolo

    12.kolo

    3.kolo

    Ne 23.08. 10:15 Částkov - Popovice 3:1 (2:1)
    Ne 23.08. 16:30 Boršice u Bl. - Ostrožská Lhota 1:5 (0:3)
    Ne 23.08. 16:30 Hradčovice - Dolní Němčí B 5:5 (1:3)
    St 28.10. 14:00 Horní Němčí - Uherský Ostroh B výsledek

    4.kolo

    Ne 30.08. 16:30 Hluk B - Dolní Němčí B 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 16:30 Popovice - Hradčovice 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 16:30 Ostrožská Lhota - Částkov 3:0 (0:0)
    Ne 30.08. 16:30 Horní Němčí - Boršice u Bl. 0:1 (0:0)

    5.kolo

    Ne 06.09. 10:15 Částkov - Horní Němčí 2:5 (0:4)
    Ne 06.09. 16:00 Boršice u Bl. - Uherský Ostroh B 3:2 (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Hradčovice - Ostrožská Lhota 1:1 (0:0)
    Ne 06.09. 16:00 Hluk B - Popovice 3:1 (1:1)

    6.kolo

    Ne 13.09. 13:30 Uherský Ostroh B - Dolní Němčí B 3:1 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Ostrožská Lhota - Hluk B 0:3 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Horní Němčí - Hradčovice 2:0 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Boršice u Bl. - Částkov 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Částkov - Uherský Ostroh B 2:3 (0:0)
    So 19.09. 15:30 Hluk B - Horní Němčí 2:2 (2:0)
    Ne 20.09. 15:30 Hradčovice - Boršice u Bl. 2:0 (2:0)
    Ne 20.09. 15:30 Popovice - Dolní Němčí B 4:1 (2:1)

    8.kolo

    Ne 27.09. 10:15 Částkov - Hradčovice 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 13:00 Uherský Ostroh B - Popovice 2:4 (2:3)
    Ne 27.09. 15:30 Ostrožská Lhota - Dolní Němčí B 7:0 (4:0)
    Ne 27.09. 15:30 Boršice u Bl. - Hluk B 1:1 (0:1)

    9.kolo

    Ne 04.10. 15:00 Hradčovice - Uherský Ostroh B 7:0 (3:0)
    Ne 04.10. 15:00 Hluk B - Částkov 9:1 (3:1)
    Ne 04.10. 15:00 Horní Němčí - Dolní Němčí B 3:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:00 Popovice - Ostrožská Lhota 0:2 (0:2)

    10.kolo

    Ne 11.10. 12:30 Uherský Ostroh B - Ostrožská Lhota 0:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Popovice - Horní Němčí 6:3 (2:1)
    Ne 11.10. 15:00 Boršice u Bl. - Dolní Němčí B 2:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Hluk B - Hradčovice 4:0 (2:0)

    2.kolo

    Ne 16.08. 10:15 Částkov - Dolní Němčí B 1:1 (0:1)
    Ne 16.08. 14:30 Uherský Ostroh B - Hluk B 0:6 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Popovice - Boršice u Bl. 2:0 (0:0)
    Ne 08.11. 13:30 Ostrožská Lhota - Horní Němčí výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 8 6 2 0 30:5 20
    2. 7 4 2 1 18:5 14
    3. 8 4 2 2 19:13 14
    4. 8 4 1 3 9:13 13
    5. 8 4 0 4 18:16 12
    6. 6 3 1 2 15:11 10
    7. 7 2 1 4 10:23 7
    8. 8 1 1 6 10:25 4
    9. 8 0 2 6 9:27 2

    Nejčtenější ze sportu