Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15188
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Uherské Hradiště  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    560
    Týden:
    13
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.10. 14:30 Hradčovice - Uherský Ostroh výsledek
    So 24.10. 14:30 Jalubí - Mařatice výsledek
    Ne 25.10. 11:30 Bojkovice B - Šumice výsledek
    Ne 25.10. 13:30 Bánov - Polešovice výsledek

    2.kolo

    So 31.10. 13:30 Šumice - Jalubí výsledek
    So 31.10. 13:30 Uherský Ostroh - Bojkovice B výsledek
    Ne 01.11. 13:30 Mařatice - Březolupy výsledek
    Ne 01.11. 13:30 Bánov - Hradčovice výsledek

    11.kolo

    So 17.10. 14:30 Babice - Polešovice výsledek
    So 17.10. 14:30 Šumice - Hradčovice výsledek
    So 17.10. 14:30 Uherský Ostroh - Bánov výsledek
    Ne 18.10. 10:15 Mařatice - Bojkovice B výsledek

    3.kolo

    So 22.08. 14:00 Bojkovice B - Bánov 10:1 (2:0)
    So 22.08. 14:00 Březolupy - Šumice 1:11 (1:6)
    So 22.08. 16:30 Jalubí - Uherský Ostroh 1:5 (1:3)
    So 22.08. 16:30 Babice - Mařatice 6:5 (3:1)
    Ne 23.08. 13:00 Hradčovice - Polešovice 8:7 (4:4)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Šumice - Babice 2:2 (1:2)
    So 29.08. 16:30 Uherský Ostroh - Březolupy 7:2 (3:0)
    Ne 30.08. 10:00 Hradčovice - Bojkovice B 3:3 (3:1)
    Ne 30.08. 13:30 Bánov - Jalubí 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Jalubí - Hradčovice 1:4 (0:3)
    So 05.09. 16:00 Babice - Uherský Ostroh 0:4 (0:1)
    Ne 06.09. 13:00 Bojkovice B - Polešovice 11:1 (6:0)
    Ne 06.09. 13:00 Březolupy - Bánov 3:1 (2:1)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Polešovice - Mařatice 1:4 (1:2)
    Ne 13.09. 12:30 Hradčovice - Březolupy 6:0 (0:0)
    Ne 13.09. 13:00 Bojkovice B - Jalubí 5:2 (4:0)
    Ne 13.09. 13:30 Bánov - Babice 11:0 (5:0)

    7.kolo

    So 19.09. 13:00 Březolupy - Bojkovice B 2:8 (1:5)
    So 19.09. 15:30 Jalubí - Polešovice 4:1 (2:0)
    So 19.09. 15:30 Babice - Hradčovice 0:6 (0:2)
    Ne 20.09. 10:15 Mařatice - Šumice 4:1 (2:0)

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Polešovice - Šumice 3:5 (2:3)
    So 26.09. 15:30 Uherský Ostroh - Mařatice 3:0 (1:0)
    So 26.09. 15:30 Jalubí - Březolupy 6:2 (2:2)
    Ne 27.09. 15:00 Bojkovice B - Babice 3:0k

    9.kolo

    So 03.10. 12:30 Březolupy - Polešovice 4:5 (2:3)
    So 03.10. 15:00 Babice - Jalubí 1:6 (0:3)
    So 03.10. 15:00 Šumice - Uherský Ostroh 1:1 (0:0)
    Ne 04.10. 10:15 Mařatice - Bánov 2:1 (1:0)

    10.kolo

    So 10.10. 12:30 Březolupy - Babice 0:5 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Polešovice - Uherský Ostroh 1:4 (0:2)
    So 10.10. 15:00 Hradčovice - Mařatice 5:1 (4:0)
    Ne 11.10. 12:30 Bánov - Šumice výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 5 1 0 40:9 16
    2. 6 5 1 0 32:12 16
    3. 6 5 1 0 24:5 16
    4. 7 3 0 4 20:19 9
    5. 6 3 0 3 16:17 9
    6. 5 2 2 1 20:11 8
    7. 8 2 1 5 14:37 7
    8. 5 2 0 3 15:15 6
    9. 7 1 0 6 19:40 3
    10. 8 1 0 7 14:49 3

    Nejčtenější ze sportu