Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15212
  • Návštěvy: 59/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ostrava-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2691
    Týden:
    59
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    13.kolo

    03.04. 15:30 Hrabůvka - Polanka B výsledek
    03.04. 15:30 Dolní Lhota - Jiskra Hrušov výsledek
    03.04. 15:30 Michálkovice - Markvartovice výsledek
    03.04. 15:30 Šenov - Hlubina B výsledek
    So 04.04. 14:30 Řepiště B - Slovan Ostrava B výsledek

    2.kolo

    So 15.08. 16:00 Hrabůvka - Řepiště B 1:4 (1:1)
    Ne 16.08. 11:30 Polanka B - Dolní Lhota 0:7
    Ne 16.08. 14:30 Slovan Ostrava B - Šenov 1:5
    Ne 16.08. 17:00 Jiskra Hrušov - Michálkovice 1:2
    Ne 16.08. 17:00 Markvartovice - Hlubina B 5:1

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Šenov - Markvartovice 0:6 (0:3)
    So 22.08. 17:00 Michálkovice - Slovan Ostrava B 7:1 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Dolní Lhota - Hrabůvka 10:0 (4:0)
    Ne 23.08. 14:30 Řepiště B - Jiskra Hrušov 2:3 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Hlubina B - Polanka B 5:1 (2:1)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Jiskra Hrušov - Dolní Lhota 2:5 (1:1)
    Ne 30.08. 11:30 Polanka B - Hrabůvka 8:2 (4:2)
    Ne 30.08. 15:00 Slovan Ostrava B - Řepiště B 3:7 (1:7)
    Ne 30.08. 17:00 Markvartovice - Michálkovice 4:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Hlubina B - Šenov 2:8 (2:3)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Šenov - Polanka B 3:2 np (0:1)
    So 05.09. 16:30 Michálkovice - Hlubina B 2:1 (0:1)
    So 05.09. 16:30 Dolní Lhota - Slovan Ostrava B 13:0 (6:0)
    So 05.09. 16:30 Hrabůvka - Jiskra Hrušov 1:3 (1:1)
    St 16.09. 16:30 Řepiště B - Markvartovice 0:5 (0:3)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Šenov - Michálkovice 1:2 (0:0)
    Ne 13.09. 11:30 Polanka B - Jiskra Hrušov 1:7 (1:3)
    Ne 13.09. 15:00 Slovan Ostrava B - Hrabůvka 5:2 (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Markvartovice - Dolní Lhota 0k:3
    Ne 13.09. 16:00 Hlubina B - Řepiště B 9:4 (3:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Michálkovice - Polanka B 4:3 (3:0)
    So 19.09. 16:00 Dolní Lhota - Hlubina B 12:0 (5:0)
    So 19.09. 16:00 Hrabůvka - Markvartovice 0:14 (0:6)
    So 19.09. 16:00 Jiskra Hrušov - Slovan Ostrava B 5:2 (4:0)
    Ne 20.09. 14:30 Řepiště B - Šenov 0:2 (0:0)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Michálkovice - Řepiště B 7:2 (1:1)
    Ne 27.09. 11:30 Polanka B - Slovan Ostrava B 5:4 np (2:3)
    Ne 27.09. 16:00 Markvartovice - Jiskra Hrušov 7:0 (4:0)
    Ne 27.09. 16:00 Hlubina B - Hrabůvka 7:1 (5:1)
    Čt 08.10. 15:30 Šenov - Dolní Lhota 3:6 (2:4)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Dolní Lhota - Michálkovice 7:1 (2:1)
    So 03.10. 15:30 Hrabůvka - Šenov 1:5 (0:3)
    So 03.10. 15:30 Jiskra Hrušov - Hlubina B 4:1 (3:0)
    Ne 04.10. 14:30 Řepiště B - Polanka B 2:3 (1:1)
    Ne 04.10. 15:00 Slovan Ostrava B - Markvartovice 1:3 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Jiskra Hrušov - Šenov 2:3 (1:2)
    So 10.10. 15:00 Hrabůvka - Michálkovice 1:3 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Dolní Lhota - Řepiště B 10:0 (6:0)
    Ne 11.10. 09:00 Markvartovice - Polanka B 9:0 (4:0)
    Ne 11.10. 15:00 Slovan Ostrava B - Hlubina B 2:5 (2:2)

    11.kolo

    So 20.03. 15:00 Dolní Lhota - Polanka B výsledek
    So 20.03. 15:00 Michálkovice - Jiskra Hrušov výsledek
    So 20.03. 15:00 Šenov - Slovan Ostrava B výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Řepiště B - Hrabůvka výsledek
    Ne 21.03. 15:00 Hlubina B - Markvartovice výsledek

    12.kolo

    So 27.03. 15:30 Jiskra Hrušov - Řepiště B výsledek
    So 27.03. 15:30 Hrabůvka - Dolní Lhota výsledek
    Ne 28.03. 11:30 Polanka B - Hlubina B výsledek
    Ne 28.03. 15:30 Markvartovice - Šenov výsledek
    Ne 28.03. 15:30 Slovan Ostrava B - Michálkovice výsledek

    14.kolo

    So 10.04. 14:00 Jiskra Hrušov - Hrabůvka výsledek
    Ne 11.04. 10:00 Polanka B - Šenov výsledek
    Ne 11.04. 14:00 Hlubina B - Michálkovice výsledek
    Ne 11.04. 14:00 Markvartovice - Řepiště B výsledek
    Ne 11.04. 14:00 Slovan Ostrava B - Dolní Lhota výsledek

    15.kolo

    So 17.04. 16:00 Jiskra Hrušov - Polanka B výsledek
    So 17.04. 16:00 Hrabůvka - Slovan Ostrava B výsledek
    So 17.04. 16:00 Dolní Lhota - Markvartovice výsledek
    So 17.04. 16:00 Michálkovice - Šenov výsledek
    Ne 18.04. 14:30 Řepiště B - Hlubina B výsledek

    16.kolo

    So 24.04. 16:30 Šenov - Řepiště B
    Ne 25.04. 11:30 Polanka B - Michálkovice
    Ne 25.04. 16:30 Hlubina B - Dolní Lhota
    Ne 25.04. 16:30 Markvartovice - Hrabůvka
    Ne 25.04. 16:30 Slovan Ostrava B - Jiskra Hrušov

    17.kolo

    So 01.05. 16:30 Jiskra Hrušov - Markvartovice
    So 01.05. 16:30 Hrabůvka - Hlubina B
    So 01.05. 16:30 Dolní Lhota - Šenov
    Ne 02.05. 14:30 Řepiště B - Michálkovice
    Ne 02.05. 16:30 Slovan Ostrava B - Polanka B

    18.kolo

    So 08.05. 16:30 Michálkovice - Dolní Lhota
    So 08.05. 16:30 Šenov - Hrabůvka
    Ne 09.05. 11:30 Polanka B - Řepiště B
    Ne 09.05. 16:30 Hlubina B - Jiskra Hrušov
    Ne 09.05. 16:30 Markvartovice - Slovan Ostrava B

    1.kolo

    So 15.05. 14:00 Šenov - Jiskra Hrušov
    So 15.05. 14:00 Michálkovice - Hrabůvka
    Ne 16.05. 14:00 Markvartovice - Polanka B
    Ne 16.05. 14:00 Hlubina B - Slovan Ostrava B
    Ne 16.05. 14:00 Řepiště B - Dolní Lhota
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 9 9 0 0 0 73:6 27
    2. 9 8 0 0 1 53:5 24
    3. 9 7 0 0 2 28:21 21
    4. 9 5 1 0 3 29:22 17
    5. 9 5 0 0 4 27:24 15
    6. 9 4 0 0 5 31:39 12
    7. 9 2 1 1 5 22:42 9
    8. 9 2 0 0 7 21:43 6
    9. 9 1 0 1 7 19:51 4
    10. 9 0 0 0 9 9:59 0

    Nejčtenější ze sportu