Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15259
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jindřichův Hradec  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    732
    Týden:
    24
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    7.kolo

    So 17.10. 14:00 Slavonice B - Třebětice B výsledek
    So 17.10. 15:30 Staré Město - Dešná výsledek
    Ne 18.10. 13:30 Buk B - Peč B výsledek
    Ne 18.10. 15:00 Cizkrajov - Dačice B výsledek

    8.kolo

    So 24.10. 14:30 Dešná - Lásenice výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Slavonice B - Cizkrajov výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Třebětice B - Peč B výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Dačice B - Staré Město výsledek

    9.kolo

    So 31.10. 10:30 Buk B - Dešná výsledek
    So 31.10. 14:00 Staré Město - Slavonice B výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Cizkrajov - Třebětice B výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Dačice B - Lásenice výsledek

    1.kolo

    So 05.09. 10:15 Dačice B - Buk B 7:1 (5:0)
    So 05.09. 17:00 Dešná - Peč B 3:2 (0:2)
    Ne 06.09. 14:00 Slavonice B - Lásenice 2:3 (1:1)
    Ne 06.09. 15:00 Cizkrajov - Staré Město 6:2 (1:1)

    2.kolo

    So 12.09. 13:30 Buk B - Slavonice B 1:1 (0:1)
    Ne 13.09. 14:00 Peč B - Dačice B 0:4 (0:3)
    Ne 13.09. 15:00 Třebětice B - Staré Město 4:3 (2:0)
    Ne 13.09. 15:00 Cizkrajov - Lásenice 0:3 (0:2)

    3.kolo

    So 19.09. 15:00 Slavonice B - Peč B 8:1 (4:1)
    So 19.09. 16:30 Dešná - Třebětice B 2:2 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Staré Město - Lásenice 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 15:00 Cizkrajov - Buk B 1:7 (0:4)

    4.kolo

    So 26.09. 13:00 Buk B - Staré Město 3:3 (0:2)
    So 26.09. 16:30 Dešná - Dačice B 3:1 (0:1)
    Ne 27.09. 15:00 Třebětice B - Lásenice 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 15:00 Peč B - Cizkrajov 0:3 (0:2)

    5.kolo

    So 03.10. 16:00 Staré Město - Peč B 3:0 (1:0)
    Ne 04.10. 13:00 Dačice B - Třebětice B 0:2 (0:1)
    Ne 04.10. 13:30 Buk B - Lásenice 2:1 (0:0)
    Ne 04.10. 14:00 Slavonice B - Dešná 1:1 (0:0)

    6.kolo

    So 10.10. 15:30 Třebětice B - Buk B 0:1 (0:1)
    So 10.10. 15:30 Dešná - Cizkrajov 3:4 (2:2)
    Ne 11.10. 15:00 Peč B - Lásenice 2:2 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Dačice B - Slavonice B 6:2 (4:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 3 2 1 15:13 11
    2. 5 3 1 1 10:6 10
    3. 6 3 1 2 10:8 10
    4. 5 3 0 2 18:8 9
    5. 5 3 0 2 14:15 9
    6. 5 2 2 1 12:10 8
    7. 5 1 2 2 14:12 5
    8. 5 1 1 3 11:14 4
    9. 6 0 1 5 5:23 1

    Nejčtenější ze sportu