Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15260
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Chrudim  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    638
    Týden:
    17
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 06.09. 10:00 Orel / Miřetice - Proseč 1:3 (1:1)
    Ne 06.09. 10:00 Chotěboř B - Ctětín / Nasavrky 6:1 (4:0)
    Ne 06.09. 10:00 Skuteč / Bítovany - Stolany 1:0 (1:0)
    Ne 06.09. 10:30 Hrochův Týnec - Rváčov / H. Bradlo 1:1 (1:0)
    So 03.10. 10:00 Dřenice - Chrast 1:4 (1:1)

    2.kolo

    So 12.09. 13:30 Stolany - Hrochův Týnec 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 10:00 Proseč - Chrast 2:3 (1:1)
    Ne 13.09. 11:00 Rváčov / H. Bradlo - Dřenice 3:9 (1:3)
    Ne 13.09. 14:00 Orel / Miřetice - Chotěboř B 0:11 (0:5)
    Út 06.10. 17:00 Ctětín / Nasavrky - Skuteč / Bítovany 2:5 (1:3)

    3.kolo

    Ne 20.09. 10:00 Chrast - Rváčov / H. Bradlo 7:0 (4:0)
    Ne 20.09. 10:30 Hrochův Týnec - Ctětín / Nasavrky 1:0 (0:0)
    Ne 20.09. 13:30 Chotěboř B - Proseč 7:1 (4:0)
    Ne 20.09. 13:30 Dřenice - Stolany 2:3 (0:0)
    St 14.10. 16:00 Skuteč / Bítovany - Orel / Miřetice odloženo

    4.kolo

    Čt 24.09. 17:15 Ctětín / Nasavrky - Dřenice 1:2 (1:1)
    Ne 27.09. 10:00 Orel / Miřetice - Hrochův Týnec 1:2 (1:2)
    Ne 27.09. 12:30 Stolany - Chrast 2:3 (0:0)
    St 07.10. 18:00 Chotěboř B - Skuteč / Bítovany 3:5 (2:3)
    09.10. 16:45 Proseč - Rváčov / H. Bradlo 1:4 (1:2)

    5.kolo

    So 03.10. 11:00 Rváčov / H. Bradlo - Stolany 1:1 (0:0)
    Ne 04.10. 10:00 Skuteč / Bítovany - Proseč 6:2 (1:1)
    Ne 04.10. 10:00 Chrast - Ctětín / Nasavrky 5:2 (3:2)
    Ne 04.10. 10:30 Hrochův Týnec - Chotěboř B 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 12:30 Dřenice - Orel / Miřetice 7:0 (2:0)

    6.kolo

    So 10.10. 12:30 Ctětín / Nasavrky - Rváčov / H. Bradlo 2:1 (2:0)
    Ne 11.10. 10:00 Proseč - Stolany 1:10 (1:6)
    Ne 11.10. 10:00 Orel / Miřetice - Chrast 4:5 (3:2)
    Ne 11.10. 10:00 Chotěboř B - Dřenice 3:0 (0:0)
    So 07.11. 10:00 Skuteč / Bítovany - Hrochův Týnec odloženo

    7.kolo

    So 17.10. 11:00 Rváčov / H. Bradlo - Orel / Miřetice odloženo
    So 17.10. 11:30 Stolany - Ctětín / Nasavrky odloženo
    Ne 18.10. 10:00 Chrast - Chotěboř B odloženo
    Ne 18.10. 10:30 Hrochův Týnec - Proseč odloženo
    Ne 18.10. 12:00 Dřenice - Skuteč / Bítovany odloženo

    8.kolo

    Ne 25.10. 10:00 Proseč - Ctětín / Nasavrky odloženo
    Ne 25.10. 10:00 Orel / Miřetice - Stolany odloženo
    Ne 25.10. 10:00 Chotěboř B - Rváčov / H. Bradlo odloženo
    Ne 25.10. 10:00 Skuteč / Bítovany - Chrast odloženo
    Ne 25.10. 10:30 Hrochův Týnec - Dřenice odloženo

    9.kolo

    So 31.10. 09:00 Stolany - Chotěboř B odloženo
    So 31.10. 11:00 Rváčov / H. Bradlo - Skuteč / Bítovany odloženo
    Ne 01.11. 10:00 Chrast - Hrochův Týnec odloženo
    Ne 01.11. 10:00 Ctětín / Nasavrky - Orel / Miřetice odloženo
    Ne 01.11. 11:30 Dřenice - Proseč odloženo
    Správce soutěže: Martin Jirásek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 6 6 0 0 27:11 18
    2. 5 4 1 0 7:2 13
    3. 6 4 0 2 30:8 12
    4. 4 4 0 0 17:7 12
    5. 6 3 0 3 21:14 9
    6. 6 2 1 3 16:10 7
    7. 6 1 2 3 10:21 5
    8. 6 1 0 5 8:20 3
    9. 6 1 0 5 10:31 3
    10. 5 0 0 5 6:28 0

    Nejčtenější ze sportu