Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15299
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Tachov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    726
    Týden:
    20
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 14:30 Damnov - Erpužice výsledek
    So 17.10. 14:30 Trpísty - Lesná výsledek
    So 17.10. 14:30 Sulislav - Ch. Újezd B výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Dlouhý Újezd B - Tisová výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Zadní Chodov - Planá B výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Kladruby - Halže výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 11:30 Tisová - Ch. Újezd B výsledek
    So 24.10. 14:30 Halže - Damnov výsledek
    So 24.10. 14:30 Dlouhý Újezd B - Zadní Chodov výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Lesná - Sulislav výsledek
    Ne 25.10. 14:00 Planá B - Kladruby výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Erpužice - Trpísty výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Kladruby - Dlouhý Újezd B výsledek
    So 31.10. 14:00 Damnov - Planá B výsledek
    So 31.10. 14:00 Trpísty - Halže výsledek
    So 31.10. 14:00 Sulislav - Erpužice výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Zadní Chodov - Tisová výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Ch. Újezd B - Lesná výsledek

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Lesná - Tisová 2:4 (1:1)
    Ne 23.08. 14:00 Planá B - Trpísty 5:1 (1:0)
    Ne 23.08. 15:00 Erpužice - Ch. Újezd B 2:3 (1:1)
    Ne 23.08. 15:00 Dlouhý Újezd B - Damnov 5:3 (0:2)
    Ne 23.08. 15:00 Zadní Chodov - Kladruby 3:2 (3:1)
    So 07.11. 14:00 Halže - Sulislav výsledek

    2.kolo

    So 29.08. 14:00 Tisová - Kladruby 1:2 np (0:1)
    So 29.08. 15:00 Damnov - Zadní Chodov 2:4 (0:1)
    So 29.08. 15:00 Trpísty - Dlouhý Újezd B 3:0
    Ne 30.08. 14:00 Lesná - Erpužice 4:5 np (2:1)
    Ne 30.08. 15:00 Sulislav - Planá B 2:7 (0:5)
    Ne 30.08. 15:00 Ch. Újezd B - Halže 4:3 (2:1)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Halže - Lesná 6:0 (4:0)
    So 05.09. 17:00 Dlouhý Újezd B - Sulislav 4:1 (2:0)
    Ne 06.09. 14:00 Planá B - Ch. Újezd B 6:2 (2:0)
    Ne 06.09. 15:00 Erpužice - Tisová 3:0 (3:5)
    Ne 06.09. 15:00 Zadní Chodov - Trpísty 5:1 (1:1)
    Ne 06.09. 15:30 Kladruby - Damnov 4:3 np (1:1)

    4.kolo

    So 12.09. 13:30 Tisová - Damnov 6:1 (5:1)
    So 12.09. 15:00 Trpísty - Kladruby 2:3 np (2:2)
    So 12.09. 16:00 Ch. Újezd B - Dlouhý Újezd B 3:2 np (0:1)
    So 12.09. 16:30 Sulislav - Zadní Chodov 0:3 (0:1)
    Ne 13.09. 14:00 Lesná - Planá B 1:4 (0:1)
    Ne 13.09. 15:00 Erpužice - Halže 3:1 (0:1)

    5.kolo

    So 19.09. 15:00 Damnov - Trpísty 3:2 (1:1)
    So 19.09. 16:00 Halže - Tisová 2:3 np (1:2)
    Ne 20.09. 14:00 Planá B - Erpužice 6:3 (3:1)
    Ne 20.09. 15:00 Dlouhý Újezd B - Lesná 9:1 (2:1)
    Ne 20.09. 15:00 Zadní Chodov - Ch. Újezd B 5:2 (4:1)
    Ne 20.09. 15:30 Kladruby - Sulislav 6:0 (5:0)

    6.kolo

    So 26.09. 12:30 Tisová - Trpísty 8:1 (6:1)
    So 26.09. 15:30 Sulislav - Damnov 1:2 (1:0)
    So 26.09. 15:30 Halže - Planá B 3:1 (0:0)
    Ne 27.09. 14:00 Lesná - Zadní Chodov 1:2 np (0:0)
    Ne 27.09. 15:00 Ch. Újezd B - Kladruby 2:3 (1:2)
    Ne 27.09. 15:00 Erpužice - Dlouhý Újezd B 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 03.10. 15:00 Damnov - Ch. Újezd B 8:0 (4:0)
    So 03.10. 15:00 Trpísty - Sulislav 5:1 (1:1)
    Ne 04.10. 14:00 Planá B - Tisová 0:4 (0:1)
    Ne 04.10. 15:00 Dlouhý Újezd B - Halže 7:0 (4:0)
    Ne 04.10. 15:00 Zadní Chodov - Erpužice 2:9 (1:4)
    Ne 04.10. 15:00 Kladruby - Lesná 10:0 (2:0)

    8.kolo

    So 10.10. 12:00 Tisová - Sulislav 3:4 np (2:3)
    So 10.10. 15:00 Ch. Újezd B - Trpísty 8:1 (2:1)
    So 10.10. 15:00 Lesná - Damnov 1:2 (1:1)
    Ne 11.10. 14:00 Planá B - Dlouhý Újezd B 5:4 (4:3)
    Ne 11.10. 15:00 Erpužice - Kladruby 5:2 (3:2)
    Ne 11.10. 15:00 Halže - Zadní Chodov 6:1 (3:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 8 6 0 0 2 34:20 18
    2. 8 5 1 0 2 32:19 17
    3. 8 5 1 0 2 24:23 17
    4. 8 4 1 2 1 28:13 16
    5. 8 3 3 0 2 29:16 15
    6. 8 4 0 1 3 32:18 13
    7. 8 4 0 1 3 24:22 13
    8. 8 3 1 0 4 23:30 11
    9. 7 3 0 1 3 21:18 10
    10. 8 2 0 1 5 16:32 7
    11. 7 0 1 0 6 8:30 2
    12. 8 0 0 2 6 10:40 2

    Nejčtenější ze sportu