Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15306
  • Návštěvy: 54/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kolín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3018
    Týden:
    54
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 15:30 Čechie Tuklaty - Nučice výsledek
    So 17.10. 15:30 Jestřabí Lhota - Tuchoraz výsledek
    So 17.10. 15:30 Pečky B - Plaňany výsledek
    So 17.10. 15:30 Červené Pečky - Krakovany výsledek
    So 17.10. 15:30 Libodřice - Ratboř výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Štítarský SK - Bečváry výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Velim B - Kouřim výsledek

    10.kolo

    So 24.10. 14:30 Bečváry - Ratboř výsledek
    So 24.10. 14:30 Krakovany - Libodřice výsledek
    So 24.10. 14:30 Nučice - Velim B výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Plaňany - Červené Pečky výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Tuchoraz - Pečky B výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Kouřim - Jestřabí Lhota výsledek
    Ne 25.10. 14:30 Štítarský SK - Čechie Tuklaty výsledek

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Čechie Tuklaty - Bečváry výsledek
    So 31.10. 14:00 Jestřabí Lhota - Nučice výsledek
    So 31.10. 14:00 Pečky B - Kouřim výsledek
    So 31.10. 14:00 Červené Pečky - Tuchoraz výsledek
    So 31.10. 14:00 Libodřice - Plaňany výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Velim B - Štítarský SK výsledek
    Ne 01.11. 14:00 Ratboř - Krakovany výsledek

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Nučice - Libodřice 1:2 np (1:1)
    So 22.08. 17:00 Čechie Tuklaty - Pečky B 5:0 (3:0)
    Ne 23.08. 17:00 Bečváry - Plaňany 3:2 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Tuchoraz - Krakovany 0:3 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Kouřim - Ratboř 3:2 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Štítarský SK - Červené Pečky 5:6 (2:3)
    Ne 23.08. 17:00 Velim B - Jestřabí Lhota 5:0 (2:0)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Bečváry - Jestřabí Lhota 3:0 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Pečky B - Velim B 1:7 (1:4)
    So 29.08. 17:00 Červené Pečky - Čechie Tuklaty 2:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Libodřice - Štítarský SK 3:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Krakovany - Kouřim 3:2 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Ratboř - Nučice 6:0 (5:0)
    Ne 30.08. 17:00 Plaňany - Tuchoraz 7:3 (2:2)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Nučice - Krakovany 3:1 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Čechie Tuklaty - Libodřice 0:3 (0:3)
    So 05.09. 17:00 Jestřabí Lhota - Pečky B 7:3 (4:1)
    Ne 06.09. 17:00 Tuchoraz - Bečváry 0:7 (0:6)
    Ne 06.09. 17:00 Kouřim - Plaňany 3:0 (3:0)
    Ne 06.09. 17:00 Štítarský SK - Ratboř 2:0 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Velim B - Červené Pečky 6:0 (0:0)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Bečváry - Pečky B 3:2 (2:0)
    So 12.09. 17:00 Červené Pečky - Jestřabí Lhota 1:2 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Libodřice - Velim B 3:2 np (0:2)
    So 12.09. 17:00 Krakovany - Štítarský SK 8:0 (5:0)
    Ne 13.09. 17:00 Ratboř - Čechie Tuklaty 4:3 np (1:2)
    Ne 13.09. 17:00 Plaňany - Nučice 3:2 np (1:2)
    Ne 13.09. 17:00 Tuchoraz - Kouřim 2:10 (0:6)

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Nučice - Tuchoraz 6:0 (4:0)
    So 19.09. 16:30 Čechie Tuklaty - Krakovany 4:5 np (2:3)
    So 19.09. 16:30 Jestřabí Lhota - Libodřice 2:1 np (1:1)
    So 19.09. 16:30 Pečky B - Červené Pečky 2:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Kouřim - Bečváry 6:2 (3:1)
    Ne 20.09. 16:30 Štítarský SK - Plaňany 2:4 (1:2)
    Ne 20.09. 16:30 Velim B - Ratboř 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Bečváry - Červené Pečky 1:3 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Libodřice - Pečky B 5:2 (3:1)
    So 26.09. 16:30 Krakovany - Velim B 1:2 (1:2)
    Ne 27.09. 16:30 Ratboř - Jestřabí Lhota 3:2 np (0:1)
    Ne 27.09. 16:30 Plaňany - Čechie Tuklaty 2:1 (2:0)
    Ne 27.09. 16:30 Tuchoraz - Štítarský SK 0:3 (0:2)
    Ne 27.09. 16:30 Kouřim - Nučice 2:3 np (0:1)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Nučice - Bečváry 7:1 (4:0)
    So 03.10. 16:00 Čechie Tuklaty - Tuchoraz 3:1 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Jestřabí Lhota - Krakovany 1:2 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Pečky B - Ratboř 0:5 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Červené Pečky - Libodřice 2:3 np (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Štítarský SK - Kouřim 1:6 (1:2)
    St 28.10. 14:00 Velim B - Plaňany výsledek

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Bečváry - Libodřice 1:2 (1:2)
    So 10.10. 16:00 Krakovany - Pečky B 3:2 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Nučice - Štítarský SK 3:2 (0:2)
    Ne 11.10. 16:00 Ratboř - Červené Pečky 4:0 (3:0)
    Ne 11.10. 16:00 Tuchoraz - Velim B 0:4 (0:3)
    Ne 11.10. 16:00 Kouřim - Čechie Tuklaty 1:2 np (1:0)
    Út 01.12. 13:00 Plaňany - Jestřabí Lhota výsledek

    12.kolo

    So 07.11. 14:00 Bečváry - Krakovany výsledek
    So 07.11. 14:00 Nučice - Pečky B výsledek
    So 07.11. 14:00 Čechie Tuklaty - Velim B výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Plaňany - Ratboř výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Tuchoraz - Libodřice výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Kouřim - Červené Pečky výsledek
    Ne 08.11. 14:00 Štítarský SK - Jestřabí Lhota výsledek

    13.kolo

    So 14.11. 13:30 Jestřabí Lhota - Čechie Tuklaty výsledek
    So 14.11. 13:30 Pečky B - Štítarský SK výsledek
    So 14.11. 13:30 Červené Pečky - Nučice výsledek
    So 14.11. 13:30 Libodřice - Kouřim výsledek
    So 14.11. 13:30 Krakovany - Plaňany výsledek
    Ne 15.11. 13:30 Velim B - Bečváry výsledek
    Ne 15.11. 13:30 Ratboř - Tuchoraz výsledek
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 7 6 0 1 0 29:4 19
    2. 8 4 3 1 0 19:10 19
    3. 8 5 0 2 1 33:13 17
    4. 8 5 1 0 2 25:14 17
    5. 8 4 1 2 1 24:15 16
    6. 8 3 2 0 3 22:13 13
    7. 8 4 0 0 4 21:22 12
    8. 6 3 1 0 2 17:14 11
    9. 8 2 1 2 3 17:16 10
    10. 8 3 0 1 4 15:22 10
    11. 7 2 1 1 3 13:17 9
    12. 8 2 0 0 6 16:30 6
    13. 8 1 0 0 7 12:36 3
    14. 8 0 0 0 8 6:43 0

    Nejčtenější ze sportu