Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 15321
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Semily  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1297
    Týden:
    41
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    9.kolo

    So 17.10. 15:30 Poniklá - Roztoky výsledek
    So 17.10. 15:30 Mříčná - Martinice výsledek
    So 17.10. 15:30 Stružinec - Jilemnice výsledek
    Ne 18.10. 14:30 Benecko - Nová Ves n.P. výsledek
    Ne 18.10. 15:30 Libštát - Vysoké výsledek

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Nová Ves n.P. - Vysoké 4:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Jilemnice - Benecko 3:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Martinice - Stružinec 3:2 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Roztoky - Mříčná 0:3 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Libštát - Poniklá 7:0 (3:0)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Vysoké - Poniklá 1:4 (0:2)
    So 29.08. 17:00 Mříčná - Libštát 2:3 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Nová Ves n.P. - Jilemnice 1:1 (0:0)
    Ne 30.08. 14:30 Benecko - Martinice 1:3 (1:3)
    Ne 30.08. 17:00 Stružinec - Roztoky 2:6 (1:5)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Jilemnice - Vysoké 9:1 (5:1)
    So 05.09. 17:00 Roztoky - Benecko 10:0 (3:0)
    So 05.09. 17:00 Poniklá - Mříčná 2:3 (1:0)
    Ne 06.09. 16:00 Martinice - Nová Ves n.P. 0:0 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Libštát - Stružinec 3:1 (2:1)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Vysoké - Mříčná 0:6 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Stružinec - Poniklá 1:1 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Nová Ves n.P. - Roztoky 0:5 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Jilemnice - Martinice 3:1 (2:0)
    Ne 13.09. 14:30 Benecko - Libštát 2:6 (2:3)

    5.kolo

    So 19.09. 17:00 Martinice - Vysoké 7:0 (3:0)
    So 19.09. 17:00 Roztoky - Jilemnice 3:5 (3:1)
    So 19.09. 17:00 Poniklá - Benecko 3:2 (0:1)
    So 19.09. 17:00 Mříčná - Stružinec 1:6 (0:3)
    Ne 20.09. 17:00 Libštát - Nová Ves n.P. 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 00:00 Vysoké - Stružinec výsledek
    So 26.09. 00:00 Jilemnice - Libštát výsledek
    So 26.09. 16:00 Nová Ves n.P. - Poniklá 3:5 (0:3)
    So 26.09. 16:00 Martinice - Roztoky 1:3 (1:0)
    Ne 27.09. 14:30 Benecko - Mříčná 4:7 (1:5)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Roztoky - Vysoké 12:1 (6:0)
    So 03.10. 16:00 Poniklá - Jilemnice 2:7 (1:4)
    So 03.10. 16:00 Mříčná - Nová Ves n.P. 1:4 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Stružinec - Benecko 4:2 (3:2)
    Ne 04.10. 16:00 Libštát - Martinice 6:2 (3:1)

    8.kolo

    So 10.10. 15:30 Vysoké - Benecko 1:3 (0:0)
    So 10.10. 15:30 Nová Ves n.P. - Stružinec 6:1 (3:0)
    So 10.10. 15:30 Jilemnice - Mříčná 5:1 (2:0)
    So 10.10. 15:30 Martinice - Poniklá výsledek
    Ne 11.10. 15:30 Roztoky - Libštát 1:0 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 7 6 1 0 33:10 19
    2. 8 6 0 2 40:12 18
    3. 7 6 0 1 26:8 18
    4. 8 4 0 4 24:24 12
    5. 8 3 2 3 18:15 11
    6. 7 3 1 3 17:15 10
    7. 7 3 1 3 17:24 10
    8. 7 2 1 4 17:22 7
    9. 8 1 0 7 15:37 3
    10. 7 0 0 7 5:45 0

    Nejčtenější ze sportu